IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

5 страници V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Давид Силва
marto_juve
коментар 14 Feb 2009, 12:14
Коментар #1

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Че ние с Диего и Силва няма ни трябва защита бе post-294-1158668614.gif

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

Go to the top of the page

+Quote Post
lqlqlq
коментар 14 Feb 2009, 15:57
Коментар #2

Guests

Твърдо против всякакви латино маймуни в Ювентус, както и испанци.... Но за Силва бих направил компромис със себе си, та дори да струва 50 милиона. Представям си Каморанези и Силва по крилата.... ще е магия един вид.

+Quote Post
Ceci
коментар 14 Feb 2009, 20:19
Коментар #3

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 281
Регистриран: 14-August 08
Град: Sofia
Потребител No.: 1 308

Цитат(lqlqlq @ Feb 14 2009, 03:57 PM) *
Твърдо против всякакви латино маймуни в Ювентус, както и испанци.... Но за Силва бих направил компромис със себе си, та дори да струва 50 милиона. Представям си Каморанези и Силва по крилата.... ще е магия един вид.

Абсолютно, не ни трябват бразилчета за по сезон-два!
Давид Силва е човекът! 30М - какво "много са"? Това е Ювентус.

--------------------

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 15 Feb 2009, 20:03
Коментар #4

Juventus regular

Коментари: 1 740
Регистриран: 21-April 07
Град: Somewhere in the middle of nowhere
Потребител No.: 475

Почнах да се размечтавам за Силва. Но нали се сещате, че не кой да е, а СЕКО преговаря за него. Надежда всякаква оставете.
Отива или в англия или в барцИлона.

+Quote Post
JuveFan17
коментар 11 Apr 2009, 14:15
Коментар #5

Juventus regular

Коментари: 1 236
Регистриран: 30-September 07
Град: Sofiq
Потребител No.: 688

ВАЛЕНСИЯ ПОСТАВИ ЦЕНА ОТ 25 МИЛИОНА НА СИЛВА

Президентът на Валенсия Висенте Сориано заяви, че звездата на отбора Давид Силва ще бъде обявен за продажба през лятото. „Прилепите” са готови да се разделят с 23-годишния футболист за сумата от 25 милиона евро.

Ювентус и Барселона са клубовете фаворити за закупуването на Силва, но интерес има и от други отбори като Реал Мадрид и Ливърпул.

„Ние ще трябва да се разделим с част от футболистите си, за да може да покрием финансовите загуби, които имаме. До голяма степен следващата ни година зависи от това дали ще се класираме за участие в Шампионската лига”, коментира Сориано.

Президентът на Валенсия каза, че към Силва има най-сериозен интерес и затова е поставена цена за продажба, но такава ще бъде определена и за Давид Вия стига клуба да получи конкретна оферта от някой отбор.

gong.bg

--------------------

+Quote Post
ZIDANE
коментар 11 Apr 2009, 23:31
Коментар #6

Promising youngster
*

Коментари: 43
Регистриран: 22-March 09
Потребител No.: 2 005

Все имам усещането, че Реал Мадрид и Ливърпул ще имат тежката дума при тия два трансфера!? На Реал им е нужен скоро по-младичък нападател, на Ливърпул са му нужни испанци... post-294-1158668126.gif

--------------------

"Невъзможно е да му се противодейства...законите на физиката не са в сила за този човек!"

Фернандо Йеро

+Quote Post
Dek0
коментар 12 Apr 2009, 12:20
Коментар #7

Juventus regular

Коментари: 2 355
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Юве дава 13 милиона евро и Поулсен за Давид Силва

Ювентус предложи 13 милиона евро и датския полузащитник Кристиан Поулсен за испанския национал Давид Силва, но ръководството на Валенсия отхвърли офертата на „бианконерите".

Шефовете на испанския клуб са категорични, че искат 25 милиона евро и няма да се разделят със Силва за по-малка сума, тъй като „прилепите" се намират в сериозна финансова криза.

Интерес към Силва има и от страна на Барселона, Реал Мадрид и Ливърпул, но до този момент от Ювентус са най-активни с желанието си да вземат испанския национал.

Ако Давид Силва премина при „старата госпожа", ще трябва да замени прекратяващия своята футболна кариера в края на сезона чех Павел Недвед. Sport1.bg

+Quote Post
Juv3n7us
коментар 12 Apr 2009, 12:30
Коментар #8

Juventus regular

Коментари: 1 362
Регистриран: 29-December 06
Град: Свищов
Потребител No.: 298

Давай Секо още малко и ще го докараш в Юве biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 12 Apr 2009, 12:38
Коментар #9

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

С такава оферта как да стане biggrin.gif Валенсия са във финансова криза ,а нашия намаля цената му на половина и им дава бидон. Направо го подарихме на богатите отбори с такава оферта.

--------------------

+Quote Post
Juv3n7us
коментар 12 Apr 2009, 12:50
Коментар #10

Juventus regular

Коментари: 1 362
Регистриран: 29-December 06
Град: Свищов
Потребител No.: 298

Не сме го подарили,нали знаеш,че ние правиме по 100 оферти за един играч...ще пробваме още има време biggrin.gif Ръководството не се отказва виж 2 сезона се мъчат да докарат Диего в Юве и са на път да го направят

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 12 Apr 2009, 14:47
Коментар #11

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Валенсия искат ПАРИ! Не играчи в замяна, а кинти. Те иначе изобщо нямаше да го продават. Поулсен по-добре да си го използваме за разменна монета с Диего. Той и без тва мисля, че има добро име в Германия от престоя си в Шалке, така че може и да стане работата. Хубавото поне е, че взеха да включват Багера в сделките.
Между другото вчера четох, че ако Перес стане отново президент на Реал ще изпъдят холандците без Хунтелаар. Таа не е зле да следим ситуацията и да доведем я Снайдер, я Ваарт smile.gif Аз лично предпочитам Уесли СнайПер. Таман е за заместник на Павката.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Milenrec
коментар 12 Apr 2009, 15:12
Коментар #12

Juventus star

Коментари: 2 713
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Ако вземем Силва и Диего тогава ще е друга работа ама мен ме притеснява и защитата там за мен освен Киелини другите не стават незнам вие какво мислите.

+Quote Post
Dek0
коментар 13 Apr 2009, 14:47
Коментар #13

Juventus regular

СИЛВА ИСКА ДА ЗНАЕ КЪДЕ ЩЕ ИГРАЕ
13 април 2009 13:01

Футболистът на Валенсия Давид Силва заяви, че се надява до няколко дни да стане ясно къде ще играе през следващия сезон, тъй като вече се нервира и това му се отразява лошо.

„Надявам се до няколко дни да стане ясно къде ще играя през следващия сезон, защото искам да се концентрирам върху играта си и дори да не остана във Валенсия да помогна на отбора до края на сезона”, коментира испанският национал.

„От моя мениджър знам, че към мен има интерес от Барселона и Ювентус, а има и запитване от страна на Реал Мадрид, но все още няма сделка и съм много разочарован от това, че не знам къде ще играя през следващия сезон”, добави полузащитникът на Валенсия.

„Аз имам договор с Валенсия и с удоволствие бих останал да играя за този отбор, защото това е чест за мен”, завърши Давид Силва.

GONG.BG

Този коментар е бил редактиран от meo на 13 Apr 2009, 15:45

+Quote Post
Dek0
коментар 21 Apr 2009, 11:43
Коментар #14

Juventus regular

Ювентус настоява за Силва
Спортният директор на Ювентус Алесио Секо и главният скаут на клуба Ренцо Кастанини ще летят днес до Валенсия, където ще започнат преговори за Давид Силва.

Според слуховете в Италия, двамата щели да се завърнат в Торино едва кого договорят трансфера на испанския национал. "Бианконерите" почти са си осигурили и бразилския плеймейкър на Вердер Диего. Секо наскоро заяви пред медиите, че клубът има пари да си позволи два големи трансфера.

Валенсия искат за Сива около 40 милиона евро, но е възможно да се съгласят и на по-малко, тъй като изпитват сериозни финансови проблеми и се нуждаят спешно от пари. Наскоро президентът на "прилепите" дори тегли заем от банка, за да изплати навреме заплатите на играчите.

Силва пък декларира, че иска да остане във Валенсия, но на този етап това изглежда все по-малко вероятно. TOPSPORT

+Quote Post
bate_vanio
коментар 21 Apr 2009, 13:45
Коментар #15

Juventus regular

Коментари: 1 767
Регистриран: 17-March 08
Град: blagoevgrad
Потребител No.: 969

gong.bg------>От Валенсия са категорични, че няма да се разделят с халфа са по-малка сума от 25 милиона евро.

sportal.bg---->Валенсия иска за него не по-малко от 40 млн. евро

почна се ГОЛЯМАТА ЛЪЖА

пс-тия редактори нямат ли ???

--------------------
ЗАПИШИ СЕ ВЪВ ФЕН КЛУБ "ЮВЕНТУС БЪЛГАРИЯ" И СТАНИ ЧАСТ ОТ СЕМЕЙСТВОТО НИ !

+Quote Post
bugguy
коментар 21 Apr 2009, 14:57
Коментар #16

Juventus bench

Коментари: 765
Регистриран: 6-March 08
Град: plovdiv
Потребител No.: 945

Шефовете на Юве и Валенсия се срещат за трансфера на Силва

Спортният директор на Ювентус Алесио Секо и главният скаут на Валенсия Ренцо Кастанини ще имат среща по-късно днес, за да преговарят за трансфера на Давид Силва в посока Торино. Разговорите между двамата ще бъдат в Испания, а Секо се надява да се завърне от там с предварителен договор за закупуването на халфа на "прилепите".

Ювентус отдавна търси адекватен заместник на Павел Недвед, който ще сложи край на кариерата си в края на сезона. Давид Силва и Диего са двете основни цели на "бианконерите". Диего обаче е по-скоро централен атакуващ плеймейкър, а Юве повече се нуждае от ляв халф, какъвто е именно Силва и заради това в момента усилията им са насочени в тази посока.

Все пак "старата госпожа" трябва да приготви сериозна сума за Силва. Валенсия иска за него не по-малко от 40 млн. евро, което не устройва на този етап италианците и именно заради това Секо ще опита да преговаря за намаляване на цената

Sportal.bg

Каморанези,Сисоко,Маркизио,Диего,Давид Силва, Джовинко. Ако това се осъществи то ще е Дрийм халфова линия !!!

--------------------
Fabio Capello: "I believe in champions and Alex is a champion". "Del Piero is a player of very high quality and deserves his record". Because of having many strikers in the squad: "Sometimes I feel embarrassed at putting him on the bench."
Gary Neville: "He is the greatest player i have ever played against, he twisted me incredibly."
Fabio Cannavaro: "In my view he’s the best person I’ve met in this sport."
Ruben Olivera: "Del Piero is my idol. When I arrived at Juventus and I was introduced to Alex, it was like touching the heavens with my finger"

+Quote Post
Lacho
коментар 10 May 2009, 15:39
Коментар #17

Promising youngster
*

Коментари: 8
Регистриран: 22-April 09
Потребител No.: 2 208

ВАЛЕНСИЯ РАЗРЕШИ НА ЮВЕ ДА ПРЕГОВАРЯ С ДАВИД СИЛВА

" Ръководството на Валенсия разреши на Ювентус да започне официални преговори с Давид Силва и неговият мениджър, като новината бе съобщена лично от футболиста на „прилепите”.

„Шефовете разговаряха с моя мениджър и са му разрешели да преговаря с Ювентус и да уточни личните ми условия с италианския отбор”, сподели Силва.

„Явно двата отбора са се разбрали и от мен нищо не зависи освен да уточня договора си с Ювентус. Във футбола може да се случи всичко. Все пак аз взимам последното решение”, добави техничният полузащитник.

„Аз не искам да напускам Валенсия и се чувствам щастлив тук. Ще видим какво ще се случи, но моето желание е да изпълня договора си с Валенсия. Разбира се тепърва предстоят преговори с Ювентус и аз съм спокоен”, каза още Давид Силва.

Интерес към испанския национал и футболист на Валенсия има и от страна на мениджъра на Ливърпул Рафаел Бенитес, но от английския клуб все още няма нищо конкретно. "

Аз лично много бих се радвал да видя този футболист в отбора.Както се очертава и Диего да се присъедини, Давид Силва пасва идеално отляво на мястото на Недвед.Бърз,техничен има и опит в ШЛ,европейски шампион - според мен един доказан футболист.

+Quote Post
ms1897
коментар 10 May 2009, 15:51
Коментар #18

Primavera player
**

Коментари: 183
Регистриран: 2-April 09
Град: Несебър
Потребител No.: 2 085

Дано да стане този трансфер много ще се радвам на това момче двамата с Диего ще паснат идеално на тима faccina21so3.gif

+Quote Post
Мартин Стоичков
коментар 10 May 2009, 16:21
Коментар #19

Juventus regular

Коментари: 2 022
Регистриран: 13-April 07
Град: София
Потребител No.: 465

Вчера наши и Реал .. определено е един от най-добрите футболисти .. дано го видим в ЮВЕ! post-294-1159107520.gif

--------------------

+Quote Post
JuveFan17
коментар 10 May 2009, 16:47
Коментар #20

Juventus regular

Коментари: 1 236
Регистриран: 30-September 07
Град: Sofiq
Потребител No.: 688

W O W Въпреки всички писания и слухове по вестници и медии не съм вярвал, че сме толкова близко до това да вземем Диего и Д.Силва. ДАНО да ги вземем, ще бъде страхотно tongue.gif

--------------------

+Quote Post

5 страници V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th November 2018 - 09:10ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team