IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

Reply to this topicStart new topic
> Напиване послучай завръщането?
Chester
коментар 20 May 2007, 22:12
Коментар #1

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 505
Регистриран: 27-May 06
Град: София
Потребител No.: 127

Казвайте да го правим това, че без него не може!!!! Предлагам др седмица в Неделя ако ви е удобно smile.gif щото аз лично в Събота не мога! Но мога във Петък... така че предложете дата!! smile.gif Мое тоя път да запазим нещо! tongue.gif

--------------------

За информация относно записване във фенклуба - [email protected] или ЛС :) FORZA JUVE!

Go to the top of the page

+Quote Post
bianconero
коментар 20 May 2007, 22:31
Коментар #2

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 9

Ами аз съм се почнал вече - с червено вино.
Понеже едва ли ще дойда в София - Наздраве! smile.gif post-294-1158668256.gif post-294-1159096668.gif post-294-1158668256.gif

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 21 May 2007, 01:12
Коментар #3

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(Chester @ May 20 2007, 11:12 PM) *
Предлагам др седмица в Неделя ако ви е удобно smile.gif

Аз тогава ще имам и друг подобен повод за ГОЛЯМО НАПИВАНЕ !!! post-294-1159096668.gif То всъщност е свързано и с идване в София де, така че може да измисля нещо, ама не е много вероятно. Ще се уточним допълнително....

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Hristo
коментар 21 May 2007, 16:15
Коментар #4

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(hri100 @ May 21 2007, 02:12 AM) *
Аз тогава ще имам и друг подобен повод за ГОЛЯМО НАПИВАНЕ !!! post-294-1159096668.gif То всъщност е свързано и с идване в София де, така че може да измисля нещо, ама не е много вероятно. Ще се уточним допълнително....

Айде адаш,идвай насам да полеем заедно този исторически успех post-294-1159096668.gif

Аз съм навит,ама неделя нещо не ми допада много.Най-добре петък или събота,но ще се разберем допълнително за датата.Сега да видим първо дали ще се съберем smile.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Rumbeti
коментар 21 May 2007, 16:19
Коментар #5

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Аз неделя не мога , защото съм на 2 бала smile.gif Евентуално за събота или за другата седмица най-добре мисля , че ще е след като ни наградят на собствения ни стадион smile.gif Тогава и повече хора ще са свободни и ще е в събота , че аз ако в неделя се напия няма да мога понеделник да отида на работа. Пък и не мога да изпусна баловете sad.gif Помислете smile.gif

ПП
Искам само да попитам , защо не писахте направо в темата за събиранията ??? То там щеше да е същото , че да не се пълни с еднакви теми, но както и да е де smile.gif Живи и здрави smile.gif Иначе за напиването - 100% искам да се видиме , ама и да сме всичките в София и всички да са свободни , така че мисля , че не тази , а другата събота ще е най-добре. И В Събота може да го нарпавиме ако искате ???? Аз така или иначе не съм изтрезнявал от няколко дена smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Chester
коментар 21 May 2007, 18:17
Коментар #6

Juventus bench

Коментари: 505
Регистриран: 27-May 06
Потребител No.: 127

Нещо се говори, че щяло да се отработва и отучва... иии малко кофти ако е така... ама за сега съм ВЪТРЕ! smile.gif

--------------------

За информация относно записване във фенклуба - [email protected] или ЛС :) FORZA JUVE!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 21 May 2007, 18:47
Коментар #7

ЛУД

Еми да го оставиме ен за тая , а за другата седмица ??? Как сте всички с времето тогава ??? Ако хри100 ще идва сега събота ще е най-добре тогава , че да го видиме и него smile.gif Ако ли пък не, то май по-добре ще е другата събота , че с тия балове ще ми е доста тежко smile.gif Пишете и вие ! АЗ съм за тая или другата събота ! Когато кажете вие вече от тука натам !

--------------------

+Quote Post
Torricelli
коментар 21 May 2007, 18:55
Коментар #8

Juventus regular

Коментари: 1 174
Регистриран: 17-April 07
Потребител No.: 472

Аз съм навитак,само да не е Събота,че тогава си правим дербито Хиподрума-Сборен Отбор от Сф.Иначе ме бройте.

Между другото,навити да си направим 1 мачле в близко време?

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

He is about to become Serie A topscorer at the age of 33.

----------
Цитат(meo @ Jul 2 2008, 02:36 PM) *
Агент КЕФЯ_СЕ_НА_КАКИ_30+.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 21 May 2007, 19:25
Коментар #9

ЛУД

Става , Става. Ти си ни близко с Никентус smile.gif !!! Важното е сега да се видиме и да се напиеме , пък за мача отделно ще се разбираме ! smile.gif

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th October 2019 - 12:02ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team