IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

3 страници V  < 1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
> Бастиян Швайнщайгер
snitch
коментар 30 Nov 2008, 14:19
Коментар #21

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 795
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

От така написаното заглавие се разбира , че всъщност гаджето е на Юве .....тая стара дама още си я бива happy.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
ALMiGHTiE
коментар 30 Nov 2008, 14:20
Коментар #22

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 431
Регистриран: 22-April 07
Град: Поморие
Потребител No.: 477

Лелееееее хич не е яка приятелката му, нееее изобщо ... ?!
Незнаех, че има толкова яки германки... ама то за футболистите е различно, аз забраих ... =]

--------------------

+Quote Post
Del Pi 10
коментар 30 Nov 2008, 21:58
Коментар #23

Juventus regular

Коментари: 2 009
Регистриран: 23-July 08
Град: Бургас
Потребител No.: 1 279

Цитат(ALMiGHTiE @ Nov 30 2008, 03:20 PM) *
Лелееееее хич не е яка приятелката му, нееее изобщо ... ?!

Ами да си кажа.. не е лоша.. симпатяга е.. ама ти я изкара най-уникалната жена.. аз лично познавам не малко момичета ,дето могат да и скрият шапката wink.gif post-294-1158668522.gif
То не че и Бастиан е Мистър Свят.. post-294-1158668614.gif post-294-1158668614.gif

--------------------
STORIA DI UNGRANDE AM0RE

+Quote Post
marto_juve
коментар 30 Nov 2008, 22:14
Коментар #24

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Абе тя тука пак не изглежда много добре. Ама тук...

и тук...

Ъъъъъ, кво за Швайни!? tooth.gif

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
masterhp
коментар 30 Nov 2008, 22:59
Коментар #25

Juventus champion

Коментари: 9 437
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Ние сега жена му или нещо ще гледаме...много ясно че жена му, а за да я гледаме нея, мъж и трябва малко по постоянен да стане за да дойде в Юве иначе с 2 ръце и за 2-мата smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
superniki
коментар 30 Nov 2008, 23:40
Коментар #26

Juventus star

Коментари: 4 698
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Пожелавам и да дойде в Торино. Едно че Швайни е добър футболист и второ,че предпочитам да виждам нея вместо майката на ТРЕЗ която си е хубава по свой собствен начин biggrin.gif.Иначе на майката на ТРЕЗ пожелавам поне още 5 години да подкрепя сина си на нашия стадион .

Момата на Швайни си е голема пичка!Определено важи!

--------------------

+Quote Post
Mkey
коментар 01 Dec 2008, 00:41
Коментар #27

Primavera player
**

Коментари: 199
Регистриран: 9-November 08
Град: Чирпан
Потребител No.: 1 436

С тая бих правил неща за които досега ме е било страх дори да си мисля 2.gif icecream.gif

+Quote Post
bugguy
коментар 01 Dec 2008, 08:56
Коментар #28

Juventus bench

Коментари: 765
Регистриран: 6-March 08
Град: plovdiv
Потребител No.: 945

Айде стига за жена му де biggrin.gif Мисля ,че Бастиан ще е много добро попълнение ,даже на ФИФА 2008 го бях купил в Юве tongue.gif Дано!

--------------------
Fabio Capello: "I believe in champions and Alex is a champion". "Del Piero is a player of very high quality and deserves his record". Because of having many strikers in the squad: "Sometimes I feel embarrassed at putting him on the bench."
Gary Neville: "He is the greatest player i have ever played against, he twisted me incredibly."
Fabio Cannavaro: "In my view he’s the best person I’ve met in this sport."
Ruben Olivera: "Del Piero is my idol. When I arrived at Juventus and I was introduced to Alex, it was like touching the heavens with my finger"

+Quote Post
ivail0o0o
коментар 01 Dec 2008, 10:15
Коментар #29

Scouted
*

Коментари: 70
Регистриран: 27-October 07
Град: Montana
Потребител No.: 707

За Швайни съм ЗА на 100% а за жена му ЗА на 101% clap2.gif

--------------------
Amat Victoria Curam !

+Quote Post
Репликант
коментар 01 Dec 2008, 13:21
Коментар #30

Juventus star

Коментари: 2 563
Регистриран: 21-October 08
Потребител No.: 1 392

Цитат(bugguy @ Dec 1 2008, 09:56 AM) *
Айде стига за жена му де biggrin.gif Мисля ,че Бастиан ще е много добро попълнение ,даже на ФИФА 2008 го бях купил в Юве tongue.gif Дано!

Аз на ПЕС 09 съм го купил,заедно с Диего и Майка Ричардс и немаме спирачки! tongue.gif

Щвайнщайгер е много креативен футболист,само не знам,като немец,как ще се впише в италианския футбол...

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post
ALMiGHTiE
коментар 01 Dec 2008, 15:59
Коментар #31

Primavera player
**

Коментари: 431
Регистриран: 22-April 07
Град: Поморие
Потребител No.: 477

Цитат(Del Pi 10 @ Nov 30 2008, 07:58 PM) *
Ами да си кажа.. не е лоша.. симпатяга е.. ама ти я изкара най-уникалната жена.. аз лично познавам не малко момичета ,дето могат да и скрият шапката wink.gif post-294-1158668522.gif
То не че и Бастиан е Мистър Свят.. post-294-1158668614.gif post-294-1158668614.gif

Ама аз говорех за германка.. =) то естествено, че има хубави момичета..и то особено в България =)

--------------------

+Quote Post
x_dron
коментар 01 Dec 2008, 16:33
Коментар #32

Juventus bench

Коментари: 587
Регистриран: 19-October 07
Потребител No.: 700

Цитат(Бай Ангел Пророка @ Dec 1 2008, 01:21 PM) *
Аз на ПЕС 09 съм го купил,заедно с Диего и Майка Ричардс и немаме спирачки! tongue.gif

Щвайнщайгер е много креативен футболист,само не знам,като немец,как ще се впише в италианския футбол...

Аз съм купил Риера което също е идея

Швайни.Немам търпение да дойде,футболист от класа.От това имаме нужда

+Quote Post
kyynadd
коментар 01 Dec 2008, 18:07
Коментар #33

Juventus bench

Коментари: 896
Регистриран: 22-December 06
Потребител No.: 289

Ако предпочете една кифла пред нас да си изгние в Байерн дано.

--------------------
Нарушена точка 1 от ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА

+Quote Post
Garrett
коментар 01 Dec 2008, 20:26
Коментар #34

fino alla fine

Група: Admin
Коментари: 2 346
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

Както пише един анализатор в чанъл 4, ако ще замества Недвед трябва да е.. мъж.

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
Tintoreto
коментар 02 Dec 2008, 08:34
Коментар #35

Juventus regular

Коментари: 1 916
Регистриран: 1-October 06
Град: София
Потребител No.: 209

Цитат(Garrett @ Dec 1 2008, 06:26 PM) *
Както пише един анализатор в чанъл 4, ако ще замества Недвед трябва да е.. мъж.

Eвалата. И аз съм на това мнение. Вярно, че заместника му в момента е детенце, но пак е по-голям от Швайни.

--------------------
Impossible is just a big word thrown around by small men who
find it easier to live in the world they’ve been given than
to explore the power they have to change it. Impossible is
not a fact. It’s an opinion. Impossible is not a
declaration. It’s a dare. Impossible is potential.
Impossible is temporary. IMPOSSIBLE is NOTHING!

+Quote Post
marto_juve
коментар 02 Dec 2008, 13:03
Коментар #36

Juventus star

И кво точно му има на Швайни!? Скорост, техника, удар...кво повече!?

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 02 Dec 2008, 15:12
Коментар #37

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(marto_juve @ Dec 2 2008, 02:03 PM) *
И кво точно му има на Швайни!? Скорост, техника, удар...кво повече!?

Липсва му постоянсво, което е адски важно. А и един господ знае дали ще се приспособи към футбола в Италия.Ако не успее какво сатав?!Още няколко милиона на вятъра. А като се има предвид, че е германец е много вероятно да не му пасне Серия А. За това приоритет трябва да са ни играчи от калчото, а след това вече да се залага на играчи, които са добре проучени и вероятността да не се аклиматизират е много малко. Като за начало е добре да се обърнем към французи, аржентинци, холандци и т.н., които в повечето случаи се представят много силно в Италия.

Разберете, че не става дума само и единствено за футболни качества! Нужна е психика. Да си играч на Ювентус никак не е лесно, да се приспособиш към футбола в Италия също не е лесно, да заместиш играч като Недвед пък е почти невъзможно. Така че "скорост, удар, техника" може и да не са достатъчни wink.gif

Бастиан е много далеч от представата ми за заместник на Недвед.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Репликант
коментар 02 Dec 2008, 15:45
Коментар #38

Juventus star

Коментари: 2 563
Регистриран: 21-October 08
Потребител No.: 1 392

Цитат(bianconero27 @ Dec 2 2008, 04:12 PM) *
Липсва му постоянсво, което е адски важно. А и един господ знае дали ще се приспособи към футбола в Италия.Ако не успее какво сатав?!Още няколко милиона на вятъра. А като се има предвид, че е германец е много вероятно да не му пасне Серия А. За това приоритет трябва да са ни играчи от калчото, а след това вече да се залага на играчи, които са добре проучени и вероятността да не се аклиматизират е много малко. Като за начало е добре да се обърнем към французи, аржентинци, холандци и т.н., които в повечето случаи се представят много силно в Италия.

Разберете, че не става дума само и единствено за футболни качества! Нужна е психика. Да си играч на Ювентус никак не е лесно, да се приспособиш към футбола в Италия също не е лесно, да заместиш играч като Недвед пък е почти невъзможно. Така че "скорост, удар, техника" може и да не са достатъчни wink.gif

post-294-1159107574.gif

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post
marto_juve
коментар 02 Dec 2008, 19:35
Коментар #39

Juventus star

Цитат(bianconero27 @ Dec 2 2008, 03:12 PM) *

Брейййй, голям спец се извъди. Ето тука ицо може с пълно основание да каже че това е говорене на изуст wink.gif Къде пък разбра каква му е психиката на Швайни и откъде може да знаеш кой изобщо ще се приспособи към футбола в Италия, ама че бил немец, ама че не знам кво. Не че клишираното ти изказване не може да се превърне във факт (не мисля че някой е допускал това и за Тиаго, но се оказа че нещо му пречи в Италия), но чак такива генерални заключения от единични случаи...

Така или иначе аз не вярвам слуховете за негоявото привличани да са верни, така че бъдете спокойни щом толкова скептично сте настроени към него. То по тая логика и Меси, Бензема и Перси са рисковани трансфери. Или викаш аржентинците, французите и холандците са друго нещо laugh.gif

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 02 Dec 2008, 21:17
Коментар #40

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Ники не съм съгласен с теб.Ако един играч е добър то какво толкова има да се приспособяваш huh.gif Вярно различен е стила на игра,нови колеги ама нали за товa си професионалист и ти плащат луди пари happy.gif

За мен Швайни е много добър вариант,защото е добър футболист с бързина и техника и до тук го е доказал с игрите си.Аз лично не мога да говоря за постоянство,защото не гледам редовно Бундеслига,но в мачовете,които съм гледал на Байерн той винаги се е представял на едно добро ниво.

Това за играчи от Серия ,,А'' да се оглеждаме също не го възприемам,защото една Европа предлага повече от колкото една Италия,която в момента не е на чак такова високо ниво каквото беше преди и предлагаше много добри футболисти.

Вярно е има изключения,но те са малко и не се знае дали ще искат да се присъединят към нас smile.gif

И още нещо при положение,че в Юве играят бая анонимници,които не съм си представял да заместят Дзамброта,Канаваро,Такинарди и др. ама всъщност ги има:Молинаро,Легро,Маркизио дори Дзанети,които за мен са играчи от класата на Наполи ама не и Юве,така че не виждам доказан играч и признат в света да не може да замести Павката.

+Quote Post

3 страници V  < 1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th November 2018 - 08:34ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team