IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

2 страници V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Посещение на шампионския мач
supporter
коментар 23 Apr 2012, 21:55
Коментар #1

Promising youngster
*

Група: Фенове
Коментари: 9
Регистриран: 23-April 12
Потребител No.: 24 671

Привет, ювентинци.

Като дете бях изключително запален почитател на отбора, а като тинейджър донякъде изгубих интерес за сметка на любимия ми български отбор, но кръвта вода не става и Юве винаги ще е в сърцето ми. До момента има нещо, което не съм правил и мисля, че е време да направя. Сещате се какво - да посетя мач на отбора. Считам, че домакинството на Аталанта е един страхотен повод. Разбира се може да е и крайно неприятен в зависимост от развитието на обстоятелствата, но дълбоко вярвам, че няма да се стигне до това.

Имам много силното желание да присъствам на двубоя. Прегледах няколко теми, свързани с посещения и стигнах до извода, че задължително билетът трябва да е закупен по каналния ред, а не на черно. Сигурен съм, че има хора, които са посещавали двубои, а предполагам, че някои от вас също планират ходене на 13 май. Ще помоля запознатите да обяснят каква е процедурата, за да закупя билет от България. Наистина е важно това да стане максимално скоро, за да мога да си взема и билет за самолет, който да не ми излиза златен.

Go to the top of the page

+Quote Post
Rumbeti
коментар 23 Apr 2012, 22:53
Коментар #2

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Цитат(supporter @ Apr 23 2012, 22:55ч.) *
Привет, ювентинци.

Като дете бях изключително запален почитател на отбора, а като тинейджър донякъде изгубих интерес за сметка на любимия ми български отбор, но кръвта вода не става и Юве винаги ще е в сърцето ми. До момента има нещо, което не съм правил и мисля, че е време да направя. Сещате се какво - да посетя мач на отбора. Считам, че домакинството на Аталанта е един страхотен повод. Разбира се може да е и крайно неприятен в зависимост от развитието на обстоятелствата, но дълбоко вярвам, че няма да се стигне до това.

Имам много силното желание да присъствам на двубоя. Прегледах няколко теми, свързани с посещения и стигнах до извода, че задължително билетът трябва да е закупен по каналния ред, а не на черно. Сигурен съм, че има хора, които са посещавали двубои, а предполагам, че някои от вас също планират ходене на 13 май. Ще помоля запознатите да обяснят каква е процедурата, за да закупя билет от България. Наистина е важно това да стане максимално скоро, за да мога да си взема и билет за самолет, който да не ми излиза златен.

Официалният фенклуб може да урежда билети само на регистрирани членове. Има фирми, които могаат да уредят билети по нормален начин на по - високи цени. Томас Куук и тем подобни. Иначе, ако името ти не е сред регистрираните членове за този сезон, няма как. Тук Благо предполагам също ще се включи smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
supporter
коментар 23 Apr 2012, 23:18
Коментар #3

Promising youngster
*

Ще оценя повече подробности за въпросните фирми. Цената ще я преживея. Колкото и да се увеличи, едва ли ще е с повече от 30%-50%. Освен това мисля да летя до Милано и полетът няма да е кой знае колко стига да го взема сега. Все пак ако някой от България може да уреди нещо ще съм му признателен. Иначе се надявам да има и други, които се канят да посетят и да си правим компания.

edit:
Сега видях, че билет чрез Thomas Cook ще е към 500 лева или дори отгоре, което е доста повече от моето предложение. Все пак щом това е единствената възможност няма да имам голям избор.

Този коментар е бил редактиран от supporter на 23 Apr 2012, 23:21

+Quote Post
Rumbeti
коментар 23 Apr 2012, 23:45
Коментар #4

ЛУД

Цитат(supporter @ Apr 24 2012, 00:18ч.) *
Ще оценя повече подробности за въпросните фирми. Цената ще я преживея. Колкото и да се увеличи, едва ли ще е с повече от 30%-50%. Освен това мисля да летя до Милано и полетът няма да е кой знае колко стига да го взема сега. Все пак ако някой от България може да уреди нещо ще съм му признателен. Иначе се надявам да има и други, които се канят да посетят и да си правим компания.

edit:
Сега видях, че билет чрез Thomas Cook ще е към 500 лева или дори отгоре, което е доста повече от моето предложение. Все пак щом това е единствената възможност няма да имам голям избор.

Хммм, това е доста. Погледни дали е включен хотел или билет, защото понякога това е включено в офертата. Примерно 1 нощувка или самолетен билет има понякога. а виж и сектора, че и това има значение smile.gif

Този коментар е бил редактиран от Rumbeti на 23 Apr 2012, 23:45

--------------------

+Quote Post
supporter
коментар 23 Apr 2012, 23:54
Коментар #5

Promising youngster
*

Доста е, да.

Не включва нито хотел, нито самолет. Дори искат някакви карти, което предполагам е за членове на клуб на привържениците или нещо подобно. Без тях най евтините са 800 лева. Шибана работа. mad.gif

Тогава да попитам нещо друго. Тъй като заявлението за членове на фенклуба все още е активно, възможно ли е да се регистрирам сега в края на сезона? 50 лева членска вноска със сигурност ще ми струват по-малко от 700-800 чрез посредник.

+Quote Post
oldschool
коментар 24 Apr 2012, 00:53
Коментар #6

Juventus regular

Коментари: 1 545
Регистриран: 8-January 09
Потребител No.: 1 625
Любим футболист:Del Piero

според мен най-малко рисковано е да пробваш да станеш international member на juventusmember.com. струва 50 евро и получаваш карта с номер, който предполагам ще трябва да диктуваш по телефона след като се обадиш на телефоните на www.listicket.it, от където се купуват билети за мачовете на юве. трябва да се обадиш когато ги пуснат за продажба за международните членовете, което е до 10 дни преди мача. трябва да се обадиш и в обявените ден и час.

аз станах член преди месец и още не съм пробвал да поръчвам. смятам да се пробвам за финала за купата с наполи. системата май е, че си поръчваш билета по телефона и после си го взимаш и плащаш в деня на мача от касите на стадиона.

иначе самата членска карта ми пристигна за около месец, но номера си го знаех предварително още като платих за членството. предполагам има малко риск да не са ти го активирали все още до мача с аталанта.

като цяло е супер сложна системата, но това е положението. в никакъв случай не си купувай билет от ментажни сайтове като Onlineticketexpress.com, поне ги провери преди това дали са надеждни, щото аз така изгорях преди два месеца за мача с интер. билетът трябва да има твоето име на него и влизаш с него и с лична карта. а начинът да има твоето име е или да си член и да си си го купил редовно, или ако са били пуснали свободна продажба (рядко и за по-малките мачове). във всеки случай, винаги се купуват през www.listicket.it където ти иска данните, членски номер, име и т.н.

та моят съвет е, ако си решил сериозно, възможно най-бързо си плати за premium member international, запиши си номера който ти дадат (седемцифрен от сорта на T1234567) и следи на listicket.it или на сайта на юве кога ще пуснат билети за мача с аталанта, и се обаждай по телефона тогава да си запазиш. картата силно се надявам да не е нужно да ти е пристигнала още, то на нея и без това пише само номера, името ти и докога е валидна (1г. от месеца на закупуването).

още, при регистрацията на juventusmember.com ако не ти братят бързо имейл за активация, пробвай с друг имейл адрес. при мен не стана с gmail и затова дадох yahoo mail.

това е, което аз знам по случая с билетите, след като веднъж вече се опарих с фалшив билет и минах през цялата членска процедура. успех!

Този коментар е бил редактиран от oldschool на 24 Apr 2012, 00:59

--------------------

+Quote Post
supporter
коментар 24 Apr 2012, 09:00
Коментар #7

Promising youngster
*

Оказва се доста по-сложно отколкото си мислех. Все едно гръцки бюрократи са правили цялата система. Premium International пристига след 40-60 дена. Тоест няма никакъв шанс да дойде в необходимите срокове. Ако получавам код със самата регистрация, единственият шанс е да не се иска самата карта на входа на стадиона. И тук решаващо ще е времето на активация.
Цитат

You should register on the website www.juventusmember.com selecting the type of Membership you prefer.At the end of the registration, you will be asked to provide for the related payment through one out of 2 payment typologies (credit card, postal order). Once you’ve paid, you will be asked to submit the filled and signed forms along with: 2 passport photos (driving license format), and photocopies of your identity card and TIN (*). * Please ignore this message if you have already sent previous forms and you have already received your card.

Тук изникват нови въпроси - нямам кредитна карта, а само дебитни(VISA Electron). С тях мога ли да платя?
Identity card е лична карта, TIN какво е?

На faq-contancts като дам на contacts и ми иска регистрация, за да ми покаже телефоните. Това е егати малоумното. Тоест първо трябва да си платя 50 евро и да стрелям в тъмното. oldschool, ако може погледни телефоните и ми кажи къде да се обадя smile.gif

Този коментар е бил редактиран от supporter на 24 Apr 2012, 09:01

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 24 Apr 2012, 09:41
Коментар #8

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Цитат(supporter @ Apr 24 2012, 00:18ч.) *

edit:

Цитат(oldschool @ Apr 24 2012, 01:53ч.) *
според мен най-малко рисковано е да пробваш да станеш international member на juventusmember.com. струва 50 евро и получаваш карта с номер, който предполагам ще трябва да диктуваш по телефона след като се обадиш на телефоните на www.listicket.it, от където се купуват билети за мачовете на юве. трябва да се обадиш когато ги пуснат за продажба за международните членовете, което е до 10 дни преди мача. трябва да се обадиш и в обявените ден и час.

аз станах член преди месец и още не съм пробвал да поръчвам. смятам да се пробвам за финала за купата с наполи. системата май е, че си поръчваш билета по телефона и после си го взимаш и плащаш в деня на мача от касите на стадиона.

иначе самата членска карта ми пристигна за около месец, но номера си го знаех предварително още като платих за членството. предполагам има малко риск да не са ти го активирали все още до мача с аталанта.

като цяло е супер сложна системата, но това е положението. в никакъв случай не си купувай билет от ментажни сайтове като Onlineticketexpress.com, поне ги провери преди това дали са надеждни, щото аз така изгорях преди два месеца за мача с интер. билетът трябва да има твоето име на него и влизаш с него и с лична карта. а начинът да има твоето име е или да си член и да си си го купил редовно, или ако са били пуснали свободна продажба (рядко и за по-малките мачове). във всеки случай, винаги се купуват през www.listicket.it където ти иска данните, членски номер, име и т.н.

та моят съвет е, ако си решил сериозно, възможно най-бързо си плати за premium member international, запиши си номера който ти дадат (седемцифрен от сорта на T1234567) и следи на listicket.it или на сайта на юве кога ще пуснат билети за мача с аталанта, и се обаждай по телефона тогава да си запазиш. картата силно се надявам да не е нужно да ти е пристигнала още, то на нея и без това пише само номера, името ти и докога е валидна (1г. от месеца на закупуването).

още, при регистрацията на juventusmember.com ако не ти братят бързо имейл за активация, пробвай с друг имейл адрес. при мен не стана с gmail и затова дадох yahoo mail.

това е, което аз знам по случая с билетите, след като веднъж вече се опарих с фалшив билет и минах през цялата членска процедура. успех!

Абсолютно така е, относно закупуването на билети през разните му сайтове.

Вече съм писал на Марке, да кажат колко билета ще имат възможност да ни предоставят, за мача с Аталанта и за мача с Наполи за финала. Недостатъка е, че може да не предоставят никакви билети.

Има и друг вариант - ако става дума за 2-3 души, може хората с Juve Premium Membership, ако няма да ходят на мачовете да закупят билети за хората, които ще ходят. Тук има 2 недостатъка - не е сигурно, че като се пуснат билетите в продажба за феновете с Premium Membership, ще има останали. Вторият недостатък е, че ще трябва да платят 2 билета, понеже хората с Premium Membership трябва да имат закупен билет, за да може да купят за още 1 човек. Но това е вече бял кахър на фона на цена от 300-400 евро, ако трябва да платиш 60 примерно wink.gif

Надявам се до края на седмицата да имам отговор, кога могат да кажат за билети.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
supporter
коментар 24 Apr 2012, 10:29
Коментар #9

Promising youngster
*

Ако предположим, че Марке отпусне достатъчно билети, тогава какви ще са условията аз да се сдобия с един от тях? smile.gif

Относно Premium International, от часовете ровене в интернет разбрах, че пускат онлайн билетите 2 седмици преди мача, което в случая ще рече най-вероятно понеделник. Но тъй като свършват буквално за часове трябва да се закупи със самото отваряне на продажбата.

Иначе ако се намери някой Premium, който е в състояние да ми осигури билет, нека да ми пише smile.gif

Този коментар е бил редактиран от supporter на 24 Apr 2012, 10:31

+Quote Post
Rumbeti
коментар 24 Apr 2012, 11:40
Коментар #10

ЛУД

Голям е шанса Марке да кажат, че пак трябва да си официален член на някой фенклуб. те все пак са доста навътре в нещата и са силна организация, та може и да измислят нещо. Все пак са си италианци хоарата , а и мача е с Аталанта. Ако обаче тогава ще има награждаване ...... много е вероятно да не успеят да намерят билети smile.gif

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 24 Apr 2012, 11:56
Коментар #11

Juventus hero

Коментари: 10 499
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Maй е време и аз да се намеся smile.gif
Като гледам сте дали повечето и по-важните разяснения.

Така за хората, които не членуват в Ювентус България фен клуб, мога да им кажа да не се надяват много много да си намерят билет за някой от 6-те мача до края на сезона. За мача срещу Наполи има по-голям шанс, тъй като ще се играе в Рим и ще има и билети в свободна продажба, но те ще свършат адски бързо. Ще има опашки на касите часове преди да ги пуснат в продажба, та доста трудно ще се вземе билет.

Аз имах Ювентус Мембър преди време, но това по никакъв начин не гарантира, че ще имаш билет.

Варинтите не са особено много, ако някой иска да има билет, трябва да си приготви минимум 800лв. само за него. Аз гледах за мача с Интер, билетите които не са през фен клуб и са легални поименни вървят около 400 евро, като варират в зависимот от броя на останалите билети и от сектора.
Следващият вариант, който е и единствен сигурен е през фен клуба. Там билети ще се намерят.
Има вариант и някоя от групировките да намери билети, Благо е писал за това, но и там не е много сигурно.

Няма как да станеш член на фен клуба в момента, но за следващият сезон ще знаеш как седят нещата. smile.gif

Не искам да ти развалям празничното настроение, но не се надявай много много да си намериш билет, освен ако не бръкнеш много на дълбоко в джобовете.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
supporter
коментар 24 Apr 2012, 12:18
Коментар #12

Promising youngster
*

Убедих се, че вероятността да си намеря билет по каналния ред е пренебрежимо малка. Може ли да ми препоръчате някой от въпросните сайтове, който със сигурност ще ми осигури изряден билет с моето име и ще мога да вляза 100% на стадиона?

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 24 Apr 2012, 12:36
Коментар #13

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Цитат(supporter @ Apr 24 2012, 13:18ч.) *
Убедих се, че вероятността да си намеря билет по каналния ред е пренебрежимо малка. Може ли да ми препоръчате някой от въпросните сайтове, който със сигурност ще ми осигури изряден билет с моето име и ще мога да вляза 100% на стадиона?

Билет през тези сайтове е рисковано да си купуваш. Първо, че цената е висока, второ, че билета трябав да е на твое име, а ако не е, промяна на името трябва да се направи в интернет през listicket.it, но се сещаш, че собственика на билета трябва да я направи.

С билет с чуждо име няма да те пуснат.

От Марке ми отговориха, че в момента не могат да обещаят билети и ще знаят в началото на май.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
supporter
коментар 24 Apr 2012, 13:44
Коментар #14

Promising youngster
*

Безкрайно съм благодарен на всички за съдействието. Днес говорих с litcket.it и ми поискаха premium international, който естествено нямам. Операторката говореше с ужасно лош акцент и част от нещата не ги разбрах, но ми стана ясно, че ако го притежавах с голяма вероятност уреждах билета. Тъй като притежателите на този абонамент могат да закупят и един билет за нечленове искам да ви помоля за връзка с хората от форума, които имат premium international. Както Rumbeti спомена, факторът награждаване, каквото вярвам, че ще има, не е без значение и допълнително редуцира шансовете за билет чрез някоя от фенските организации.

+Quote Post
oldschool
коментар 24 Apr 2012, 15:56
Коментар #15

Juventus regular

само да отбележа, че за премиум интернешънъл не ти трябва да пращаш никакви снимки и т.н., регистрацията става по интернет, попълваш една кратка форма и после си активираш акаунта. после плащаш с карта, аз мисля че точно с виза електрон платих.

според мен това е най-сигурният начин да си намериш билет. не ти трябва да си чакаш картата, още при регистрацията ти дава номера. според мен за 50 евро си струва риска, още повече че полуаваш и шапка, значка и писмо с подписа на алекс дел пиеро.

--------------------

+Quote Post
oldschool
коментар 24 Apr 2012, 16:09
Коментар #16

Juventus regular

supporter, пратих ти ЛС ама не знам дали се получи, че ми спря нета за момента.

та, отново казвам, че според мен най-сигурно е да станеш интернешънъл мембър. отнема буквално 5 минути, една просто форма се попълва и след това плащаш с карта, ще ти приеме и виза електрон най-вероятно. номерът ще си го разбереш при регистрацията и се надявам че ще те вкарат в системата и че си платил и като се обадиш на Listicket всичко ще е наред.

картата едва ли ще ти трябва като влизаш на стадиона, ако билетът е на твоето има и им покажеш паспорт или лична карта със същото име, ще те пуснат.

също така, това, че премиум членовете могат да купуват и за друг билети не е винаги вярно, решават го от мач за мач и го обявяват на сайта на юве или на листикет преди ди пуснат билетите. в повечето случаи дори и да можеш да купиш два билета, другия също трябва да е за член, на което не му разбирам логиката каква е..

иначе аз лично не мога да ти помогна, защото не съм в българия и би било супер сложна логистиката.

--------------------

+Quote Post
supporter
коментар 24 Apr 2012, 22:39
Коментар #17

Promising youngster
*

Пробвах да се регистрирам от 2 мейла е yahoo и 1 от gmail - не става. Не ми пращат мейл да довърша регистрацията.

Цитат
Only Members have the privilege of purchasing exclusive tickets in advance for Juventus' biggest matches. Never miss out again! Advance sale can start from the moment the JuventusMembership Card is received.
.

Сега и ако знаех как точно се определя кога е received, че да знам дали си заслужават нервите.

+Quote Post
oldschool
коментар 25 Apr 2012, 00:40
Коментар #18

Juventus regular

пробвай пак с друг имейл.. при мен стана с yahoo и с корпоративния ми. много е тъпо и изнервящо, знам. след регистрацията си го смених на gmail от настройките в сайта.

а това за картата като ти пристигне е мисля, че само за италианските премиум членове. тяхната е по-специална, има снимка на нея и е регистрирана в няква система за феновете в италия, затова.

--------------------

+Quote Post
supporter
коментар 25 Apr 2012, 18:42
Коментар #19

Promising youngster
*

Най-големият смях е, че стана с abv.bg, а не се получи с yahoo и gmail. Въпреки това не си платих membership, защото в няколко международни форума прочетох, че имали проблем с активацията и тя не е автоматична, а съвпада с получаването на картата.

+Quote Post
dancho
коментар 04 May 2012, 08:38
Коментар #20

Scouted
*

Коментари: 65
Регистриран: 23-August 07
Град: Bulgaria, Sofia
Потребител No.: 631

Здравейте, не съм писал много отдавна, обаче имам един въпрос, на който почти знам отговора, но все пак....Та един мой приятел ще пътува до Рим между 19.05 и 25.05 и иска евентуално да ходи на финала с Наполи, като не е от фенклуба /той е фен на друг отбор/. Та има ли възможност, ако някой ми каже каква и откъде може да се снабди с билет. Благодаря за засега за инфото.

+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 24th July 2019 - 10:56ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team