IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

3 страници V  < 1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
> Алберто Акуилани, Дали?
JuventiKnow
коментар 31 Jul 2008, 01:19
Коментар #21

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(lqlqlq @ Jul 31 2008, 01:46 AM) *
Кариоката си струва всичките 30-40 мил. и няма никакъв шанс да се издъни. Мда, и се е доказал в световния футбол.
А да кажеш, че 3тата резерва на Рома струва 30 мил.. - ами не важи.

Откъде пък можеш да си сигурен, че няма да се издъни?Неподнавам хора, които предсказват бъдещето huh.gif
И чак да се е доказал в световния футбол...

Акуилани струва 20-ина милиона, но с това ръководство (нашето) ще трябва да дадем близо 30 за да го вземем.

И не ме разбирайте погрешно - непоставям под съмнение качествата на Диего!Той също е страхотен играч, но ми се струва сигурно че няма да дойде в Юве.Или в балета или някъде в Англия и по-точно Челси.

За мен от голямо знаечие е това че Алберто е италианец.Ако трябва да избирам м/у него и Диего ще избера Акуилани точно заради това че е италианец.

Айде със здраве на всички post-294-1159107520.gif

--------------------
JUVENDETTA...

Go to the top of the page

+Quote Post
superniki
коментар 31 Jul 2008, 01:32
Коментар #22

Juventus star

Коментари: 4 404
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Абе и Тони е италианец ама бих предпочел Торес.
Факт е че Акуилани е резерва на ДАВИД ПИСАРО,Перота и Де Роси,а Диего на Кака.Каза че не познаваш хора които предсказват бъдещето.Аз познавам доста.Ти си единия smile.gif как видя че ще вземем Акуилани з 30 млн нз

--------------------

+Quote Post
lqlqlq
коментар 31 Jul 2008, 01:58
Коментар #23

Guests

Играчи като Диего не се дънят. Те са класи и го доказват където и да играят. Това не е Тиаго или Алмирон, които представляват интерес само за Ювентус и играят силно в някакви убити първенства - например френското.

Иначе и аз искам италианци, но отбора се нуждае от един като Диего - типичен плеймейкър, който е истински лидер - лидер с главно Л, а не путка с главно П като К.Роналдо, който срещу голям отбор силен мач няма.

Но ми е ясно, че трудно ще се осъществи желан трансфер на Диего при нас. А и да ти кажа се колебая, защото вече имаме такъв играч - Джовинко. Аз искам това момче да получи своя шанс час по-скоро, защото е готово, а по готово няма да стане. Но ако дойде сега един Ван Дер Ваарт или Диего - шансовете му намаляват.

Но сравнение между Акуилани, деветата дупка на кавала, и Рибас да Куня на този етап не може да се правят.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 31 Jul 2008, 08:45
Коментар #24

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

ХАААХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХ !

Как ще си струва 30 млн ???? Болна история. За 30 млн. ще купим двама играчи и двамата ще са по-добри от него !!! Има някакви качества момчето, ама 30 млн. са много пари и както правилно някой е отбелязал - ЗА РЕЗЕРВА ! За 30 млн. можем да купим играчи като Снайдер, ВДВ, Диего, Хунтелаар, Лампард и още много други от този калбър, а Акилани е доста далеч от всички тях. С класа надолу поне !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 31 Jul 2008, 10:12
Коментар #25

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Хванали сте се за тази прословута сума 30 млн и това е!

Това е спекулативно. Никой даже нашите идиоти няма да дадат такива пари. Акуилани струва около 18-20 млн евро и толкова ще е сделката, ако има такава.

За Диего и 30 млн са много пари. Може би реалната цена му е около 25 млн евро. Аз предпочитам Акуилани, защото е италианец. нямам нищо против Диего и ВДВ, и Чигарини (който можеше да вземем вместо Поулсен).

Ако не давахме пари за безсмислени играчи, а всеки трансферен прозорец добавяхме по 1 класен такъв сега щяхме да сме много по-стабилни, а не да се чудим Поулсен като 4 или 3 деф. полузатиник ли да го ползваме и как да шитнем невероятните покупки на Секо и Раниери.

Истината е, че имаме нужда от защитник. не от халф. Ако може да вземем Акуилани за 20млн и продадем Алмирон и Тиаго за около 15 млн, ще останат пари за стабилен защитник от рода на Сапата или Гросо.

П.П. Всичко зависи от вижданията на Тинкъра и действията на Секо, но доколкото историята говори то сега ще вземем някой калъф за 10млни ще викаме : Супер!

То по 10 -15 млн като даваме за посредствени играчи накрая става така, че харчим за 1 година 100млн и викаме, че нямаме пари и играчи, които не да заместват основните, а за останалите постове.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 31 Jul 2008, 10:30
Коментар #26

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Roma to lock up Aquilani Thursday 31 July, 2008

Reports suggest that Roma have offered midfield ace Alberto Aquilani a lucrative contract extension.
The homegrown talent has been a target for several of Europe’s top sides, including Arsenal, Juventus and Inter.
Aquilani’s reluctance to sign a new deal has led to frenzied speculation that he could jump ship and regular reports that Juve have him in their sights.
But according to Il Messaggero, the rumours will soon be silenced as the Azzurri man has been won over by the Giallorossi’s show of faith.
Reports suggest that Roma are willing to offer a deal worth just under £2m per season until 2013 and that Aquilani will put pen to paper within the next week.
The 24-year-old rose through Roma’s youth system and has made 88 appearances for the Lupi since making his debut back in 2002.

Явно много бързо може да бъдем опровергани с тази информация, която твърди, че от Рома са предложили примамлива оферта, за да го задържат. Ромите ще му предложат договор до 2013 на стойност малко под 2млн паунда - което е около 2.5 млн евро, колкото искаше Акуилани.

Така, че отново всичко се оказва една голяма измама и илюзия за нас.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
yanko
коментар 31 Jul 2008, 11:34
Коментар #27

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Така, най-накрая Рома се осъзнаха и щели да вигнат заплатата на Акуилани на 2,5 млн евро . До 7 дни се очква да бъде предложен нов договор на 24 годишния италианец . Той ще е с продължитерност до 2013 година. Еми събудиха се те от Рома ! Поредната трансферна сага от това лято свърши ! Безуспешно за Юве .

+Quote Post
DRUGHI
коментар 31 Jul 2008, 14:58
Коментар #28

Scouted
*

Коментари: 95
Регистриран: 19-November 07
Потребител No.: 742

clap.gif

+Quote Post
masterhp
коментар 05 Aug 2008, 13:05
Коментар #29

Juventus champion

Коментари: 9 405
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

И сега псоледно какво стана...ромите предложиха ли му нов договор с повече пари или това си беше журналситическа измислица... да знам да имам ли още надежди за този играч или ще си бъде ром още дълги години...

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Репликант
коментар 22 Nov 2008, 16:13
Коментар #30

Juventus star

Коментари: 2 563
Регистриран: 21-October 08
Потребител No.: 1 392

Акуилани няма да ходи в Ювентус

Спортният директор на Рома Бруно Конти обяви, че полузащитникът на "вълците" Алберто Акуилани не обмисля да се мести в Ювентус.

"Аз разговарям с Алберто всеки ден, но никога не сме обсъждали подобна възможност", заяви пред клубния сайт Конти. "Дори и Рома да не играе в Шампионската лига следващия сезон Акуилани ще продължи да бъде наш състезател", допълни Бруно Конти.

Спортал

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post
masterhp
коментар 23 Nov 2008, 14:06
Коментар #31

Juventus champion

При една добра оферта от наша страна това лесно ще се промени млад и няма да откаже да играе в голям отбор. А и рома са зле с класирането и зле с парите и зле със всичко в момента и си мисля, че можем да се възползваме от това...ама Секо явно не е на същото мнение smile.gif

--------------------

+Quote Post
Репликант
коментар 08 Jan 2009, 19:03
Коментар #32

Juventus star

Акуилани се разбрал за нов договор с Рома

Халфът на Рома Алберто Акуилани е постигнал устна договорка с ръководството на тима за подновяване на договора си. Двете страни опитват да постигнат съгласие вече повече от година, но преговорите вървят бавно и без особен резултат.

Явно обаче в последните дни има сериозен напредък и има шанс за постигане на договорка. Според информациите Акуилани е обещал, че ще сложи подписа си под нов 4-годишен договор, който ще го задържи в тима до 2013 година.

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post
Дел Пиеро
коментар 13 Jan 2009, 20:05
Коментар #33

Promising youngster
*

Коментари: 7
Регистриран: 2-January 09
Потребител No.: 1 584

Акуйлани е човекът за Юве , може да заиграе добре в центъра , докато Маркизио натрупа опит . Да дават 20 милиона и да е наш .

+Quote Post
Juv3n7us
коментар 11 Feb 2009, 11:49
Коментар #34

Juventus regular

Коментари: 1 362
Регистриран: 29-December 06
Град: Свищов
Потребител No.: 298

Цитат
Рома набеляза Тиаго Мота за заместник на Акуилани

Преговорите за нов договор между Рома и халфa Алберто Акуилани не вървят добре и най-вероятно полузащитникът ще напусне „Олимпико” през лятото. Основните фаворити за подписа му са грандовете Интер и Ювентус. Договорът на играча изтича през 2010 година и ако „вълците” не успеят да се договорят с него, най-вероятно ще го продадат през лятната пауза, за да не стане свободен агент и по този начин клубът да не получи парична сума за него.
В този случай, Рома са набелязали за заместник на Акуилани - полузащитникът на Дженоа Тиаго Мота. През този сезон бившият играч на испанския гранд Барселона успя да възроди кариерата си под ръководството на треньора Жан Пиер Гасперини, която премина под знака на многобройни контузии и две сериозни операции на лявото му коляно, пише вестник Tuttosport.

Novsport.com

Добра новина за нас smile.gif

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 11 Feb 2009, 12:03
Коментар #35

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Аз Акуилани не го искам чак толкова, така че не ме грее особенно дали ще го вземем . Има качества, но дали са достатъчни да се нареди до Алекс, Трез и Амаури не знам ! Пък и рома не вярвам да го продадат точно на нас !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Juv3n7us
коментар 11 Feb 2009, 12:12
Коментар #36

Juventus regular

Коментари: 1 362
Регистриран: 29-December 06
Град: Свищов
Потребител No.: 298

То не му трябва да се нарежда до Дел Пиеро,Трезеге и Амаури,защото не играе нападател,а офанзивен халф...точно от такъв играч имаме нужда,който да прави играта и да извежда нападателите в чисти голови позиции...Акуилани според мене е точният човек има техника,бързина,добър далечен удар,добър поглед над играта и годините са му добри 24,сега Юли прави 25 smile.gif

--------------------

+Quote Post
Репликант
коментар 27 Feb 2009, 13:02
Коментар #37

Juventus star

Акуилани преподписва с Рома до седмица

Полузащитникът на Рома Алберто Акуилани ще подпише нов договор с тима до седмица. Това ще сложи край на дълги и изтощителни преговори между него и клуба, продължили близо година и породили куп спекулации относно бъдещето му на „Олимпико".
Новият контракт ще задържи халфа в Рим до 2013 г., като той ще получи и значително подобрени финансови условия. Акуилани беше обект на интерес от редица грандове на европейския футбол, сред които Ювентус, Интер и Арсенал, но в крайна сметка талантливият полузащитник ще продължи да защитава цветовете на родния си клуб.24-годишният италианец не взе участие в мача срещу Арсенал от Шампионската лига поради контузия. Римляни загубиха с 0:1 на „Емирейтс". Акуилани може да се завърне в игра още тази неделя за дербито с Интер в Серия А.

--------------------

+Quote Post
legrotaglie_33
коментар 28 Feb 2009, 10:25
Коментар #38

Guests

прекрасен млад футболист мисля че ще е добре той да бъде в нашия отбор

+Quote Post
masterhp
коментар 28 Feb 2009, 14:48
Коментар #39

Juventus champion

Еми..мисля си че всичко за него вече е казано изписано, жалко наистина, че няма да е част от нашият отбор. Определено би било най-доброто решение, но с това ръководство, няма шанс. sad.gif

--------------------

+Quote Post
Grande_Capitano
коментар 20 Apr 2009, 17:29
Коментар #40

Guests

Мхм не имаме си Джовинко

+Quote Post

3 страници V  < 1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th July 2018 - 18:15ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team