IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

3 страници V   1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
> Бастиян Швайнщайгер
x_dron
коментар 23 Sep 2008, 20:40
Коментар #1

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 587
Регистриран: 19-October 07
Потребител No.: 700

Ювентус с интерес към Швайнщайгер

Торино. Отборът на Ювентус проявява интерес към полузащитника на Байерн и Германия Бастиан Швайнщайгер. Договорът на играча изтича в края на сезона и от италианския отбор имат намерение да се възползват от това. По данни на „Ил Джорно”, освен Ювентус, Милан и Интер също се интересуват от германския национал.

Рождена дата: 1 август 1984 г.

Месторождение: Колбермор, Германия.

Националност: германец.

Ръст: 1,81 см.

Тегло: 77 кг.

Играч на "Байерн" от: 1 юли 2002 г.

С договор до: 30 юни 2009 г.

Предишни клубове:

Байерн (1998-2002, юношески формации).
Розенхайм (1992-1998).
Обераудорф (1990-1992).

Отличия:

Шампион на Германия 2003, 2005, 2006 г.
Купа на Германия 2003, 2005, 2006 г.
Купа на Лигата 2004 г.

Шампион на Германия за юноши до 19 години 2002 г.
Шампион на Германия за юноши до 17 години 2001 г.
Go to the top of the page

+Quote Post
Del Pi 10
коментар 23 Sep 2008, 20:44
Коментар #2

Juventus regular

Коментари: 2 009
Регистриран: 23-July 08
Град: Бургас
Потребител No.: 1 279

Той този интерес го дъвчат от.. и аз не знам вече от кога.. ама мое мнение.. пак със интереса ще си останем .
А и лично аз не знам , до колко ми се иска да видя Швайни в Юве.. раздвоен съм..

Според мен вероятноста е под 10 %

Но това е лично мое мнение.. wink.gif

--------------------
STORIA DI UNGRANDE AM0RE

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 23 Sep 2008, 21:02
Коментар #3

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Много не постаянен в изявите си, а и германците много трудно привикват към италианския футбол така че съм против евентуалното привличане на Бастиан.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
masterhp
коментар 23 Sep 2008, 21:58
Коментар #4

Juventus champion

Коментари: 9 416
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Toва го дъвчем и плюем от няколко години. Лично аз бих се радвал ако го вземем в отбора мислч, че може да е мн полезен...въпреки че и той е на приливи и отливи и не е мн постоянен, но определено може да е от полза след евентуалното отказване на най-големият ПАВЕК НЕДВЕД!!!

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
lqlqlq
коментар 24 Sep 2008, 05:38
Коментар #5

Guests

Тоя ли ще е заместникът на Недвед? Общо взето страхотен футболист, който обаче е на приливи и отливи. А и не е за калчото, ама въобще...

+Quote Post
Rumbeti
коментар 24 Sep 2008, 08:47
Коментар #6

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Има качества момчето , ама отливите са му много по-дълги от приливите. ЗА лично съм против. Бих се радвал ад го вземем само ако е на свободен трансфер и не му предлагаме някакви немислими пари. При това положение би бил не лош трансфер ! За заместник на Недвед обаче не може и да става дума !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Tintoreto
коментар 24 Sep 2008, 09:12
Коментар #7

Juventus regular

Коментари: 1 916
Регистриран: 1-October 06
Потребител No.: 209

Глупости, той дори няма да си помисли за такава алтернатива, пък и ние не се нуждаем от него. Може би от такъв тип играч, но не и от него. Предпочитам да се вгледаме в някой от отборите като Удине,Самп и т.н и да видим какво идва от там като играчи, защото определено има доста добри момчета и да ги вкараме в големият футбол отколкото такива като Бастиян(звездички уж вече).

--------------------
Impossible is just a big word thrown around by small men who
find it easier to live in the world they’ve been given than
to explore the power they have to change it. Impossible is
not a fact. It’s an opinion. Impossible is not a
declaration. It’s a dare. Impossible is potential.
Impossible is temporary. IMPOSSIBLE is NOTHING!

+Quote Post
marto_juve
коментар 24 Sep 2008, 11:39
Коментар #8

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

И от какъв зор е направена тая тема!? Ако се отавряше нова тема за всеки един който досега е спряган за Юве...

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
x_dron
коментар 24 Sep 2008, 18:16
Коментар #9

Juventus bench

Просто около него се спекулираще повечко отколкото за другите.Говореше се още през лятото и то много.За това реших да направя темата.

+Quote Post
Milenrec
коментар 26 Sep 2008, 11:45
Коментар #10

Juventus star

Коментари: 2 713
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

ПЕЧЕ СЕ ТРАНСФЕРЪТ НА ШВАЙНИ В ЮВЕНТУС

Възможността германският национал Бастиан Швайнщайгер да премине в Ювентус в края на настоящия сезон изглежда все по-голяма, информират медиите в Италия.
Договорът на полузащитника на Байерн Мюнхен изтича другото лято, като той ясно изрази желанието си да се присъедини към „старата госпожа”.
Юве така и не успя да разреши проблемите си в халфовата линия въпреки пристигането на Тиаго Мендес и Сергио Алмирон.
„Бианконерите” се очаква да предложат много изгоден договор на немския национал, след като получат зелена светлина да преговарят с него през зимата.
Бастиан намекна, че се готви за новото предизвикателство пред немската преса.
„Уча италиански език, тъй като много ми харесва”, заяви Швайни.
„Добре ми е в Байерн, но човек никога не може да знае със сигурност, какво ще се случи във футбола. В момента се концентрирам върху тренировките, другото ще се нареди с времето”, продължава футболистът.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 26 Sep 2008, 12:06
Коментар #11

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Очаквам все повече такива новини, но все още не вярвам да привлечем манекенчето smile.gif Ако беше по-постоянен щеше да е доста добра оферта да дойде при нас , но на този етап малко ме съмнява да успее да направи несщо при нас. Все пак един свободен трансфер би бил добре дошъл smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
lqlqlq
коментар 26 Sep 2008, 12:20
Коментар #12

Guests

Е, ако немецът влезе в една постоянна форма.. не мисля, че са много играчите, които са по-добри от него.. Но си е рисков, а и заместник на Недвед? Ами Джови?

+Quote Post
hri100
коментар 26 Sep 2008, 13:55
Коментар #13

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Само аз ли го искам тоя "манекен"? smile.gif "Слава Богу" няма да го вземем, не само защото е с не много силни дефанзивни функции (макар че съм го виждал и като дефанзивен халф да играе). Все пак има някаква вероятност, тъй като договора му изтича ap.gif aма то и на оня "смешник" ДВД му изтичаше, но докато Секо се наведе и... хоп...... хоп.... и охльова.... се шмугна..... в храстите....

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Garrett
коментар 26 Sep 2008, 13:58
Коментар #14

fino alla fine

Група: Admin
Коментари: 2 346
Регистриран: 26-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

голям смях - казал, че му харесва италианския и айде вече трансфера се пече. Той ако се не лъжа си е от школата на Байерн, те имат навика да пускат играчи на свободен трансфер, но все пак...

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
snitch
коментар 26 Sep 2008, 15:51
Коментар #15

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 725
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

За вероятността този трансфер да се осъществи , няма да говоря .
Обаче от доста време възприемам Швайна като идеалния заместник на Камо отдясно .

В Германия шампионът е ясен , няма конкуренция там , звездите на Байерн стават по 4-5 пъти шампиони , но същевременно отборът няма сили за ШЛ и най-важното , не се плаща толкова добре колкото в другите големи първенства .

+Quote Post
masterhp
коментар 26 Sep 2008, 22:16
Коментар #16

Juventus champion

Коментари: 9 416
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

А малко повече инфо за него..може ли мачове за байерн голове годинки ала бала като ще се прави тема поне да има и повече инфо за играча smile.gif И пак ще кажа че силно искам това да стане, но те и нещата с Двд-то беха ясни сигурни възможни и видяхем аккаво стана...

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
x_dron
коментар 08 Oct 2008, 13:48
Коментар #17

Juventus bench

Нов договор за Швайни

Полузащитникът на Байерн Мюнхен Бастиан Швайнщайгер ще получи предложение за подновяване на настоящия си контракт. От началото на сезона германският национал се представя отлично и е един от твърдите титуляри в схемата на Юрген Клинсман. Вицепрезидентът на клуба Карл-Хайнц Румениге заяви, че ръководството е изключително доволно от играта на 24-годишния халф и иска да го задържи за дълго в отбора.

”Много сме доволни от представянето на Бастиан под ръководството на Юрген Клинсман. Състоя се разговор между него и Ули Хьонес за удължаването на настоящия му договор и тези преговори ще продължат, докато не постигнем окончателно споразумение. За момента той печели по 3 милиона евро на година и според новите условия ще взима повече”, заяви Румениге.

+Quote Post
Milenrec
коментар 16 Oct 2008, 15:18
Коментар #18

Juventus star

Коментари: 2 713
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Швайнщайгер в Ювентус от януари

Футболиста на Байерн Мюнхен Себастиян Швайнщайгер най - вероятно ще премине в италианския Ювентус, съобщи сайтът на баварците. Очаква се отборът от Торино да предложи на немския национал договор за 5 години и заплата от 3, 5 милиона евро за всеки сезон. В интервю наскоро за немската преса Швайщайгер заяви, че е почнал да учи италиански, защото бил хубав език и не се знаело къде може да му потрчбва. Според запознати много скоро немецът не само ще учи езика заради красотата, а и защото ще трябва да играе в Италия.

+Quote Post
Репликант
коментар 28 Oct 2008, 14:26
Коментар #19

Juventus star

Коментари: 2 563
Регистриран: 21-October 08
Потребител No.: 1 392

Цитат(Milenrec @ Oct 16 2008, 04:18 PM) *
Швайнщайгер в Ювентус от януари

Футболиста на Байерн Мюнхен Себастиян Швайнщайгер най - вероятно ще премине в италианския Ювентус, съобщи сайтът на баварците.

Някой може ли да даде линк към топва съобщение в сайта на Байерн?Аз докато не го видя на техния сайт няма да повярвам. post-294-1159107607.gif

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post
Репликант
коментар 30 Nov 2008, 14:14
Коментар #20

Juventus star

Коментари: 2 563
Регистриран: 21-October 08
Потребител No.: 1 392

Юве се интересува от Швайнщайгер, но гаджето му го разколебава

Президентът на Ювентус Джовани Коболи Джили сподели пред "Тутоспорт", че Старата госпожа се интересува от крилото на Байерн Бастиан Швайнщайнгер. Както е известно, договорът на германския национал с баварците изтича след края на сезона и редица елитни състави от Европа за заинтересовани да го привлекат. Босът на италианския гранд призна, че той е колегите му обсъждат евентуалния трансфер на Швайни в Торино, но приятелката на полузащитника Сара Бранднер извършвала подривна дейност. Според медиите в Германия блондинката не дава на Бастиан да избере Ювентус, защото не й се живее в Торино.

"Видях нейни снимки във вестниците и мога да кажа, че тя е красива жена. Както и да е, един голям футболист трябва сам да решава за бъдещето на кариерата си. Швайнщайгер е отличен играч и ние го обсъждаме в Ювентус", коментира президентът на Юве. Той допълни, че таи надежда, че в края на сезона "бианконерите" ще ликуват със Скудетото.

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post

3 страници V   1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th September 2018 - 20:17ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team