IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

43 страници V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2009/2010
Rumbeti
коментар 15 Jul 2009, 10:58
Коментар #1

ЛУД

Група: Фенове
Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

МИсля , че е време за новата тема. Може и да не се местят коментарите до момента , но това ще решат админите и модераторите, защото старата тема отдавна трябваше да е затворена. Все пак е за изминалия сезон !! smile.gif

И аз се доредих да отворя една такава тема ! smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!
Go to the top of the page

+Quote Post
meo
коментар 15 Jul 2009, 12:14
Коментар #2

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Потребител No.: 46

Снощи точно това си мислех да направя smile.gif Старата тема вече е заключена, да видим тая до колко страници ще я докараме smile.gif

Трансферни слухове 2007-2008 – 107 страници, 2126 поста
Трансферни слухове 2008-2009 – 107 страници, 2131 поста

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post
Mkey
коментар 16 Jul 2009, 13:04
Коментар #3

Primavera player
**

Коментари: 199
Регистриран: 9-November 08
Град: Чирпан
Потребител No.: 1 436

Футбол: Ювентус иска Мартин Касерес

16 юли 2009 | 13:56 | Агенция "Фокус"

Торино.
Италианският Ювентус проявява интерес към привличането на защитника на Барселона Мартин Касерес, пише "Ла Стампа". Торинският клуб е сериозен в намеренията си за привличането на уругваеца и се очаква в близките дни да отправи оферта.
Възможно е Барселона да приеме и бартер, тъй като иска датчанина Кристиан Поулсен.
Напускането на Касерес става все по-вероятно след трансфера на защитника на Интер Максуел в каталунския клуб.

+Quote Post
rumpolino
коментар 16 Jul 2009, 13:48
Коментар #4

Juventus bench

Коментари: 990
Регистриран: 11-November 07
Потребител No.: 729

На мен Касерес ми харесва, може да играе и като ляв или десен бег(освен централен), на 22г е и вече е утвърден в националния на Уругвай. Не е звяр като Монтеро, но пък интелигентен футболист - това все пак са впечатленията ми от 2та мача, който съм му гледал

PS Сега сигурно 10 човека ще ми кажат, че по-добре да е италианец и тн - ОК, въпрос на мнение, за мен футболистите не се делят на Ит/НеИт, а на добри и слаби.

--------------------

+Quote Post
Репликант
коментар 16 Jul 2009, 13:55
Коментар #5

Juventus star

Коментари: 2 563
Регистриран: 21-October 08
Потребител No.: 1 392

Нямам особено големи наблюдения над играта му, но пък имам доста приятели, фенове на Парцелона, та ги разпитах за него - всички казват че са доволни от него (макар че е получавал доста малко игрово време) и потвърждават думите на Румполино, че момчето може да играе по целия защитен фланг.Точно това ни трябва на нас, така че ще се радвам ако го привлечем.

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 16 Jul 2009, 14:27
Коментар #6

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Надявам се повече на Сантакроче, но и Касерес не бих отказал. Тогава може да се отървем от Григера или Дзебина, а Сантакроче да е алтернатива за десния фланг, а Касерес за централен.

Наистина ни трябва сериозно заздравяване на защитата, защото последните 2 години това е едно от доста слабите ни звена, макар добрите игри на Легро (който в някои мачове се отпуска), така и на невероятният Киело, който обаче за цялата защита не стига (една птичка пролет не прави).

Ако привлечем даже само Сантракроче ще е много добре, но хубавото доколкото виждам е, че търсим млади и обещаващи защитници.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 16 Jul 2009, 14:57
Коментар #7

Juventus bench

Коментари: 995
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Според мен повече транфери ръководството няма да направи. Защитата наистина иска заздравяване и затова този сезон пак ще берем доста ядове!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 17 Jul 2009, 14:03
Коментар #8

ЛУД

Цитат(meo @ Jul 15 2009, 13:14ч.) *
Снощи точно това си мислех да направя smile.gif Старата тема вече е заключена, да видим тая до колко страници ще я докараме smile.gif

Трансферни слухове 2007-2008 – 107 страници, 2126 поста
Трансферни слухове 2008-2009 – 107 страници, 2131 поста

аххахаахахах ! 5 поста разлика само smile.gif Машини ! smile.gif

Касерес не е нещо особенно според мен , а и смятам , че надали ще купуваме повече играчи !

--------------------

+Quote Post
rumpolino
коментар 17 Jul 2009, 14:20
Коментар #9

Juventus bench

Коментари: 990
Регистриран: 11-November 07
Потребител No.: 729

Daniel Fonseca: Martin Caceres Wants Juventus, He Will Not Play Second Fiddle At Barcelona

The Blaugrana ace could arrive in Turin within the next week, according to his agent.Barcelona defender Martin Caceres is on the verge of joining Juventus, according to his agent Daniel Fonseca. Fonseca, who played for Juventus between 1997 and 2000, is pushing his client towards his former club after Maxwell's arrival at the Blaugrana. Caceres played a bit-part role in the club's treble winning season, and he is unlikely to accept another bench-dominated term.
"I think that the deal will be concluded in around ten days. Caceres is the new Cannavaro and he will surprise everyone at Juventus," Fonseca told Tuttosport.
"Barcelona are ready to sell him as a player like Martin cannot accept another season on the bench. He was clear with Barcelona directors and he only wants to play for Juventus. "I have played my part and the player is also convinced." Caceres is a centre-back but he can also adapt to play on the left and right side. The Bianconeri have been looking for a left-sided man, and Fonseca's words suggest they have found one.

Касерес казал на ръководството на Барса, че иска да играе единствено в Ювентус и другата седмица трансфера ще стане факт, според Фонсека, който му е агент

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 17 Jul 2009, 16:27
Коментар #10

Juventus champion

Коментари: 9 416
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Дано думите на Фонсека да са истина. Нямам наблюдения върху играча точно 1 път съм го гледал. Но съм супер радостен от новианта понеже ни трябват защитници, а до колкото чета е обещаващ плюс това е и млад и Барца наистина го продават. Страшно много ми хареса написаното, че може да играе на всякъде точно такъв играч ни трябва. А и е уругваец laugh.gif Само като се сета за Монтеро и какъв звяр беше, дано го задмине с екипа на Ювентус Касесерес. smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 17 Jul 2009, 16:32
Коментар #11

Juventus bench

Коментари: 995
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Милан и Юве разменят Одо и Трезеге
Доста изненадващи трансферни слухове се появиха днес в авторитетното италианско издание „Гадзета дело Спорт”, в които се твърди, че отборите на Милан и Ювентус са на път да разменят Масимо Одо и Давид Трезеге. Бъдещето на двамата в сегашните им тимове е повече от несигурно, но заради големите им заплати не може да бъде намерен техен купувач.
Одо се завърна на Миланело след един сезон под наем в тима на Байерн (Мюнхен), но не попада в плановете на Леонардо, който разполага с Дзамброта, Антонини, Бонера и Абате на поста десен бранител. Трезеге пък остана излишен в атаката на Ювентус, където не успя да се пребори с конкуренцията на Амаури, Якуинта и Дел Пиеро. Французинът бе пред трансфер в Лион, но акостирането на Лисандро Лопес от Порто на стад „Жерлан” осуети сделката.
Подобен трансфер е отлична възможност за двата клуба да осигурят евтино класни попълнения на проблемните позиции. Милан от доста време търси качествен централен нападател, докато Юве търси алтернатива на Григера на десния бек, след като Мелберг премина в Олимпиакос.
Според „Гадзета дело Спорт”, предложението е дошло от вицепрезидента на „росонерите” Адриано Галиани, който все още чака отговор от колегите си от „Старата госпожа”.

novsport.com

Тея медии вече полудяват. Чудят се какви глупости да измислят!

+Quote Post
Репликант
коментар 17 Jul 2009, 16:51
Коментар #12

Juventus star

Коментари: 2 563
Регистриран: 21-October 08
Потребител No.: 1 392

Цитат(Teogo0alll @ Jul 17 2009, 17:32ч.) *
авторитетното италианско издание „Гадзета дело Спорт”

post-294-1158668614.gif

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post
Borko_10
коментар 17 Jul 2009, 22:12
Коментар #13

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Супер голямата глупост. Това все едно да размениш мерцедес за варбург. И на всичкото отгоре разни фенчета на Милан се оплакват, че Трезеге бил много дърт и размяната не си заслужавала... biggrin.gif

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
Borko_10
коментар 17 Jul 2009, 22:23
Коментар #14

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Последните слухове които четох са за Фабио Гросо е преследван от Наполи, тъй като Донадони е искал Де Челие, но той е казал, че иска да остане в Торино. Така Наполи са се насочили към Гросо. Въпреки това според слуховете и ние все още имаме шанс за този трансфер,

В интервю Секо е казал, че не се интересуваме от Санкатроче и никога не сме изпращали оферта за него на Наполи.

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
ALMiGHTiE
коментар 18 Jul 2009, 15:23
Коментар #15

Primavera player
**

Коментари: 431
Регистриран: 22-April 07
Град: Поморие
Потребител No.: 477

Юве и Барса готвят размяна Поулсен за Касерес

Ювентус и Барселона преговарят за размяната на халфа Кристиан Поулсен за защитника Мартин Касерес.

И двамата футболисти не са водещи фигури в отборите си и клубовете им търсят варианти да се освободят от тях.

"Според мен нещата ще бъдат финализирани до десетина дни. Касерес е като Канаваро на млади години и ще бъде стена в защитата на Юве. От Барселона са готови да го пуснат, защото играч като него не може да търпи да е забит на пейката. Той беше честен с шефовете на каталунците и им каза, че единствено иска да премине в Ювентус", сподели мениджърът на Касерес Даниел Фонсека, който е бивш играч на "старата госпожа".

А дано, че вече искам малко по малко да ги разпродаваме бройките и да си оправим трансферната политика, както започнаха повечето клубове... и следващият сезон ще бъде адски интересен във всяко едно първенство...

--------------------

+Quote Post
commando84
коментар 18 Jul 2009, 15:26
Коментар #16

Juventus star

Коментари: 2 779
Регистриран: 16-March 09
Потребител No.: 1 958

Цитат(ALMiGHTiE @ Jul 18 2009, 16:23ч.) *
Юве и Барса готвят размяна Поулсен за Касерес

Ювентус и Барселона преговарят за размяната на халфа Кристиан Поулсен за защитника Мартин Касерес.

И двамата футболисти не са водещи фигури в отборите си и клубовете им търсят варианти да се освободят от тях.

"Според мен нещата ще бъдат финализирани до десетина дни. Касерес е като Канаваро на млади години и ще бъде стена в защитата на Юве. От Барселона са готови да го пуснат, защото играч като него не може да търпи да е забит на пейката. Той беше честен с шефовете на каталунците и им каза, че единствено иска да премине в Ювентус", сподели мениджърът на Касерес Даниел Фонсека, който е бивш играч на "старата госпожа".

А дано, че вече искам малко по малко да ги разпродаваме бройките и да си оправим трансферната политика, както започнаха повечето клубове... и следващият сезон ще бъде адски интересен във всяко едно първенство...

Абе дано да стане, макар че акълът ми не побира как може Барса да иска този дърводелец Поулсен. post-294-1159107607.gif Все ми се струва, че това е поредната журналистическа измислица.

--------------------

"Музиката дава душата на нашите сърца и крилата на мисълта." Platon

+Quote Post
Rumbeti
коментар 18 Jul 2009, 15:41
Коментар #17

ЛУД

Поулсен в Испания играеше много добре и газеше и вероятно за това БарЦа го искат. Ама Касерес е доста слаб защитник. дърво за дърво ще направиме тука.

--------------------

+Quote Post
ALMiGHTiE
коментар 18 Jul 2009, 15:54
Коментар #18

Primavera player
**

Коментари: 431
Регистриран: 22-April 07
Град: Поморие
Потребител No.: 477

Разлика има в годините, Поулсен е на 29 а Касерас на 22, първият не се знае колко сезона още ще играе, а вторият има да се развива...

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 19 Jul 2009, 00:53
Коментар #19

Juventus champion

Коментари: 9 416
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(ALMiGHTiE @ Jul 18 2009, 16:54ч.) *
Разлика има в годините, Поулсен е на 29 а Касерас на 22, първият не се знае колко сезона още ще играе, а вторият има да се развива...

+ че 1-вият играе на позиция където имаме още 8 играча в отобра ни на същият пост... а вторият играе в така важната ни за трансфери защитна зона. Плюс това може да играе на всички постове от защитата, което е супер добре. Но с този трансфер възможноста на Ариаудо да се налага в първият отбор се ограничава още повече.., но за моментае важно да имаме класни защитници които да оправят проблеемите ни в защитата и да махнем ненужните футболисти.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
superniki
коментар 19 Jul 2009, 01:07
Коментар #20

Juventus star

Коментари: 4 650
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(masterhp @ Jul 18 2009, 22:53ч.) *
+ че 1-вият играе на позиция където имаме още 8 играча в отобра ни на същият пост... а вторият играе в така важната ни за трансфери защитна зона. Плюс това може да играе на всички постове от защитата, което е супер добре. Но с този трансфер възможноста на Ариаудо да се налага в първият отбор се ограничава още повече.., но за моментае важно да имаме класни защитници които да оправят проблеемите ни в защитата и да махнем ненужните футболисти.

Абе като гледам Ариаудо май много много не искам да бъде налаган в първия отбор.От всяко дърво свирка не става!

--------------------

+Quote Post

43 страници V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 22nd September 2018 - 15:40ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team