IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

Reply to this topicStart new topic
> Ювентус през сезон 2019/20, анализи за играта, тактиката и формата на отбора
vench
коментар 09 Aug 2019, 19:43
Коментар #1

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 5 055
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Миналата година доста често търсех някоя по-обобщителна тема, в която да правим цялостни анализи на представянето през сезона и на играта като цяло. Мисля, че не се припокрива с никоя досега, така че се надявам да потръгне.

А аз ще си позволя да напиша тук малко мисли, които ми се въртят от известно време в главата. Може да е малко хаотично, но на който му се занимава ще чете smile.gif

Хронология

Това е едва втората треньорска смяна в 8-годишната ни хегемония. Замислих се скоро, че 8 години са почти една футболна кариера и логично от първия ни отбор с Конте не е останал почти никой в отбора. Самите времена много се промениха, философията на клуба е съвсем различна и докато тогава титлата беше геройство, то сега всичко освен първото място би било провал. Това си е тежка отгоорност, но пък короната е тежка.

Всички тези промени за въпроснитe осем години обаче ставаха плавно. От Матри и Амаури стигнахме до това да търсим отбор на Игуаин, който пък вкара 38 гола преди три години. Взехме Де Лихт под носа на Барселона и другите грандове, а да не забравяме, че и Роналдо играе при нас. Тези неща обаче ставаха сравнително плавно, а дори Алегри успя да поеме щафетата от Конте доста елегнанто и почти не се усети трус в отбора. Предстои да видим дали това ще стане със Сари...

Миналият сезон

Няколко пъти казвам, че миналия сезон беше адски странен и сега ще се опитам да обясня малко по-подробно какво имах предвид. Колкото повече се замислям, толкова повече осъзнавам, че смяната на Алегри беше наложителна. Просто безличената игра на Ювентус, с която свикнахме доста дълго време започна наистина да се превръща в проблем. Мисля, че от петте сезона на Алегри при нас, това му беше най-слабият чисто откъм игра и мачове, в които отборът играеше с настроение. Измежду много победи аз мога да отлича само първия мач с Валенсия, двата мача с Манчестър Юнайтед, реваншът с Атлетико и... няколко по-важни победи в Серия А, които обаче не мога да изредя поиемнно. За мен първият мач с Атлетико трябваше да ни бъде червена лампичка за това какво ни очаква през пролетта. Благодарение на Ронаолдо (и на Симеоне, но това е друга тема), успяхме да се събудим поне за реванша. После обаче дойдоха два много посредствени мача с Аякс и всички знаем какво стана.

А какво стана после? Ювентус стана шампион няколко седмици преди края на първенството и приключи курса. И от дистанцията на времето обаче не мога да се закълна, че отборът спря да играе едиствено, защото стана шампион. Все повече си мисля, че отборът показваше симптоми на сериозна болест в началото на сезона, а в края тези симптоми го накараха да легне на легло. Наистина не искам да се сещам за играта и за това как играчите се мъчиха да правят атаки. Ако е било от нежелание - лошо, ако е било от неможене - още по-лошо. Всички знаем колко трудно се мотивира италиански отбор в безсмислени мачове, но за два месеца да не се позабавляваш поне малко на терена, при положение, че имаш Роналдо и като цяло отборът ти е двойно по силен от втория... струва ми се доста странно.

Новият сезон

И тук си продължавам мисълта директно. Ако наистина приемем, че миналия сезон е не простото странен, а направо слаб, то Сари ще има доста работа. Аз съм от хората, които не го искаха в отбора и към днешна дата нищо не се е променило. Като фен на Ювентус обаче съм длъжен да му дам кредит на доверие и да се надявам да успее да разгърне офанзивния потенциал на този отбор, в който има толкова много атакуващи футболисти. В никакъв случай обаче това няма да е лесно. Пет години този отбор е вкарвал средно по два гола на мач в Италия, което за отбор, който постоянно печели и има толкова много точки си е малко. Да, сега ще дойдат тука някои форумци, които ще ми обяснят, колко било хубаво да печелиш с гол от дузпа в последната минута и ще ронят сълзи за времената на Липи и Капело, когато отборът е играел истински футбол. Аз в този спор няма да влизам отново, но мисля, че тази футболна филосифя се срина миналата година и се притеснявам, че може да берем горчиви плодове от нея и през новата.

Та на Сари ще му е много трудно. Досега сме видели няколко приятелски мача, които за мен дори не са истинска подготовка, така че не можем да си вадим изводите. През първите няколко месеца обаче се очаква да си проличи какъв ефект оакзва идването му. Толкова много сме свикнали да печелим, че 6-7 изгубени точки до октомври ще се приемат като катастрофа и напрежението доста ще нарасне. А за мен това изобщо не е изключено. Единственото, което се иска за да се случи това е да си продължим хода от края на миналия сезон. И въпреки, че според мен разиката между Ювентус и останалите продължава да се увеличава, този сезон бих го определил като рисков за прекъсванет на серията от шампионски титли. Дано не съм прав разбира се.

Играчите

И това вече съм го казвал из темите, но наистина очаквам (и се надявам) на рестарт на кариерите на няколко играчи. За пореден път ще използвам термина странен за миналия сезон, вместо слаб. Та в този странен сезон бе проспан от доста голяма част от играчите, които иначе сме виждали в съвсем друга светлина. Пянич от реджиста си стана просто един дефанзивен халф, които си позволя удар към вратата веднъж на десет мача. Бернардески отново не можа да си разкрие потенциала и направи само няколко силни мача, редувани с дълги периоди на летаргия. Коща беше абсолютно излишен този сезон, просто времето си мина ей така, а той така и не можа да напипа верния път. За Дибала много говорихме как бил полезен с други неща, но всички искаме от него голове, а така и не ги видяхме. От Кудрадо на много хора им писна и стискаха/стискат палци да бъде продаден това лято и ги разбирам. Всички тези играчи обаче могат да ни накарат да погледнем на тях в съвсем друга светлина, ако просто покажат какво могат. През годините съм се убедил, че формата е много важно нещо за това, какво аз лично мисля за един футболист. Дори Меси и Роналдо след един слаб сезон ще бъдат съдени по съвсем друг начин. Та аз имам някакви надежди, че ще си променим мнението за част от изброените още до Коледа.

Шампионската лига

Тази тема отдавна е фикси идея на феновете, а от известно време е фикс идея и на ръководството. Което според мен е хубаво. Ненавиждах времената, в които Буфон говореше как сме аутсайдер още на 1/4 финал с Байерн примерно или разни мнения на шефовете, че Ювентус трябва да се бори за Топ 8 на Европа. В последните години харчим много и нямаме никакви извинения, че еди кой си е по-добър от нас. Много ми се иска манталитета да се промени и да излезем да се надиграваме с отборите, а не просто да ги лъжем. Това важи особено, ако стигнем финал.

Сега, ако трябва да съм честен, ми е много трудно да си представя как Сари вдига купата в Шампионска лига. Просто някак си не мога да си го визуализирам. Толкова години вече гледам и чакам, че по-скоро очаквам едно прилично отпадане някъде на 1/4 или 1/2 финал - или нещастно тип Байерн, или заслужено тип Аякс. Та като цяло не съм оптимист, че това ще е нашия сезон, а и да ви кажа честно, този път просто искам да видя хубава игра, пък другото каквото стане. На вас може да ви звучи детски, но на мен ми писна от италианско лъжене и стратегии. Искам да се паднем с Реал или Барселона и просто да ги надиграем. Което между другото се е случвало и в близкото минало, така че не е някаква фантастика. И ако по някое време отпаднем, поне ще знам, че сме играли футбол. Щото реално стратегията с надлъгването се оказа, че също не работи, та поне да опитаме с другото.

Този коментар е бил редактиран от vench на 09 Aug 2019, 19:44
Go to the top of the page

+Quote Post
vench
коментар 24 Aug 2019, 20:21
Коментар #2

Juventus champion

Първи кръг и някои опасения се оправдаха. Малко създадени положения, липса на агресия и ниско темпо. За мен изцяло продължение на играта от пролетта. Нито искам да хвърлям отговорността върху Алегри, нито да оневинявам Сари. Аз обаче промяна не видях в поведение, тактика, нагласа, желание, че и стартов състав. От една страна е нормално новите да се адаптират по-бавно, но не може да пуснеш халфова линия от играчи, на които цяло лято си им търсил нов отбор, а си налагал новите в контролите. Супер странно решение, което за мен не бе оправдано.

И сега почват оправданията, че напипваме темпото. Един-два месеца ще напипваме темпото, после ще се пазим за мачовете през седмица в ШЛ, после пък като цяло ще се пазим за пролетта. Изобщо очаквам същите оправдания като миналите сезони.

Явно нещо по-сериозно трябва да се случи с този отбор, за да се промени играта. Вече не говорим дори за красота, а за това, че сме близо до това, да започнем да губим точки. Отново повтарям - играта много прилича на тази от пролетта, а тогава ни беше супер трудно да вкараме гол и да печелим мачове. Днес реално вкарахме един доста случаен гол, отмениха ни един хубав заради някакви сантиметри и имахме една наистина прекрасна атака, когато Роналдо изпусна. С по 2-3 атаки на мач обаче няма да стане.

Сега ще се доказваме срещу Наполи, където наистина важни ще са трите точки. После две седмици пак няма да гледаме футбол (което между другото на фона на днешния мач за мен лично не е чак такава драма вече). Да видим дали тогава пак ще има оправадния, че новите не са адаптирани, защото те все пак ще си заминат да си играят по националните отбори. Може пък за тези дни съвсем да забравят гениалните схващания на италианския футбол.

+Quote Post
Kirilov
коментар 24 Aug 2019, 20:31
Коментар #3

Juventus champion

Коментари: 8 047
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Рабио - Пиянич - Бентанкур трябва да играем в средата, за да има някаква динамика и агресия, Джан и Рамзи смени като са здрави. Кедира си личи, че е положил усилия да влезе във форма след проблема със сърцето и при цялото ми уважение трябва да е последна или предпоследна опция.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 22 Sep 2019, 09:12
Коментар #4

Juventus champion

По принцип началото на октомври е първият чекпойнт, когато могат да се извадят по-сериозни изводи за играта. Преди това паузат за националите, която в Италия идва още след втория кръг, разкъсва много нещата и реално е трудно да си извадим изводи.

След въпросната пауза обаче сме изиграли вече три мача и предсдстои да изиграем още два за седмица. Двата ни мача в Италия определям като супер слаби, въпреки слабите съперници. Този с Атлетико беше интересен. Мисля, че имахме късмет, въпреки че на практика можеше да си тръгнем с победа. Все пак там се видяха доста хубави неща, имайки предвдид че беше гостуване на доста силен отбор.

Това, което исках да напиша като обобщение е, че този сезон Ювентус явно ще страда много в защита. Не знам дали причината е новата уж по-офанзивна тактика на Сари, която между другото реално не е дала плод, освен срещу Наполи. Не знам дали е заради контузията на Киелини или за слабата адаптация на Де Лихт, слабият дебют на Демирал и колебливият по принцип Бонучи. Обаче всеки мач ни вкарват по гол или повече, всеки мач ни създават положения и всеки мач има по няколко спасявания на Счесни. Има много индивидуални грешки, не се подреждаме добре при статични положения и имам чувството, че защитниците понякога не се разбират кой кого ще пази при по-бързите противникови атаки.

Мисля, че Сари ще има доста работа в защита, а в противен случай скоро ще започнем да губим точки. Лошото е, че в момента и нападението също не отговаря на тези критерии. Ако ще допускаме по няколко гола на мач, то трябва и да вкараме поне с един повече, за да печелим. До момента се получава, но сме доста на границата. Реално все още нямаме победа с повече от 1 гол разлика, което е доста тъпо. Сега предстоят мачове с Бреша и СПАЛ и ако пак играем така, ще е още по-тъпо. Време е за една по-нормална победа с 3:0 да речем и после вече да стискаме палци да повлече крак и нещата да тръгнат в релси.

В момента обаче Ювентус прилича малко на кула от дженга. Всеки кръг изтегляме мноо внимателно по едно кубче от кулата и се надяваме да не рухне. Засега е цяла и може да остане цяла още известно време, но ако продължаваме така рано или късно ще рухне. Аз нарочно пиша тези неща в тази тема, която е малко по-обобщителна. След няколко седмци пак ще напиша нещо и се надявам да е малко по-позитивно. Към 22 септември и след 5 изиграни мача обаче нещата вече изглеждат притеснителни в доста аспекти.

+Quote Post
Kirilov
коментар 11 Oct 2019, 19:31
Коментар #5

Juventus champion

Коментари: 8 047
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Малко цифри за сезона до сега:

Всички турнири:
Най-много отнети топки: Матюиди - 17
Най-много изчиствания: де Лихт - 32
Най-много ключови паса довели до опасности пред противниковата врата: Алекс Сандро - 12

За Серия А:
Най-много блокирани удари към вратата: Бонучи - 8
Най-много въздушни двубой: Бонучи - 31
Най-много неуспешни докосвания: Игуаин - 12
Най-много загубени топки: Бернардески - 8
Най-много отнети топки: Матюиди - 13
Най-много пресечени топки: Пиянич - 10
Най-много изчиствания: де Лихт - 21
Най-много голове: Роналдо - 3
Най-много асистенции: Коста - 2
Най-много удари: Роналдо - 36
Най-много ключови паса довели до опасности пред противниковата врата: Игуаин, Роналдо, Сандро и Матюиди - 9
Най-много дрибъла: Дибала - 12

Този коментар е бил редактиран от Kirilov на 11 Oct 2019, 19:33

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 12 Oct 2019, 10:41
Коментар #6

Juventus hero

Коментари: 11 292
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Бонучи, Матюиди и Сандро правят силно впечатление. Ако за бразилеца е горе долу нормално, то за другите двама е доста по силно от колкото съм очаквал, дано игрите им да продължат. Реално и двамата са доста опитни, Бонучи в момента ни е капитан и се справя добре със задачата, а франсето е световен шампион с много богат опит, Сари извлича доста позитивни неща от играчите до момента smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
vench
коментар 12 Oct 2019, 11:06
Коментар #7

Juventus champion

Цитат(masterhp @ 12 Oct 2019, 11:41) *
Бонучи, Матюиди и Сандро правят силно впечатление. Ако за бразилеца е горе долу нормално, то за другите двама е доста по силно от колкото съм очаквал, дано игрите им да продължат. Реално и двамата са доста опитни, Бонучи в момента ни е капитан и се справя добре със задачата, а франсето е световен шампион с много богат опит, Сари извлича доста позитивни неща от играчите до момента smile.gif

Пропусна Пянич, който също беше доста колеблив през миналия сезон, а сега изглежда е човекът, от когото имаме нужда да прави играта, да стреля отдалеч и да вкарва голове. Както си говорихме през лятото - за няколко играча този сезон може да е рестарт на кариерата, тъй като почват с нов треньор, нови указания и нова схема. Остава да разберем дали става дума за временна форма или за наистина прераждане на играча, което ще остане в дългосорчен план.

Иначе на пръв поглед отборът още не е намерил съвсем верният път. Равният с Фиорентина още тежи, пък и доскоро нямахме победа с повече от гол разлика. Сякаш още напипваме верния път, но се забелязва някакво израстване. Сега идва един много ключов момент - мачът след паузата. След последната двуседмична почивка заради националите отборът се издъни много сериозно. Сега има шанс да покаже, че това е бил епизодичен момент. Хубаво е, че имаме домакинство на Болона и трудно може да се издъним там, но аз искам да видя и хубава игра.

Има и още нещо, ако трябва да сравняваме отбора от пролетта с Алегри и есента със Сари. Докато през пролетта беше трудно да изброим играчите в добра форма, сега е трудно да изброим тези в лоша форма. Почти всички ми харесват, с малки изключения като Кедира, който може би е време да седне на пейката и Де Лихт, който просто трябва да поизчисти играта си. Бернардески бих казал, че прави доста слаб старт, но за съжаление някак си все по рядко разчитам на него и дори щях да го пропусна... Иначе имаме силни изяви от Счесни, добри бекове в лицето на Сандро и изненадата Кудрадо. Стабилен Бонучи, който намали грешките за сметка на доста важни прояви. Стабилен Матюиди, прероден Пянич, много опасен Коща преди контузията. Рамзи също бързо влиза в час и ми харесва позицията, която му намериха зад нападателите. Напред Роналдо си е Роналдо, но Игуаин и Дибала заслужават много похвали. Пак казвам, че очаквам да ги видя заедно на терена, особено когато играем схема 4 3 1 2.

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 16 Oct 2019, 12:58
Коментар #8

Juventus regular

Коментари: 1 532
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Цитат
Равният с Фиорентина още тежи

Какво толкова тежи тоя равен не мога да разбера?! huh.gif
Мач с крив отбор, амбициран не на 100, а на 1100%, тъй като това е двубоят на сезона за тях, с нов президент и прилична селекция.
Та ние дори в оптимална форма се е случвало да имаме проблем във Флоренция.
Нагледал съм се на такъв тип мачове - било то със Самп, Дженоа , Аталанта или някакви други подобни рендета, където отнасяхме по тройка ей така за разсъмване дет се вика biggrin.gif

Незнам дали го осъзнавате, но сме играли с Наполи, Атлетико, Фиорентина, Интер, Левркузен +2 гостувания в калчото, с болен и нов треньор, с един куп контузии на важни играчи и продължаваме да сме единствения непобеден отбор в Европа.

Този коментар е бил редактиран от Teogo0alll на 16 Oct 2019, 13:03

+Quote Post
masterhp
коментар 16 Oct 2019, 17:41
Коментар #9

Juventus hero

Коментари: 11 292
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Teogo0alll @ 16 Oct 2019, 13:58) *
Какво толкова тежи тоя равен не мога да разбера?! huh.gif
Мач с крив отбор, амбициран не на 100, а на 1100%, тъй като това е двубоят на сезона за тях, с нов президент и прилична селекция.
Та ние дори в оптимална форма се е случвало да имаме проблем във Флоренция.
Нагледал съм се на такъв тип мачове - било то със Самп, Дженоа , Аталанта или някакви други подобни рендета, където отнасяхме по тройка ей така за разсъмване дет се вика biggrin.gif

Незнам дали го осъзнавате, но сме играли с Наполи, Атлетико, Фиорентина, Интер, Левркузен +2 гостувания в калчото, с болен и нов треньор, с един куп контузии на важни играчи и продължаваме да сме единствения непобеден отбор в Европа.

Да бе, ама ние имаме малко по-големи очаквания и амбиции, защото до момента сме имали сезони с невероятни резултати на хартия. Таа, можеше да сме взели и тоя мач, както и можеше да бием Атлетико. При по голяма концентрация, това щеше да е реалност. Движим се в добра посока, дано задържим скоростта с която го правим smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 16 Oct 2019, 21:22
Коментар #10

Juventus regular

Коментари: 1 532
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Така е, можеше да вземем победите, но можеше и фортуна да ни обърне гръб срещу Наполи примерно. Не може постоянно да се побеждава. За мен е важно играчите да схванат философията на Сари, а той да успее да ги вкара и държи в добра форма. Останалото си го могат и ще се нареди

+Quote Post
vench
коментар 21 Oct 2019, 20:25
Коментар #11

Juventus champion

Изиграли сме общо 10 мача от новия сезон и с новия ни треньор - 8 в Серия А и 2 в Шампионска лига.

Ето всички резултати в Серия А:

Парма : Ювентус 0:1
Ювентус : Наполи 4:3
Фиорентина : Ювентус 0:0
Ювентус : Верона 2:1
Бреша : Ювентус 1:2
Ювентус : Спал 2:0
Интер : Ювентус 1:2
Ювентус : Болоня 2:1

И в Шампионска лига:

Атлетико Мадрид : Ювентус 2:2
Ювентус : Байер Леверкузен 3:0

Играх си да пиша всички резултати, за да отбележа някои повтарящи се модели, които аз забелязвам.

Първо: Побеждаваме с 1 гол разлика. Шест от осем победи са дошли само с гол преднина. Мачът с Болоня и спасяването на Буфон накрая е пример как можем да се опарим от това нещо. Единствените ни две победи с повече от гол преднина са срещу СПАЛ и Леверкузен. Най-често срещаният ни резултат е 2:1 - на практика всяка втора победа е с този резултат. Като цяло или вкарваме малко (по 1-2 гола на мач) или допускаме много (3 гола от Наполи и 2 от Атлетико). Така или иначе обае не оставаме спокойни до края.

Второ: Играем много по-добре в дербитата и важните мачове, отколкото в "лесните мачое". От началото на сезона бих казал, че сме имали четири такива срещи - Наполи, Атлетико, Байер и Интер. Имаме три победи и един равен. С Наполи мача много го коментирахме, но за мен представянето ни там остава много добро. Искам да припомня отново, че головете на Наполи паднаха от нищото, докато ние наистина смачкахме противника за доста дълъг период от време. Ако не бяха грешките, този мач си отиваше към заслужен разгром. С Атлетико по-скоро имахме късмет, но пък спечелихме равен като гост, което е добър резултат в групата. Мачът там не беше лош, макар че можеше да завърши с троен знак. С Байер Левркузен играхме с голямо настроение. Личеше си, че сме по-добрият отбор, но ние сме по-добър отбор и от Бреша и Верона, но с тях се мъчихме. С Леверкузен всички някак си осъзнаваха колко е важна победата и излязоха с друга нагласа. Същото важи и за Интер, които просто надиграхме по всички показатели. Те ни вкараха от една тъпа дузпа, а ние си имахме доста положения. Отборът много ми хареса в този мач!

Трето: Сякаш още не можем да напипаме съвсем правилната схема и за десет кръга видяхме доста ротации, които бяха наложени и от контузиите. На този етап на мен варианта с човек зад нападателя сякаш малко повече ми харесва от този с крилата, но съм склонен да бъдат направени още опити. Иска ми се по-често да виждам Роналдо, Игуаин, Дибала и Коща на терена, Не четирима заедно естествено, но поне трима от тях да се застъпват. Бернардески на този етап бих го държал резерва. Имаме доста голяма нападатена мощ и бих казал,че нападателите ни са във форма. Обаче в същото време насреща не успяваме да вкараме достатъчно голове. Всъщност на теория един гол повече от противника е именно достатъчен, но на мен ми се иска да ги направим поне два. Нали уж щяхме да играем по-атакуващ футбол със Сари...

Четвърто: Следват мачове от така наречените лесни, които вече наистина ме притесняват. В Шампионска лига играем с аутсайдер Локомотив, а в Серия А с Лече, Дженоа и Торино. Срещу Локомитв все пак очаквам голяма мотивация, тъй като все пак говорим за Шампионска лига, а и Роналдо ще иска да си постави рекорда. С Лече, Дженоа и Торино обаче ме е страх, че ще гледаме играта от Верона, Бреша и Болоня. Последният мач уж е дерби, но това е повече в главите на онези от Торино май... Чак след това идва Милан и ако съм прав в теорията си, там ще излезем надъхани и може да ги смажем. Стига да решим...

Този коментар е бил редактиран от vench на 21 Oct 2019, 20:29

+Quote Post
vench
коментар 03 Nov 2019, 18:46
Коментар #12

Juventus champion

Снощи написах, че ентусиазмът ми от мача с Интер все повече се изправя и напълно си държа на думите. Сезонът си напредва, изиграхме три бързи мача за седмица, но нещата не се променят. Трупаме откровено слаби и посредствени мачове, разнообразени тук там с победите срещу Наполи, Интер и Леверкузен, които обаче процентно вече са твърде малко на фона на общата картинка.

На практика горното ми мнение е подобно, но със сигурнсот мога да откроя два проблема.

Първият е, че не можем да си вкараме положенията (ако изобщо ги създадем). Имаме 19 гола в 11 мача, което за мен не е коефицент за водещ отбор. Аталанта например са вкарали 30. Те мушнаха седем на Удинезе де, но щеше да е готино да го направим и ние това примерно?

Вторият проблем, е че пускаме голове почти всеки мач и то много тъпи. Дори в мача с Торино това щеше да стане и то отново по този начин. Първо можеше да бъде свирена дузпа на Де Лихт, а после им отмениха гол (заслужено), но пак след разбъркване в наказателното ни. Не ми хареса и как им позволихме да ни натиснат в края на мача.

Общо взето до този момент нито Сарибол гледаме, нито головете са се увеличли. Силните ни мачове са много силни - този с Интер и първото полувреме срещу Наполи бяха черешката, но всичко останало си е мъка. Фактът, че не можем да победим с два гола разлика е доста притеснителен и вече започнахме да губим точки заради него. Според мен ще има още. И като цяло отборът ще трябва да пренесе този хъс от дербитата в обикновените мачове, за да може да върви играта. Аз обаче се притеснявам, че ще стане обратното и апатаията ще се пренесе във важните мачове. Тогава наистина ще я загазим яко, защото с тези грешки в защитата и неспособността да вкарваме срещу един сериозен отбор, особено в Шампионска лига... Там напролет един слаб мач може да ни изяде главата - както стана с Аякс миналата година.

Този коментар е бил редактиран от vench на 03 Nov 2019, 18:48

+Quote Post
Pan40
коментар 03 Nov 2019, 19:04
Коментар #13

Primavera player
**

Коментари: 146
Регистриран: 1-February 18
Потребител No.: 25 233

Е Европа какво св се оплаквате? 7 гола в 3 мача, от които 2 като гост на Минетико (верно пропишяхме преднината). Апатия в играта в Италия е нормално да има - изчерпан и задоволен отбор 8 пъти шампион. Как да вкараме повече като не инвестирахме нищо в атака лятото. Игуаин и Роналдо от тука само по-слаби може да стават!

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 12th November 2019 - 21:35ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team