IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

8 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Американски футбол, NFL
JuventiKnow
коментар 29 Jul 2008, 08:41
Коментар #21

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(hri100 @ Jul 29 2008, 05:30 AM) *
Новината я има точно 5 поста по-нагоре, пак спиш. tongue.gif

Офф поредната издънка в последно време doh.gif Май наистина трябва да почна да спя малко повече и да стоя пред компа по-малко g.gif Сигурно пак ще си остане обаче само добро пожелание biggrin.gif

--------------------
JUVENDETTA...

Go to the top of the page

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 04 Aug 2008, 20:34
Коментар #22

Juventus champion

Грийн Бей плащат $20 млн. на Фарв за да не играе

Брет Фарв е на път да забогатее с нови $20 млн., при това без да се налага да прави нищо. Грийн Бей излязоха с оферта към доскорошния си титулярен куотърбек да откупят оставащите години от договора му при условие, че повече не се завърне в НФЛ. Според условията на споразумението "опаковчиците" ще плащат по $2 млн. в продължение на десет години на Фарв, ако той се откаже от идеята да се завърне в игра. Бъдещият член на Залата на славата се отказа официално през март, но три месеца по-късно обяви, че пак му се играе.

"Това не е перфектното решение, но Майк Мърфи (б.а. - президентат на Грийн Бей) е доста изобретатетелен. Всички знаят както тяхната, така и моята позиции. Колкото и странно обаче да изглежда предложението може би точно то в крайна сметка ще бъде най-добрият начин за излизане от ситуацията", коментира Фарв пред ESPN.

Грийн Бей са твърдо решени да направят избрания под №24 в драфта през 2005 г. Арън Роджърс титуляр през новия сезон. Продуктът на университета Калифорния има едва седем мача в кариерата си, но през миналия сезон се справи отлично, когато на Деня на благодарността при гостуването на Далас се наложи да смени контузения още в началото на мача Фарв.
Новото развитие на сагата постави в деликатно положение и комисионера на НФЛ Роджър Гуудел. Той за пореден ден отложи решението си по молбата на Фарв за възстановяване на правата, давайки на двете страни допълнително време за намиране на решение.

Е па такваз оферта досега не бях виждал или чувал laugh.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
hri100
коментар 04 Aug 2008, 23:24
Коментар #23

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Какво са 2 млн. на сезон за опаковчиците бе? smile.gif Та те дават толкова само за носни кърпички (много кръв се лее). laugh.gif Американска му работа - йебеш и фръляш....

Иначе, като се замисля, подобна оферта си е оферта. Сещам се за поне 3-ма играчи от нашия отбор, още толкова ръководители и един треньор, на които бих плащал и двойно повече за да не играят/ръководят. post-294-1158668510.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
masterhp
коментар 05 Aug 2008, 20:02
Коментар #24

Juventus hero

Коментари: 10 715
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

БАахти работата... какво е това животно biggrin.gif Тея са много откачени, много луда оферта. Някой от по запознатите фенове на спорта може ли да ми каже къде гледате мачове тъй като спорта ми е супер интересен, но не съм наблюдавал много мачове тъй като нз къде да гледам..

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
hri100
коментар 05 Aug 2008, 22:00
Коментар #25

I LOVE JU

MyP2P

На 4 септември е стартът. До края на годината се играе редовният сезон и някъде началото на следващата почват плейофите, които са в продължение на месец някъде. Супербоул тая година е на 1 февруари доколкото си спомням.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 06 Aug 2008, 00:01
Коментар #26

Juventus hero

Коментари: 10 715
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(hri100 @ Aug 5 2008, 10:00 PM) *
Супербоул

Аз ако не се лъжа точно на това съм попдал като се е случвало да гледам..но не е било в нета със сигурност... зависи от колко късно са мачовете този сезон може и да гледам повечко.. голям ентусиаст съм въпреки, че много не се ккефа да гледам нещата в нета, но ще се преживее...сега се чуда къде съм гледал и кога, защото е било по Тв 100% post-294-1159107607.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
hri100
коментар 06 Aug 2008, 00:11
Коментар #27

I LOVE JU

Цитат(masterhp @ Aug 6 2008, 01:01 AM) *
сега се чуда къде съм гледал и кога, защото е било по Тв 100% post-294-1159107607.gif

Преди даваха по DSF, ама беше мноооого отдавна и едва ли си гледал там. Най-вероятно е било или Премиере или някоя друга, дето не я знам. Нямам представа по кои канали на ТВ-то ги дават (няма начин някъде да не ги), знам само че аз нямам такива. smile.gif

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 06 Aug 2008, 00:25
Коментар #28

Juventus champion

Развитие с темата за Фарв:

Фарв напусна лагера на Грийн Бей след само ден престой

Сагата "Брет Фарв" получи ново неочаквано развитие в следобедните часове във вторник. След като прекара нощта, обсъждайки ситуацията си с треньора Майк МакКарти, куотърбекът се върна рано сутринта и проведе дълъг разговор и с генералния мениджър Тед Томпсън. В 13:45 ч. Фарв видимо ядосан се качи в джипа си и отпраши, следван от репортери и фотографи.

"В патова ситуация сме. С МакКарти достигнахме до съгласие, че присъствието ми на лагера пречи на нормалната подготовка на отбора. Тук съм единствено защото комисионерът Гуудел възстанови правата ми. Има доста неща, които трябва да обсъдим, но не виждам бъдещето си в Грийн Бей", се казва в изпратен от Фарв SMS до ESPN.

Отговорът на МакКарти бе насрочване на пресконференция, на която да разясни позицията на "опаковчиците".
Междувременно Ню Йорк джетс и Тампа Бей получиха официално разрешение да започнат преговори с Фарв за евентуална размяна на играчи. Куотърбекът обаче обяви публично, че не желае да играе в нито един от двата отбора. Вместо това Фарв продължава да размишлява над офертата за откупуване на оставащите години от договора му с Грийн Бей. Първоначалната сума от $20 млн. бе увеличена на $25 млн., които да бъдат изплатени за период от десет години при условие, че ветеранът повече не играе в НФЛ.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 07 Aug 2008, 17:14
Коментар #29

Juventus champion

Сагата „Фарв” най-накрая приключи
Легендарният куотърбек ще играе за Ню Йорк Джетс

Сагата разиграла се около бъдещето на Брет Фарв най-накрая свърши. Куотърбекът на Грийн Бей Пакърс ще играе още един сезон, но за тима на Ню Йорк Джетс. Така приключват и грозните скандали между „опаковчиците” и един от най-успешните футболисти в историята – трикратен MVP и носител на пръстен от Супер Боул.

Сега Грийн Бей ще може да използва като титулярен куотърбек Аарън Роджърс. Тимът от Уисконсин по всякакъв начин се опитваше да накара Фарв да се пенсионира, но той искаше да играе поне още година. Първоначално се смяташе, че Брет ще премине в Тампа Бей Буканиърс, но явно Джетс са предложили по-добри условия.

От Теодор Михайлов , Toпспорт.бг

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
hri100
коментар 07 Aug 2008, 22:55
Коментар #30

I LOVE JU

Лелеее феновете на "опаковчиците" са откачили. Идолът им Фарв е един от най-великите куотърбеци в историята на тоя спорт, а Грийн Бей е меката на американският футбол и сега там сигурно са в траур. headhurt.gif Това е все едно Алекс да напусне Юве и да отиде айде да не е в Интер, ама Фиорентина примерно.

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 07 Aug 2008, 23:02
Коментар #31

Juventus champion

Цитат(hri100 @ Aug 7 2008, 11:55 PM) *
Лелеее феновете на "опаковчиците" са откачили. Идолът им Фарв е един от най-великите куотърбеци в историята на тоя спорт, а Грийн Бей е меката на американският футбол и сега там сигурно са в траур. headhurt.gif Това е все едно Алекс да напусне Юве и да отиде айде да не е в Интер, ама Фиорентина примерно.

Не съм толкова навътре в нещата, но сравнението ти с Алекс е доста красноречиво и наистина този тратсфер изглежда доста странен.
И той преминал в НЙ Джетс срещу правото на избор в четвъртия кръг на драфта през 2009 г. blink.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
hri100
коментар 08 Aug 2008, 00:20
Коментар #32

I LOVE JU

Цитат(bianconero27 @ Aug 8 2008, 12:02 AM) *
И той преминал в НЙ Джетс срещу правото на избор в четвъртия кръг на драфта през 2009 г. blink.gif

Ми Брет вече е доста възрастен, но все пак си е класа. Заедно с братята Менинг и Том Брейди, са големите звезди на АФ. Може би сравнението с Алекс е малко преувеличено от гледна точка на нас футболните фенове, а и от гледна точка на това, че Фарв все пак е едно ниво под Алекс, защото Пинтурикио едва ли би направил подобно нещо, но аз говоря по-скоро за чувствата на феновете на "опаковчиците", защото съм сигурен, че тия хорица в момента се чувстват по същия начин, по който ние бихме се чувствали ако Алекс премине във Фиорентина да речем. 90% от живота на хората в това градче е АФ. По-нагоре в темата съм писал за какво става въпрос.

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 29 Aug 2008, 00:44
Коментар #33

Juventus champion

Върнаха правата на “Пакмън” Джоунс

Комисионерът на НФЛ Роджър Гуудел прекрати 17-месечното наказание на Адам Джоунс. Корнърбекът на Далас, известен с прозвището "Пакмън", не е играл от 31 декември 2006 г., когато бе още в тима на Тенеси. Два месеца по-късно Джоунс бе в основата на престрелка в стриптийз бар в Лас Вегас, след която бодигард на заведението остана прикован към инвалидната количка.

"Решението на комисионера Гуудел е доказателство за усилията, които Адам положи. Време е за футбол. Той е мотивиран. Цялото изживяване му помогна да израсне като човек. Има глава на раменете си и съм сигурен, че се е поучил от грешките си", коментира адвокатът на Джоунс Мани Арора.

"Пакмън" бе наказан да пропусне целия сезон 2007, а през април т.г. бе трансфериран от Тенеси в Далас, като Гуудел му издаде специално разрешение да тренира с отбора и да играе в предсезонните мачове. Преди две седмици Джоунс отправи поредното искане за възстановяване на правата, като обеща, че няма да се забърква в повече неприятности. Арестът във Вегас бе шестият му, откакто през 2005 г. бе избран под №6 в драфта на НФЛ.

Новината за решението дойде часове преди последния предсезонен мач на Далас. "Каубоите" домакинстват на Минесота, а шампионатът за тях започва на 7 септември с визита на Кливлънд. Джоунс се бори за титулярно място с избрания за участие в тазгодишния "Про боул" Терънс Нюмън, който обаче от месец насам лекува разтежение на бедрото.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Borko_10
коментар 29 Aug 2008, 16:04
Коментар #34

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Не гледам Американски футбол, но Packman го знам. smile.gif

За няколко месеца миналата година беше в TNA (американска кеч компания). Наистина доста противоречива и интересна личност.

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
hri100
коментар 05 Sep 2008, 08:26
Коментар #35

I LOVE JU

Тази нощ започна дългоочакваният сезон. smile.gif По традиция, той се открива с мач на шампиона. Джаянтс победиха Вашингтон с 16:7 в скучен мач. Останалите двубои от 1 кръг са през уикенда и началото на следващата седмица. Моите хора от Индианаполис са в понеделник с Чикаго. Който иска, може да гледа мачове ТУК !!!

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 05 Sep 2008, 14:21
Коментар #36

Juventus champion

Еее супр!Щом почва сезона значи и темата ще се пораздвижи smile.gif Дано се натуткам и аз да изгледам някой мач tongue.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
hri100
коментар 08 Sep 2008, 05:30
Коментар #37

I LOVE JU

Фалстарт за моите хора от Индианаполис. Току що бяха разгромени от Чикаго с 29:13 в дербито на първия кръг. Много зле в защита, която е и ахилесовата пета на отбора. Няма съмнение, че тая загуба не е фатална и ще се класират за плейофите, но там ще берат много ядове с тая защита. Иначе напред са си екстра с Менинг, който е номер 1. smile.gif

Ето и една добра новина за Колтс:

Брейди аут за сезона с контузия в коляното

Том Брейди получи тежка контузия при домакинството на Канзас Сити и вероятно ще пропусне всички мачове до края на сезона. Куотърбекът на "патриотите" напусна терена накуцвайки към края на първата четвърт, когато левият му крак се усука под тежестта на защитника Бърнард Полард. По информация на Yahoo!Sports Брейди е скъсал външна кръстна и е наранил хрущяла на коляното си.

"Ситуацията е лоша. Ще трябва да играем без него", е заявил източник от лагера на Ню Инглънд, пожелал анонимност. Треньорът на вицешампионите Бил Беличик отказа коментар докато куотърбекът не мине ядрено-магнитен резонанс.

Мястото на Брейди бе заето от Мат Касъл, който до вчера бе пробвал 39 паса в четиригодишната си кариера в НФЛ. 26-годишният плеймейкър бе резерва на Карсън Палмър (Синсинати) и Мат Лайнърт (Аризона) в университета USC, но не е започвал титуляр от гимназията насам. Касъл завърши мача срещу Канзас Сити с показатели 13 от 18 за 152 ярда, като подаде тъчдаун към Ранди Мос за победата със 17:10.

В понеделник на проби в Ню Инглънд ще пристигне освободеният миналата седмица от Тампа Бей Крис Симс. Синът на легендата на Джайънтс Фил Симс бе титуляр за "пиратите" преди два сезона, но след като през октомври 2006 г. му бе направена операция за отстраняване на далака не е стъпвал на терена.

ПП:
Джоузеф Адай

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 10 Sep 2008, 02:44
Коментар #38

Juventus champion

Правят първенство за футбол по бельо
Полуголи момичета по бельо ще играят футбол през 2009

Мъжките фенове на американския футбола никога не са очаквали следващия сезон с такова нетърпение.

През 2009 г. лигата за американски футбол ще създаде отделно първенство, в което ще играят полуголи момичета по бельо - т.нар. Lingerie Bowl.

В момента 10-те отбора се борят, тичат и си скубят косите само на полувремето на финала на първенството - Супербоул.

Зрелището бе показано на света за пръв път през 2004 г. В подобни мачове по бельо вече са се появявали популярни сред мъжете тела като Ейнджи Евърхарт, Джени Макарти и Трейси Бингам.

Видео

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
hri100
коментар 15 Sep 2008, 04:23
Коментар #39

I LOVE JU

Моите хора са направили невероятен обрат и са взели впечатляваща победа. tongue.gif За съжаление, не можах да ги гледам, защото бяха по времето на Юве и сега изгледах само краткия репортаж. След като са падали 7:15 преди последната четвърт, са обърнали до 18:15 благодарение на "перфектната траектория на Пейтън Менинг". clap.gif 11:0 за една четвърт не се среща често. Знам че не ви вълнува особено, но исках някъде да се похваля. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 15 Sep 2008, 06:05
Коментар #40

Juventus champion

Цитат(hri100 @ Sep 15 2008, 05:23 AM) *
Знам че не ви вълнува особено, но исках някъде да се похваля. biggrin.gif

Хвали се, хвали се wink.gif Аз почти нищо не отбирам ама ми е интересно и точно на твоите коментари разчитам за да навлизам по малко в материята biggrin.gif post-294-1159107520.gif

Та честита победа Ице post-294-1159096668.gif
А я ми разясни кои бяха Патриотите, че все ги забравям unsure.gif И дай едно експертно мнение за отбора tongue.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post

8 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 24th August 2019 - 06:14ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team