IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

3 страници V  < 1 2 3  
Closed TopicStart new topic
> Бастиян Швайнщайгер
JuventiKnow
коментар 02 Dec 2008, 21:34
Коментар #41

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Марто аз съм го обяснил бе, ама щом имаш нужда пак ще го напиша: изтъкнах националността като фактор, защото не знам и не почня много германци, испанци и англичани да са имали успешни кариери в Италия и точно за това писах, че от тия три националности не ми се ще да вземаме футболисти.За провилил ке германец веднага ти давам пример - Карстен Янкер, испанец - Мендиета, за англичанин дори не се сещам unsure.gif А за французи, аржентинци, холандци и още някой има много, много примери за изключително успешни кариери в Серия А.Няма да изброявам, че ще отиде нощта.

Свилка прав си, че са професионалисти и не би трябвало да има значение националността, но е факт, че на играчи от изброените от мен по-горе нацианалности им е трудно да свикнат с калчото и в повечето случай не успяват.Въврви че ги разбери какъв им е проблема huh.gif
Швайни е добър!Не го отричам.Просто според мен не е за Юве и изобщо за Италия.Лично мнение.
За играчите от Серия също си прав донякъде, но аз не съм казал, че е задължително само и единствено на вътрешния пазар да действаме.Имах предвид, че е добре първо в Италия да търсим и ако там няма вече да се вземат играчи от други първенство, но трябва да са внимателно подбрани.Аз ако исках да купуваме само от италиански отбори нямаше да толкова да натяквам за Лучо и Тайво wink.gif

Това си е лично мое мнение и не искам да го налагам на никой!Просто споделям мойте възгледи за нещата.няма да влизам в селски спорове с никого, защото и лбез това последните дни се изля огромна камара лайна във форума...

--------------------
JUVENDETTA...

Go to the top of the page

+Quote Post
marto_juve
коментар 02 Dec 2008, 22:02
Коментар #42

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Цитат(bianconero27 @ Dec 2 2008, 09:34 PM) *
Швайни е добър!Не го отричам.Просто според мен не е за Юве и изобщо за Италия.Лично мнение.
Няма как да го знаеш това, това имах предвид. Не че съм искал да се заяждам. Просто такива крайни мнения са доста безпочвени. Сравнения с тоя и оня не ми дават повод да кажа че Швайни не би се приспособил към Италианския футбол. Въобще ми е странно как от националността си правиш генерални изводи unsure.gif

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
Borko_10
коментар 02 Dec 2008, 22:25
Коментар #43

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Марто, колко пъти трябва да ти обясни човека?

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
masterhp
коментар 02 Dec 2008, 22:34
Коментар #44

Juventus champion

Коментари: 9 416
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Значи това в случаят е пак заяждане..повечето пъти с Марто сме на 2-та полюса по някои въпроси...ама много точно го е написал този път защо той смята така. Всеки си има мнение wink.gif
Бианконеро27 си му дава примери защо той смята така и готово. Обеснява че точно тези угрчи от тези страни не се приспособяват добре и това си е вярно....но че при 1-2 или дори 100 така е станало не значи че и този път ще е така. Тоест не може да се прави едно правило ей така заради националноста.
Нека вземем Швайни, пък тогава да мислим и как не бил мъж...вярно е че много пъти сумилира и е от типа "звезда" но няма да има някой който да може да замести Недвед напълно и истински...както стана и със Зидан...
Според мене БАстиан е един добър вариант и се надявам да дойде, но както се каза едва ли имаме наистина интерес....а още по малко вероятно е да дойде, дори и да имаме.. sad.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
marto_juve
коментар 02 Dec 2008, 22:39
Коментар #45

Juventus star

Цитат(Borko_10 @ Dec 2 2008, 10:25 PM) *
Марто, колко пъти трябва да ти обясни човека?
Както беше казал форцата, докато беше тук, теб кой ти звъни че отговаряш!? Кажи нещо по темата вместо да ми се правиш на важен. Кой изобщо е Карстен Янкер че да го ползвам за пример за провалил се немски "футболист" извън Германия!?

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 02 Dec 2008, 22:44
Коментар #46

Juventus champion

Вместо да водите тъпи спорове и излишни постове.... я някой да постне малко повече инфо за Батиан...колко сезона е играл по колко мача голове, за националният ала бала, възраст, кила, височина...некви такива работи.
За статистиката ще ми е интересно, а за другите неща мисля, че попринцип трябва да ги има в началото на темата, като чете човек да има повече инфо smile.gif

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 02 Dec 2008, 23:04
Коментар #47

Juventus champion

Цитат(masterhp @ Dec 2 2008, 11:44 PM) *
Вместо да водите тъпи спорове и излишни постове.... я някой да постне малко повече инфо за Батиан...колко сезона е играл по колко мача голове, за националният ала бала, възраст, кила, височина...некви такива работи.
За статистиката ще ми е интересно, а за другите неща мисля, че попринцип трябва да ги има в началото на темата, като чете човек да има повече инфо smile.gif

Google не знаеш ли как се ползва unsure.gif В сайта на Байерн и в уикипедия има всичко, което те вълнува wink.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Borko_10
коментар 02 Dec 2008, 23:05
Коментар #48

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Цитат(marto_juve @ Dec 2 2008, 11:39 PM) *
Както беше казал форцата, докато беше тук, теб кой ти звъни че отговаряш!? Кажи нещо по темата вместо да ми се правиш на важен. Кой изобщо е Карстен Янкер че да го ползвам за пример за провалил се немски "футболист" извън Германия!?

Не, това се получава защото ти просто не можеш да приемаш мнението на другите. Ники ти обясни 2 пъти защо смята, че германец няма да се справи с Юве и ти каза, че това е лично негово мнение и не ангажира никой с него, но ти отново го попита защо смята, че германец няма да се наложи в Юве с което го караш да ти отговаря на едно нещо три пъти, вместо да си стиснете ръцете и да си кажете, че просто мненията ви са различни. Именно заради това се получават всичките тия спорове между теб и много хора в форума. Просто ако някой не е на твоето мнение ти трябва да продължиш да спориш докато едно нещо не се повтори 10 пъти и не се скарате. wink.gif Казал ти го е два пъти, защо пак го питаш след като отговора отново ще е същия?

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
marto_juve
коментар 02 Dec 2008, 23:16
Коментар #49

Juventus star

Мастър, ти за постовете ли се притесняваш tooth.gif Прав си, спора е доста тъп. Всъщност аз не споря, а се заяждам wink.gif

С удоволствие бих приел Швайни в Юве. При наличието на шут като Салихамиджич, и непостоянния Маркиони, като прибавим честите контузии които получава Мауро, смятам че би бил доста полезен по дясното крило.

--------------------

+Quote Post
ALMiGHTiE
коментар 02 Dec 2008, 23:32
Коментар #50

Primavera player
**

Коментари: 431
Регистриран: 22-April 07
Град: Поморие
Потребител No.: 477

И аз съм за Бастиян, - /Швайни - ми звучи някак си свиснски.../, има какво да покажи в Юве аз съм за тенденцията различна националност в Юве, не се знае кой и как ще се впише в отбора, трябва да се пробва, германците са физически здрави и се раздават, не е случайност ...нали гледате националният им отбор, супер стабилни са повечето, а и другото което е бундеслигата не е слабо първенство и Байерн са силни едни от най-постоянните....
А относно Салиха аз мисля, че ръководството го взеха защото бяха в лошо положение след като излязаха от Серия Б и не всички биха избрали Юве през този период...по същия начин и Маркиони преди това заедно със Занети, обаче Занети е доста стабилен в центъра и са добър тандем със Момо... жалко, че се контузи...

--------------------

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 02 Dec 2008, 23:36
Коментар #51

God Fuck The Queen

Коментари: 2 374
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Според мен Швайнщайгер е доста добър футболист и би се наложил в Юве. Разберете - при всеки трансфер има риск - утре може да вземем Даниеле Де Роси и Лео Меси, за които всички сме с две ръце ЗА, и те да не се наложат в отбора. Тук опираме до качество на мениджърите и ръководителите... мисля, че сами можете да направите разликата в трансферната политика на Моджи и сегашната. Колко успешни трансфера имаме в последните две години и половина?
Та по темата - в Юве са играли успешно германци и не мисля, че това е проблем. Направило ви е впечатление, че германци, испанци или англичани не успяват да се наложат в Италия, просто защото притокът на чужденци от тези страни към Серия А намаля. Преди години Серия А беше най-апетитната дестинация, сега вече въобще не е.
Но не вярвам да го вземем Швайни.

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
masterhp
коментар 03 Dec 2008, 00:54
Коментар #52

Juventus champion

Цитат(bianconero27 @ Dec 2 2008, 11:04 PM) *
Google не знаеш ли как се ползва unsure.gif В сайта на Байерн и в уикипедия има всичко, което те вълнува wink.gif

Значи гледай сега, акто се прави нещо се прави както трябва. Много мразя ей така започнато нещо и не довършено. Като се прави една тема си мисля че е напълно нормално такива неща да ги има написанив темата, а не дали аз ти или който и да е ги знаем или че не можем да ги видм някъде. Просто тая статситика примерно трянва да я има в първият пост на темата. Как за някои футболисти може да има за други не.

Марти стига си се заяждал post-294-1158668522.gif
Май някои хора разбраха за какво говориш...особено ако видиш последните 2 поста и по точно този на Бианко^Неро.
И аз съм на същото мнение че заради едната националнос е тъпо да се водат такива изводи и закони, ама какво да се прави. Момчето си има мнение и това е, нито ти нито някой друг, ще го убеди в обратното, дори и да греши. Колкото и да не го разбираш и приемаш за довод това което ти е дал smile.gif

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 03 Dec 2008, 10:30
Коментар #53

Juventus star

Коментари: 4 636
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(Bianco^Nero @ Dec 2 2008, 09:36 PM) *
Според мен Швайнщайгер е доста добър футболист и би се наложил в Юве. Разберете - при всеки трансфер има риск - утре може да вземем Даниеле Де Роси и Лео Меси, за които всички сме с две ръце ЗА, и те да не се наложат в отбора. Тук опираме до качество на мениджърите и ръководителите... мисля, че сами можете да направите разликата в трансферната политика на Моджи и сегашната. Колко успешни трансфера имаме в последните две години и половина?
Та по темата - в Юве са играли успешно германци и не мисля, че това е проблем. Направило ви е впечатление, че германци, испанци или англичани не успяват да се наложат в Италия, просто защото притокът на чужденци от тези страни към Серия А намаля. Преди години Серия А беше най-апетитната дестинация, сега вече въобще не е.
Но не вярвам да го вземем Швайни.

И аз не вярвам да вземем Швайни.
Няма GEA WORLD няма добри трансфери.Друго си е когато мениджъра ти каже отиваш там!

--------------------

+Quote Post
x_dron
коментар 04 Dec 2008, 15:48
Коментар #54

Juventus bench

Коментари: 587
Регистриран: 19-October 07
Потребител No.: 700

Цитат(masterhp @ Dec 3 2008, 12:54 AM) *
Значи гледай сега, акто се прави нещо се прави както трябва. Много мразя ей така започнато нещо и не довършено. Като се прави една тема си мисля че е напълно нормално такива неща да ги има написанив темата, а не дали аз ти или който и да е ги знаем или че не можем да ги видм някъде. Просто тая статситика примерно трянва да я има в първият пост на темата. Как за някои футболисти може да има за други не.

Ето,готово е.

+Quote Post
superniki
коментар 04 Dec 2008, 18:23
Коментар #55

Juventus star

Коментари: 4 636
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Айде Швайни идвай !

--------------------

+Quote Post
Mkey
коментар 15 Dec 2008, 14:43
Коментар #56

Primavera player
**

Коментари: 199
Регистриран: 9-November 08
Град: Чирпан
Потребител No.: 1 436

Футбол: Швайнщайгер подписа нов договор с Байерн (Мюнхен)

Мюнхен. Полузащитникът на Байерн (Мюнхен) Бастиан Швайнщайгер подписа нов договор с тима, съобщи „Билд”. Новият договор на полузащитника е до 2012 година. От него се интересуваха тимове като Ювентус и Реал (Мадрид), но той реши да остане в Мюнхен. От ръководството на Байерн заявиха, че са много доволни от факта, че Швайнщайгер е решил да остане в тима.

--------

Ето,че и за Швайни трябва да забравим.................... а нямаше да е лошо....

+Quote Post
MartineZz
коментар 15 Dec 2008, 16:27
Коментар #57

Juventus regular

Коментари: 1 696
Регистриран: 28-February 07
Град: София
Потребител No.: 367

Интересен спор съм изпуснал тук smile.gif

Истината както винаги е някъде по средата. Факт е обаче, че е адски неестествено испанци и англичани да играят в Италия. Както е неестествено англичани да играят където и да било другаде освен на влажния им остров. Неестествено е испанци да играят в Италия, неестествено е германци да играят в Испания, в Англия и Испания. Просто Испания, Италия и Англия поради това, че имат най-силните първенства, не са много големи износители на таланти /освен ако някой испански треньор на Ливърпул не събере една купчина испанци/. Обикновено талантливите футболисти от тези страни са привличани от грандовете в местните първенства и затова рядко се случват трансфери вън от тях.

Германия, макар и да не е толкова силно първенството рядко изнася играчи, защото просто са недостатъчно класни за другите европейски грандове. Бяха времена, когато немския национален отбор беше силен и изнасяше футболисти - Андреас Бреме, Юрген Клинсман, Замер и Лотар Матеус бяха ключови за Интер при спечелването на последната им титла, преди служебните, а Анди Мьолер изкара два сезона в Юве; да не пропускаме и мистър златен гол Оливър Бирхов, който взриви Удинезе и Милан. От последната световна титла насам обаче, немците просто нямат класата да вкарват футболисти на Апенините, Пиринеите или на Островчето. От многото примери се вижда, че адаптацията и успеха зависи изцяло от самите футболисти.

Англичаните принципно не са стока, която дава плодове вън от Островчето, макар и да има редки примери за гурбетчии: Иън Ръш и Дейвид Плат успяха да се провалят в Юве, но пък тримата английски футболисти, които мога да нарека свои любимци - Пол Гаскойн, Крис Уодъл и Гари Линекер се представиха страхотно съответно в Лацио, Марсилия и Барселона.

Успели испанци в Италия не мисля, че се сещам в момента.

Вижда се, че в Серия А, освен италианците успяват французи, бразилци, аржентинци, африканци, а след финансовата стагнация отпреди няколко години и източноевропейците, заради по-ниската си цена. Холандците в Италия ми се струва, че са изключително малко, но пък за сметка на това са уникални попадения.

Личното ми мнение е, че трябва на първо място да гледаме класата на играча, но ако трябва да избираме между шваба и франсе със сходни възможности, определено бих взел франсето!

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 15 Dec 2008, 16:37
Коментар #58

Juventus champion

Цитат(MartineZz @ Dec 15 2008, 05:27 PM) *
Интересен спор съм изпуснал тук smile.gif

Истината както винаги е някъде по средата. Факт е обаче, че е адски неестествено испанци и англичани да играят в Италия. Както е неестествено англичани да играят където и да било другаде освен на влажния им остров. Неестествено е испанци да играят в Италия, неестествено е германци да играят в Испания, в Англия и Испания. Просто Испания, Италия и Англия поради това, че имат най-силните първенства, не са много големи износители на таланти /освен ако някой испански треньор на Ливърпул не събере една купчина испанци/. Обикновено талантливите футболисти от тези страни са привличани от грандовете в местните първенства и затова рядко се случват трансфери вън от тях.

Германия, макар и да не е толкова силно първенството рядко изнася играчи, защото просто са недостатъчно класни за другите европейски грандове. Бяха времена, когато немския национален отбор беше силен и изнасяше футболисти - Андреас Бреме, Юрген Клинсман, Замер и Лотар Матеус бяха ключови за Интер при спечелването на последната им титла, преди служебните, а Анди Мьолер изкара два сезона в Юве; да не пропускаме и мистър златен гол Оливър Бирхов, който взриви Удинезе и Милан. От последната световна титла насам обаче, немците просто нямат класата да вкарват футболисти на Апенините, Пиринеите или на Островчето. От многото примери се вижда, че адаптацията и успеха зависи изцяло от самите футболисти.

Англичаните принципно не са стока, която дава плодове вън от Островчето, макар и да има редки примери за гурбетчии: Иън Ръш и Дейвид Плат успяха да се провалят в Юве, но пък тримата английски футболисти, които мога да нарека свои любимци - Пол Гаскойн, Крис Уодъл и Гари Линекер се представиха страхотно съответно в Лацио, Марсилия и Барселона.

Успели испанци в Италия не мисля, че се сещам в момента.

Вижда се, че в Серия А, освен италианците успяват французи, бразилци, аржентинци, африканци, а след финансовата стагнация отпреди няколко години и източноевропейците, заради по-ниската си цена. Холандците в Италия ми се струва, че са изключително малко, но пък за сметка на това са уникални попадения.

Личното ми мнение е, че трябва на първо място да гледаме класата на играча, но ако трябва да избираме между шваба и франсе със сходни възможности, определено бих взел франсето!

Е за тва става дума clap.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
marto_juve
коментар 15 Dec 2008, 17:59
Коментар #59

Juventus star

Цитат(MartineZz @ Dec 15 2008, 04:27 PM) *
От многото примери се вижда, че адаптацията и успеха зависи изцяло от самите футболисти.
Е да де, ето затова става дума wink.gif А не да не говориш наизуст.

--------------------

+Quote Post

3 страници V  < 1 2 3
Closed TopicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th September 2018 - 20:17ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team