IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

251 страници V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2010/2011
Rumbeti
коментар 18 May 2010, 15:44
Коментар #1

ЛУД

Група: Фенове
Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Сезонът свърши и е време за новата тема и слуховете , които предхождат новият сезон.

Традицията продължава ! smile.gif

Дерзайте !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!
Go to the top of the page

+Quote Post
Milenrec
коментар 18 May 2010, 15:52
Коментар #2

Juventus star

Коментари: 2 683
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Новият наставник на Ювентус Луиджи Дел Нери би желал да вземе при себе си капитана на Сампдория Анджело Паломбо. Двамата бяха заедно в тима от Генуа този сезон, като записаха много представяне и класираха отбора на 4-то място в Серия А.

От вчера треньора на Сампдория Дел Нери заедно със спортно-техническия директор Марота взеха властта в Ювентус и ще връщат славата на тима, който изкара много лош сезон и финишира на седмо място.

Според Il Corriere dello Sport Дел Нери е настоял пред Марота Паломбо да бъде първият трансфер в Юве,

Марота иска да върне дадения под наем Алмирон на Бари и да го даде на Самп като част от сделката за Паломбо. Иначе цената на Паломбо е 18 милиона евро.
Източник: SPORTA.BG

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 18 May 2010, 16:08
Коментар #3

Juventus regular

Коментари: 1 735
Регистриран: 21-April 07
Град: у кръчмата под масата
Потребител No.: 475

Марота в едно от интервютата си намекна, че няма намерение да взима играчи от Сампдория.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 18 May 2010, 16:27
Коментар #4

ЛУД

Тоя Паломбо не съм мнгоо сигурен въобще , че съм го виждал как изглежда. В смисъл - аз съмг о виждал, ама със сигурност сега няма да го позная ако пак го видя на снимка smile.gif Което ще рече, че би трябвало да е доста далече от Юве !

Като се има в предвид обаче колко силни отбори биха САмп , може би има качествени футболисти там.

--------------------

+Quote Post
lqlqlq
коментар 18 May 2010, 17:11
Коментар #5

Guests

56 допуснати гола и 16 загуби...

Това значи, че защитата трябва да се обнови почти изцяло. Нямам търпение най-големите палячовци Канаваро и Гросо да си тръгнат и никога повече да не се връщат. Нямам и търпение да бъдат унижени на световното, за да види цял свят какви са некадърници. Надявам се Марота да види колко сме зле отзад и да направи някакви опити за привличане на двама-трима нови бранители. Паломбо е добър вариант, но само ако разкараме недоразуменията Сисоко и Мело.

+Quote Post
Black&White
коментар 18 May 2010, 18:43
Коментар #6

Juventus regular

Коментари: 1 347
Регистриран: 22-June 09
Град: sofia
Потребител No.: 2 462

От защитния вал (вратари,защитници,деф.полузащитници) Буфон,Киелини и Касерес са хората,които заслужават да играят на местата си и през следващия сезон.Останалите дано не се налага да участват.
Марота доста трябва поработи в това отношение.

--------------------
Juve Need Quality

„В Юве победа не е най-важното. Това е единственото, което има значение.” -Джампиеро Бониперти

+Quote Post
the pendulum
коментар 18 May 2010, 19:01
Коментар #7

Juventus regular

Коментари: 2 006
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Цитат(Black&White @ May 18 2010, 19:43ч.) *
От защитния вал (вратари,защитници,деф.полузащитници) Буфон,Киелини и Касерес са хората,които заслужават да играят на местата си и през следващия сезон.Останалите дано не се налага да участват.

Според мен и Мело заслужава място в отбора, другите да си ходят smile.gif

--------------------

+Quote Post
Spark11
коментар 18 May 2010, 19:23
Коментар #8

Juventus star

Коментари: 2 872
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Цитат(Black&White @ May 18 2010, 19:43ч.) *

Аз добавям и Маркизио + Манингер за резерва.

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
Репликант
коментар 18 May 2010, 19:47
Коментар #9

Juventus star

Коментари: 2 563
Регистриран: 21-October 08
Потребител No.: 1 392

Много бързо изгонихте половината отбор.Наистина има няколко човека, които трябва да си тръгнат, но мнозина от тези, които не се представиха на ниво този сезон, могат значително да подобрят играта си.Говоря най-вече за Мело и Диего, защото и двамата са талантливи и има какво да дадат на Юве.

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post
JuveFan17
коментар 18 May 2010, 20:53
Коментар #10

Juventus regular

Коментари: 1 236
Регистриран: 30-September 07
Град: Sofiq
Потребител No.: 688

Останали:Буфон, Дел Пиеро, Киелини, Касарес, Диего, Мело, Кандреева, Маркизио ии .. Джовинко.

Продадени: Зебина, Амаури, Салихамиджич, Канаваро, Гросо, Якуинта, Трезеге, Полсен, Григера, Сисоко, Де Челие и Каморанези.
(за останалите футболисти има по едно местенце на резервната скамейка)

Така бих ги определил в 2те категории аз, но естествено няма как да изгоним ей така 12 футболиста, но поне за половината се надявам, че ще им посочим къде е вратата.

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 18 May 2010, 21:25
Коментар #11

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(lqlqlq @ May 18 2010, 18:11ч.) *
Нямам търпение най-големите палячовци Канаваро и Гросо да си тръгнат и никога повече да не се връщат. Нямам и търпение да бъдат унижени на световното, за да види цял свят какви са некадърници.

Точно пък некадърници да ги наречеш...просто вече са старички, но това изобщо не означава, че нямат качества, каквото предполага определението "некадърник". А и в интерес на истината Канаваро направи няколко доста силни мача, най-вече пролетния полусезон.

Наистина трябва да си ходят, но просто не съм съгласен да бъдат наричани некадърни.

От тези, които в един или друг момент са попадали в слуховете за трансфер при нас...доста симаптичен ми стана Бонучи. Кяер също е повече от добър вариант, но той като че ли по-скоро ще поеме към Англия. На Касани определено бих се зарадвал. Направо двамата с Касерес отдясно и да махаме и Григера, и Дзебина.

Писах наскоро за Алексис Санчес. Сигурен съм, че няма да сбъркаме ако го закупим още това лято.
Същото се отнася и за Сием Де Йонг, който ми хвана окото в мачовете с нас и след тва го след малко по-изкъсо, като определено блести за Аякс. А и едва `89 набор.

Аа и да не забравя отново - за нападател искам Лисандро Лопес! Спечели ме още в Порто като беше. В Лион продължава да гази. Мисля си, че точно футболист с неговия характер ще ни е безкрайно ценен. Освен това може да играе и сам в атака, може да изпълнява и поддържаща роля. Отлично ни се връзва. Склонен съм дори интересът на Лион към Трезеге да бъде използван в един такъв трансфер.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
bobyjuvefan
коментар 18 May 2010, 21:26
Коментар #12

Juventus bench

Коментари: 639
Регистриран: 18-April 09
Потребител No.: 2 181

Какво се притеснявате толкова, че ще изгоним 12 човека?! Нали затова се казва тотална чистка или пълна промяна. По добре да сложим юноши от Примаверета, ниме ще играят по лошо от Салихата, Дзебина или Гросо?! Искам да ги разкарат всичките бездушни мишки!

--------------------

+Quote Post
JUVENTINO13
коментар 18 May 2010, 21:55
Коментар #13

Promising youngster
*

Коментари: 22
Регистриран: 9-December 09
Потребител No.: 3 055

Май бързо забравихте какви бяха допреди години ,ясно е че са старички ,няма смисъл да остават ,но недейте така .

+Quote Post
lqlqlq
коментар 18 May 2010, 23:06
Коментар #14

Guests

Брата на Канаваро ме впечатлява много, но той е капитан на Наполи и едва дали биха го пуснали. Да ги вземеме в пакет Хамшик, Канаваро и Сантакроче ще е мечта.

+Quote Post
stefoto
коментар 18 May 2010, 23:28
Коментар #15

Juventus star

Група: Ветерани
Коментари: 3 510
Регистриран: 30-April 07
Потребител No.: 482

В интерес на истината когато Гросо игра беше зле, но когато НЕ игра беше още по-трагично, за Канаваро се отнася същото!Те двамата могат да са отлични резерви на Кришито и Ариаудо!Въпроса е, че Гросо НЕ е слаб бек, но пред него трябва да има крило, което да му помага, същото се отнася и за Канаваро и Легроталие, ако пред тях има активно играещи дефанзивни полузащитници - ще играят по-добре!

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 18 May 2010, 23:45
Коментар #16

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(lqlqlq @ May 19 2010, 00:06ч.) *
Брата на Канаваро ме впечатлява много, но той е капитан на Наполи и едва дали биха го пуснали. Да ги вземеме в пакет Хамшик, Канаваро и Сантакроче ще е мечта.

Брата на Канаваро съм го гледал немалко пъти, но честно казано не ме е впечатлил особено. Поне не толкова, че да го искам в Юве. А и ако при един Бонучи поне има голяма перспектива, то при Паоло Канаваро няма, имайки предвид, че е `81 набор. На тези години ако купуваме някой, то трябва да е футболист, който на момента ще заиграе много силно. Не съм убеден, че малкият Канаваро е такъв.

А за Сантакроче много се чудя защо все още има хора, които го искат толкова много. Наистина в един момент се вдигна доста шум около него. Имаше дори сравнения с Неста, но от тогава досега не че не е напреднал и сантиметър, а е върнал доооста, доста назад. Вече загубих представа колко време не е играл. Дали поради контузии или други причини, Сантакроче пропусна адски много мачове. Та едва ли би бил много уместен трансфер в момента.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Rumbeti
коментар 19 May 2010, 08:31
Коментар #17

ЛУД

Аз нямам претенции кой да си ходи и кой да остане. Важното е отбора да върви.

Със сигурност трябва да купим играч по десния фланг или Дзебина да е твърд титуляр.
Трябва ни плеймейкър, играч като Недвед или Каморанези в добрите му години.
Трябва ни нападател като Алекс, защото Трез, Яки и Амаури са абсолютно еднотипни, а така отбор не се прави.

Най-страшно е положението в защита. ИМаме адски много допуснати голове, което е недопустимо за отбор като Юве.

Касерес - тука гледам , че някой хора го искат в отбора, но аз съм против. ПОредния Григера не ми трябва !

Скоро ще излезне Дел Нери и с точните имена за трансферите , които трябва да направим.

--------------------

+Quote Post
Palladino
коментар 19 May 2010, 09:14
Коментар #18

Juventus bench

Коментари: 893
Регистриран: 31-July 07
Потребител No.: 600

Темата е трансферни слухове...

--------------------

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 19 May 2010, 09:15
Коментар #19

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Цитат(bianconero27 @ May 18 2010, 22:25ч.) *
А и в интерес на истината Канаваро направи няколко доста силни мача, най-вече пролетния полусезон.

Радвам се, че е успял да направи няколко 'добри' мача капитана на националният отбор, който страшно добре се включи в отбора, и допринесе за отрицателната голова разлика и за това, че Буфон го правеха на пиян морков.

Радвам се на оценка, като тази след като Канаваро дойде като месията в защитата и отбора. Видяхме колко струва, заедно с Гросо.

За мен те са най-големите разочарования през сезона, макар през този сезон е много трудно да се избере, кой наистина е най-голямото разочарование.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
Nikit000
коментар 19 May 2010, 12:54
Коментар #20

Primavera player
**

Коментари: 147
Регистриран: 1-April 09
Град: Yambol
Потребител No.: 2 077

Ръководството на Ювентус е предложило на колегите си от Ливърпул размяна на два от трансферните провала, направени от двата тима през миналото лято, твърди "Тутоспорт".

"Бианконерите" са предложили Фелипе Мело, за да вземат Алберто Акуилани. Както е известно, и "бианконерите", и "мърсисайдци" платиха над 20 милиона евро като трансферни суми за тези футболисти, но те се провалиха в опитите си да се наложат в двата клуба.

Не е тайна, че новият наставник на Юве Луиджи Дел Нери много харесва стила на Акуилани и се надява скоро да има възможността да работи с него.

От друга страна, Мело е харесван от няколко английски клубове, сред които Арсенал. Не е сигурно дали Рафа Бенитес ще желае да вземе пълничкия бразилец в състава си, но от друга страна Мело по чудесен начин би паснал на поста дефанзивен халф в схемата 4-5-1, която испанският специалист практикува.

+Quote Post

251 страници V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th July 2018 - 18:39ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team