IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

17 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Компютърни игри, Какво, къде и как цъкате ?
Rumbeti
коментар 03 Apr 2007, 14:22
Коментар #1

ЛУД

Група: Фенове
Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Отдавна се каня да направя такава тема и ето я и нея. Може би е удачно да се преместят мненията за мениджъра и фифата тука , ама както решите вие !

Забелязах сериозен бъг на новата ШЛ 06'07. На challenges за финалите когато играеме с мулан не трябва да изпускаш дузпа и бонусите за сребърен и златен медал са ти съответно да спасиш 3 и 4 дузпи. Е да ама как ще спасиш 4 дузпи и няма да изпуснеш нито една ??? post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif Доста стабилен бъг сметам аз !!! Бих ги с 3 на нула и не дава да се бият доопълнителните дузпи. В редовното време също не ти я брои като спасена, че да станат 4. Доста брутално smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!
Go to the top of the page

+Quote Post
juvefan1897
коментар 03 Apr 2007, 22:11
Коментар #2

Juventus regular

Коментари: 2 081
Регистриран: 13-March 06
Потребител No.: 64

Цитат(Rumbeti @ Apr 3 2007, 08:58 PM) *
Разбирам за какво става въпрос вече smile.gif Warcraft в началото ми допадаше , ама доста по бързо ми писна от класиката наречена Starcraft. Още се събираме по 8 човека да си цъкаме в Hamachi smile.gif Класика , която май никога няма да писне изцяло. Точно се наиграеме и след 2 месеца пак ни се цъка. Интересно защо всички сървъри ни се казват Юве smile.gif Според мен новите игри са много по яки графично , но няма нищо революционно и никога няма да достигнат старите класики като Half, CS, Diablo i Starcraft. Да не говориме и за по стари игри като DOOM 2, Quake и още класики от РПГ-тата smile.gif Ама за тях в подходящата тема smile.gif
ПП
А между другото защо цяла тема се направи само заради тази ДОТА като има тема за компютърни игри ??? smile.gif

Направо прехвърлям тук да не става офтопик.
На някои игри подобрения са им нужни.Например FIFA-та.Винаги ще се намери нещо ново да се измисли.Говоря за геймплей и други такива а не само за графика.Или например NFS.Нови коли, нови писти, нови стил и геймплей ..

Иначе споменатите Counter-Strike, Diablo ..те са си класики и няма да спрат да се играят.Поне в близките няколко години и то само ако се измисли нещо което наистина да заинтригува геймърите. Чувам за някакво Диабло 3.. post-294-1159107607.gif Не мисля че ще измести 2-ката.
Друга игра за която се сещам е Heroes.Новата 5-чка уж се връща към третата част но просто не се играе толкова колкото нея.

ПС - Всъщност при CS-а бавно но славно от 1.6 всички се изместват към Source-а.За мен 1.6 си е най-доброто просто другото е с по-добра графика.Но като навлезе масово и в България май и аз искам или не ще се "местя". post-294-1159107873.gif

+Quote Post
snitch
коментар 03 Apr 2007, 22:16
Коментар #3

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 742
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Щастлив ще бьде денят когато хората ще спрат да циклят на този CS ...една от най противните , но трябва да призная хитро замислени.. модове за Half Life , който в мулти за мен си беше много по голям купон.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 03 Apr 2007, 22:17
Коментар #4

ЛУД

Ми не знам , ама не вервам за това Диабло 3 ! Никак даже. Само слухове ми изглеждат нещо. Heroes си е класика разбира се smile.gif А за Каунтъра - аз си цъкам 1.6 и тва е. Доста рядко де , ама се случва 1-2 пъти в месеца smile.gif

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 06 Apr 2007, 17:15
Коментар #5

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Аз единствената игра,която цъкам,е Менаджера.Откакто ме зарибиха,само това играя и инщо друго.Допреди това играх Фифа,Симс,НФС,Формула 1,Колин Макрей...и това са май.Като цяло не съм геймър и никога не съм бил.А сега Менаджера ми е предостатъчен,въпреки че усещам,че все повече ми омръзва и той и все по-рядко и по-рядко играя.До 1-2 години предполагам съвсем ще спра.А преди не можех да си представя живота без Фифата и Менаджера...

За протокола само...никога не съм играл CS,Wsrcrsft,Starcraft и въобще тия екшън-игри.Никога не са ми били интересни.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
snitch
коментар 06 Apr 2007, 17:33
Коментар #6

Juventus champion

Цитат(Rumbeti @ Apr 3 2007, 11:17 PM) *
Ми не знам , ама не вервам за това Диабло 3 ! Никак даже. Само слухове ми изглеждат нещо. Heroes си е класика разбира се smile.gif А за Каунтъра - аз си цъкам 1.6 и тва е. Доста рядко де , ама се случва 1-2 пъти в месеца smile.gif

Дебило 3 ще има , но работа е в начален процес , а разработването на играта ще продьлжи повече от година и половина ...

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 06 Apr 2007, 21:45
Коментар #7

God Fuck The Queen

Коментари: 2 374
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

В момента честно казано не играя никакви компютърни игри или ако играя то се случва доста рядко wink.gif
Иначе съм играл Фифата от 98 някъде до 2005+Уърлд къп 2002 и Уефа 2004,оттогава не съм я играл,Про Еволюшън Сокър-тази много повече ме кефи от Фифата,струва ми се по-реална,Кънтъра съм го играл доста,но не съм много добър и разбира се Мениджър-играл съм поне десетина версии,дори все още на компютъра имам игри от 95/96,96/97,97/98 и т.н.Още Нийд фор Спийд най-различни версии Колин Макрей,формула 1 и други.Е да не забравяме и GTA-играл съм 1,2,3,Вайс сити,Сан Андреас и тва са май smile.gif
Мразя стратегиите post-294-1158668126.gif

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
hri100
коментар 07 Apr 2007, 08:47
Коментар #8

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Айде и аз да дам един "отчет". Значи и аз като адашаrolleyes.gif , не съм геймър. Най-много съм играл War Craft 2 както и Контрата и Фифата. По-малко съм джаскал Колин и Мениджъра(мисля че 2002 играх и сега започнах 2007).
Иначе по-едно време яко се бех зарибил по Контрата и давах сумати пари по залите, в следствие на което, доста бях задобрял, да не кажа, че бях станал изключителен post-294-1158668126.gif , щото ще прозвучи нескромно. blush.gif Даже и клипчета си бях свалил, на световните шампиони, мисля, че норвежци бяха. Ама сега, откакто имам комп у нас, нещо не ме влече, сигурно щото още не съм я качил, или просто защото обикновено така става - с 2 думи искаш нещо, което нямаш и обратното...

Играл съм и много други игри, 2D....охоооооооо, повечето от вас сигурно не си спомнят, ама имаше такива с ръчки и жетони, големи, едно време, на които съм прекарал поне половината си учебно време biggrin.gif , ама няма да ви разправям, щото е много дълга историята там, пък и те май не спадат към категорията "компютърни игри" вече...

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
bianconero
коментар 07 Apr 2007, 09:51
Коментар #9

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 9

И аз като шизофрениците изобщо не съм геймър. Съвпадение - не мисля така.
Не са ми били интересни тия стратегии, екшъни, касапници, фифи, мениджъри и други подобни.
Само по Need for speed съм се зарибявал сериозно и мисля че по едно време бях задобрял доста.

Цитат(hri100)
Играл съм и много други игри, 2D....охоооооооо, повечето от вас сигурно не си спомнят, ама имаше такива с ръчки и жетони, големи, едно време, на които съм прекарал поне половината си учебно време , ама няма да ви разправям, щото е много дълга историята там, пък и те май не спадат към категорията "компютърни игри" вече...
Позната история.
Тия зали все покрай училищата ги слагаха.
На едно място където ги играех използваха гръцки драхми за жетони и установихме че всъщност ако идеш да обмениш малко левове за драхми ти излиза по-евтино. Проблема беше че не даваха монети. post-294-1158668614.gif

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 07 Apr 2007, 10:15
Коментар #10

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(bianconero @ Apr 7 2007, 08:51 AM) *
Тия зали все покрай училищата ги слагаха.

Да бе, верно. post-294-1159107607.gif
Съвпадение - не мисля така.
post-294-1158668614.gif
На едно място където ги играех използваха гръцки драхми за жетони и установихме че всъщност ако идеш да обмениш малко левове за драхми ти излиза по-евтино. Проблема беше че не даваха монети. post-294-1158668614.gif

Ние пък използвахме стари петолевки, от тези металните, едни жълти, ако си спомняте. Проблема беше, като те хванат. post-294-1158668614.gif

Еееех, детство мое.....

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Rumbeti
коментар 08 Apr 2007, 11:20
Коментар #11

ЛУД

Като гледам всички сме минали по сходен житейски път post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif Кой с петолевки , кой с драхми ..... смех ! Стари измамници smile.gif

--------------------

+Quote Post
Ian
коментар 11 Apr 2007, 01:22
Коментар #12

sir

Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Нямах намерение да пиша много дълго мнение, ама айде.

На първо място естествено - игрите със спортно-състезателна насоченост - най-вече поредицата FIFA, различните мениджъри, поредицата Need for Speed (тука съм ги играл всичките без последните две), няколко NHL-а и NBA-а, Colin McRae и т.н.

На второ място RPG-жанра. Тук започвам с моя ол-тайм фейвърит - Fallout 2 - най-яката ролева игра, която съм играл. Веднага след нея поставям Planescape: Torment, нататък Might & Magic серията, Baldur's Gate I & II, Icewind Dale I & II, Neverwinter Nights, Elder Scrolls IV, Dungon Lords, Temple of Elemental Evil, Sacred, Vampire серийката, Fable, Lionheart, Hexplore и т.н. Тука добавям и игри от типа hack & slash - Diablo (I и II, както и Hellfire да спомена конкретно), Darkstone, Dungeon Siege II и т.н., имаше и една японска нелоша, но съм й забравил името за жалост. Тук искам да добавя и малко куести и адвенчъри - не ми се пише отделно за тях, затова само няколко игрици - Indiana Jones, Leisure Suit Larry (култова поредица!), поредицата Thief (класика просто... мислех да пиша отделно за нея) и т.н.

И на трето място стратегийките. Начело, разбира се, с Heroes - без първата част всички останали съм ги цъкал доволно дълго. Другите, които трябва да спомена, са Command & Conquer (предимно Red Alert игрите) и Age of Empires. Цъкал съм и разни хибриди като Rage of Mages примерно - нелоша руска игрица. Starcraft, Warcraft и тем подобни не играя.

Екшънчета цъкам за развлечение и главно в мрежа - Quake 2 най-вече, навремето и Doom 2, Duke Nukem, Unreal, напоследък Serious Sam и разни по-непопулярни. CS не играя.

Онлайн съм играл сравнително по-сериозно само Diablo II. От тия игри, базирани на сайтове, съм цъкал за кратко една - Хановете - и повече няма да повторя грешката си.

И за финал - навремето на автоматите бях много добър на оная игрица със самолетчетата (там дето бяха пилоти от различни държави, вече не й помня името), както и на Street Fighter. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 11 Apr 2007, 08:51
Коментар #13

ЛУД

ХЕхехехех !
Ян до средата мненията ни са съвсем еднакви , но от там където споменаваш , че не играеш Старкрафт започват сериозните разминавания smile.gif Евала за RPG-тата. Точно тези са ми любими и на мене smile.gif

--------------------

+Quote Post
KikS
коментар 09 May 2007, 13:20
Коментар #14

моталче
**

Коментари: 346
Регистриран: 21-February 06
Град: Ботевград
Потребител No.: 19

Наскоро се разцъках на CS, хахеахеха, и то само как се разцъках smile.gif Ди-ди-и-и-и-и! post-294-1158668522.gif Бях пристрастена към тази игра в 7-ми и 8-ми клас и ... мааалко от 9-ти. Доволно пристрастена, но се оправих. Уж! Преди седмица като играх пак много ме засърбяха пръстите, затова и се събрахме колеги да цъкаме в Матрицата. Тук е мястото да кажа, че съм крайно възмутена от клубЪ. Няма такива грозни мишки. Магнит ли имат отдолу, не знам, но е мъка първите минути докато им свикнеш. Както и да е smile.gif Това не беше проблем да счупя един колега на Халф хаехаеха няма да казвам, че аз преди години докато играех подобни игри, имаше само старото и добро CS и Quake, а "играчите" шляпаха Дота. Ама и Quake не ме радва толкова, както и Халф-а. Вече има Куейк1,2,3 и т.н. от какъв зор направиха почти същата игра ... post-294-1159107607.gif

Иначе играя супер Марио в кеф4е.ком, но там е кръстен НОВ Марио хахеахе wink.gif На телевизионна игра си е съвсем друг филм, де smile.gif хХЕАЕХаЕААХЕА Телевизионна игра пфхаеха Не смея да си сваля CS и да играя в мрежа, че сигурно ще се наложи да прекъсна учението. Абе, трагедия ... Няма по-кофти нещо от пристрастен геймър, а вече има цели общества от такива. Толкова много са станали, че даже не са и ъндърграунд вече. Едни познати на мой приятел даже са се оженили така. Докато са играли в някаква чудовищно огромна он-лайн игра и ... взели та се оженили. Сигурно ако го бях казала това преди 4-5 години щеше да е още по-шокиращо, ама сега на мен ми се вижда съвсем в рамките на нормалното. Така че, внимавайте smile.gif Никога не знаеш кой всъщност атакуваш хаехаех и в най-добрия случай после да си "мъж под чехъл".

--------------------
Емоционална дефлорация е всеки път, когато някой промени убеждението ти и те накара да усетиш нещата, които те заобикалят по различен начин ...

Перфектната /емоционална/ дефлорация е тогава, когато дефлорираният и дефлораторът се усмихват след приключването на акта на дефлорация и искат да продължат ...

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 09 May 2007, 14:12
Коментар #15

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Аз си цъкам соло на War Craft Frozen Throne в евро батъл нета и FM,и от време на време Command&Conqueor Generals.

+Quote Post
bordjiq
коментар 09 May 2007, 15:52
Коментар #16

божинтинец

Коментари: 544
Регистриран: 27-February 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 38

Аз горе-долу съм играл 2 игри - Counter Strike и Star Wars Racer. Толкова ЦС съм видял, че направо си се смея. (между другото, преди няколко години едни образи от Стара Загора (SAS ли бяха??? склероза) ходиха на Световно Кибер Първенство в Канада ако не се лъжа или Корея и имах удоволствието да цъкам с тях - разбира се, предимно с ... поучителен резултат) .Страхотно много й се кефя на играта. След клиниката за отказване пристрастяване към CS, yспявам да се контролирам и вече не чакам секундичка-две време за да скалпирам някой. Трябва да кажа, че ми затъпя да играя когато почнах да ставам нумеро 1 на всяка карта. При съотношение фрагове-умирания към 11-1 спрях да играя. Та, имам въпросче. Новите версии струват ли си? Последната, на която играх беше с едни хвърчащи карантии наляво-надясно, не можеш да скачаш и стреляш и други ламерски нововъведения. Колко горе-долу като обем е една версия на CS, някой ако знае. Ботовете да не са някакви главорези ?? Еейй, как носталгично ми натежава големия 4.6 снайпер в намазаните с камуфлаж космати лапи... post-294-1159108069.gif

--------------------

+Quote Post
Garrett
коментар 09 May 2007, 17:15
Коментар #17

fino alla fine

Група: Admin
Коментари: 2 346
Град: Варна
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

За цс съм дърт, ама чист half-life или q3 някой ако иска може да пробваме да цъкаме по нета.

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
meo
коментар 09 May 2007, 17:32
Коментар #18

Juventus regular

Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Потребител No.: 46

На времето разцъквах доста игрички като се почне от NFS, FIFA, HL, CS, Q3, StarCraft, Unreal и още много други, но от две години играя само Football Manager.
Което ми напомня, че си затрих почти два сезона save при минаването от XP към Vista, защото забравих факта, че сейва по подразбиране се пази в Documents and Settings, a не в директорията където е инсталирана играта както беше преди години(това го казвам за да знае някой ако тръгне да си преинсталира Windows да си бекъпне сейвовете на дял различен от C:\ )

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 09 May 2007, 17:33
Коментар #19

ЛУД

Цитат(Garrett @ May 9 2007, 03:15 PM) *
За цс съм дърт, ама чист half-life или q3 някой ако иска може да пробваме да цъкаме по нета.

Айде ХАЛФ баце. Много искам smile.gif Stalkyard-ec i Crossfire , Doublecross ! И АЗ СЪМ му върл фен , доста повече дори и от Каунтъра ! Много ми се играе ама се събираме само с 2ма пича още ама те нещо напоследък не искат да играеме smile.gif Няколко турнира съм печелил и съм болен за тази игра. А на ЦС - ми те СМ бяха най-добрите и ходиха на световното , където холанците ги размазаха , а после се върнаха в СФ и с едни пичове ги бихме, като после още едно турнирче взехме в Инферно. За съжаление последните две години нямам никакво време да цъкам и точно , когато имах - намерих ФОРУМА , за което съм безкрайно щастлив ! smile.gif Но бързо ще си припомня убеден съм , пък и разкъъвам 1-2 пъти в месеца, което от своя страна не може да се каже дори и разцъкване sad.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 20 May 2007, 17:55
Коментар #20

Juventus champion

Дедовото се заврьщя

StarCraft II - официално!
19.05.2007 :

Hell, It's about time! Дълго пазеният в тайна проект на Blizzard се оказа не какво да е, а StarCraft II. Епичната междупланетна битка между протоси, терани и зерги (четвърта раса няма да има) продължава с пълна пара в продължението на тази оригинална класическа реалновремева стратегия. С нови единици и способности за всяка раса, ъпгрейди на вече познатите ви юнити, с мощен триизмерен енджин, който поддържа динамични битки между масивни армии, StarCraft II се очертава като една от най-добрите игри в жанра въобще. Blizzard ще изнесат още информация в близкото бъдеще, така че дръжте под око сайта www.starcraft2.com, на който в момента е пълно с шотове, има два страхотни трейлъра (cinematic и artwork, последният придружен и с малко геймплей кадри) и шепа илюстрации и уолпейпъри. Не пропускайте да го посетите особено утре, когато ще се появи и геймплей видео!
На вечния въпрос кога ще можем да играем Blizzard отговарят, че все още е твърде рано да се каже, но едно смело предположение би било лятото на идната година.

Въпроси и Отговори от Blizzard

ОСНОВНИ

- Какво е StarCraft II?
StarCraft II е стратегия в реално време и продължение на оригиналната StarCraft. играта ще включва три напълно различни раси - Protoss, Terran и Zerg, които ще бъдат изцяло наново направени. Всяка раса ще включва няколко нови единици, като ще има и нови трикове за класическите единици, които ще присъстват в продължението.

- Кога излиза играта?
На този етап е твърде рано да се каже дата на излизане. Както всяка игра на Blizzard, ние ще отделим толкова време, колкото е необходимо за да сме согурни, че играта е забавна, балансирана и изгладена доколкото това е възможно.

- Какво е различното в StarCraft II?
StarCraft II ще използва нов 3D-графичен енджин, които ще бъде способен да рендира, както красиви пейзажи, така и масивни битки
StarCraft II ще има нови единици за всяка раса, както и единиците от първата част ще имат нови възможности.
В допълнение, Battle.net ще бъде променен из основи за да повиши чувството от онлайн игра, докато единичната кампания също ще предлага нови аспекти за хората обичащи да играят сингъл-плеър. Повече детайли ще има в близките няколко месеца..

- Ще има ли сингъл и мултиплеър игра?
Да, StarCraft II ще има уникална сингъл-плеър история, както и възможност за игра в мрежа през Battle.net. Ще съобщим повече информация за тези неща в процеса на работа.

- Каква ще бъде историята? Ще видим ли герой от първата част?
Твърде е рано да навлизаме в подробности. Когато съобщим повече информация за сингъл-плеър кампанията ще дадем повече информация и за историята.

- Колко кинематични кът сцени има в играта?
Ние знаем, че феновете на StarCraft II очакват да видят кинематични кът сцени в играта. Имаме планове да включим много такива, като се започне с кинематични интро.

- Колко раси има в StarCraft II?
В StarCraft II играчите ще видят завръщането на Protoss, Terran и Zerg. Нашата основна задача е да направим расите още по-атрактивни в сравнение с оригинала, както и естествено да запазим баланса между тях. Ние също така добавихме нови единици, както и модифицирахме оригиналните. С това усъвършенстване на дизайна, новите елементи за сингъл и мултиплеъра, StarCraft II ще предложи следващо поколение StarCraft преживяване.

- Колко и какви езици ще включва играта? В колко страни ще бъде пусната и как ще стане това?
Нашата цел е играта да се появи едновременно по целия свят и да поддържа възможно най-много езици. Когато наближи пускането ще имаме повече детайли за споделяне.

- Ще има ли експанжън и ако да какво ще включва?
Ние сме се фокусирали изцяло върху StarCraft II и засега не е оставало време да мислим за експанжън и какво ще включва той.

- Ще има ли конзолна версия на StarCraft II?
StarCraft II е разработвана за PC. За сега нямаме намерение да я пренесем за конзолите.

ЦЕНА,РАНГ,БЕТА/ПРОБНА ВЕРСИЯ

- Колко ще струва играта? От къде може да се закупи?
Цената и местата, където ще се продава ще бъдат обявени малко преди датата на излизане.

- Какъв е ранга на StarCraft II?
Ние целим Т-ранг в САЩ и подобен навсякъде по света. Повече детайли, когато наближи датата на излизане.

- Ще има ли затворена или отворена бета? Или може би демо?
Дискусии за бета тестове или демо обикновенно се правят по-напред в процеса на създаване на играта. За сега нямаме повече детайли по този въпрос, но с удоволствие ще ви съобщим ако има новини.

- Ще има ли колекционерско издание?
Дискусии по този въпрос ще бъдат направени близо до датата на излизане.

ТЕХНИЧЕСКИ АСПЕКТИ

- Какви са изискванията за StarCraft II?
Ще имаме повече детайли за хардуерните изисквания, когато наближи датата на излизане.

- Играта ще върви ли на Windows Vista?
StarCraft II ще бъде напълно съвместима с Windows Vista, както и с XP.

- Ще може ли да играем StarCraft II на MAC?
StarCraft II ще се появи едновременно за PC и Mac.

- Ще се възползва ли StarCraft II от DirectX 10? Какви други графични изненади са включени?
Играта ще бъде съвместима с DirectX 10 и ние все още обмисляме дали ще има ексклузивни DirectX 10 ефекти, но енджина е много "подвижен" за да се уверим, че ще върви на различни системи. Новият енджън има възможност за рендване както на много големи единици, така и на много на брой. Havok физиката е интегрирана в енджина за допълнителен реализъм.

ingame clip
ingame clip

+Quote Post

17 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 24th September 2018 - 22:57ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team