IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

43 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2009/2010
JuventiKnow
коментар 21 Jul 2009, 14:08
Коментар #41

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(Rumbeti @ Jul 21 2009, 15:03ч.) *
ХАХАХАХАХ ! Фенерите smile.gif Абе не вярвам да извадят 20 млн да ти кажа smile.gif

Е много ясно, че няма. Никой нямаше да ги извади. За бек 20млн се случва един път...Пуул вече го направиха тва лято tooth.gif
Нааай-много за 15...

Прави ми впечатление обаче, че турчулята и гърците правят доста сериозни трансфери това лято. Не че преди нямаха такива, но сега са доста...
Може да се заформи някво ново футболно ядро от страни...Русия, Турция, Гърция...укранйските отбори се представиха на супер ниво в УЕФА последния сезон...ще видим докъде ще се стигне smile.gif

--------------------
JUVENDETTA...

Go to the top of the page

+Quote Post
Rumbeti
коментар 21 Jul 2009, 14:17
Коментар #42

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Цитат(bianconero27 @ Jul 21 2009, 15:08ч.) *
Е много ясно, че няма. Никой нямаше да ги извади. За бек 20млн се случва един път...Пуул вече го направиха тва лято tooth.gif
Нааай-много за 15...

Прави ми впечатление обаче, че турчулята и гърците правят доста сериозни трансфери това лято. Не че преди нямаха такива, но сега са доста...
Може да се заформи някво ново футболно ядро от страни...Русия, Турция, Гърция...укранйските отбори се представиха на супер ниво в УЕФА последния сезон...ще видим докъде ще се стигне smile.gif

Много съм съгласен. Руснаците яко пари вкараха във футбола си и станаха доста силни. На мен ми се ще Аршавин МНОГО да го вземем ! Той е мега добър. Ама нямаме шанс за тази работа, въпреки че преди имаше някакъв слух си спомням , ама си беше чиста медийна измислица де !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
europefan
коментар 21 Jul 2009, 16:37
Коментар #43

Juventus star

Коментари: 2 813
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

Не знам дали му е тука мястото, но искам да изразя яда си от една новина - ей сега четох, че Хунтеелар казал " да " на Щутгарт. Защо не го взехме тоя човек- млад, класен, продава се.... Ей много ме е яд. post-294-1159107825.gif

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 21 Jul 2009, 17:14
Коментар #44

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(superniki @ Jul 20 2009, 19:02ч.) *
Тия приказки с бразилската колония досаждат!

Караш ли ни се нещо, не можах да разбера? И на мен прекалената любов, граничеща с "мания", към всяко ново попълнения, та даже и към спряганите, не ми се нрави, но си мълча.

Цитат(Rumbeti @ Jul 20 2009, 11:12ч.) *
По-добре с него, отколкото без него !

Принципно е така, но следвайки тази максима последните години се напълнихме с много излишен дървен материал. Мисля че е крайно време вече да обърнем сериозно внимание на качеството, изразено в доказаност и опит. Специално за защитата предпочитам да налгаме Ариаудо, отколкото да рискуваме с привличането на такива анонимни и недоказани играчи, като това бразилче (принципно говоря, не че сме тръгнали да го взимаме). Особено имайки предвид "добрият нюх" на Секо и компания...

offtopic.gif
Цитат(bianconero27 @ Jul 21 2009, 15:08ч.) *
Прави ми впечатление обаче, че турчулята и гърците правят доста сериозни трансфери това лято.

Дам и на мен това ми прави сериозно впечатление! Преди няколко седмици гледах официалните трансфери в Европа и нямаше как да не ми се набие в очите огромният поток на футболисти към южните ни съседки. При това доста прилични имена и за доста сериозни суми. Изобщо, вече спокойно можем да кажем, че Гърция и Турция са си сериозен футболен фактор в Европа, не само на клубно, но и на национално ниво. И това не се дължи само на парите, а и на огромен похвален труд. Този погрес донякъде ме успокоява, или по-точно ми служи за оправдание, имайки предвид факта, че Серия А вече е почти на нивото на Турция и Гърция, поне що се отнася до финанси и съотношение средни отбори къмто грандове. Т.е. една Фиорентина, която ще участва в ШЛ не е нищо повече от един Панатинаикос да речем. Дори напротив. А нашият бюджет вече дори се сравнява с този на Фенебахче примерно, да не кажа и по-голяма дума...

Цитат(Rumbeti @ Jul 21 2009, 15:17ч.) *
На мен ми се ще Аршавин МНОГО да го вземем !

Аршавин е уникална машина! И аз много го исках и продължавам да го искам, въпреки че вече е (почти) в напреднала футболна възраст. Много футбол има в тоя човек, което е малко странно, имайки предвид произхода му. Очаквам да се превърне в основен играч на Арсенал. Не че вече не е де, но имам предвид да засенчи дори и Анри в очите и сърцата на феновете на топчиите.

Цитат(europefan @ Jul 21 2009, 17:37ч.) *
Не знам дали му е тука мястото, но искам да изразя яда си от една новина - ей сега четох, че Хунтеелар казал " да " на Щутгарт. Защо не го взехме тоя човек- млад, класен, продава се.... Ей много ме е яд. post-294-1159107825.gif

Дам и аз току що го прочетох. И мен много ме е яд и споделям напълно терзанията ти. Хунти не е за отбор като Щутгарт и все още се надявам, че един ден ще замести Трезеге в Ювентус. А и единствените ни качествени трансфери от 3 години насам (извън Италия) са от Германия. wink.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Italianeca
коментар 21 Jul 2009, 18:08
Коментар #45

Primavera player
**

Коментари: 166
Регистриран: 18-January 09
Град: Bulgaria/Italia
Потребител No.: 1 689

До края на сезона ще вземем Масимо Одо И Касерес и това ще е..... Мисля че трансфера на Канаваро много ще пречи на климата в отбора..... в Момента следя мача с Виченца на полувремето 0:1 доста слаб мач за съжаление...

--------------------
Ci sara un giorno quando vinceremo Champions League di nuovo FORZA JUVE

+Quote Post
Мартин Стоичков
коментар 22 Jul 2009, 13:09
Коментар #46

Juventus regular

Коментари: 2 022
Регистриран: 13-April 07
Потребител No.: 465

Цитат
Касерес каза "да" на Ювентус:

Уругвайският бранител на испанския шампион Барселна Мартин Касерес се съгласи да премине в италианския Ювентус, пише в днешния си брой торинското издание "Тутоспорт". Футболистът се е разбрал с шефовете на "бианконерите" за личните си условия и се очаква да акостира на "Олимпико" под наем за един сезон с опция за пернаментен контракт.

Ако от Юве останат доволни от изявите му, най-вероятно ще извадят исканите от Барселона 12 милиона евро, за да откупят правата му.

22-годишният уругвайски национал е в Барса от миналата година, но въпреки това не успя да се наложи в тима и изигра само 13 мача за него. Преди това Касерес е играл за отборите на Рекреативо, Виляреал и Дефенсор Спортинг.

Най-вероятно ще го видим с черно-бялото райе ! post-294-1159107520.gif

--------------------

+Quote Post
commando84
коментар 22 Jul 2009, 15:51
Коментар #47

Juventus star

Коментари: 2 779
Регистриран: 16-March 09
Потребител No.: 1 958

Ами по- добре от нищо. Честно казано никога не съм го гледал как играе, но се надявам да следващия Паоло Монтеро, макар че визуално са коренно различни. post-294-1159108009.gif

--------------------

"Музиката дава душата на нашите сърца и крилата на мисълта." Platon

+Quote Post
Мартин Стоичков
коментар 23 Jul 2009, 13:24
Коментар #48

Juventus regular

Коментари: 2 022
Регистриран: 13-April 07
Потребител No.: 465

Цитат
Касерес се разбра с Ювентус:

Бранителят на Барселона Мартин Касерес се е договорил за личните си условия с италианскя Ювентус, съобщи агентът на играча. Очаква се предстоящият трансфер на футболиста да бъде обявен официално от двата клуба.

Уругвайският защитник прекара един сезон в Барса, след като дойде от Виляреал. Сега той силно желае трансфер, за да може да играе по-редовно официални срещи. От Барса купиха Касерес от Виляреал за 16,5 милиона евро и се надяват да си върнат парите при продажбата на футболиста в Ювентус.

Мисля,че може да ни е честит! post-294-1159107520.gif

--------------------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 23 Jul 2009, 16:10
Коментар #49

Juventus bench

Коментари: 894
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Е тая новина и аз я четох. Пише още,че договорка на ниво клубове не е достигната все още, тъй като Барца не желаели много да го пускат под наем, а искали пари кеш.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 23 Jul 2009, 16:14
Коментар #50

ЛУД

Според мен няма да успеем да се договорим. И от горе на всичко Барца го взеха мисля, че за 10 млн.

--------------------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 23 Jul 2009, 16:20
Коментар #51

Juventus bench

Коментари: 894
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

И според мен няма да успеем, тъй като ще му искат прекалено много пари, а и тоя Касерес не ми се струва много надежден.

+Quote Post
snitch
коментар 23 Jul 2009, 16:28
Коментар #52

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 658
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Цитат(Rumbeti @ Jul 23 2009, 17:14ч.) *
Според мен няма да успеем да се договорим. И от горе на всичко Барца го взеха мисля, че за 10 млн.

Какви ти 10, за 16,5 млн.
Както и да е, не ставаше ли дума за взимане на Касерас под наем,а не за закупуване от Барса?

+Quote Post
ALMiGHTiE
коментар 23 Jul 2009, 18:03
Коментар #53

Primavera player
**

Коментари: 431
Регистриран: 22-April 07
Град: Поморие
Потребител No.: 477

Една размяна Касерас - Поулсен ще бъде повече от перфектна за мене !
Ние губим Поулсен - което е радостна новина за нас, а пък ако Касерас не може да се адаптира винаги можем да го продадем за добри пари !

--------------------

+Quote Post
europefan
коментар 23 Jul 2009, 19:59
Коментар #54

Juventus star

Коментари: 2 813
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

Абе, тия слухове около Трезеге и Милан никак не ми се нравят! Започвам да се притеснявам вече. Да не ни го вземат като Пипо на времето, ще е адска глупост. Бих им го простил само ако вземат Хунтелаар вместо него, но и тогава не съм сигурен.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 23 Jul 2009, 23:01
Коментар #55

Juventus champion

Коментари: 9 405
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(ALMiGHTiE @ Jul 23 2009, 19:03ч.) *
Една размяна Касерас - Поулсен ще бъде повече от перфектна за мене !
Ние губим Поулсен - което е радостна новина за нас, а пък ако Касерас не може да се адаптира винаги можем да го продадем за добри пари !

Дам би било супер. Вианги можем да го продадем момчето, ако нещо не стане, а Поусен е ясно че си тръгва. Мисля си че ще се стигне до някаква договорка smile.gif И под наем да е пак ще съм доста доволен smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Juv3n7us
коментар 24 Jul 2009, 11:10
Коментар #56

Juventus regular

Коментари: 1 362
Регистриран: 29-December 06
Град: Свищов
Потребител No.: 298

Имаме интерес към няква аржентинска надежда, Едуардо Салвио на 19 години, нападател е играе за някъв отбор Ланус, цената му е между 10-15 млн.евро.

--------------------

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 24 Jul 2009, 12:56
Коментар #57

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Сега видях, че агент на Касерес е наше бивше момче - Даниел Фонсека! Смятам, че ако разменим поулсен за Касерес, това ще е win-win сделка и за двата отбора. Дано.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
commando84
коментар 24 Jul 2009, 13:58
Коментар #58

Juventus star

Коментари: 2 779
Регистриран: 16-March 09
Потребител No.: 1 958

Цитат(Juv3n7us @ Jul 24 2009, 12:10ч.) *
Имаме интерес към няква аржентинска надежда, Едуардо Салвио на 19 години, нападател е играе за някъв отбор Ланус, цената му е между 10-15 млн.евро.

Абе тия аржентинци какви пари искат не е истина. Салвио може и да е добър, но цената му е прекалена висока. Странно е как играч, който не се е доказал може да струва толкова много. Смешна история.

--------------------

"Музиката дава душата на нашите сърца и крилата на мисълта." Platon

+Quote Post
Rumbeti
коментар 24 Jul 2009, 16:52
Коментар #59

ЛУД

И аз смятам , че колкото и да е надежда 15 млн са много за играч на лАНУС ! Това е направо смешно.

Иначе за размяна Поулсен - Касерес смятам , че ще е перфектната сделка. Малко дърво за дърво, ама поне да видим, другото дърво може и да се представи по-добре ! smile.gif

--------------------

+Quote Post
boqn
коментар 27 Jul 2009, 13:18
Коментар #60

Primavera player
**

Коментари: 455
Регистриран: 16-September 07
Град: Велико Тьрново
Потребител No.: 667

Юве взима аржентинска сензация, ако продаде Трезеге

Поредното южноамериканско попълнение може да зарадва привържениците на Ювентус, обяви спортният директор на торинския клуб Алесио Секо. Той призна, че има голяма вероятност да бъде привлечен младия аржентински нападател Едуардо Салвио, който в последните месеци е обект на интерес от не един и два европейски гранда. Сделката обаче ще стане факт, само в случай, че Юве се раздели с Давид Трезеге.

"Салвио е чудесен футболист и цената му е по силите ни", отбеляза Секо, но побърза да уточни, че засега Трезеге остава в отбора. - Той е щастлив при нас и тренира усърдно. Никога не сме искали да си тръгва, но ако се появи конкретна оферта, ще я обмислим".

Спортният директор на "бианконерите" даде да се разбере, че дори и да се стигне до трансфер на Трезеге, няма никакъв шанс той да отиде в Милан. "Не мисля, че бихме продали толкова важен футболист на друг италиански отбор. Предложение от чужбина обаче може да ни заинтригува".

Това лято Ювентус направи два големи трансфера, като купи Диего от Вердер и Фелипе Мело от Фиорентина. 19-годишният Салвио пък е следен от скаутите на тима от близо година, като в този период талантливият голмайстор беше близо до преминаване в Атлетико (мадрид), но нещата прпаднаха и сега "Старата госпожа" отново е фаворит за подписа му.

sportal.bg

+Quote Post

43 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 16th July 2018 - 10:54ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team