IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

5 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> Давид Силва
Ceci
коментар 10 May 2009, 17:47
Коментар #21

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 281
Регистриран: 14-August 08
Град: Sofia
Потребител No.: 1 308

Определено трябва да вземем един от тройката на Валенсия и да ги спасим от фалит smile.gif
Говоря за Силва, Мата, Вия.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
meo
коментар 10 May 2009, 18:42
Коментар #22

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Град: София
Потребител No.: 46

От къде е новината?
Иначе съм с две ръце и три крака ЗА този трансфер. Дори желанието ми да видя Диего и Силва в Юве е една идея по-голямо от това да видя как Раниери си тръгва tooth.gif

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post
snitch
коментар 10 May 2009, 19:06
Коментар #23

Juventus champion

Коментари: 8 736
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Новината не я видях в нито един сайт , бългагрски или международен.Но поне в Juventuz също дускутираха,че Валенсия са разрешили преговори.

Давид Силва дали бо мигъл да играе като дясно крило?Ако ръководството иска да го привлече с цел да играе отляво на мястото на Павел, бъдещето на Джови в Ювентус ще бъде под въпрос.На това ръководство някой трябва да им каже, че не на Недвед , а на Камо трябва да се търси заместник.

+Quote Post
PAVEL 11 NEDVED
коментар 10 May 2009, 19:54
Коментар #24

Juventus regular

Коментари: 1 982
Регистриран: 9-September 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 193

Ако се осъществят трансферите на Силва и Диего,се очертава това да е най-силното ни трансферно лято от години на сам.

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 10 May 2009, 19:55
Коментар #25

Juventus star

Коментари: 4 650
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Новината е от гонг.
Иначе не ми се вярва да вземем и Диего и Силва!

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 10 May 2009, 20:19
Коментар #26

Juventus champion

Коментари: 8 736
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Цитат(superniki @ May 10 2009, 20:55ч.) *
Новината е от гонг.
Иначе не ми се вярва да вземем и Диего и Силва!

Не, ние можем да ги вземем и двамата ,след като продадем Трез или Буфон post-294-1159107607.gif .
Но може и да не се наложи да продаваме за да купуваме, ако приемем , че само за тези двамата ще се дадат пари- Канаваро е без пари, Кришито ,се връща при нас стига Дженое да не се бръкнат 7млн за 50%.

+Quote Post
superniki
коментар 10 May 2009, 20:24
Коментар #27

Juventus star

Коментари: 4 650
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Според слуховете и още един нападател търсим който ще ни струва доста Куалярела,Лавеци и др.
Диего-30млн
Силва-20
нападател-15-20
Поне 65 млн се очертава да дадем за трансфери.Едва ли ще стане! smile.gif

ПС:Трез май е сигурен за Марсилия sad.gif

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 11 May 2009, 11:45
Коментар #28

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(superniki @ May 10 2009, 21:24ч.) *
ПС:Трез май е сигурен за Марсилия sad.gif

Абе те Марсилия хубаво го искат, но дали могат да си го позволят!? Макар че няма да се очудя нашите тиквеници буквално да им го подарят. Все пак още се надявам, че Раниери си тръгва след края на сезона и новия треньор ще убеди Трезе да остане smile.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
MartineZz
коментар 11 May 2009, 11:49
Коментар #29

Juventus regular

Коментари: 1 696
Регистриран: 28-February 07
Потребител No.: 367

Цитат(snitch @ May 10 2009, 18:19ч.) *
Не, ние можем да ги вземем и двамата ,след като продадем Трез или Буфон post-294-1159107607.gif .
Но може и да не се наложи да продаваме за да купуваме, ако приемем , че само за тези двамата ще се дадат пари- Канаваро е без пари, Кришито ,се връща при нас стига Дженое да не се бръкнат 7млн за 50%.

Кришито не е ли под наем? Поне на ФМ09 си е под наем в Дженоа и няма нужда да се откупува, просто се връща при нас.

А Трезеге незнам дали може да бъде продаден за повече от 10 млн. Играч на 30-31 години, често чуплив и пропуснал цял сезон заради контузия едва ли може да бъде изтъргуван много доходоносно. Най-добрия вариант е Раниери да си ходи и да си останем със същото нападение догодина. А ако привличането на Диего стане факт смятам, че всички тук можем да забравим напълно за Силва.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 11 May 2009, 11:55
Коментар #30

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

И аз искам Трез да остане, но тогава надали ще можем да си купим Силва. При всички положение ще трябва да продадем някой ако искаме и СИлва и Диего и един нападател още ! sad.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
bugguy
коментар 11 May 2009, 12:39
Коментар #31

Juventus bench

Коментари: 765
Регистриран: 6-March 08
Град: plovdiv
Потребител No.: 945

Ако трансфера на Силва зависи от оставането на Трез, то тогава Силва не го искам. Головият нюх на Давид е с класи над този на който и нападател да привлечем, особено пък ако е Касано ...

--------------------
Fabio Capello: "I believe in champions and Alex is a champion". "Del Piero is a player of very high quality and deserves his record". Because of having many strikers in the squad: "Sometimes I feel embarrassed at putting him on the bench."
Gary Neville: "He is the greatest player i have ever played against, he twisted me incredibly."
Fabio Cannavaro: "In my view he’s the best person I’ve met in this sport."
Ruben Olivera: "Del Piero is my idol. When I arrived at Juventus and I was introduced to Alex, it was like touching the heavens with my finger"

+Quote Post
Lacho
коментар 12 May 2009, 14:58
Коментар #32

Promising youngster
*

Коментари: 8
Регистриран: 22-April 09
Потребител No.: 2 208

Според мен Касано не е слаб нападател.Зависи каква цена поискат за него от Самп. Аз лично мн. мразя Лацио, но ако им отмъкнем Мауро Сарате няма да е зле smile.gif

+Quote Post
masterhp
коментар 12 May 2009, 16:39
Коментар #33

Juventus champion

Коментари: 9 416
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Аз имам много големи надежди да успеем да договорим и него. И от следващият сезон да имаме Силва, Диего, Канаваро плюс още един, ако може два ще е перфектно защитника и ще сме истински машини.
Като разбирасе това значи и да разкараме всичките боклуци от отбора дето са на средно и под средното ниво... от които ще можем да вземем и достатъчно средства за тези трансфетри плюс малко пари и от касата на клуба и ще станат нещата перфектни smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
lqlqlq
коментар 12 May 2009, 20:34
Коментар #34

Guests

Звучи добре, аз казах и по рано какво мисля за Силва - страхотен е, но мисля че ако на първо време успееме да договориме Диего, трябва с другите пари, които уж са за Силва, да се потърси вариант за оправяне на защитата и за един опорен халф, защото жална ни майка със Сисоко и Маркизио другия сезон.

+Quote Post
ventsii
коментар 12 May 2009, 22:16
Коментар #35

Primavera player
**

Коментари: 252
Регистриран: 18-September 08
Потребител No.: 1 343

Цитат(lqlqlq @ May 12 2009, 21:34ч.) *
Звучи добре, аз казах и по рано какво мисля за Силва - страхотен е, но мисля че ако на първо време успееме да договориме Диего, трябва с другите пари, които уж са за Силва, да се потърси вариант за оправяне на защитата и за един опорен халф, защото жална ни майка със Сисоко и Маркизио другия сезон.

Не разбирам какво значи това жална ни майка? Сисоко е най-сполучливият ни трансфер от много време насам, а Маркизио толкова бързо израства, че мога да го нарека завършен футболист вече! Въпросът е да се опазят от контузии.

Най-проблемен е въпросът с бековете!

+Quote Post
lqlqlq
коментар 12 May 2009, 22:44
Коментар #36

Guests

Цитат(ventsii @ May 12 2009, 20:16ч.) *
Не разбирам какво значи това жална ни майка? Сисоко е най-сполучливият ни трансфер от много време насам, а Маркизио толкова бързо израства, че мога да го нарека завършен футболист вече! Въпросът е да се опазят от контузии.

Най-проблемен е въпросът с бековете!

Това, че някой отбор като Барселона ще направи двойката ни вътрешни полузащитници да изглеждат като пичовете, дето ритат пред блока ми. Сега разбра ли? Достатъчно съм защитавал Сисоко, но тазгодишният му сезон не ми се понрави. Имаше добри мачове, като двата срещу Реал, но повечето според мен бяха под средното ниво, а дори средното ниво е недостатъчно за Ювентус. Маркизио е доста непостоянен, мисля че не може да се отрече. Тиаго, Поулсен и Алмирон съм ги забравил отдавна. И остана Занети. Е, Занети, Маркизио и Сисоко не ми се струват добро ядро за централната част на терена.

+Quote Post
ventsii
коментар 12 May 2009, 22:56
Коментар #37

Primavera player
**

Коментари: 252
Регистриран: 18-September 08
Потребител No.: 1 343

Цитат(lqlqlq @ May 12 2009, 23:44ч.) *
Това, че някой отбор като Барселона ще направи двойката ни вътрешни полузащитници да изглеждат като пичовете, дето ритат пред блока ми. Сега разбра ли? Достатъчно съм защитавал Сисоко, но тазгодишният му сезон не ми се понрави. Имаше добри мачове, като двата срещу Реал, но повечето според мен бяха под средното ниво, а дори средното ниво е недостатъчно за Ювентус. Маркизио е доста непостоянен, мисля че не може да се отрече. Тиаго, Поулсен и Алмирон съм ги забравил отдавна. И остана Занети. Е, Занети, Маркизио и Сисоко не ми се струват добро ядро за централната част на терена.

Явно имаме различни виждания за играта... За мен Сисоко е един от топ играчите ни този сезон и дори беше сред най-постоянните с изявите си. Като централни халфове двамата с Маркизио ми се струват повече от добре! Другаде са ни проблемите... другаде...

+Quote Post
meo
коментар 13 May 2009, 09:44
Коментар #38

Juventus regular

Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Потребител No.: 46

Цитат
Бенитес недоволен от Валенсия
13.05.2009 09:22
Мениджърът на Ливърпул Рафаел Бенитес ще направи нов опит да уреди испанския национал Давид Силва, който напоследък усилено е свързван с трансфер извън „Местая”, като най-много се спрягат имената на Червените и Ювентус.

Испанецът бе много недоволен, след като преди време от Валенсия разкриха за интереса на Ливърпул. Изглеждаше, че разговорите са спрени, но според „Сън” те продължават и английския клуб е отправил ново предложение от 15 милиона паунда, което обаче ще бъде последно и тимът няма да вдигне повече сумата.

„Нашият шеф на скаутите бе във Валенсия и проведе няколко разговори, но изведнъж се оказа, че някой говори повече от необходимото. Нашето желание е всичко да мине тихо и спокойно и да не се раздува много въпроса” коментира Бенитес.

Той харесва много испанския национал, който е един от футболистите на испанския клуб, които е твърде вероятно да напусне „Местая” заради лошото финансово състояние на отбора.

Ювентус също имаше интерес към играча, но след като са на път да уредят Диего от Вердер явно ще се откажат от него. Прилепите със сигурност ще поискат поне няколко милиона повече за един от основните си футболисти и отборите с по-големи финансови възможности може би ще имат предимство.

gol.bg

Дано да дойде при нас в крайна сметка. Не виждам защо трансфера на Диего да спира трансфера на Силва(освен евентуални финансови)? Освен това 15 млн. паунда би трябвало да е сума, която да можем да надцакаме с малко ако наистина за Рафата това е максимума.

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post
MartineZz
коментар 13 May 2009, 10:20
Коментар #39

Juventus regular

Коментари: 1 696
Регистриран: 28-February 07
Потребител No.: 367

Момчета, мечтите са хубаво нещо, но може малко да се слезе на земята. Ако Диего е вече уговорен всички можете да забравите на 100% за Силва!!! Имаме и други дупки да запушваме, а пари няма много.

--------------------

+Quote Post
Dek0
коментар 13 May 2009, 15:37
Коментар #40

Juventus regular

Коментари: 2 355
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Агентът на Давид Силва: Има доста запитвания за клиента ми

Агентът на Давид Силва потвърди, че ръководството на Валенсия е получило няколко запитвания за трансфер на неговия клиент през лятото. „Прилепите” изпитват сериозни финансови проблеми и може да се наложи да продадат няколко от звездите си.

„По това време е нормално да има много трансферни слухове във вестниците , но крайното решение зависи от Валенсия. Вярно е, че няколко отбора са отправили запитвания за моя клиент. Все още обаче не може да се водят преговори, защото отборът може да се класира Европа. Евентуалното класиране ще определи и бюджета за следващия сезон”, заяви агентът Хосе Сегуй пред „The Daily Mirror”. NOVSPORT.COM

+Quote Post

5 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 22nd September 2018 - 15:34ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team