IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

32 страници V  « < 30 31 32  
Reply to this topicStart new topic
> Пауло Дибала, 10
masterhp
коментар 23 Jun 2019, 11:18
Коментар #621

Juventus hero

Група: Фенове
Коментари: 10 340
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Kirilov @ 22 Jun 2019, 13:57) *
Както вървят нещата, от следвщият сезон най-вероятно ще бъде втори капитан. Старшинството е традиция в Ювентус, но аз съм на мнение, че трябва да се направи изключение за предстоящия сезон и Роналдо да е втори капитан.

Не би било лошо, но някак си не го виждам. При нас тази традиция си мисля, че трудно ще се счупи, може пък Сари да е с други виждания. Въобще не съм сигурен, че ще се разделим и с Дибала това лято.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"
Go to the top of the page

+Quote Post
vench
коментар 24 Jun 2019, 09:44
Коментар #622

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 277
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Aз го предвидих миналата година, че на втори или трети сезон лентата ще стигне до Роналдо. Което само по себе си няма лошо, но трябва да се замислим, след като тази лента е носена от Дел Пиеро, Буфон и Киелини, как изведнъж се чудим на кого да я дадем. Ами, ще ви кажа как. Никой просто не се задържа толкова дълго в отбора, че да я заслужи. Ако Погба и Видал бяха останали, сега щяха да са фаворити да я носят кат втори и трети капитан и на никой нямаше да му е странно.

Ще видим дали Дибала първо ще остане и после ще видим каква му е ролята при Сари. Ако покаже подобрение - то няма нищо лошо той да носи лентата в голяма част от мачовете. Вече пети сезон ще бъде в Ювентус, близо е до клуб 100, носи номер 10 на гърба си и на теория има предпоставки да стане легенда на клуба, ако остане до края на кариерата си.

Но наистина спадът във формата му беше притеснителен и сега остава да разберем дали се е дължал на тактиката на Алегри или на него самия.

Изобщо предишния сезон беше толкова странен, че... не знам кой игра силно освен Роналдо. Кансело и Манджукич изпъкваха до Нова година, после буквално никого не мога да похваля. Така че не съм сигурен дали можем да си правим изводи.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post

32 страници V  « < 30 31 32
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 26th June 2019 - 17:48ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team