IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

5 страници V  < 1 2 3 4 5 >  
Closed TopicStart new topic
> Давид Силва
Lacho
коментар 13 May 2009, 23:01
Коментар #41

Promising youngster
*

Група: Фенове
Коментари: 8
Регистриран: 22-April 09
Потребител No.: 2 208

Цитат(MartineZz @ May 13 2009, 11:20ч.) *
Момчета, мечтите са хубаво нещо, но може малко да се слезе на земята. Ако Диего е вече уговорен всички можете да забравите на 100% за Силва!!! Имаме и други дупки да запушваме, а пари няма много.

Незнам защо си мислиш че след като уредим Диего няма шанс да купим и Силва.Диего може да играе на различни позиции - в центъра на полузащитата, зад нападателя , дори може малко повече свобода да му се даде.Той е моторът на Вердер. А Силва е типично ляво крило. Двамата спокойно могат да играят титуляри. Проблемът с бековете наистина е сериозен. Винаги се получава така в един отбор при смяна на поколенията - отиват си по-стари идват по-млади, нормално е да има спад във формата.Важното е от следващия сезон да се мисли за трофеи smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
snitch
коментар 13 May 2009, 23:07
Коментар #42

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 736
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Марто има най-вече предвид,че зелените гущери приготвени за трансфери няма да стигнат за привличането и на двамата.

+Quote Post
Lacho
коментар 14 May 2009, 01:33
Коментар #43

Promising youngster
*

Е нали се предполага че ще трябва и да продаваме. Абе нз вече от толкова спекулации и слухове- да идва тоя трансферен прозорец да правят квот ще правят и накрая един приличен отбор да имаме wink.gif

+Quote Post
MartineZz
коментар 14 May 2009, 09:08
Коментар #44

Juventus regular

Коментари: 1 696
Регистриран: 28-February 07
Град: София
Потребител No.: 367

Цитат(snitch @ May 13 2009, 21:07ч.) *
Марто има най-вече предвид,че зелените гущери приготвени за трансфери няма да стигнат за привличането и на двамата.

Всъщност имам предвид комплекс от неща.
1. Гущерите няма да стигнат;
2. Ако ще разчитаме на Камо и Джови за следващия сезон и при идването на Диего просто не виждам за какво ни е Силва. Интересно ми е в каква схема ще играят заедно Силва, Диего, Каморанези, Дел Пиеро и Амаури??? Ама много ми е интересно наистина. Аз Юве с Диего другия сезон го виждам по следния начин в халфовата линия - Каморанези отдясно, Сисоко и Маршизио /Тиаго, Дзанети/ като втори вътрешен халф и Диего като свободен електрон където си пожелае. Ако някой очаква да играем с Камо, Сисоко, Диего и Силва /Джови/ мога отсега да му кажа, че това няма да се случи. Никой не може да си позволи да пусне толкова много на брой офанзивни футболисти, камоли Ювентус, в чиято кръвна група е да играе с двама силни опорни халфа. Не казвам, че трябва да са дървета като Полсен и Дзанети, но трябва да са полезни в защита, каквито изобщо не са Камо, Диего и Силва. Тази тема сме я разисквали и за мен си остава пълен абсурд, ама сред най-големите абсурди да играем с двама нападатели, две крила, атакуващ халф зад нападателите и само един дефанзивен. Това ако го видя някога в Юве ще се прескундя 10 пъти и ще си трия пепел на главата. А както съм казвал и преди, аз не го и искам. Никой сериозен отбор в Европа не играе по този начин, а да го направи Юве би било адски странно.

Единствения вариант за Силва в Юве го виждам при евентуална продажба на Каморанези и Трезеге. Така хем ще се освободят пари от заплати, ще се вземат трансферни суми, а и ще има място в халфовата линия за Силва.

В интерес на истината смятам Силва за адски класен футболист, който ако го вземем ще си ударя гъза в тавана, но към момента, а и ако няма някакви сериозни продажби през лятото /визирам Каморанези/ просто е невъзможно да мислим за него.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 14 May 2009, 10:24
Коментар #45

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Найстина ако вземем Диего и Камо и Джови останат в състава и към тях добавим Недвед, който се видя последните мачове , че още е машина не смятам , че ще имаме нужда от повече градивни футболисти в центъра. Там са още и Сисоко и Дзанети и ще е по-добре да купим стабилен защитник и нападател, защото със Силва в центъра ще има доста недоволни от статуса си на резерва. Все пак Силва е много силен футболист да не забравяме smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Lacho
коментар 14 May 2009, 14:28
Коментар #46

Promising youngster
*

Е то ще е престъпление да имаш Давид Силва и да го държиш на пейката smile.gif. А Трез почти сигурно заминава за Лион. Днес в гонг.бг пише че ще заиграе или там или при Дешам в Марсилия. Което за мен е доста жалко защото Трезеге си е невероятен голаджия просто нещата с Раниери явно са причината ...

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 14 May 2009, 16:20
Коментар #47

Juventus star

Коментари: 4 001
Потребител No.: 33

За кво ни е Давид Силва, при положение, че имаме и Де Челие и Джови и Роси (който може да влиза като резерва).

Вярно, че Силва има повече опит, но защо не дадем път на нашите си юноши и за 1-2 години да дръпнат, вместо да даваме 20-25 млн евро за играч, който незнаем как ще се аклиматизира към Италианското първенство (предвид, че е Испанец), а тези пари може да ги похарчим за класни защитници. За 20-25 млн евро ще купим поне 2ма класни защитници, където ни е слабото място.

Вярно, че Давид може да играе и отдясно, ама това в момента не е приоритет.

Ако и Недвед се навие, ще повече от доволно от играчи за левия фланг.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
snitch
коментар 14 May 2009, 16:56
Коментар #48

Juventus champion

Цитат(blagoy_sim @ May 14 2009, 17:20ч.) *
За кво ни е Давид Силва, при положение, че имаме и Де Челие и Джови и Роси (който може да влиза като резерва).

Изключвайки Джови,със същия успех мога да те питам за какво ни е Диего като имаме Маркизио и Тиаго?

+Quote Post
Репликант
коментар 14 May 2009, 17:46
Коментар #49

Juventus star

Коментари: 2 563
Регистриран: 21-October 08
Потребител No.: 1 392

Цитат(MartineZz @ May 14 2009, 10:08ч.) *
Ако някой очаква да играем с Камо, Сисоко, Диего и Силва /Джови/ мога отсега да му кажа, че това няма да се случи. Никой не може да си позволи да пусне толкова много на брой офанзивни футболисти, камоли Ювентус, в чиято кръвна група е да играе с двама силни опорни халфа.

Тук съм съгласен.Ако играем само със един дефанзивен халф,то трябва да имаме най-добрата защита в света.А нашата,както знаем,не е такава.
Ако Каморанези бъде продаден,то точно Давид Силва е човекът,който трябва да го замести.Той е уникален футболист - с голяма фантазия,изключително бърз и техничен.Проблемът му е същият,като на Камо - доста често се контузва.Мауро,обаче,тази година ще навърши 33,а Давид Силва е с цели 10 години по-млад от него - следователно е много по-перспективен.

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 14 May 2009, 18:08
Коментар #50

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(Бай Ангел Пророка @ May 14 2009, 18:46ч.) *
Тук съм съгласен.Ако играем само със един дефанзивен халф,то трябва да имаме най-добрата защита в света.А нашата,както знаем,не е такава.
Ако Каморанези бъде продаден,то точно Давид Силва е човекът,който трябва да го замести.Той е уникален футболист - с голяма фантазия,изключително бърз и техничен.Проблемът му е същият,като на Камо - доста често се контузва.Мауро,обаче,тази година ще навърши 33,а Давид Силва е с цели 10 години по-млад от него - следователно е много по-перспективен.

Силва играе отляво blink.gif Къде го прати за заместник на Камо!? Иначе аз отдавна пея, че трябва да вземем добър десен халф, защото Камо с тези контузии и напредването на годините няма да спасява положението още дълго. Като отличен негов наследник виждам Макси Родригез, но ще ни е малко трудно да го привлечем. Затова бих бил доволен и на нещо като Бехрами или Барнета.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Репликант
коментар 14 May 2009, 18:10
Коментар #51

Juventus star

Силва може да играе и от дясно,както и в центъра post-294-1159107520.gif

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 14 May 2009, 18:14
Коментар #52

Juventus champion

Цитат(Бай Ангел Пророка @ May 14 2009, 19:10ч.) *
Силва може да играе и от дясно. post-294-1159107520.gif

Знам. Въпроса е колко добре, а и според мен е тъпо да караме левичар да играе десен халф wink.gif Просто за парите, които бихме дали за Силва можем да вземем Макси, който според мен е значително по-добър вариант за този пост smile.gif
Всеки с мнението си post-294-1159107520.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Репликант
коментар 14 May 2009, 18:19
Коментар #53

Juventus star

Като знаеш,и като е...
Цитат(bianconero27 @ May 14 2009, 19:14ч.) *
Всеки с мнението си post-294-1159107520.gif

...защо беше това:
Цитат(bianconero27 @ May 14 2009, 19:08ч.) *
Силва играе отляво blink.gif Къде го прати за заместник на Камо!?

Давид Силва е един от най-любимите футболисти,в момента,искрено се надявам да го вземем,но това е малко вероятно.

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 14 May 2009, 18:24
Коментар #54

Juventus champion

Защото не искам да гледам как при всеки пробив като стигне в близост до аутлинията, трябва да се спре, да си обърне топката и чак тогава да центрира wink.gif А това, което повече ме притеснява и много отдавна писах го написа и blagoy_sim малко по-нагоре:

Цитат
вместо да даваме 20-25 млн евро за играч, който незнаем как ще се аклиматизира към Италианското първенство (предвид, че е Испанец), а тези пари може да ги похарчим за класни защитници. За 20-25 млн евро ще купим поне 2ма класни защитници, където ни е слабото място.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Репликант
коментар 14 May 2009, 18:34
Коментар #55

Juventus star

Съгасен съм,с цитата,който си приложил.
В Юве винаги е имало отлични защитници,а сега сме трагични.Взехме Диего - сега трябва да стегнем нещата отзад.
И,все пак,тя се върти - Давид Силва е истински талант и ще е страхотно,ако го привлечем.

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 14 May 2009, 18:43
Коментар #56

Juventus champion

Цитат(bianconero27 @ May 14 2009, 19:14ч.) *
Знам. Въпроса е колко добре, а и според мен е тъпо да караме левичар да играе десен халф wink.gif

А Джови като е десничар,защо игра по лявото крило ,а не може на дясното?
И аз като баче ви Анчо,възприемам мечтания трансфер на Силва с цел намиране на достоен заместник на Камо.

+Quote Post
commando84
коментар 14 May 2009, 19:32
Коментар #57

Juventus star

Коментари: 2 779
Регистриран: 16-March 09
Потребител No.: 1 958

Факт е, че Диего Силва е много обещаващ и добър футболист и би било чудесно всеки един треньор да има такъв играч. Друг е въпросът обаче как ще играе испанец в Италия. Нямам много спомени испанци да са направили нещо запомнящо се в калчото.

--------------------

"Музиката дава душата на нашите сърца и крилата на мисълта." Platon

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 14 May 2009, 20:14
Коментар #58

Juventus star

Коментари: 4 001
Потребител No.: 33

Цитат(snitch @ May 14 2009, 17:56ч.) *
Изключвайки Джови,със същия успех мога да те питам за какво ни е Диего като имаме Маркизио и Тиаго?

Ако вадиш само това изречение от целия ми пост наистина някой наистина би се запитал защо ни е Диего и Давид Силва.

Само да попитам дали не би предпочел стабилна защите пред това да видиш Силва в отобра?

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
snitch
коментар 14 May 2009, 20:24
Коментар #59

Juventus champion

Цитат(blagoy_sim @ May 14 2009, 21:14ч.) *
Ако вадиш само това изречение от целия ми пост наистина някой наистина би се запитал защо ни е Диего и Давид Силва.

Само да попитам дали не би предпочел стабилна защите пред това да видиш Силва в отобра?

Просто много странно ми се видя ,написаното в предния ти пост, за да не му обърна внимание wink.gif.

Имакйи впредвид трансфера на Канаваро и почти сигурното връщане на Кришито , ръководството може и да приключило пр запълване на дупките в отбраната.

+Quote Post
MartineZz
коментар 14 May 2009, 21:49
Коментар #60

Juventus regular

Коментари: 1 696
Регистриран: 28-February 07
Потребител No.: 367

Цитат(bianconero27 @ May 14 2009, 16:08ч.) *
Силва играе отляво blink.gif Къде го прати за заместник на Камо!?

Въпросът тук според мен е, че с привличането на Диего с класическата ни схема 4-4-2 с две крила е свършено. Диего вероятно ще има доста свободна роля и ще се подвизава предимно в центъра, а Камо ще е отдясно. Има много отбори, които играят без типични крила, или примерно само с едно крило. Ако помните навремето Зизу беше в ролята на Диего /дай боже да го вземем/, зад него бяха двамата дефанзивни халфове, а Ди Ливио шареше по дясното крило. Като пригодим схемата към сегашната ситуация се сещате какво би се получило и на мен ми е много любопитно да го видя. А в случай, че продадем Камо и вземем Силва /което ми се вижда невъзможно/ нищо няма да ни пречи да пускаме Силва като ляво крило, да имаме двама дефанзивни халфа и един Диего зад нападателите. Единствения проблем е, че на крилото, където няма да има забит футболист трябва да има много силен бек, който да уплътнява цялата зона, а в Ювентус няма такъв играч за жалост.

--------------------

+Quote Post

5 страници V  < 1 2 3 4 5 >
Closed TopicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 22nd September 2018 - 15:12ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team