IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

43 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2009/2010
lqlqlq
коментар 19 Jul 2009, 06:37
Коментар #21

Guests

Цитат(superniki @ Jul 18 2009, 23:07ч.) *
Абе като гледам Ариаудо май много много не искам да бъде налаган в първия отбор.От всяко дърво свирка не става!

Щото пък много е играл, за да прецениш. Иска се време и търпение smile.gif.
Go to the top of the page

+Quote Post
commando84
коментар 19 Jul 2009, 09:49
Коментар #22

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 2 779
Регистриран: 16-March 09
Потребител No.: 1 958

Хърватски национал отказал на Юве

Защитникът на Зенит Ивица Крижанац разкри, че е бил много близо до трансфер в италианския гранд Ювентус, но разминаване във финансовите условия го е накарало да отхвърли офертата на "Старата госпожа". - Това се случи през зимата. Преговарях с Ювентус в период, когато бях сигурен, че няма никакъв шанс да остана в Санкт Петербург. Предложиха ми договор, но не се разбрахме за заплатата и казах "Не". В последствие с ръководството на Зенит постигнахме съгласие и преподписах", каза хърватският национал.

Крижанац е сред най-добрите играчи в състава на Дик Адвокаат и се ползва с голямо уважение от феновете на Зенит. В последния мач на тима в Премиер лигата именно той донесе победата с 1:0 над ФК Москва, отбелязвайки единственото попадение в двубоя.
www.sportal.bg

--------------------

"Музиката дава душата на нашите сърца и крилата на мисълта." Platon

+Quote Post
superniki
коментар 19 Jul 2009, 11:46
Коментар #23

Juventus star

Коментари: 4 636
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(lqlqlq @ Jul 19 2009, 04:37ч.) *
Щото пък много е играл, за да прецениш. Иска се време и търпение smile.gif.

Еми споделям впечатленията си оттова което съм видял.Нищо чак толкова запомнящо се smile.gif

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 19 Jul 2009, 12:47
Коментар #24

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(superniki @ Jul 19 2009, 12:46ч.) *
Еми споделям впечатленията си оттова което съм видял.Нищо чак толкова запомнящо се smile.gif

То за защитниците точно така трябва да е wink.gif Почнат ли много да се набиват на очи не е на хубаво...

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
superniki
коментар 19 Jul 2009, 14:00
Коментар #25

Juventus star

Цитат(bianconero27 @ Jul 19 2009, 10:47ч.) *
То за защитниците точно така трябва да е wink.gif Почнат ли много да се набиват на очи не е на хубаво...

Знаеш какво имам предвид.Ще го кажа ясно:Не показа силна игра.Разбира се още е млад и тепърва ще се развива,но за последна резерва става.

--------------------

+Quote Post
Borko_10
коментар 19 Jul 2009, 15:50
Коментар #26

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Цитат
Juventus Lay Eyes On Gremio Defender Leonardo – Report
The Bianconeri have added another name to their list of targets, according to reports...

Juventus are looking to add to their Brazilian contingent after laying eyes on Gremio defender Leonardo Renan Simeoes de Lacerda.

According to Tuttosport, Bianconeri scouts have been following the 21-year-old and they have reported back with some interesting views. Leonardo has been catching the eye for his consistently good performances, and reports in both Brazil and Italy suggest the Old Lady could table a €5 million bid for him.

Despite the growing rumours, there has not been any official comment on the speculation. Furthermore, Barcelona's Martin Caceres is said to be close to the Turin-based side. On Friday, his agent, Daniel Fonseca, claimed the Blaugrana man wanted to join Juve rather than keep the Camp Nou bench warm.

Like Caceres, Leonardo is a centre-back who can adapt to fill Juve's left-sided role. The Bianconeri are trying to strengthen on that flank, and voices claim that this is their next priority after landing Felipe Melo last week.

Юве са насочли погледите си към бразилския защитник на Гремоио Реанн Симонс Де Лацерда. Според Тутоспорт скаутите на бианконерите са открили младия талант и искат да го привлекът в отбора с оферта от 5 милиона евро. Въпреки слуховете, за момента няма нищо официално.

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
commando84
коментар 19 Jul 2009, 16:32
Коментар #27

Juventus star

По- добре да не става, че наистина ще се превърнем в бразилска колония...

--------------------

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 19 Jul 2009, 20:22
Коментар #28

Juventus regular

Коментари: 1 740
Регистриран: 21-April 07
Град: Somewhere in the middle of nowhere
Потребител No.: 475

Още едно бразиле... не мерси.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 20 Jul 2009, 10:12
Коментар #29

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

АЗ пък искам да го вземем. Чувал съм го този младеж и мисля, че някой английски отбор беше го искал в началото на това лято и смятам , че е добра инвестиция, а и 5 млн. не са нищо. По-добре с него, отколкото без него !

А тоя хърватина дето е отказал на Юве може само да се хване за палците. Ебати овчаря !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
LekTriK
коментар 20 Jul 2009, 11:10
Коментар #30

Primavera player
**

Коментари: 196
Регистриран: 27-February 06
Потребител No.: 34

Напълно съгласен съм с Румбети. И аз съм чел за този младеж и то доста обнадеждаващи неща. Даже когато за първи път чух за него беше на 19 години. Тоест за 2 години трябва да е подобрил играта си. post-294-1158668474.gif

--------------------
Juventus is my life.

+Quote Post
masterhp
коментар 20 Jul 2009, 11:33
Коментар #31

Juventus champion

Коментари: 9 416
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Изразих си мнението за брзилците на няколко пъти и че не искам бразилци в отбора или поне толкова колкото са сега, да не говорим за повече. Обаче тук идва другото нещо
Цитат
Juventus Lay Eyes On Gremio Defender
последнта дума. ЩОм има такива слухове съм напълно за какъвто ще да е понеже там са зле нещата в нашият отбор и ни трябват нови попълнения, та както се написа и по горе по добре с него от колкото без никой.... Вече наблюдения няма как да имам не мисля че съм го и чувал или ако съм не ми е направило впечатление за да го запомня.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
commando84
коментар 20 Jul 2009, 13:33
Коментар #32

Juventus star

Бразилчето може и да има качества, но не забравяйте, че е играч извън европейския съюз. Ако го вземем трябва да го даден под наем някъде, за да се докаже първо и чак след това да покаже, че заслужава да играе при нас.

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 20 Jul 2009, 18:02
Коментар #33

Juventus star

Цитат(commando84 @ Jul 19 2009, 14:32ч.) *
По- добре да не става, че наистина ще се превърнем в бразилска колония...

Не го знам какъв е и какво представлява този защитник,но ако е по-добър от Молинар примерно,защо да не го вземем.Тия приказки с бразилската колония досаждат!
По никакъв начин не искам да се конфронтирам с някого smile.gif

--------------------

+Quote Post
JuveFan17
коментар 20 Jul 2009, 21:53
Коментар #34

Juventus regular

Коментари: 1 236
Регистриран: 30-September 07
Град: Sofiq
Потребител No.: 688

И аз не разбирам какво толкова ви пречи, че може да вземем още 1 бразилец. И какво, ако е някакъв мн талантив и ни предлагат добра оферта да не го взимаме? На мнението на Rumbeti съм, че по-добре с него отколкото без па ако ще и от Тринидат и Тобаго да е!

--------------------

+Quote Post
Juv3n7us
коментар 20 Jul 2009, 21:54
Коментар #35

Juventus regular

Коментари: 1 362
Регистриран: 29-December 06
Град: Свищов
Потребител No.: 298

Агентът на Андре Сантош в Италия, ще преговаря с Милан и Юве

Според електронното издание Tuttomercatoweb.com, агентът на левия бранител на Коринтианс и бразилския национален отбор Андре Сантош вече е в Италия, за да преговаря за трансфер с грандовете Милан и Ювентус. 26-годишният кариока грабна окото на европейските отбори със силното си представяне на турнира за Купата на Конфедерациите.

Юве продължава да търси ляв краен бранител, след като се отказа от Фабио Гросо и Андреа Досена и се насочи именно към бившия играч на Фламенго. Ако Сантош се присъедини към „Старата госпожа", то почти сигурно младежкият национал Паоло Де Челие ще поеме на юг към амбициозния тим на Наполи.

Милан също търси на пазара качествен краен бранител, след като се провали трансферът на Али Сисоко от Порто. Според Tuttomercatoweb.com, Интер също следи отблизо ситуацията около Андре Сантош, тъй като „нерадзурите" също се нуждаят от ляв защитник, след трансфера на Максуел в Барселона.

Проблем за преминаването на Сантош на Апенините може да се окаже високата му цена от 20 милиона евро, която бе обявена лично от президента на Коринтианс Андрес Санчес.

Novsport.com

--------------------

+Quote Post
Репликант
коментар 20 Jul 2009, 22:09
Коментар #36

Juventus star

Коментари: 2 563
Регистриран: 21-October 08
Потребител No.: 1 392

20 милиона няма как да извадим. smile.gif

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post
lqlqlq
коментар 21 Jul 2009, 00:14
Коментар #37

Guests

Точно бразилски усро на 20 години ще ни оправи защитата.

Секо ис дъ мен.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 21 Jul 2009, 13:45
Коментар #38

ЛУД

Цитат(Juv3n7us @ Jul 20 2009, 22:54ч.) *
Агентът на Андре Сантош в Италия, ще преговаря с Милан и Юве

Според електронното издание Tuttomercatoweb.com, агентът на левия бранител на Коринтианс и бразилския национален отбор Андре Сантош вече е в Италия, за да преговаря за трансфер с грандовете Милан и Ювентус. 26-годишният кариока грабна окото на европейските отбори със силното си представяне на турнира за Купата на Конфедерациите.

Юве продължава да търси ляв краен бранител, след като се отказа от Фабио Гросо и Андреа Досена и се насочи именно към бившия играч на Фламенго. Ако Сантош се присъедини към „Старата госпожа", то почти сигурно младежкият национал Паоло Де Челие ще поеме на юг към амбициозния тим на Наполи.

Милан също търси на пазара качествен краен бранител, след като се провали трансферът на Али Сисоко от Порто. Според Tuttomercatoweb.com, Интер също следи отблизо ситуацията около Андре Сантош, тъй като „нерадзурите" също се нуждаят от ляв защитник, след трансфера на Максуел в Барселона.

Проблем за преминаването на Сантош на Апенините може да се окаже високата му цена от 20 милиона евро, която бе обявена лично от президента на Коринтианс Андрес Санчес.

Novsport.com

Абе тия луди ли са. 20 млн ???? Това са болни хора според мен ! ние Диего взехме за тия пари бе ? Ебати изродите !

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 21 Jul 2009, 13:56
Коментар #39

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Спокойно бе Румба - днеска четох, че въпросния Андре Сантош до няколко дни ще подпише с Фенербахче wink.gif

При интерес от Юве и Милан малко странно, но парите правят чудеса...

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Rumbeti
коментар 21 Jul 2009, 14:03
Коментар #40

ЛУД

Цитат(bianconero27 @ Jul 21 2009, 14:56ч.) *
Спокойно бе Румба - днеска четох, че въпросния Андре Сантош до няколко дни ще подпише с Фенербахче wink.gif

При интерес от Юве и Милан малко странно, но парите правят чудеса...

ХАХАХАХАХ ! Фенерите smile.gif Абе не вярвам да извадят 20 млн да ти кажа smile.gif

--------------------

+Quote Post

43 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th September 2018 - 20:17ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team