IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

5 страници V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> Федерико Бернардески, 33
Kirilov
коментар 13 Aug 2018, 16:56
Коментар #81

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 540
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Вчера Алегри го е пуснал в средата на терена. Mezzala clap2.gif

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 22 Aug 2018, 07:08
Коментар #82

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 509
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Бернардески е казал, че няма проблем да играе като халф, ако се налага: "Винаги съм казвал, че това пасва на характеристиките ми. Ако треньорът реши да ме сложи там, аз съм готов. Ще направя всичко за доброто на отбора, всичко за системата. Когато трябва да учиш, трябва да учиш. Когато трябва да бягаш, бягаш."

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
nameless
коментар 22 Aug 2018, 08:39
Коментар #83

Juventus regular

Коментари: 1 892
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Няма нужда да играе халф, перфектен си е на крилото. Просто Алегри трябва най-накрая да замени любимеца си Куадрадо, поне за няколко мача и да даде шанс на Берна. Вече ако говорим за ротации с Дибала, е друго нещо и съм напълно 'за'.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 22 Aug 2018, 08:59
Коментар #84

Juventus star

Коментари: 4 540
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Берната е идеален за позицията на Дибала. Колкото до това да играе като халф, той в голяма част от мача играе като десен халф(нещо като Матюиди от ляво), така че няма да е проблем за него.

--------------------

+Quote Post
Replicant
коментар 11 Sep 2018, 21:15
Коментар #85

Juventus regular

Коментари: 2 264
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Federico Bernardeschi: "Perhaps Juventus are the favourites to win the UCL and we consider ourselves strong enough to go all the way" football-italia.net

Момчето има топки. Силно се надявам да го гледаме дълги фодини в Юве.

+Quote Post
vench
коментар 11 Sep 2018, 22:17
Коментар #86

Juventus star

Коментари: 2 722
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Бернардески най-вероятно ще го гледаме дълги години в Ювентус, спокойно. Добрата новина е, че ако заиграе добре, много трудно ще напусне и много трудно ще го пуснем, просто защото е италианец. Така че тове е оптимално добрия вариант за нас. От друга страна една всяка една продажба или преотсъпване ще означава, че Бернардески е излишен в Ювентус. И тогава дори парите най-вероятно няма да си избием, но се надявам да не се стига до този вариант.

Няколко пъти в различни теми съм писал, че Ювентус скоро ще страда от липса на гръбнак и ще се чуди на кой да даде лентата, тъй като играчите се задържат по 3-4 сезона максимум. Донякъде мисля, че причината за това е, че в момента нямаме успешни италианци (под 30 години). Защото в момента или си като Тевес, Видал, Погба и Игуаин, играеш успешно, но си наемник и си готов да си тръгнеш или пък просто не играеш добре, няма място за теб в отбора и те продават. Ако един италианец заиграе добре обаче, той няма да тръгне да реве за трансфер, първо защото би се чувствал добре в Ювентус и второ, защото най-вероятно би трябвало да знае каква е съдбата на 95% от италианските легионери зад граница.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 20 Sep 2018, 08:12
Коментар #87

Juventus champion

ESPN за Бернардески след мача снощи: What a talent! He started the match creating goal-scoring opportunity upon goal-scoring opportunity. Head up and always looking to provide, there was the perfect pass to Ronaldo, the cut back to Khedira and then a shot that was well saved. His crosses, his passes, his vision, the Italian simply lifted the level of play in the final third. Dropped off in the second half.

Дано продължава в този дух, Алегри очевидно вижда какво може Бернардески, а ако играе така, Ювентус може най-после да има добър италианец в атака за години наред. Проблемът е да се намери място на всички, но Алегри ясно каза, че ще върти отбора заради мачовете през 3 дни, така че всеки ще си получи времето. Важното е, че Бернардески вече не влиза за по 10 минути, дано да продължи да е така.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Replicant
коментар 20 Sep 2018, 08:16
Коментар #88

Juventus regular

Берна се налага в отбор с доста сериозна конкуренция в атака. И към момента има най-високо КПД от всички. smile.gif

+Quote Post
vench
коментар 20 Sep 2018, 09:16
Коментар #89

Juventus star

По всичко изглежда, че тази година Бернардески ще получава повече шанс. Това е хубаво и за него, и за Ювентус, и за националния отбор на Италия. За мен в момента това е единствения италианец, който има шанс да направи сериозна кариера. На мен лично ми се иска да виждам малко повече италианци в Юве, но да не бъде самоцелно. В момента като халфове и нападатели никой не бих взел. В същото време обаче Бенрардески има потенциал да играе на едно ниво с чужденците ни.

Надявам се да продължи да се развива и да стане супер звезда и легенда на отбора. Скоро развих една теория тук как формулата да задържим дълго време играч в Ювентус е да купим италианец. Аз лично ще се радвам, да изкара цялата си кариера при нас, стига да играе успешно. От догодина да му дават 8 номер и титулярно място.

--------------------

+Quote Post
AlanSmith
коментар 21 Sep 2018, 18:05
Коментар #90

Promising youngster
*

Коментари: 29
Регистриран: 26-January 18
Потребител No.: 25 231
Любим футболист: SCIREA 6

Освен Федерико Киеза не виждам друг потенциален. Определено играта на Бернардески е на много високо ниво и тъй като сме се доказали в развитието на млади таланти ето го и резултата. Тъжното, е че Италия не бълва млади таланти както едно време и определено Скуадрата ще продължи да страда в бъдеще.

--------------------

La Juventus e sinonimo di classe, stile e perfezione.

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 22 Sep 2018, 14:45
Коментар #91

Juventus champion

Коментари: 6 164
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

https://www.sportskeeda.com/football/twitte...er-his-red-card

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 04 Oct 2018, 12:22
Коментар #92

Juventus champion

Бернардески е дал интервю за "Тутоспорт", в което има доста интересни неща, не само за Ювентус, но и за самия него.

За Роналдо: "Лично аз винаги съм смятал Кристиано за най-силния футболист в света, винаги съм го предпочитал пред Меси. Но това, което открих лично наскоро е това, че освен изключителен играч, той е изключителен човек: много скромен и много позитивен. Ювентус е клуб с манталитет на победител, но все пак Кристиано донесе още нещо. Вижте червения картон срещу Валенсия: играч, който е спечелил 5 пъти Златната топка, е в сълзи, защото беше изгонен. Това говори много за това, което трябва да знаете за неговата страст. Да тренираме с него е голямо удоволствие за младите играчи, дори и във велик клуб като Ювентус. Но трябва да си интелигентен, да се опитваш да учиш колкото може повече, да се опиташ да отнеме някои тайни и да ги направиш свои."

Дали всеки иска да е в отбора на Кристиано на тренировки: "Не, по-добре да е в този на Киелини! Треньорът и неговият екип са тези, които избират отборите и ги сменят всеки ден."

За Алегри: "Имам страхотна връзка с него. Честна и почтителна. Чувствам се удобно при него. Когато се ядоса, прави така, че да бъде чут и по-важното разбран. Обикновено ползва италиански, но и английски с чужденците."

Попитан кои са му учителите: "Пауло Соуса беше важен за мен във Фиорентина, защото беше първият, който ми помогна да направя скок в качеството на техническо и психологическо ниво. Конте също ме научи на манталитета, с който да работя. И сега имам Алегри. Доста късмет имам с треньорите си."

За тренировките: "В Ювентус работим повече? Не е това, че работим повече, а че работим различно. Играем в 3 турнира, което е различна действителност. Има разлика между това да участваш и да участваш, за да спечелиш. В резултат на това трябва да работиш по различен начин. Това е предизвикателство и на психическо ниво. Трябва да печелим всеки мач. Така че е важно да се възстановим психически. Но Ювентус е направен за това, за тези предизвикателства. Ако си момче, в Ювентус може да станеш мъж. Има всичко нужно, за да направиш този скок."

За целите: "Да спечелим всичко. Сред фаворитите сме в Шампионската лига и ще дадем най-доброто от себе си, но това е турнир, който може да бъде решен само от един епизод, за по-малко от минута. Както миналия сезон например."

За Манджукич: "Марио е като мечка. Винаги се шегува с всеки, но на игрището е много корав. Имаме играчи с красив отборен дух, които защитават цялата група. Така че младите играчи могат да са спокойни, ако има някакво напрежение на терена!"

Кой се шегува най-много в отбора? "Тримата вратари. Шчесни специално. Неговото невъзможно за произнасяне име? Ние го наричаме Тек! Но като цяло атмосферата в групата е страхотна, дори по-сериозни сенатори като Киелини и Бонучи пускат шеги. Отборният дух е нашата сила."

За Матюиди: "Фантастичен е. Номер едно. Ще те накара да се смееш, приятелски настроен е, облича се много странно с неговите специални костюми. А на терена тича толкова, колкото 10 играчи. Трябва да проверя дали идва на тренировките с кола или тичайки."

За Буфон: "Страхотен човек, който направи история с Ювентус. Трябва да му благодарим за това, което ни остави. Като Киелини, който сега предава своя начин да бъде капитан. Целият отбор на Ювентус има ценности: новите играчи веднага приемат глада и желанието за победи. "

Любима музика: "Рок. Всичко от "Лед Цепелин" до "Нирвана", до Джони Кеш. Музика в съблекалнята? За съжаление, съблекалнята е колонизирана от южноамериканци, регетон е реалността и трябва да живеем с това! "

Хобита: "Харесва ми да събирам фланелки. На Кристиано? Миналата година я даде на Буфон, но тази година вече имам. Имам около 500-600 фланелки, всякакви – от Давид Силва до Рамос, от Тоти до Ибра и т.н. Искам да направя галерия. Ще бъде хубаво някой ден да ги покажа на моите деца."

Модели за подражание като дете: "Харесвах много Шевчеко, разбира се и италианските №10: Дел Пиеро, Тоти, Баджо. Беше хубаво да ги гледаш как играят. Когато бях момче, което подава топките във Фиорентина, ми харесваше да гледам Муту, Тони и Йоветич."

Следващият мач с Удинезе: "Трябва да вземем 10 победи от 10 мача. Вярвам, че най-голямата сила на Ювентус идва от желанието за победа, увереността и чувството никога да не си доволен. Попиваш това мислене в деня, в който дойде в клуба. Това е голямо богатство."

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Replicant
коментар 04 Oct 2018, 13:04
Коментар #93

Juventus regular

Любима музика: "Рок. Всичко от "Лед Цепелин" до "Нирвана", до Джони Кеш. Музика в съблекалнята? За съжаление, съблекалнята е колонизирана от южноамериканци, регетон е реалността и трябва да живеем с това! "

post-294-1158668614.gif

Много е голям Берна.

+Quote Post
vench
коментар 04 Oct 2018, 14:04
Коментар #94

Juventus star

Цитат(Replicant @ 04 Oct 2018, 14:04) *
post-294-1158668614.gif

Много е голям Берна.

Да се радва, че не е в една съблекалня с Божинката, Джийзъса или някой друг нашите чалга манекени biggrin.gif

Иначе много смислени, кратки и ясни отговори. А близостта му с Роналдо може да му донесе само позитиви. Хубаво е, че явно са в добри отношения с Алегри, така че да се надяваме, че този сезон ще го гледаме все по-често титуляр. Изобщо този сезон е много важен за това накъде ще му тръгне кариерата. Надявам се да бъдещето му да бъде като несменяем титуляр и звезда на отбора.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 04 Oct 2018, 23:08
Коментар #95

Juventus champion

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 04 Oct 2018, 23:51
Коментар #96

Juventus star

В тази конкретна ситуация (горе) Бернардески си беше вновен, защото наистина задърж твърде дълго. Накрая разбра, че не може да направи нищо и буквално прехвърли топката на Манджукич, Който си иима пълното право да има лоши помисли в тази сутиация biggrin.gif

Иначе Бернардески направи силен мач и аз лично много му се радвам дори на егоистичните прояви. Нека да има самочуствие, да стреля отдалеч и да прави пробиви. Аман от "скримни" италианци, които просто не знаят за какво става въпрос. По-добре добър и алчен, отколкото некадъреен, но скромен...

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 05 Oct 2018, 07:27
Коментар #97

Juventus champion

Появи се някакво видео, в което Алегри беснее по адрес на Бернардески, че не е подал на два пъти в мача с Йънг Бойс. Според "Футбол-Италия" думите на Алегри са: “It’s a pass, you have to go to score goals! He’s coming off now, we’re not bloody Fiorentina!”

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 05 Oct 2018, 09:09
Коментар #98

Juventus champion

Просто Бернардески прецени грешно ситуацията и забави подаването (в случката с голмайстора Манджукич, който нямаше да вкара), не толкова е изявил индивидуалност. Напротив, Бернардески на моменти е изключително комбинативен, даже прекалява. Алегри е хубаво да го скастри, но и да го насърчи да прояви малко повече решителност и да търси изненадата. Не е станало нищо фатално, всеки преценява грешно ситуации.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 05 Oct 2018, 11:47
Коментар #99

Juventus star

Цитат(pinkfloyd39 @ 05 Oct 2018, 10:09) *
Просто Бернардески прецени грешно ситуацията и забави подаването (в случката с голмайстора Манджукич, който нямаше да вкара), не толкова е изявил индивидуалност. Напротив, Бернардески на моменти е изключително комбинативен, даже прекалява. Алегри е хубаво да го скастри, но и да го насърчи да прояви малко повече решителност и да търси изненадата. Не е станало нищо фатално, всеки преценява грешно ситуации.

Точно това обясних и аз, още преди да видя изказването на Алегри. На моменти може да си позволи да е егоист, защото сега му трябва да трупа самочувствие. Още повече, че в този мач Роналдо не игра. А аз забелязвам как част от играчите сякаш се притесняват да не му подадат в някоя ситуация, дори да им се открива добра възможност да стрелят. Това за мен не е много полезно и се надявам да не продължи, а Роналдо да не се цупи, ако някой ме му даде. А в конкретната ситуация и мач Ювентус играеше много добре, атакуваше постоянно, така че е нормално Берна и Дибала да се опитат да направят нещо по-красиво. Аз подкрепям. Играта и на двамата много ми хареса, както и самият мач. Много по-добре от скучните тактически лекции в Серия А, които много често наблюдаваме.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 09 Oct 2018, 16:14
Коментар #100

Juventus champion

--------------------

+Quote Post

5 страници V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th October 2018 - 15:11ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team