IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

17 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Компютърни игри, Какво, къде и как цъкате ?
Аntonio Conte
коментар 20 May 2007, 18:44
Коментар #21

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Тази игра ще е Супер 2 пъти съм играл 1 ама 2 ще я разцъквам яко.
Go to the top of the page

+Quote Post
PAVEL 11 NEDVED
коментар 20 May 2007, 22:14
Коментар #22

Juventus regular

Коментари: 1 982
Регистриран: 9-September 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 193

Аз най-вече играя CS,FM 2007 и UEFA CHAMPION LEAGUE 2006/2007.

--------------------

+Quote Post
Chester
коментар 20 May 2007, 22:24
Коментар #23

Juventus bench

Коментари: 505
Регистриран: 27-May 06
Град: София
Потребител No.: 127

За старкрафт 2 Простоооо нямам думи ще се сцепваме!!! biggrin.gif Иначе са разцъквам WC и CS! Е и фифичка понякога biggrin.gif То без нея не може! А като съм сингълплеър съцкам COD 2 wink.gif

--------------------

За информация относно записване във фенклуба - [email protected] или ЛС :) FORZA JUVE!

+Quote Post
A_D_P_10
коментар 21 May 2007, 01:09
Коментар #24

Juventus star

Група: Ветерани
Коментари: 3 492
Регистриран: 23-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 109

Куестове , игри на Star Wars - тематика и FIFA!!!! tongue.gif

--------------------
42

+Quote Post
snitch
коментар 08 Aug 2007, 22:34
Коментар #25

Juventus champion

Коментари: 8 736
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

World of Warcraft тренирала терористи

Според началника на Австралийския център за високотехнологични престъпления (Australian High Tech Crime Centre) - Кевин Зукато, популярната масова онлайн игра World of Warcraft можела да се използва за трениране на терористи. Според неговата теория, развита на конференция на Australian Security Industry Association, терористите можели да използват подобни виртуални симулирани среди за да подготвят атаките си.

Авторът не се нагърбва да каже доколко добре поддръжниците на Ал Кайда са усвоили боравенето с мечове и магии и дали са стигнали до 70-то ниво, но завършва презентацията си с думите: "Трябва да започнем да мислим за работата и закрилата на два свята и две реалности, за да можем да предотвратим подобни актове". Понеже г-н Зукато явно не е много навътре в нещата, ние от PC Mania можем да му подскажем още няколко посоки, в които да развива тезата си - Carmageddon обучава шофьорите в градския транспорт, Tetris - строителните работници, а Sven - овчарите.

+Quote Post
A_D_P_10
коментар 09 Aug 2007, 01:21
Коментар #26

Juventus star

Коментари: 3 492
Регистриран: 23-April 06
Потребител No.: 109

Цитат(snitch @ Aug 8 2007, 11:34 PM) *
World of Warcraft тренирала терористи
Според началника на Австралийския център за високотехнологични престъпления (Australian High Tech Crime Centre) - Кевин Зукато, популярната масова онлайн игра World of Warcraft можела да се използва за трениране на терористи. Според неговата теория, развита на конференция на Australian Security Industry Association, терористите можели да използват подобни виртуални симулирани среди за да подготвят атаките си.

Авторът не се нагърбва да каже доколко добре поддръжниците на Ал Кайда са усвоили боравенето с мечове и магии и дали са стигнали до 70-то ниво, но завършва презентацията си с думите: "Трябва да започнем да мислим за работата и закрилата на два свята и две реалности, за да можем да предотвратим подобни актове". Понеже г-н Зукато явно не е много навътре в нещата, ние от PC Mania можем да му подскажем още няколко посоки, в които да развива тезата си - Carmageddon обучава шофьорите в градския транспорт, Tetris - строителните работници, а Sven - овчарите.

ХАХАХАХАХАХА!!! Винаги съм знаел , че "Sven" е интерактивния любовен наръчник на зажаднелите за ласки черни овци,които винаги получават скапани роли в книги и филми.Играта обаче дава и прилично обяснение за произхода на тайнствените фигури в полята в Англия.Както знаете играта се състои в следното: Палавникът с черна окраска , преследва нищо неподозиращите си пухести посестрими , с цел да си отмъсти за всички несправедливости произхождащи единствено от факта , че някой там горе се мисли за много острумен , само защото може да си играе с гените и пигментацията.Невинната любовна игра между чивтокопитните , преминава в нещо , което би накарало и жителите на Содом и Гомор да изглеждат като пуритани , които само в изблик на невероятна дързост , разголват шиите си , а изгубилите разсъдъка си може да покажат и нещо от глезените .Това се дължи на факта , че в играта се включват строгият и немилеещ за нуждите на черната гадинка , овчар и спретната групичка извънземни , до които също е достигнала максимата , че черната овца е карък , на нея трябва да и е гадно и че в никакъв случай не трябва да и се позволи, да се облажи.Цялата тази пасмина от хора , животни и иноземци се тътрузи из полето , следвайки странни и невидими треактории , които в последствие образуват мистичните фигури в полята.Остава въпросът обаче , защо аджеба е всичко това и как по дяволите фигурите са с толкова правилни форми.Единственото правдоподобно обяснение е , че това е поредната извратена приумица на онова копеленце с генетиката , което явно е внимавало и в часовете по геометрия.

--------------------
42

+Quote Post
Rumbeti
коментар 09 Aug 2007, 12:25
Коментар #27

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Сега чак забелязвам скрийновете за Старкрафт Двойката, но определено ще е МЕГА ЯКА ! Лошото е , че ще е 3D , защото старият старкрафт сие класика , но се надявам Близард да не се прецакат тоя път ! Сила са си те по принцип и ще е тъпо да пре*бат ИНСТИТУЦИЯ като Старкрафт !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
snitch
коментар 09 Aug 2007, 12:33
Коментар #28

Juventus champion

Цитат(Rumbeti @ Aug 9 2007, 01:25 PM) *
! Лошото е , че ще е 3D , защото старият старкрафт сие класика , но се надявам Близард да не се прецакат тоя път ! Сила са си те по принцип и ще е тъпо да пре*бат ИНСТИТУЦИЯ като Старкрафт !

И Защо да е лошо , че ще е 3D, няма игра от 2007 година която да не е 3D .Близ нямат лоша игра , нямат неуспешен франчайз , затова са най добрите в бизнеса.От WarCraft 3 насам всичките им игри са 3Д , а дори при излизането на Диабло 2 много хора ги критикуваха , че играта не 3D.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 09 Aug 2007, 14:39
Коментар #29

ЛУД

Еми на мен Warcraft определено не ми харесва толкова колкото Старцрафт. 3Д игрите нещо не ми допадат толкова , колкото 2Д , колкото и странно да изглежда. И Старкрафт и Диабло ми харесват дота повече като графика отколкото новите неща на Близард. Иначе като цяло игрите им са най-великите. ПРОСТО В МЕН е причината smile.gif 2Д-тата по ми харесват. ИМа изключения разбира се ! smile.gif

--------------------

+Quote Post
Borko_10
коментар 09 Aug 2007, 17:00
Коментар #30

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Аз сега играя една игра с коли Test Drive Unlimited.Доста е добра и като замисъл и като графика,но ще видим дали няма да и намеря някакви недостатъци.За сега е добре,но все пак я играя от вчера smile.gif

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
marto_juve
коментар 09 Aug 2007, 17:04
Коментар #31

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Потребител No.: 503

Има 1 мноооого стара игрица...Midtown Madness...незнам дали сте я играли в мрежа. Жестоко шоу е. Помня като се събирахме по 5-6 човека в една зала и ставаше голям купон.

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
snitch
коментар 09 Aug 2007, 17:52
Коментар #32

Juventus champion

Цитат(Borko_10 @ Aug 9 2007, 06:00 PM) *
Аз сега играя една игра с коли Test Drive Unlimited.Доста е добра и като замисъл и като графика,но ще видим дали няма да и намеря някакви недостатъци.

Много е куцо управлението на колите , малко я игра , но в общи линии това много ме изфразни . А , и е много лакома откъм Херци и RAM.

Цитат(marto_juve @ Aug 9 2007, 06:04 PM) *
Има 1 мноооого стара игрица...Midtown Madness...незнам дали сте я играли в мрежа. Жестоко шоу е. Помня като се събирахме по 5-6 човека в една зала и ставаше голям купон.

Голяма зарибявка си беше , жалко че поредицата замря...

+Quote Post
Rumbeti
коментар 09 Aug 2007, 18:24
Коментар #33

ЛУД

Мидтауна си беше лудница. Сега се сетих и да напиша едно от малкото неща, които НЕ ми харесват в Въркрафт, а именно , че на моменти играта е МНОГО ШАРЕНА. Това малко дразни и като гледам ще е същото и в Старкрафта. Но все пак Стареца е по як post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 09 Aug 2007, 18:25
Коментар #34

ЛУД

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 09 Aug 2007, 18:26
Коментар #35

ЛУД

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 09 Aug 2007, 18:27
Коментар #36

ЛУД

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 09 Aug 2007, 18:31
Коментар #37

Juventus champion

Ще е хубаво , ако от Близ успеят да оптимизират играта , така че да върви и на по слаби машини ( а играта ще е и DX10 ексклузивна)

+Quote Post
Rumbeti
коментар 09 Aug 2007, 18:41
Коментар #38

ЛУД

Еми като цяло стратегиите не са ЧАК толкова взискателни, но може и като гледам ефектите да не е толкова лека играта. ВСЕ ПАК ШОТОВЕТЕ СА УБИИСТВЕНИ smile.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 09 Aug 2007, 19:11
Коментар #39

Juventus champion

Цитат(Rumbeti @ Aug 9 2007, 07:41 PM) *
Еми като цяло стратегиите не са ЧАК толкова взискателни, но може и като гледам ефектите да не е толкова лека играта. ВСЕ ПАК ШОТОВЕТЕ СА УБИИСТВЕНИ smile.gif

Точно стратегиите от рода на Starcraft са доста взискателни , защото като цяло на монитора могат да се появят над 150 юнита , при което ако нямаш адски добра машина ще се любюваш на лаг.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 09 Aug 2007, 19:17
Коментар #40

ЛУД

Еми не знам, ама първата част е АДСКИ далече от взискателните игри smile.gif Иначе като цяло всички 3Д НОВИ стратегии са доста по-взискателни. Но определено старите стратегии от рода на Стареца са леки игри и не циклят. Тази определено ще е дсота тежка и още от сега мисля за нова видео карта, защото иначе ще я гледам през крив макарон , а това няма да ми е по вкуса smile.gif

--------------------

+Quote Post

17 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 22nd September 2018 - 14:46ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team