IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

111 страници V  « < 8 9 10 11 12 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2019/20
NUCLEO1985
коментар 16 Jun 2019, 06:44
Коментар #181

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 690
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Tuttosport headlines on Nedvěd's mission in Monte Carlo to meet Raiola for a double objective involving Pogba & de Ligt. Juve are accelerating talks for Pogba and check if there's a chance to snatch de Ligt away from PSG. Meanwhile, Paratici presses to gift Zaniolo to Sarri.

"Гадзета дело Спорт" също са написали, че Недвед се среща с Райола за Погба и искаме да си го върнем. Реал обаче не са се отказали от него, а Юнайтед искат 150 млн.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
Hennessy
коментар 16 Jun 2019, 07:14
Коментар #182

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 518
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

А как точно манафите решават, че струва 150, при положение, че формата му в момента, а и цялостното му представяне е в пъти по-зле от колкото като им го продадохме за 100? huh.gif Според мен цената му трябва да е паднала драстично.

Този коментар е бил редактиран от Hennessy на 16 Jun 2019, 07:15

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 16 Jun 2019, 08:32
Коментар #183

Juventus star

Коментари: 4 877
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат
Според торинското издание “Тутоспорт”, Сари иска да промени изцяло облика на халфовата линия на Юве. Той иска триото в центъра на терена да е съставено от Пол Погба, Сергей Милинкович-Савич и Адриен Рабио и клубът вече работи по тяхното привличане.

Поне това за халфовата линия е добре. Освен това се радвам, че името на Рабио се споменава и по друга линия. Много се надявам да стане този трансфер. Ще е супер за едно лято да вземем Рамзи и Рабио без трансферна сума.

Погба също го искам, но с тия 150 млн. евро няма как да стане. На Савич също му искат твърде много...

Този коментар е бил редактиран от vench на 16 Jun 2019, 08:32

--------------------

+Quote Post
the_parasite
коментар 16 Jun 2019, 09:18
Коментар #184

Juventus regular

Коментари: 2 463
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Честно казано не виждам как Погба и Милинкович-Савич могат да са едновременно на терена, в която и да е схема на игра. Двамата са доста еднотипни играчи като технически възможности и физика.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 16 Jun 2019, 09:37
Коментар #185

Juventus star

Цитат(the_parasite @ 16 Jun 2019, 10:18) *
Честно казано не виждам как Погба и Милинкович-Савич могат да са едновременно на терена, в която и да е схема на игра. Двамата са доста еднотипни играчи като технически възможности и физика.

E, то е това е ясно. Дори чисто финансово - това са 250 млн. евро. По-скоро става въпрос за "или единия, или другия", което показва че ще се търси такъв тип халф.

На мен ми е много интересна конфигурацията на халфовата линия догодина. Дотук сме взели един и не си е тръгнал никой. Може би всеки следващ трансфер, ще означава един изходен. Ако кажем дойде Рабио и СМС примерно, ще трябва да им се отвори място и поне двама ще трябва да си тръгнат. Аз още от февруари предрекох, че Кедира е свършил с Ювентус, но ще видим дали ще се окажа прав.

Иначе трансферният списък на Сари продължавал с Икарди за нападанието, както и Маркиньос и Марсело за защитата.

Фаворити за напускане пък били Дибала, Манджукич, Коста и Кансело.

Не виждам реално как в този списък може да има нещо вярно обаче. Той Сари не е коментирал идването си в Ювентус досега, а ще вземе да обсъжда с някой трансферния си списък, че и ще каже конкретни имена за привличане и напускане. Може и да има нещо вярно все пак, но по-скоро това са идеи на Аниели и Паратичи, отколкто на бъдещия треньор. Така или иначе списъкът не си играе на дребно - искат се доста сериозни имена, няма бидони, но в същото време се спрягат за напускане много основни футболисти. На мен ми се иска все пак Дибала и Коста да останат. И двамата направиха слаби сезони, но могат да дадат много на отбора. А и точно заради тези слаби сезони цената им в момента е паднала и не знам колко е удачно да бъдат продавани. Аз имам надежда, че ще се разиграят, особено пък при новия треньор. За Манджукич пък много пъти съм го казвал - окей съм да остане, окей съм и да си тръгне. Тия 10 гола на сезон може и Кийн да ги вкара. За Кансело съм твърдо против - десен бек много трудно ще си намерим, а и печалбата ни няма да е толкова голяма, след като миналото лято платихме 40 млн. евро.

Хайде дано скоро има назначение и да почне да се коментира сериозно селекцията, че и без това не сме най-бързите и накрая ще се окаже, че новите ще дойдат в средата на август...

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 16 Jun 2019, 11:26
Коментар #186

Juventus star

Не знам дори дали си заслужава да се споменава, но Ювентус и Реал Мадрид били готови да платят по 170 млн. евро за Салах. Информация на "Дейли Мирър".

А ние се притесняваме, че за Погба и Савич нямаме пари ;D

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 16 Jun 2019, 12:17
Коментар #187

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 690
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Погба директно си казва, че иска да напусне Юнайтед. Извадка от негово изказване пред "Гардиън": "After this season and everything that happened this season, with my season being my best season as well ... I think for me it could be a good time to have a new challenge somewhere else. I am thinking of this: to have a new challenge somewhere else."

Въпросът е ние дали може да се включим или вече си е избрал Реал.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
vench
коментар 16 Jun 2019, 12:28
Коментар #188

Juventus star

Цитат(NUCLEO1985 @ 16 Jun 2019, 13:17) *
Погба директно си казва, че иска да напусне Юнайтед. Извадка от негово изказване пред "Гардиън": "After this season and everything that happened this season, with my season being my best season as well ... I think for me it could be a good time to have a new challenge somewhere else. I am thinking of this: to have a new challenge somewhere else."

Въпросът е ние дали може да се включим или вече си е избрал Реал.

Не знам дали се вписваме в това "new challenge" така или иначе, но в крайна сметка ще става въпрос за пари. А там няма как да се мерим с Реал, освен ако тях не ги стегне шапката с финансовия феърплей.

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 16 Jun 2019, 13:30
Коментар #189

Juventus star

Цитат(vench @ 16 Jun 2019, 12:28) *
Не знам дали се вписваме в това "new challenge" така или иначе, но в крайна сметка ще става въпрос за пари. А там няма как да се мерим с Реал, освен ако тях не ги стегне шапката с финансовия феърплей.

Ние можем да се мерим с ввсички големи риби въпросът е защо не го правим. Не говоря да станем като ПСЖ и Сити, но за да си водещ европейски клуб трябва от време на време да удариш кеша в масата.

Предполагам всички знаем с какво и с колко разполагат Фамилията и Ексор и т.н., въпроса е, че може би не сме им приоритет.

--------------------

+Quote Post
ribery
коментар 16 Jun 2019, 13:49
Коментар #190

Primavera player
**

Коментари: 397
Регистриран: 10-February 12
Потребител No.: 24 635

Като практични и разсъдливи хора, Аниелитата знаят, че е хубаво да правиш големи инвестиции, когато ще получиш нещо насреща. В спорт с такава конкуренция, където разликите са.минимални, не може само икономическия фактор да е водещ, както не може само и човешкият. Огромните суми трябва да се дават за играчи, които искат на всяка цена да играят за Юве, а не просто да кешират популярността си. А и всички най-добри да събереш, гаранциите за успех зависят от 100 фактора. Ако Савич и Погба и който и да е иска в Юве, да дойде на принципа на Джан, Рамзи и т.н. Да си изчакат година до края на договора и да заповядат. Не като Погба, който иска да открие трети отбор на сърцето си. И още по-голяма заплата за душата си.

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 16 Jun 2019, 14:05
Коментар #191

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 978
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Кое ли го блазни повече Погбича - да замине в Мадрид да рита за Зидан или да се прибере в Торино Сари да издухва цигарата в лицето? Шегата настрана, не вярвам, а и не можем да си позволим 3 нови халфа и то за едно лято, било то и двама от тях да идват като свободни агенти, без поне Пянич да тръгне. От думите му оставам с впечатление,че търси и ново място, които изключва...точно нас.
С Рамзи и евентуално Рабио, мисля приключваме с халфовата линия и трябва да се насочат погледите към защитата и на последно място в атаката.

+Quote Post
masterhp
коментар 17 Jun 2019, 09:40
Коментар #192

Juventus hero

Коментари: 11 058
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Рабио и Савич/Погба с Рамзи би било надграждане към момента.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Hennessy
коментар 17 Jun 2019, 10:34
Коментар #193

Juventus star

Задължително трябва да разкараме Манджука, особено, ако и Игуаин остане. Не виждам обаче и Кийн до колко ще получи шанс, а той го заслужи с игрите си от предишния сезон. Дано да няма отново периферна роля. Но, ако останем с Роналдо, Манджукич, Игуаин евентуално и Икарди за Кийн ще бъде невъзможно да хване минути.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 17 Jun 2019, 10:49
Коментар #194

Juventus star

Цитат(Hennessy @ 17 Jun 2019, 11:34) *
Но, ако останем с Роналдо, Манджукич, Игуаин евентуално и Икарди за Кийн ще бъде невъзможно да хване минути.

E, как виждаш да вземем Икарди с Игуаин и Манджукич в отбора. За мен вариантите са

Роналдо - Манджукич - Кийн
Роналдо - Манджукич - Игуаин - Кийн
Роналдо - Игуаин - Кийн
Роналдо - Манджукич - Икарди - Кийн
Роналдо - Икарди - Кийн

С други думи виждам като най-сигурно Роналдо и Кийн, като вторият така или ианче ще бъде с периферна роля.

Иначе и аз предпочитам Манджукич да си тръгне. Само яде минути и вкарва малко голове. Вярно - вкарва важни, но коефицентът му е нисък. Този сезон беше нападател и след Коледа пак посърна. Един Игуаин няма как да завърши с 10 гола, колкото и слаб да му е бил последния сезон. За Икарди да не говорим. Него впрочем Интер май се чуди къде да го пробута и съдбата му ще е интересна. Не знам как Реал не се излакомиха за него, вместо за Йович.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 17 Jun 2019, 11:16
Коментар #195

Juventus champion

Коментари: 7 397
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Не ми се иска да съм лош пророк, но не мисля, че има какъвто и да е шанс за привличаме на двама от тримата - Рабио, Савич и Погба. По-скоро един от тях ще пристигне при нас, като Савич/Рабио са далеч по-достъпни, отколкото е Погба. Разбира се, Пол може да е голяма мечта за нашето ръководство, но е такава и за Зидан, който драпа здраво. Трансфери като този на Погба обикновено са водещата тема на лятото, а развръзката идва в последните минути от пазара. Ако напусне, подозирам че ще е единствено за Мадрид. Нито пък ние ще имаме търпение, за да влачим предварително почти невъзможна битка. Погба съм го отписал.

Завръщането на Игуаин е толкова абсурдно, че ми е трудно да повярвам, че дори се обсъжда. Безумно.

+Quote Post
Kirilov
коментар 17 Jun 2019, 11:23
Коментар #196

Juventus champion

Коментари: 7 879
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Савич/Рабио - Пиянич - Рамзи.

Чакаме Рома да разкарат Джеко и даваме Игуаин за Дзаниоло.

Този коментар е бил редактиран от Kirilov на 17 Jun 2019, 11:24

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 17 Jun 2019, 11:39
Коментар #197

Juventus champion

Коментари: 7 879
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Цитат
Lotito: "Milinkovic-Savic? We don't keep those who don't want to stay"

Познато ? hat36.gif

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 17 Jun 2019, 12:15
Коментар #198

Juventus star

Цитат(Kirilov @ 17 Jun 2019, 12:39) *
Познато ? hat36.gif

Някак си звучи по-адекватно от устата на осмия в Италия. Да видим сега колко ще му иска обаче...

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 17 Jun 2019, 12:31
Коментар #199

Juventus star

Савич пак няма да ни свърши особена работа според мен. Подобно на Пянич в по-важните мачове е скрит със зацапани гащи. Не е виждал голям футбол. Определено не съм му голям фен.

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 17 Jun 2019, 12:38
Коментар #200

Juventus star

Коментари: 4 995
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Савич ще иде в ПСЖ, Погба в Мадрид. Така ги виждам нещата, а дано ние уредим Рабио на свободен, което може да ни направи реален кандидат за Де Лихт със спестените за халф средства.
Кансело, Коща и Манджукич се споменават като сигурни ненужни и в трансферната листа играчи, на които дядо Сари нямало да разчита.

--------------------

+Quote Post

111 страници V  « < 8 9 10 11 12 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 16th October 2019 - 06:18ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team