IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

24 страници V  « < 22 23 24  
Closed TopicStart new topic
> Новият треньор, 2 години по-късно...
Новият треньор
Кой е най-добрият вариант за нов треньор на Ювентус?
Виали [ 5 ] ** [6.67%]
Спалети [ 4 ] ** [5.33%]
Прандели [ 11 ] ** [14.67%]
Манчини [ 0 ] ** [0.00%]
Грант [ 0 ] ** [0.00%]
Рийкард [ 4 ] ** [5.33%]
Конте [ 29 ] ** [38.67%]
Гасперини [ 2 ] ** [2.67%]
Ферара [ 11 ] ** [14.67%]
Някой друг! Кой? [ 8 ] ** [10.67%]
Да оставим Раниери [ 1 ] ** [1.33%]
Общо гласове: 78

Gianni-Agnelli
коментар 14 Mar 2010, 11:01
Коментар #461

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 865
Регистриран: 24-January 10
Град: Sofia
Потребител No.: 3 280

Цитат(blagoy_sim @ Mar 11 2010, 15:07ч.) *
Аз не бих отказал Гамберини и Монтоливо.

Дайте и Фрей и Джилардино?
От всичките им играчи на Фиорентина може би само Де Силвестри или Гамберини биха свършили работа. Няма смисъл да коментирам Джилардино към когото съм пристрастен от 2 сезона!

Иначе и аз искам Прандели да дойде и аз го харесвам отдавна. Скромен е и знае как да реди състава и ползва както трябва целия отбор.
Go to the top of the page

+Quote Post
pivo
коментар 19 Mar 2010, 16:34
Коментар #462

Promising youngster
*

Коментари: 3
Регистриран: 19-March 10
Потребител No.: 3 615

Великите треньори правят великия Ювентус

Ювентус отпадна от Лига Европа от Фулъм с 1:4 след 3:1 в първия мач. Да се случваше за пръв път, та да се учуди човек, а то... Европейските издънки на един от най-великите футболни клубове в света вече не са една и две и в четвъртък вечерта тези, които го обичат, трябваше отново да изпитат болка и унижение, а многократно битите от него комплексари получиха нов повод за злорадство...

Пълният текст е тук: http://sportcafe.bg/id_365246360_Velikite_...likiya_Yuventus

+Quote Post
JuveFan17
коментар 21 Mar 2010, 12:43
Коментар #463

Juventus regular

Коментари: 1 236
Регистриран: 30-September 07
Град: Sofiq
Потребител No.: 688

Цитат(pivo @ Mar 19 2010, 16:34ч.) *
Великите треньори правят великия Ювентус

Нормално, така е. А идотското ръководство, прави идиотски Ювентус. Сега пак чета слухове около Прандели ама тия нещастници от ръковдоството едва ли ще имат достатъчно мозъчни клетки за да го доведат в Юве. Следващия сезон ще е по трагичен и от този ако ръковдоството остане. Да не говорим и ако не се класираме за CL, хем (най вероятно) ще останеме с ръководство идиоти, хем дори и да правят големите си трансефери с по 25 млн за обикновен иргач, хем никой стойностен футболист няма да иска да дойде при нас, след като няма да играем в CL.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 21 Mar 2010, 12:53
Коментар #464

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Ново 20 - името на Манчини отново е актуално за треньорския пост в Юве an.gif

На този етап явно единственото сигурно е, че Дзакерони напуска след края на сезона и ще имаме нов треньор, което никак не е малко, но дотам. Останалото е пълна мъгла и хаос. За съжаление дълбоко се съмнявам, че Прандели ще ни поеме, а други адекватни варианти, поне за мен, са Гасперини и, с много уговорки - Алегри, Бенитес и Дешан. Разбира се, Капело и Липи са възможно най-доброто, което можем да получим, но вероятността е нищожна.

Новият треньор трябва да е известен възможно най-рано, най-късно до началото на Световното, за да не се прави селекцията пак на сляпо и оная мижитурка да домъкне една камара свободни агенти на по 32 години. Колкото по-рано стане известен новият треньор, толкова по-добре.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
The_Boss
коментар 21 Mar 2010, 13:52
Коментар #465

Juventus bench

Коментари: 872
Регистриран: 19-November 08
Град: Dupnica
Потребител No.: 1 456

Само при мисълта за Манчини в Юве и ми става лошо . Те тези глупаци да вземат тогава да поканят Морати за почетен президент , а Матераци за спортен директор. Надявам се само тифозите в Италия да се разбунтуват малко , че да се смени това ужасно ръководство.

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 21 Mar 2010, 15:14
Коментар #466

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Тъкмо го превеждах това за Манчини. Доста измислено звучи обаче. Някой казал, оня рекъл и некви такива.

За мен винаги на първо място е Дон Марчело, след това са Ариго Саки и Прандели, а ако ще се залага на по-млад треньор - Алегри.

Капело не го искам, защото това до голяма степен ще означава край за Але, което хииич не ме устройва.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Juv3n7us
коментар 26 Mar 2010, 01:08
Коментар #467

Juventus regular

Коментари: 1 362
Регистриран: 29-December 06
Град: Свищов
Потребител No.: 298

От Уест Хем са на път да уволнят Дзола... имам чувство, че ако го уволнят той ще стане един от фаворитите за треньор на Юве, но да видиме...

За Манчини, да си стой в Ман. Сити и да не се доближава до Юве. Много посредствен треньор е и няма да има кой знае каква разлика от него и Чиро, Дзекерони,... Раниери не го броя защото той е с класи над тези двамата...

Мечтая си за Прандели от сумати време, но някак си не ми се вижда да дойде скоро...

--------------------

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 31 Mar 2010, 11:25
Коментар #468

Juventus regular

Коментари: 1 749
Регистриран: 21-April 07
Град: Somewhere in the middle of nowhere
Потребител No.: 475

http://forum.juventus-bulgaria.com/index.php?showtopic=1334

+Quote Post
meo
коментар 01 Apr 2010, 10:02
Коментар #469

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Град: София
Потребител No.: 46

Цитат(DeLiriuM @ Mar 31 2010, 12:25ч.) *

Тази тема се заключва в такъв случай.
Надявам се направената от DeLiriuM да е последната такава за следващите няколко години и да не ни се налага да разискваме смяна на тоя пост smile.gif

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post

24 страници V  « < 22 23 24
Closed TopicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st September 2019 - 09:41ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team