IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

20 страници V  « < 18 19 20  
Reply to this topicStart new topic
> Гонсало Игуаин, 2016-2018: 105 мача, 55 гола, 4 трофея
NUCLEO1985
коментар 03 Aug 2018, 16:04
Коментар #381

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 508
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Игуаин е казал, че единственият човек, който го е искал в Челси, е Сари, което показва, че Челси продължават политиката си да правят трансфери, без да слушат треньорите си. За нас е казал, че може да изпитва само благодарност. С Алегри били имали различия, но не е това причината да напусне. Причината е ясна, естествено, но той не го казва директно.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
JIZAH
коментар 03 Aug 2018, 16:10
Коментар #382

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 707
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Точно мислих да пиша за това с Алерги. Какви пък различия са имали. Освен, че след мача с Барса в групите малко го нахока, че трябвало повече да се раздава и да не се отпуска. Странна работа.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 03 Aug 2018, 16:14
Коментар #383

Juventus champion

Вероятно е това, че го караше често да се връща назад. Повлия му на броя отбелязани голове със сигурност. Макар че Игуаин изглеждаше отдаден и не ми прилича на някакъв, който ще мрънка.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
JIZAH
коментар 03 Aug 2018, 16:20
Коментар #384

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 707
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Да, Игу е пичага и изобщо моите уважения към него. Сигурно ще къса мрежи и този сезон smile.gif А да видим сега дон Алерги как ще каже на Рони, че тр да се връща до центъра biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 03 Aug 2018, 16:55
Коментар #385

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 2 815
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(JIZAH @ 03 Aug 2018, 18:20) *
Да, Игу е пичага и изобщо моите уважения към него. Сигурно ще къса мрежи и този сезон smile.gif А да видим сега дон Алерги как ще каже на Рони, че тр да се връща до центъра biggrin.gif

Не е необходимо да казва на него, след като може да върне целият отбор назад - да речем срещу Аталанта. Ще - не ще, тогава ще се върне. Макс го е измислил. Мани, ама това Игуаин да се връща на центъра за топката бе грозна картинка, с всичките ми уважения.

+Quote Post
Hristo
коментар 04 Aug 2018, 14:39
Коментар #386

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Огромен респект за Игуаин clap.gif Един от най-класните нападатели, които сме имали изобщо. А само като се замисля какви нападатели са минали през нашия отбор... В периода 2014-2016 дори не съм си мечтал, че можем да го видим при нас, но за щастие се случи, и то - точно в пика на кариерата му.

За мен Гонсало си остава успешен трансфер, въпреки че не спечелихме КЕШ през тези два сезона и въпреки голямата сума за 29-те му години. Аржентинецът бе с огромен принос и за двата дубъла, а с негова помощ стигнахме и до финала в ШЛ през 2017. Дълбоко се съмнявам, че без Игуаин щяхме да спечелим тези две ттили. Първият му сезон при нас си бе направо исторически - 32 гола в дебютен сезон е нещо изключително за нашата история. Само Хирцер е вкарвал повече (35), а другият, минал границата от 30 гола в първия си сезон в Ювентус, е Борел II през 1932/33. Игуаин остава и футболистът с най-много голове в първите си два сезона за клуба, както и футблистът с най-много мачове за Ювентус в рамките на един сезон. Освен това Гонсало е и играчът, достигнал най-бързо 100 гола в Серия А.

Наистина е жалко, че в последния сезон го виждахме толкова рядко в ролята, която най-много му приляга. Да караш хищник като Игуаин да се връща на центъра, че и по-назад, за да помага в изнасянето на топката, си е кощунство, но в крайна сметка Алегри си знае, а и това доведе до резултати.

Голямо благодаря на Гонсало за всичко, което направи за нaшия отбор, за себераздването и професионализма му, както и за начина, по който си тръгна. Убеден съм, че когато се върне на Стадиона, ще бъде посрещнат на крака и с аплодисменти, макар че ще е с гадната червено-черна фланелка. Тъпо ще ми е да го гледам в Милан, но такъв е животът.

Muchas gracias, Gonzalo!

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Replicant
коментар 04 Aug 2018, 14:41
Коментар #387

Juventus regular

Коментари: 2 264
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

В крайна сметка, Игуаин излезе 36 милиона (без заплатите), а 55 гола за два сезона при такъв разход е повече от доволно - имаше доста хора, които ги притесняваха дадените пари.

+Quote Post
Hristo
коментар 11 Aug 2018, 22:27
Коментар #388

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Игуаин с гол в неофициалния си дебют за Милан още в 4-та минута, и то - срещу Реал, които са излезли с най-доброто, с което разполагат. Засега белите водят с 2:1, а Гонсало е заменен в 65-та минута от Бака. Странно ми е да гледам Игуаин да си партнира с Борини и Сусо в атака, но какво да се прави...

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 12 Aug 2018, 07:01
Коментар #389

Juventus champion

Голът е добър. https://twitter.com/100HIGHLIGHTS/status/1028358209071972352

И не празнува гола си от уважение към Реал, нищо, че е контрола. Някой трябва да каже на Бонучи професионалиста. След като не празнува гола, Игуаин е бил изпратен с аплодисменти от феновете на Реал, които даже са станали на крака, когато той е бил сменен.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Replicant
коментар 12 Aug 2018, 07:16
Коментар #390

Juventus regular

Коментари: 2 264
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

По-забавното, е че Игуаин изравнява в 4-тата минута. laugh.gif

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 28 Aug 2018, 10:58
Коментар #391

Juventus champion

Една статия, която сравнява ситуацията с Игуаин и Роналдо, а тази с Лиъм Брейди и Мишел Платини, когато на практика гоним силен футболист, донесъл ни титлата, защото идва още по-силен и трябва да се освободи място. Тогава е било заради квотата за чужденците, сега е заради заплатите.

https://www.tifofootball.com/features/as-wi...rely-justified/

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар Вчера, 11:13ч.
Коментар #392

Juventus champion

Игуаин е казал, че на практика сме го изритали, но изпитва "привързаност" към клуба. Казва, че още от финала за Купата срещу Милан е усетил, че нещо не е наред, беше резерва тогава.

"Още от финала за Купата на Италия, имах идеята, че нещо се е счупило. И след това взеха Роналдо. Решението да напусна не беше мое, дадох всичко за Ювентус и спечелих много трофеи. С Кристиано клубът искаше да направи скок в качеството и ми казаха, че не мога да остана и че търсят решение. Най-доброто решение беше Милан."

Попитан дали ще търси отмъщение срещу Ювентус казва: "Не, изобщо. Чувствам само привързаност към клуба, защото се отнасяха с мен много добре. Съотборниците и феновете ме третиха много добре, но никога не съм искал да напускам. Като цяло, клубът ме изрита, както казват."

"Какво ще взема от Ювентус? Те вкарват и след това печелят, докато ние (Милан) сме отбор, който вкарва, но трябва да мислим за победи с 6:3 или 7:4. Трябва да вкарваме и печелим като тях и да имаме техния манталитет на победител в защита. Трябва да се научим да вкарваме и да затваряме мача, както Ювентус прави. Те са като военни машини. Очевидно и при тях има напрежение, когато опоненти им вкарват, но досега никой не може да им отнеме скудетото."

"Макс Алегри? Той ме подобри в някои аспекти, как да помагат на защитата и как да атакувам вратата."

За идолите му като дете: "През целия ми живот - Роналдо (бразилския). Бих взел всичко от него, той беше несравним и няма нищо, което да мога да правя по-добре от него."

Най-талантливите играчи, с които е играл: "Меси и Гути. Всеки знае всичко за Лео и беше чест да играя с него, но Гути е този, който ме изненада най-много."

Отделно са го питали за Де Лаурентис и приказките му, а той припомня, че не е единственият, който напуска Наполи по лош начин: "Винаги всичко е по наша вина, не негова... Лавеци си тръгна в лоши отношение, Кавани също. Сари още беше на пейката, той вече се свързваше с друг треньор и взе 94 млн. евро за мен. Всеки е имал проблеми с него, а хората обиждат други. Нямам нищо против феновете на Наполи, това бяха три красиви години. Обичаха ме, сега ме мразят. Някой ден ще кажа какво мисля, но сега не мога."

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post

20 страници V  « < 18 19 20
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th October 2018 - 04:16ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team