IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

26 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Сериали
Hristo
коментар 31 Dec 2006, 17:08
Коментар #41

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 032
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(hri100 @ Dec 31 2006, 05:07 PM) *
Адаш, гледал съм ги бе! Съжалявам, но не ме кефят.Това е просто....

Е,в такъв случай се предавам.Щом и това не те кефи...разбира се всеки си има вкусове и е разбираемо smile.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti
Go to the top of the page

+Quote Post
hri100
коментар 02 Jan 2007, 13:15
Коментар #42

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Някой може ли да ми даде линк да си сваля втория сезон на "Бягство от затвора", ако може на DVD?

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
pavelnel
коментар 02 Jan 2007, 13:43
Коментар #43

Дремещ

Група: Фенове
Коментари: 1 859
Регистриран: 2-June 06
Град: Fuckland islands
Потребител No.: 132

Харесвам сериалите "Досиетата Х","Приключенията на Бриско Каунти-младши","Война на световете ","Черното влечуго" ,"Ало,ало","Октопод","Женени с деца","Алф","Всички обичат Реймънд" и.т.н.Откакто си взех компютър все по-рядко гледам сериали .Вчера си изтеглих целият сезон на "ROME" и вече го изгледах .Добър сериал .Личи си ,че са вложени повече средства за направата му .Обаче авторите сериозно са орязали бюджета за сценични облекла ,защото в 1/3 от сцените героите са леко облечени или напълно съблечени tooth.gif .Това обаче беше напълно в реда на нещата ,тъй като тия римляни се оказаха много потенти и бая либерални по отношение на секса .Всеки с всеки ,навсякъде . post-294-1158668510.gif

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 02 Jan 2007, 13:55
Коментар #44

I LOVE JU

Сетих се за още едно сериялче - "Направление Юг".Главният герой беше голям тигър, много ме кефеше. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
bianconero
коментар 02 Jan 2007, 14:16
Коментар #45

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 9

Цитат(hri100 @ Jan 2 2007, 01:15 PM) *
Някой може ли да ми даде линк да си сваля втория сезон на "Бягство от затвора", ако може на DVD?
В data.bg има първите 12 серии от 2-ри сезон със субтитри. Общо са 4.14 ГБ ама не са DVD.

--------------------

+Quote Post
juvefan1897
коментар 02 Jan 2007, 14:17
Коментар #46

Juventus regular

Коментари: 2 081
Регистриран: 13-March 06
Град: София
Потребител No.: 64

Бийвъс и Бътхед.

Няма такива кретени! post-294-1158668614.gif

А филма е още по луд! happy.gif

+Quote Post
Rumbeti
коментар 02 Jan 2007, 14:31
Коментар #47

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

За момента доста ми допадат Приетели,Женени с деца,Само за снимка и Бягство от затвора. Но като бях малък имаше 2 серияла , които ми бяха лиубимите , но съм забравил как се казват и ще бъда благодарен ако някой си спомня и ми каже имената.

В първия ставаше въпрос за една болница и трима пациенти в нея.Сериялът беше английски и беше изумително смешен. Тримата само гледаха да направят някаква мизеря на сестрите, криеха са да къркат и пушат и такива работи.

Въс вторият пък ставаше въпрос за една група от хора на средна възраст , всички бяха от различни националности (спомням си за китайка, испанец, спомням си май и италиянец, някакъв арабин ако не се лъжа и още имаше) и един даскал на средна възраст , който им преподаваше и филма бъкаше от смешни слу4ки и такива работи. Беше супер як. Ако някой си ги спомня или помни имената ако може да напише !!

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
bianconero
коментар 02 Jan 2007, 14:38
Коментар #48

Juventus star

Цитат(Rumbeti @ Jan 2 2007, 02:31 PM) *
В първия ставаше въпрос за една болница и трима пациенти в нея.Сериялът беше английски и беше изумително смешен. Тримата само гледаха да направят някаква мизеря на сестрите, криеха са да къркат и пушат и такива работи.

Въс вторият пък ставаше въпрос за една група от хора на средна възраст , всички бяха от различни националности (спомням си за китайка, испанец, спомням си май и италиянец, някакъв арабин ако не се лъжа и още имаше) и един даскал на средна възраст , който им преподаваше и филма бъкаше от смешни слу4ки и такива работи. Беше супер як. Ако някой си ги спомня или помни имената ако може да напише !!
Сещам се и за двата - за името на първия в момента не се сещам - само налучквам " Само докато се смея " но не съм сигурен, а за втория - " Аз не говори английски " - поне така превеждаха заглавието - за него съм писал малко
Цитат
Имаше един сериал по Нова телевизия за група чужденци които се обучаваха на английски - мисля че се казваше Аз не говори английски - и това беше нещо неповторимо - как ги бяха събрали японец, китайка, италианец, испанец, французойка, индийка, грък, сикх, пакистанец - май и още имаше... / шведка и унгарец по-късно / просто невъзможна салата от различия - езикови, културни, религиозни и други.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 02 Jan 2007, 14:42
Коментар #49

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Безкрайно съм ти признателен приятелю ! smile.gif Ако знаеш от колко време се опитвам да разбера как се казваха ! Сега само трябва да ги намеря в нета , което надали ще е лесно с оглед на старостта им ! smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
hri100
коментар 02 Jan 2007, 14:44
Коментар #50

I LOVE JU

Цитат(bianconero @ Jan 2 2007, 02:16 PM) *
В data.bg има първите 12 серии от 2-ри сезон със субтитри. Общо са 4.14 ГБ ама не са DVD.

Eдин приятел ги сваля вече, ама аз искам на DVD, защото инече не ми ги чете.Явно ги няма още, но се надявам да излязат.Мерси все пак.

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 05 Jan 2007, 21:53
Коментар #51

I LOVE JU

Вчера изгледах и последните 2 серии от първия сезин на "Бягство от затвора" и вече категорично мога да заявя - ТОВА МИ Е ЛЮБИМИЯ СЕРИЯЛ!!! Много ме накефи и сега съм полудял и търся 2-я сезон.Както казах - един приятел го сваля, но аз нямам търпение. biggrin.gif Ако някой го открие някъде на DVD, нека ми каже? Инече филмите за затворите (като "Изкуплението Шоушенк или както един приятел му вика - Бягство от Шаолинк post-294-1158668510.gif ) са ми едни от любимите и страшно много им се кефя(не съм бил в затвора, споко biggrin.gif ).В това сериялче има всичко - напрежение, страхотен сценарии, великолепни герои и що годе е реалистичен.Е, вярно че "случайностите" са множко, но като за филм...

Адаш, ти до каде си го гледал?

--------------------

+Quote Post
bianconero
коментар 05 Jan 2007, 22:27
Коментар #52

Juventus star

Цитат(hri100 @ Jan 5 2007, 09:53 PM) *
Инече филмите за затворите (като "Изкуплението Шоушенк или както един приятел му вика - Бягство от Шаолинк post-294-1158668510.gif ) са ми едни от любимите и страшно много им се кефя(не съм бил в затвора, споко biggrin.gif ).
Ами то няма много филми за бягство от затвора.
Изкуплението Шоушенк вече си го споменал.
Имаше един филм с Клинт Истууд - Бягство от Алкатраз.
Също в Граф Монте Кристо май бягаха от затвора.
В Танго и Кеш също избягаха от затвора.
За други не се сещам сега.

Ако говорим за сериали, в Ало Ало са бягали няколко пъти от затвора. post-294-1158668614.gif

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 06 Jan 2007, 09:49
Коментар #53

I LOVE JU

Цитат(bianconero @ Jan 5 2007, 10:27 PM) *
Ами то няма много филми за бягство от затвора.
Изкуплението Шоушенк вече си го споменал.
Имаше един филм с Клинт Истууд - Бягство от Алкатраз.
За други не се сещам сега.

Ако говорим за сериали, в Ало Ало са бягали няколко пъти от затвора. post-294-1158668614.gif

Бягство от Алкатраз почти не си го спомням, но щом е с Клинт е обяснимо. post-294-1158668614.gif
А Граф Монте Кристо също ми е в десятката, даже мисля, че съм го споменал в другата тема, но ако не съм сега го споменавам и акцентирам в/у него.Даже в неделя ще го дават по бтв, който не го е гледал, да го гледал, препоръчвам го! wink.gif
И аз не се сещам в момента за други "бягства от затвора", но да но ако се сетя ще го напиша, но в другата тема, че тука е за серияли. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
bianconero
коментар 06 Jan 2007, 17:39
Коментар #54

Juventus star

Цитат(bianconero)
Цитат(Rumbeti)

Въс вторият пък ставаше въпрос за една група от хора на средна възраст , всички бяха от различни националности (спомням си за китайка, испанец, спомням си май и италиянец, някакъв арабин ако не се лъжа и още имаше) и един даскал на средна възраст , който им преподаваше и филма бъкаше от смешни слу4ки и такива работи. Беше супер як.

Ако някой си ги спомня или помни имената ако може да напише !!

Сещам се и за двата - за името на първия в момента не се сещам - само налучквам " Само докато се смея " но не съм сигурен, а за втория - " Аз не говори английски " - поне така превеждаха заглавието - за него съм писал малко :

Имаше един сериал по Нова телевизия за група чужденци които се обучаваха на английски - мисля че се казваше Аз не говори английски - и това беше нещо неповторимо - как ги бяха събрали японец, китайка, италианец, испанец, французойка, индийка, грък, сикх, пакистанец - май и още имаше... / шведка и унгарец по-късно / просто невъзможна салата от различия - езикови, културни, религиозни и други.

Цитат(Rumbeti)
Ако знаеш от колко време се опитвам да разбера как се казваха ! Сега само трябва да ги намеря в нета , което надали ще е лесно с оглед на старостта им !

Ето ти имената на английски.
За първия името е точно ама за втория докато му намеря точното име бая време мина.

Only When I Laugh - от 1979 до 1982, общо 27 серии - това е болничния сериал.

Mind Your Language - от 1977 до 1979 първите 3 сезона ( 13, 6 и 8 серии ) и още 13 серии през 1986 - общо 42 серии - това е за чужденците които учиха английски.

Но като гледам в четвъртия сезон повечето от героите ги няма - индийката, пакистанеца, французойката, гъркът, индиеца, японеца и китайката. Останали са преподавателя, директорката, испанеца, италианеца, шведката също се връща, а има и няколко нови.

Мисля че по Нова Телевизия даваха само първите 2 сезона - до 19-ти епизод.

Вчера в датата някой е дал линк за няколко серии - ако е вярно това което пише, това са първите 22 серии. Няма субтитри.
http://www.torrent-finder.com/open.php?nam...d+Your+Language

Още един линк за същите серии - тука май има повече закачени.
http://www.torrentspy.com/torrent/998482/M...ge_All_Episodes

Засега това само това намирам.
Дръпнах само първия епизод - качеството на картината и звука е много добро. smile.gif
Бях забравил как почва и музиката в началото.
hri100, вземи си дръпни един епизод и кажи какво мислиш - сериала може да е английски ама героите не са англичани. smile.gif

Сетих се за още един сериал - аманиционен.
Името му е Futurama. Има доста серии в арената - първите 5 сезона.
Ако някой не го е гледал да кажа нещо - ами единия от главните герои е замразен по погрешка за 2-3 хиляди години и се събужда в бъдещето. Другите са - една циклопка и робот алкохолик и клептоман.
Тия тримата разнасят разни стоки из галактиката и се случват интересни неща.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 07 Jan 2007, 11:21
Коментар #55

Juventus champion

Цитат(hri100 @ Jan 5 2007, 09:53 PM) *
Адаш, ти до каде си го гледал?

Ами аз първия сезон го гледах по Нова телевизия.Не изпуснах нито една серия.А вторият си го изтеглих от нета,просто не издържах blush.gif Само че ги има до 13 серия и дотам съм гледал sad.gif Сега на 22 трябва да качат 14-та и така всяка седмица по 1 серия.А иначе като си ги изтеглих 13-те епизода една вечер изгледах 7 серии последователно от 9 вечерта до 3 сутринта.Царско!!!Бързо тегли втория сезон и гледай!
Тук отново единомислие - и на мен ми е най-любимият сериал wink.gif

Тази вечер ще го гледам задължително.Чел съм книгата и много ми хареса,което означава,че и филма ще е страхотен,а гледах рекламата по БТВ wink.gif

Е това е!Силвестър Сталоун rulz!Страшен екшън!Споменавал ли съм,че ми е любимият актьор? rolleyes.gif biggrin.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
hri100
коментар 07 Jan 2007, 17:05
Коментар #56

I LOVE JU

Цитат(bianconero @ Jan 6 2007, 05:39 PM) *
hri100, вземи си дръпни един епизод и кажи какво мислиш - сериала може да е английски ама героите не са англичани. smile.gif

Не Благодаря!!! Мяркъл съм го по Нова и.....абе знаеш. biggrin.gif

Цитат(bianconero @ Jan 6 2007, 05:39 PM) *
Сетих се за още един сериал - аманиционен.
Името му е Futurama. Има доста серии в арената - първите 5 сезона.
Ако някой не го е гледал да кажа нещо - ами единия от главните герои е замразен по погрешка за 2-3 хиляди години и се събужда в бъдещето. Другите са - една циклопка и робот алкохолик и клептоман.
Тия тримата разнасят разни стоки из галактиката и се случват интересни неща.

Това ми звучи много яко!!! biggrin.gif
Като стана въпрос за анимационни сериялчета искам да кажа, че като малък бях луд по "Капитан планета", "Тайствените златни градове", "Мариян първата","Костенурките нинджа", "Плодчетата" и много много други.Ех, дедство мое, така си ми потрвбно.... biggrin.gif

Цитат(icaka @ Jan 7 2007, 11:21 AM) *
А иначе като си ги изтеглих 13-те епизода една вечер изгледах 7 серии последователно от 9 вечерта до 3 сутринта.Царско!!!Бързо тегли втория сезон и гледай!

Лелеееее, върхът!!! biggrin.gif И аз така направих с последните 10 епизода от първия сезон.Първо изгледах 8 накуп, след което последните 2, защото диска не беше у мен.Времето минава неусетно и страшно бързо.

Тази вечер ще го гледам задължително.Чел съм книгата и много ми хареса,което означава,че и филма ще е страхотен,а гледах рекламата по БТВ wink.gif

Гледай го.Почти съм сигурен, че няма да съжаляваш.Аз го изгледах наобяд, защото си го купих на DVD и защото го бях гледал само веднъж и то много отдавна.

GOOD WIIL GIVE MI JUSTICE !!!!

--------------------

+Quote Post
Garrett
коментар 07 Jan 2007, 20:34
Коментар #57

fino alla fine

Коментари: 2 338
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

Абе аз не съм го гледал ама и не възнемерявам - от толкова голяма преносно и предимно буквално книга трудно може да се направи сносна екранизация 2 часа. Някакъв там не-лош филм - може би, но и малко и се съмнявам.
Властелина не го знам колко страници е, но все пак филма е почти 12 часа.. Разширените издания разбира се - истинският филм.

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
hri100
коментар 07 Jan 2007, 21:00
Коментар #58

I LOVE JU

Цитат(Garrett @ Jan 7 2007, 08:34 PM) *
Абе аз не съм го гледал ама и не възнемерявам - от толкова голяма преносно и предимно буквално книга трудно може да се направи сносна екранизация 2 часа. Някакъв там не-лош филм - може би, но и малко и се съмнявам.
Властелина не го знам колко страници е, но все пак филма е почти 12 часа.. Разширените издания разбира се - истинският филм.

Гледай го и пак ще си говорим. wink.gif

--------------------

+Quote Post
KikS
коментар 08 Jan 2007, 12:32
Коментар #59

моталче
**

Коментари: 346
Регистриран: 21-February 06
Град: Ботевград
Потребител No.: 19

Оооо, сериали smile.gif "Дързост и красота" - обичам Рич - Брук да МРЕ! Аз на това викам сериал. Сериал, на който първите серии дядо не ги е гледал като млад не го признавам за сериал! post-294-1158668126.gif Такива истории по щест-десет сезона с по 20-25 серийки е аматьорска работа - НЕ ВАЖАТ! post-294-1158668614.gif

Определено "Prison Break" ми е много много любим. След това се нареждат "Friends", "Joey", "Malcolm in the Middle", "Sex and the City", "Grey's anathomy", "Two Men and a Half", "Хайка за вълци" и "Дунав мост" smile.gif И... останалите новоизлюпили и стари такива.

--------------------
Емоционална дефлорация е всеки път, когато някой промени убеждението ти и те накара да усетиш нещата, които те заобикалят по различен начин ...

Перфектната /емоционална/ дефлорация е тогава, когато дефлорираният и дефлораторът се усмихват след приключването на акта на дефлорация и искат да продължат ...

+Quote Post
Hristo
коментар 08 Jan 2007, 18:56
Коментар #60

Juventus champion

Цитат(hri100 @ Jan 7 2007, 05:05 PM) *
Като стана въпрос за анимационни сериялчета

Анимация ли чета? biggrin.gif post-294-1158668474.gif
Не занм за вас,ама аз като дете гледах почти всичко анимационно,което даваха.Само не харесвах разни фантастики и онези японски измишльотини.
Със сигурност ще изпусна много,но ето в момента за кои се сещам:
"Костенурките Нинджа","Плодчетата","Капитан Планета","Мишел Ваян","Белият зъб","Волтрон",""Грижовните мечета","Каспър"(съвсем смътни спомени),"Ну Пагъди","Батман",всичко,което даваха по Уолт Дисни в Неделя от 7 вечерта - заради Уолт Дисни неделята ми беше любимия ден biggrin.gif - не се сещам за всички,но все пак - "Чип и Дейл",чичо Скрудж,"Гумените мечета"...Въобще бях абсолютен анимационен маниак biggrin.gif

Гледай го.Почти съм сигурен, че няма да съжаляваш.Аз го изгледах наобяд, защото си го купих на DVD и защото го бях гледал само веднъж и то много отдавна.

Наистина не съжалявах!Много хубав филм smile.gif Граф Монте...Христо post-294-1158668474.gif wink.gif

GOOD WIIL GIVE MI JUSTICE !!!!

Аз като един виден полиглот,не мога да не взема отношение по твоето мнение wink.gif
God will give me justice wink.gif
а и в петък ми е изпита по английски - тъкмо да загрея малко

--------------------

+Quote Post

26 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th July 2018 - 05:26ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team