IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

2 страници V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Какво очаквате от Juventus - Bulgaria Фен Клуб?
Borko_10
коментар 29 Mar 2009, 17:41
Коментар #1

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Та въпроса е, какво очаквате от новосъздадения фенклуб. Какви предимства ще ни даде и искате да ни даде? Изобщо какво мислите за това?

За мен най-важното е,че всички фенове на Юве в България ще имаме възможност да се опознаем т.н

Друго нещо което е много важно е, че след време може би ще имаме възможност да посещаваме мачове на отбора.

Да се надяваме, че малко по-малко с търпение и желание всички тези неща ще се осъществят. Засега първата крачка е направена. Според мен следващата е да бъде направено едно общо събрание, където да дойдат колкото се може повече хора и да се обсъди цялостното бъдеще на фенклуба.

--------------------

I LOVE JU!
Go to the top of the page

+Quote Post
juvenanta
коментар 31 Mar 2009, 17:25
Коментар #2

Promising youngster
*

Коментари: 34
Регистриран: 23-September 08
Град: sofia
Потребител No.: 1 349

Според мен правилният път , по който трябва да тръгнем е точно този.Събиране на хора, желаещи да помагат за развитието на фен клуба.Събранието, както ти го нарече за мен е единствения вариант, но ще се разберем във форума(кога,как и къде).FORZA JUVE

+Quote Post
Rumbeti
коментар 31 Mar 2009, 18:12
Коментар #3

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Аз лично не смятам , че тази тема е уместна.

Нищо не очаквайте. Каквото сами си надробиме-това ще си сърбаме. Ще имаме малки намаления и определена бройка билети при пойскване и това е ! smile.gif В някои случай може да се издейства и намаление при пътуване , но това аз ще го обсъдя с италианците. Ще пиша за това в темата, че май ще отида на място да ни регистрирам , което ще е най-добрия вариант ! smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
bate_vanio
коментар 31 Mar 2009, 18:23
Коментар #4

Juventus regular

Коментари: 1 767
Регистриран: 17-March 08
Град: blagoevgrad
Потребител No.: 969

Цитат(Rumbeti @ Mar 31 2009, 19:12ч.) *

Нищо не очаквайте. Каквото сами си надробиме-това ще си сърбаме. Ще имаме малки намаления и определена бройка билети при пойскване и това е ! smile.gif В някои случай може да се издейства и намаление при пътуване , но това аз ще го обсъдя с италианците. Ще пиша за това в темата, че май ще отида на място да ни регистрирам , което ще е най-добрия вариант ! smile.gif

Да си жив и здрав,Господ здраве да ти дава на теб и на другите,който сте тръгнали да се борите. smile.gif

--------------------
ЗАПИШИ СЕ ВЪВ ФЕН КЛУБ "ЮВЕНТУС БЪЛГАРИЯ" И СТАНИ ЧАСТ ОТ СЕМЕЙСТВОТО НИ !

+Quote Post
Italianeca
коментар 31 Mar 2009, 20:35
Коментар #5

Primavera player
**

Коментари: 166
Регистриран: 18-January 09
Град: Bulgaria/Italia
Потребител No.: 1 689

Цитат(Rumbeti @ Mar 31 2009, 19:12ч.) *

Като се наложи да ходиш пиши и ако съм в тази област тогава може да се видиме и да дойда с теб... и да напраим некое диско

--------------------
Ci sara un giorno quando vinceremo Champions League di nuovo FORZA JUVE

+Quote Post
Rumbeti
коментар 01 Apr 2009, 10:09
Коментар #6

ЛУД

Цитат(Italianeca @ Mar 31 2009, 21:35ч.) *
Като се наложи да ходиш пиши и ако съм в тази област тогава може да се видиме и да дойда с теб... и да напраим некое диско

Офертата е перфектна. Ще пиша като му дойде времето. Снощи говорих с човека, с който трябва. Някъде до месец-два нещата в БГ ще са на 100%. ГОворим за сертификати, разрешителни, банкови сметки и всичко останало и тогава ще трябва ад съберем подписите. След това скачам аз до Италия, че вероятно ще имам и малко работа там и ще мога да съчетая нещата и се надявам да се видим и всичко да мине както трябва smile.gif

--------------------

+Quote Post
juvenanta
коментар 02 Apr 2009, 09:59
Коментар #7

Promising youngster
*

Ако имаш нужда от компания аз съм насреща.Бих дошъл с теб до Италия.За какви сертификати и разрешителни става дума, защото имам идея как да помогна, но трябва да разбера за кво става на въпрос и да говоря с един приятел.Иначе дано станат по-бързо,защото съм сигурен, че 150 подписа ще съберем за нула време.FORZA JUVE

+Quote Post
Rumbeti
коментар 02 Apr 2009, 10:02
Коментар #8

ЛУД

Цитат(juvenanta @ Apr 2 2009, 10:59ч.) *
Ако имаш нужда от компания аз съм насреща.Бих дошъл с теб до Италия.За какви сертификати и разрешителни става дума, защото имам идея как да помогна, но трябва да разбера за кво става на въпрос и да говоря с един приятел.Иначе дано станат по-бързо,защото съм сигурен, че 150 подписа ще съберем за нула време.FORZA JUVE

Еми като имам повече яснота дали или кога ще заминавам ще пиша и ще се разбираме допълнително. За сертификатите и тем подобни се обърни към masterhp. Той е малко по-запознат там какво става, но сме кажи-речи готови вече smile.gif

--------------------

+Quote Post
juvenanta
коментар 02 Apr 2009, 10:13
Коментар #9

Promising youngster
*

ОК. Надявам се да мога да помогна.6е му пиша.Forza JUVE

+Quote Post
yanko
коментар 02 Apr 2009, 16:44
Коментар #10

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Аз искам да попитам хората, които към момента придвижват работата с фен клуба, някои въпроси изникващи при мен. След като вече дизайна на членските карти бъде завършен и примерно вече всичко е тип-топ за записване, какъв ориентир да имам за членския внос и евентуално през какъв период ще се внася. Към тази карта ще вървят ли някакви сувенири или каквото и да било, в смисъл както официалния Ювемембър или получаване само членското си място и съответно само картата.
Та напълно наясно съм че едва ли сте мислили за всичко това, но поне дайте някаква насока или най-малкото какво сте намислили от тук насетне.

+Quote Post
masterhp
коментар 02 Apr 2009, 23:18
Коментар #11

Juventus hero

Коментари: 11 292
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Еми момчета талсата ще се плаща 1 път годишно. И 1-вата година няма да има такива неща, защото за да има ни трябват пари, капитал с който да се правят тези неща!!! Таа първата година от сега всички трябва да са нясно, че няма да видят много от парите които са дали за това членство. По голямата част ще отиват за Италия за членсвото, както и за изготвяне на членски карти. Просто за да има всички неща и да могат да стават трябва да има пари. Като се съберат достатъчно членове и пари може да се правят всякакви неща,з а които вече имаме идеи и то доста. Следващото нещо, което е пред нас по график е да направим едно събиране за мача с Интер. Което ще е 1-во за новият ни фен клуб и там ще се записват 1-вите членове. Може да се направи една тема за това
или по добре тук да се пише, за това кой иска да идва и всичко за инфо ала бала smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
juvenanta
коментар 03 Apr 2009, 08:48
Коментар #12

Promising youngster
*

Ето такава тема чаках.Аз съм на линия.Само да знам къде ще бъде.FORZA JUVE

+Quote Post
Rumbeti
коментар 03 Apr 2009, 10:02
Коментар #13

ЛУД

Цитат(masterhp @ Apr 3 2009, 00:18ч.) *
Еми момчета талсата ще се плаща 1 път годишно. И 1-вата година няма да има такива неща, защото за да има ни трябват пари, капитал с който да се правят тези неща!!! Таа първата година от сега всички трябва да са нясно, че няма да видят много от парите които са дали за това членство. По голямата част ще отиват за Италия за членсвото, както и за изготвяне на членски карти. Просто за да има всички неща и да могат да стават трябва да има пари. Като се съберат достатъчно членове и пари може да се правят всякакви неща,з а които вече имаме идеи и то доста. Следващото нещо, което е пред нас по график е да направим едно събиране за мача с Интер. Което ще е 1-во за новият ни фен клуб и там ще се записват 1-вите членове. Може да се направи една тема за това
или по добре тук да се пише, за това кой иска да идва и всичко за инфо ала бала smile.gif

Тук искам да направя и аз едно пояснение: Както е казал Мастъра: първата такса ще отиде за регистрирането на фенклуба в Италия, разбира се ни трябват и доста подписи и трябва да се помисли как ще се съберат подписите на хората , които не са в Софиа. Най-добре ще е за всеки град са се назначи човек, който да се погрижи за подписите и после да ги изпрати или направо да ги донесе ако има възможност.
За София е ясно, че ще се събират подписите в спорт кафето, но за Пловдив и останалите градове вие ще трябва да решите , изберете човек , който да събира подписите и така. Подписи се събират от всички. Не само от хора във форума. За парите вече е ясно: първата година с цел да се направи всичко , както трябва и да стигнат парите за Италия и за БГ простотийте няма да има сувенири и тем подобни неща, поради факта, че нес е знае колко човека ще се запишат. тразбира се ако се запишат голям брой хора, това може да се промени, но говорим за над 300-400 човека, а не вярвам толкова хора като за начало да съберем и по-точно толкова много хора да извадят по 50 лева такса. На този етап таксата се очаква да бъде някъде толкова ! Още не е 100%, но такива са очакванията, за да можем да си позволим изработването на карти, обработката на документите за ИТ, таксата за създаването на официален фенклуб, адвокат и т.н.

--------------------

+Quote Post
Borko_10
коментар 03 Apr 2009, 10:33
Коментар #14

Juventus star

А в какво се състои събирането на подписи? Всмисъл на какво трябва да ги съберем тия подписи и т.н.?

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 03 Apr 2009, 11:15
Коментар #15

ЛУД

Цитат(Borko_10 @ Apr 3 2009, 11:33ч.) *
А в какво се състои събирането на подписи? Всмисъл на какво трябва да ги съберем тия подписи и т.н.?

Еми за това ще ви усведомя когато му дойде времето. ПОдписите се събират по старомодния начин. Така ще е най-добре ! smile.gif

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 03 Apr 2009, 11:19
Коментар #16

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Аз като най-стар русенец тук ще се провъзглася за Лидер на събирането на подписи за Русе wink.gif

+Quote Post
Borko_10
коментар 03 Apr 2009, 11:24
Коментар #17

Juventus star

Цитат(Rumbeti @ Apr 3 2009, 12:15ч.) *
Еми за това ще ви усведомя когато му дойде времето. ПОдписите се събират по старомодния начин. Така ще е най-добре ! smile.gif

Как така по старомодния начин. Ще трябва ли да направя някакви бланки или?

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
commando84
коментар 03 Apr 2009, 12:46
Коментар #18

Juventus star

Коментари: 2 779
Регистриран: 16-March 09
Потребител No.: 1 958

Мен ме интересува има ли желаещи в Пловдив или аз да се нагърбя с това?

--------------------

"Музиката дава душата на нашите сърца и крилата на мисълта." Platon

+Quote Post
Rumbeti
коментар 03 Apr 2009, 13:56
Коментар #19

ЛУД

Цитат(Borko_10 @ Apr 3 2009, 12:24ч.) *
Как така по старомодния начин. Ще трябва ли да направя някакви бланки или?

По принцип ще трябват трите имена и подпис, но има и оферта да се направи един word-oовски файл. Изчакайте за сега, само нека да се уточнят хората за всеки град и когато трябва да се започне вече ще пишеме съвсем ясно и точно какво трявба дас е направи.

--------------------

+Quote Post
meo
коментар 03 Apr 2009, 15:17
Коментар #20

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Потребител No.: 46

Румба предполагам срещу всеки подпис трябва да седи и платена такса smile.gif Те по банков път ли ще се плащат?

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 11th November 2019 - 21:48ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team