IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

2 страници V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Най-добрият Internet Browser
Най-добрият Internet Browser
Най-добрият Internet Browser
Internet Explorer [ 6 ] ** [15.00%]
Mozilla Firefox [ 23 ] ** [57.50%]
Netscape [ 0 ] ** [0.00%]
Opera 8.54 [ 5 ] ** [12.50%]
Друг [ 6 ] ** [15.00%]
Общо гласове: 40
Гостите не могат да гласуват 
snitch
коментар 08 May 2007, 21:27
Коментар #1

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 795
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Та кой според вас е най добрият Браузьр , за мен е Мозилата , вьпреки че имам проблеми когато сьм в този форум . Файьрфокса е доста по лек , по бьрз , по малко бьгав от Експлорьра , а и има някои полезни глезотийки.

И втория ми вьпрoс е - кой браузьр използвате - аз Explorer , почти всички неща са ми прикачени там , а и си сложих Мозилата преди няколко месеца , но в скоро време ще ползвам само лисичката.
Go to the top of the page

+Quote Post
juve_tifos
коментар 08 May 2007, 22:53
Коментар #2

Fido alla Juve

Коментари: 3 344
Регистриран: 6-March 06
Потребител No.: 53

Аз ползвам Мозилата, нямам проблеми с нея, когато посещавам форума. Само когато не съм се регнал с ника ми не ми излизат аватарите и подписите на останалите юзери, но това не е дерт, защото рядко стоя като "гост" във форума.

--------------------
FORZA JUVE DAI DAI DAI
NON MOLLARE MAI MAI MAI
SEMPRE CUI CON TE
FORZA JUVE ALEEEEEEEEE

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 08 May 2007, 22:56
Коментар #3

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Много ясно кой

+Quote Post
lub4o
коментар 08 May 2007, 23:14
Коментар #4

Primavera player
**

Коментари: 392
Регистриран: 13-April 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 464

аз съм с opera доволен съм аа и имам сущия проблем като не съм се регнал не виждам аватари и подписи а ве другите даже не съм ги чувал smile.gif ама няма смисъл да си сменям операта щом ми върши работа

+Quote Post
meo
коментар 08 May 2007, 23:45
Коментар #5

Juventus regular

Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Град: София
Потребител No.: 46

Дълги години ползвах Опера още от версия 5 та чак до 8 smile.gif Но поради естеството на работа ми се наложи да използвам IE (дет’ се вика продадох се ) а след това дойде и IE7 (с табове) и така от около година ползвам предимно М$ творението. Още ми липсват жестовете от Опера, но свикнах, пък и 90% от сайтовете са IE съвместими а има доста сайтове дето не се погаждат с Опера както и с лисицата. Mozilla я пробвах преди да стане още Firefox, така и не ме спечели тоя браузър както и лисицата не успя на по-късен етап.
За Netscape ще кажа само, че няма по-грозно и бавно нещо.
Гласувам за Опера от сантименталност и защото това е браузъра от който са се учили и MS и Mozilla smile.gif

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post
Garrett
коментар 08 May 2007, 23:59
Коментар #6

fino alla fine

Група: Admin
Коментари: 2 346
Регистриран: 26-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

MyIE2 - от известно време се казва Maxthon.

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
Chester
коментар 09 May 2007, 08:15
Коментар #7

Juventus bench

Коментари: 505
Регистриран: 27-May 06
Потребител No.: 127

Аз също мн време бях с опера! Ама старат ащайга бе много слаба и операта много я товареше! за това сложих мозила и от тогава не съм го сменял! Най-добрия браузър! ИЕ съкс тотално!!!!!!

--------------------

За информация относно записване във фенклуба - [email protected] или ЛС :) FORZA JUVE!

+Quote Post
hri100
коментар 09 May 2007, 09:29
Коментар #8

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Аз съм с Мозилата, заради проблемът, който споменах в "Проблеми", но IE ми е най-удобен и най съм свикнал. Другите два не съм ги ползвал. Глас за IE - глас в пустиня, може би.

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 09 May 2007, 13:16
Коментар #9

Juventus champion

Коментари: 6 617
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

аз също съм за IE smile.gif другите много малко съм ги ползвал и не ме радват нещо...а най-гадното нещо е браузъра на линукса който даже нямам идея как се казва обаче го ползвам като пиша от стаята ми...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 09 May 2007, 14:14
Коментар #10

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Тука не искам да обидя никой просто ще кажа :

Абе вие луди ли сте бе ???? smile.gif
ИЕ е най-шано !!!! smile.gif Мозилата първо товари доста повече компа, второ това с по-бързото отваряне е само илюзия (освен ако не сте в състояние на око да измерите разлика от половин секунда например) и трето : БЪГВА адски често особенно на новият уиндоус ! На старите не чак толкова, въпреки , че имам доста френдове дето се оплакват от нея. Да не говорим , че интерфейса и е ужасяващ ! smile.gif Иначе става post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 09 May 2007, 16:02
Коментар #11

Juventus champion

Абе товари чушляци нали съм с Мозила.Използвам я от 2 месеца,а ИЕ-ТО от 1 година и половина го ползвах и с Мозилата ми е много по-яко и въобще не товари много това може би е от компютъра не от браузъра.

+Quote Post
meo
коментар 09 May 2007, 16:52
Коментар #12

Juventus regular

Цитат(Didier Deshamp @ May 9 2007, 05:02 PM) *
Абе товари чушляци нали съм с Мозила.Използвам я от 2 месеца,а ИЕ-ТО от 1 година и половина го ползвах и с Мозилата ми е много по-яко и въобще не товари много това може би е от компютъра не от браузъра.

Я си пусни един Task Manager и тогава ми кажи пак колко е лека. Мозилата е в състояние да успи едноядренa машина (без Hyper-Threading) само от един флаш?!?.На това ако му викаш лек браузър. С кое Мозилата е по-яка?
А и вече хората взеха да пишат доста вируси и за нея, че стана много популярна с това, че била сигурна, но ако погледнете на security сайтовете колко дупки има за последната година. В сравнение на IE и Opera е направо плачевно състоянието post-294-1159108069.gif Да не говорим, че има сайтове който не се рендерират правилно(това беше една от причините да мина от Opera на IE), справка проблемите с квадратчето с емотиконите. Просто при разработка на сайтове всеки се стреми да е 100% IE Compatible и се получава малко параграф 22. IE е най-използван защото за него се пишат повечето сайтове, а за него се пишат повечето сайтове защото е най-използван.
Да не говорим за web applications, че за IE може да се напише приложение(не говорим за обикновена страничка) която да прилича на desktop приложение и то не само на външен вид а и като функционалност. Мога много да пиша по темата, но мисля, че и това стига.
И все пак всеки си има право на вкус и никой не ангажирам с мнението си smile.gif

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 09 May 2007, 17:38
Коментар #13

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Еми аз няма какво да добавя , защото програмиста си е казал всичко както трябва smile.gif
За компютъра - вервай ми не е от това smile.gif
За товаренето - не съм казал , че товари много , но товари и то без никакъв смисъл. При положение , че разликата е неусезаема. Може би ако нета е по-бавен може и да си личи някаква разлика , но моя нет е сравнително слаб (тегля с по-малко от мегабайт) и пак не си личи разликата, затова няма смисъл да се пишат такива глупости за бързина и всякакви такива. За вирусите и compatability - то няма какво да добавя !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 09 May 2007, 19:35
Коментар #14

Juventus champion

Еми всеки си е прав свое му на мен всичко си ми върви добре.

+Quote Post
Hristo
коментар 10 May 2007, 19:54
Коментар #15

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Още един глас за Мозилата smile.gif Не разбирам много от компютри,просто ми харесва дизайна или там,както се казва blush.gif Само туй квадратче дето сега изчезна post-294-1159107873.gif Искам си квадратчето guns.gif Иначе други проблеми нямам smile.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
meo
коментар 12 May 2007, 12:02
Коментар #16

Juventus regular

Някой админ/модер може ли да изкара статистика с какъв браузър и операционна система се посещава форума? smile.gif

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 15 May 2007, 00:45
Коментар #17

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(icaka @ May 10 2007, 08:54 PM) *
Само туй квадратче дето сега изчезна post-294-1159107873.gif Искам си квадратчето guns.gif Иначе други проблеми нямам smile.gif

И аз си искам квадратчетоооооо! guns.gif Началствоооооооо...........

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Мартин Стоичков
коментар 21 Jul 2007, 10:54
Коментар #18

Juventus regular

Коментари: 2 022
Регистриран: 13-April 07
Потребител No.: 465

Глас за Мозилата - просто перфектна smile.gif

--------------------

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 25 Aug 2007, 12:20
Коментар #19

Juventus regular

Коментари: 1 740
Регистриран: 21-April 07
Град: Somewhere in the middle of nowhere
Потребител No.: 475

Аз лично ползвам firefox и съм доста доволен wink.gif

+Quote Post
meo
коментар 23 Mar 2009, 13:45
Коментар #20

Juventus regular

Нека ъпнем темата.
Пробвахте ли новия IE8, преди малко го инсталирах и гледам все повече се доближава до функционалността на Opera ..... 7.5
Майтапа на страна, вкарали са доста глезотиики (InPrivate browsing, Accelerators, Reopen closed tabs) и на пръв поглед съм повече от доволен. Има и Compatibility view и няма проблем с сайтове правени за по-стари версии (например тук във форума не се визуализира правилно страницата при публикуване на отговор) smile.gif

--------------------

+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th November 2018 - 09:08ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team