IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

26 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Сериали
Ian
коментар 30 Dec 2006, 14:45
Коментар #21

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Абе, батка, ти си сътворил цел доклад на тема "Сериалите в живота на съвременния фен на Ювентус". tooth.gif

А от анимационните най-голямата изродия за мен е "Котаракът Ийк", това ми е вечния номер едно отвсякъде smile.gif От тия по картуна самурая Джак ми е любимеца.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
bianconero
коментар 30 Dec 2006, 14:58
Коментар #22

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 9

Като започна да правя/пиша нещо никога не знам къде ще му излезе края. ninja.gif
А за тия сериали - доста от тях добавих след като пуснах мнението.
Последно се сетих за Отмъщението на самурая който го даваха някъде към 1990 и го писах в списъка.

Какъв е тоя котарак Ийк.
Иначе Самурай Джак съм го засичал ама вече нещо анимациите не ме влечат.

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 30 Dec 2006, 20:05
Коментар #23

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

ca0ruj2f11cb6.gif Много интерес бе, адаш. biggrin.gif А ти се опасяваше, че няма да има.Сериялите са си класика. biggrin.gif
Taka, преди да говоря каквото и да било за сериялите, държа да отбележа, че не съм гледал много такива и че наблягам повече на комедийните серияли.Отново намирам допирни точки с адаша и усещам как "Бягство от затвора" ще ми стане любим.Ако вече не ми е станал де, гледал, защото съм гледал само първите 10 епизода и направо съм зашеметен. Страшен фен съм на "нашия човек", а и на някой други. biggrin.gif Просто не мога да се отлепя и ми се ще да го изгледам целия наведнъж, но за съжаление нямам време.
Присъединявам се към феновете и на Спешно отделение(може да се каже, че ми беше любимия, преди Бягството),Туин Пийкс, Досиетата Х ,Първата вълна, Доктор Куин и...сигурно ще пропусна някой, но като се сетя или някой ме подсети - ще допълня.Както виждате - разнородни серияли.Така съм и във всяка сфера на живота - не се спирам само на определен жанр или тип.
Тук е мястото да поздравя Garrett за Мементо wink.gif , изтъкнал съм го и в другата тема и понеже, доколкото разбирам, тук е само за серияли, спирам.

И така, стигаме до т.н. комедийни серияли.Ако трябва да правя някаква категоризация, ще ми е трудно, но все пак веднага отличавам два - Малкълм и Приятели! post-294-1158668614.gif post-294-1158668510.gif
Веднага след тях се нареждат Женени с деца и Алф.
Също така и Стъпка по стъпка, Реймънт, Джоуи, На гости на третата планета, Напълно непознати....

И накрая искам да отбележа, че мразя всичко английско, включително и хумора им(намирам го за отвртатителен и доста тъп!) и сериялите.Не фи понасям!

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Riddler
коментар 30 Dec 2006, 20:23
Коментар #24

Цар и Господар

Група: Admin
Коментари: 566
Регистриран: 23-February 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 28

Heroes, Prison Break, Lost, Rome, 24, Lucky Louie (жалко, че май го спряха), Death Note (едно много добре направено аниме-сериал). Тези в момента от любимите ми продължават да се излъчват, за минали не ми се дума smile.gif

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 31 Dec 2006, 02:09
Коментар #25

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(snitch @ Dec 30 2006, 12:38 AM) *
За Prison Break мненията ни сьвпадат , адски се изнервям когато всичко вьрви по план , но накрая някой или нещо проваля ...работата .

Мене пък точно това ме кефи адски много.Интригата се поддържа постоянно и както Скофийлд беше казал във "Филма за филма" всяка следваща серия е по-интересна от предната.

Цитат(bianconero @ Dec 30 2006, 01:27 AM) *
Имаше някакво друго измерение в което беше склада на извънземните.
А да - тия пришълци се дрогираха от солта - супер за тях. smile.gif

Както казах тоя сериал изобщо не ми беше интересен и затова не знам почти нищо за него.

Един от любимите ми сериали от юношеските ми години - вече минаха 6-7 години оттогава.Страхотен сериал,само дето накрая съвсем заприлича на фантастика и почна да ми доскучава.Иначе в началото си беше много интересен и го следях редовно.

Цитат(bianconero @ Dec 30 2006, 01:27 AM) *
Не помня какво ставаше като ги убиеш.

Когато ги убиеш,телата им изчезват,за да не оставят следи wink.gif Лудница беше..."сега бягам,но не се крия" - култова реплика на главния герой biggrin.gif

От комедийните странно как съм забравил "Фолти тауърс" с лудия испанец post-294-1158668614.gif Много готино сериалче.Също както и "Ало,ало" и "Женени с деца" - любимите ми комедийни сериали post-294-1158668510.gif А после казват,че англичаните нямали чувство за хумор.Да не споменавам и Мистър Бийн отново - за мен поне най-големият комик post-294-1158668510.gif Тук с адаша сме на противоположни мнения.

Бях забравил и Д-р Куин,както и още един уестърн,чието име не помня.Само си спомням,че главният герой беше чичо Итън.

"Туин пийкс" - съвсем,съвсем смътни спомени имам за него
"Досиетата Х" - по-скоро скука
"АЛФ" - с една дума КЛАСИКА.Може би беше първият сериал,който следях редовно.Доколкото си спомням вървяха паралелно с Д-р Куин.Или греша?
"Ответен удар" - и аз с това свързвах четвъртъка wink.gif
"Кръцни/срежи" - гледах го.Няма еквивалент в този жанр.
"Сексът и градът" - доста дразнещ най-вече заради главната героиня,за която казват,че не просто била красива,а много красива blink.gif angry.gif Не я понасям.

Още колко сериали ще си припомня не знам.Тук е мястото да поздравя bianconero за изчерпателното мнение и затова,че ми припомни някои позабравени сериали.Сега се сещам за "Ларго" и "Луда надпревара" - даваха ги по БТВ преди ШЛ biggrin.gif И на тях им се кефех много.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
snitch
коментар 31 Dec 2006, 02:34
Коментар #26

Juventus champion

Коментари: 8 795
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Цитат(hri100 @ Dec 30 2006, 08:05 PM) *
\И накрая искам да отбележа, че мразя всичко английско, включително и хумора им(намирам го за отвртатителен и доста тъп!) и сериялите.Не фи понасям!

Доктор куин ..omg post-294-1159107342.gif
На сьщото мнение сьм за английския хумор , като от тези "велики" комици само Бени хил ми хареса.

Говорихме за любими сериали , я сега да видим кои са ви най омразните и тьпи сериали , които сте гледали ? Аз в този момент (защото вече ми се доспива нещо) се сещам за Секса и града guns.gif и онзи сьс сьпругите , дори не му знам името , но участваше Ева Лонгория wub.gif както и повечето английски хуморизмо-тьпизми.

+Quote Post
bordjiq
коментар 31 Dec 2006, 09:47
Коментар #27

божинтинец

Коментари: 544
Регистриран: 27-February 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 38

Няма нищо по-човешко от това да гледаш "Дързост и Красота и всички мои деца" и да плетеш гоблени. smile.gif post-294-1159107520.gif

--------------------

+Quote Post
bianconero
коментар 31 Dec 2006, 09:49
Коментар #28

Juventus star

Цитат(hri100)
И накрая искам да отбележа, че мразя всичко английско, включително и хумора им(намирам го за отвртатителен и доста тъп!) и сериялите.Не фи понасям!
Виж сега, недей бъркай сериалите с футбола и с други неща.
Имаше тука един лаф - става ама за други неща.
За футбола - английския футбол сме го коментирали много пъти и се знаем какво мислим по въпроса, както и за повечето английски "неща".
Ама все нещо хубаво трябва да има в тоя остров.

Предполагам че не си гледал На дъното и Новия политик защото ги даваха преди 10 или 11 години.
На дъното може би си го спомняш защото вървеше в пакет с Калчоманията - в сряда след 20:00 имаше едно предаване Муха в Главата в което даваха доста неща между които На дъното и Калчоманията. Това май беше през 1994 - доста отдавна все пак.
Лавджой пък го даваха година или две по-рано.
Бени Хил и Роуън Аткинсън сигурно си ги гледал, нищо че са от преди 20 години - често ги повтарят - незнам що не ти харесват
Черното влечуго го даваха преди 6-7 години - сигурен ли си че не си гледал някой от 4-те сезона ?
IT-Отделът понеже е нов сигурно не си го гледал.
Аз не говори английски го даваха през 1997 по Нова телевизия - сигурен ли си че не си го гледал ?

Тия сериали които съм изброил не бяха тъпи със сигурност - не познавам човек който да не им се кефи.
Ама щом не искаш не ги гледай.

Цитат(snitch)
Говорихме за любими сериали , я сега да видим кои са ви най омразните и тьпи сериали , които сте гледали ?
Ами всички които са ги давали по телевизията и аз съм искал да гледам нещо друго по същото време ама заради някой хора които са искали да ги гледат не съм успявал.

Номинирам Дързост и простота - досега трябваше да свършил десетина пъти и главните герои да са мъртви и забравени. Всички латино драми в които действието се влачи по над 200 серии и накрая се знае какво ще стане.
Навремето бях откачил заради един сериал - Андреа Селесте - какво беше това нещо бе - пенсионерите се събираха / а и не само те / на огромни стада и го гледаха и след това го коментираха с часове - ужас. Като свърши тоя терор помня че бях много щастлив а маса народ правеше купони в чест на това събитие.

Иначе омразни сериали няма как да имам щото ако не ми харесват има и други канали и няма да ги гледам изобщо. А и сега вече в нета можеш да намериш почти всички епизоди на почти всички серили и така няма нужда са гледаш нещо което ти е скучно.

--------------------

+Quote Post
Garrett
коментар 31 Dec 2006, 10:56
Коментар #29

fino alla fine

Коментари: 2 346
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

И аз недоумявам как може човек да не намира за забавни сериали като новия политик, черното влечуго и фолти тауърс примерно smile.gif. Или ако може да се приеме за английски хумор - а то може - филми като Snatch (гепи snitch.. тук малко игра на думи се получи smile.gif) или Lock, Stock & 2 Smoking Barrels.
Въобще английския хумор си е класа откъдето и да го погледнеш.

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
hri100
коментар 31 Dec 2006, 11:15
Коментар #30

I LOVE JU

Цитат(icaka @ Dec 31 2006, 02:09 AM) *
Мене пък точно това ме кефи адски много.Интригата се поддържа постоянно и както Скофийлд беше казал във "Филма за филма" всяка следваща серия е по-интересна от предната.

И мене така. wink.gif

Един от любимите ми сериали от юношеските ми години - вече минаха 6-7 години оттогава.Страхотен сериал,само дето накрая съвсем заприлича на фантастика и почна да ми доскучава.Иначе в началото си беше много интересен и го следях редовно.
Когато ги убиеш,телата им изчезват,за да не оставят следи Лудница беше..."сега бягам,но не се крия" - култова реплика на главния герой

Абсолютно единодушие!Особено в часта, когато "заприлича на фантастика и почна да ми доскучава"!

От комедийните странно как съм забравил "Фолти тауърс" с лудия испанец Много готино сериалче.Също както и "Ало,ало" и "Женени с деца" - любимите ми комедийни сериали А после казват,че англичаните нямали чувство за хумор.Да не споменавам и Мистър Бийн отново - за мен поне най-големият комик Тук с адаша сме на противоположни мнения.
.....
"Досиетата Х" - по-скоро скука
.......

Е, няма как, трябва да има и различие чат-пат, че за да заблудим лекарите. post-294-1158668614.gif
Само искам да ти кажа, че Женени с деца не е английска простотия! wink.gif

"АЛФ" - с една дума КЛАСИКА.Може би беше първият сериал,който следях редовно.Доколкото си спомням вървяха паралелно с Д-р Куин.Или греша?

Аз мисля, че не грешиш.И моите спомени са такива.

"Сексът и градът" - доста дразнещ най-вече заради главната героиня,за която казват,че не просто била красива,а много красива Не я понасям.

Отново единомислие.Не смеех да го кажа това, че не го понасям тоя сериял, най-вече поради същата причина, която и ти си изтъкнал, защото се опасявах, че ще ме "нападнете", както стана и с английския "хумор". biggrin.gif Ще има номинация по-долу...

Цитат(snitch @ Dec 31 2006, 02:34 AM) *
На сьщото мнение сьм за английския хумор , като от тези "велики" комици само Бени хил ми хареса.
Говорихме за любими сериали , я сега да видим кои са ви най омразните и тьпи сериали , които сте гледали ? Аз в този момент (защото вече ми се доспива нещо) се сещам за Секса и града и онзи сьс сьпругите , дори не му знам името , но участваше Ева Лонгория както и повечето английски хуморизмо-тьпизми.

post-294-1159107574.gif Браво snitch! И благодаря за подкрепата. wink.gif

Цитат(bianconero @ Dec 31 2006, 09:49 AM) *
Виж сега, недей бъркай сериалите с футбола и с други неща.
Имаше тука един лаф - става ама за други неща.
За футбола - английския футбол сме го коментирали много пъти и се знаем какво мислим по въпроса, както и за повечето английски "неща".

Не бъркам нищо! Знам, че си мислиш, че заради футбола съм предубеден или нещо такова, но те уверявам и го казвам с ясното си съзнание, че НЕ Е ТАКА!!! Просто не ме кефи бе човек!!! Това е!

Ама все нещо хубаво трябва да има в тоя остров.

Сигурно има, но поне засега, аз не го откривам! Искам да ти кажа, че не съм расист(даже и обратното може да се каже), но ако англичаните са раса - тои тогава съм расист!
Сега се сещам за нещо хубаво - това че няма да позволят да работим в тяхната скапана държава (защо ли? ohmy.gif ) и някой българи ще си останат тук (може би).Това са шибани консерви, които се мислят за господарите на света и всичко им е на обратно - как да ме кефят?

Предполагам че не си гледал На дъното и Новия политик защото ги даваха преди 10 или 11 години.
На дъното може би си го спомняш защото вървеше в пакет с Калчоманията - в сряда след 20:00 имаше едно предаване Муха в Главата в което даваха доста неща между които На дъното и Калчоманията. Това май беше през 1994 - доста отдавна все пак.
Лавджой пък го даваха година или две по-рано.
Бени Хил и Роуън Аткинсън сигурно си ги гледал, нищо че са от преди 20 години - често ги повтарят - незнам що не ти харесват
Черното влечуго го даваха преди 6-7 години - сигурен ли си че не си гледал някой от 4-те сезона ?
IT-Отделът понеже е нов сигурно не си го гледал.
Аз не говори английски го даваха през 1997 по Нова телевизия - сигурен ли си че не си го гледал ?
Тия сериали които съм изброил не бяха тъпи със сигурност - не познавам човек който да не им се кефи.
Ама щом не искаш не ги гледай.

Незнам дали ще ми повярваш, ама наистина не съм гледал нито капка от тези неща!(като изключим откаъса, който ми даде за IT).Съжалявам.Сигурен съм 99%, че няма да ми харесат.Този 1%, го оставям за да не си помислиш, че отново съм предубеден. wink.gif biggrin.gif

Ами всички които са ги давали по телевизията и аз съм искал да гледам нещо друго по същото време ама заради някой хора които са искали да ги гледат не съм успявал.
.......
Иначе омразни сериали няма как да имам щото ако не ми харесват има и други канали и няма да ги гледам изобщо. А и сега вече в нета можеш да намериш почти всички епизоди на почти всички серили и така няма нужда са гледаш нещо което ти е скучно.
........

Е тука си абсолютно прав!Няма как да кажа кои серияли не ми харесват, след като не съм ги гледал, но все пак ще номинитюрам следните:
"Дързост и красота"-веднага ми изниква във съзнанието, като стане въпрос за омразни филми или серияли.Това нещо е уникално тъпо бе хора.Отвсякъде погледнато!Незнам как има хора, дето го гледат.
"Сексът и градът"-споменах по-горе...
Всички сапунки - тук обаче трвябва да призная, че като малък съм гледал 3 серияла от тази "порода"- споменатата "Анрея Селесте", "Лус Мария" и "От обич". blush.gif Това е било някакво мое 3-то "аз", което не си го обеснявам и което сега е изчезнало напълно.

--------------------

+Quote Post
bianconero
коментар 31 Dec 2006, 13:35
Коментар #31

Juventus star

Цитат
Искам да ти кажа, че не съм расист(даже и обратното може да се каже), но ако англичаните са раса - тои тогава съм расист!
Абе първо щях да те питам къде е ставало въпрос за расизъм и защо англичаните да ги свързваме с разни раси ама то у тях е такава салата от националности че ако си расист все ще си против половината им население.
Един от филмите за които писах - Аз не говори английски е точно на тази тема - за видовете раси в Англия. То не че и в други държави не е така - примерно в САЩ и Канада.

Цитат
Сигурен съм 99%, че няма да ми харесат.
Е, то ако тия сериали които съм изброил не ти харесат незнам кой ще ти хареса.

--------------------

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 31 Dec 2006, 14:10
Коментар #32

God Fuck The Queen

Коментари: 2 375
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

И аз като малък гледах доста сапунки,признавам си-"Морена Клара","Империята","От обич" и т.н.Сега вече естествено не гледам,падам си повече по комедийни като "Ало,ало","Всички обичат Реймънд","Приятели","Женени с деца"(на тоя направо се скъсвам от смях tooth.gif ),"Двама мъже и половина","Само за снимка"...А от другите "Спешно отделение","Спасители на плажа","Октопод"(леле супер филм),"По съвест"(в тоя пак участва Стефан Данаилов),"Отдаденост"(малко съм го гледал този, не е типична сапунка),"24" и супер много ме кефят сериалите с кучета като "Комисар Рекс","Кац и кучето" и "Текила и Бонети".За тези мога да се сетя напърво време,но със сигурност ще има какво да допълвам... smile.gif

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
hri100
коментар 31 Dec 2006, 14:44
Коментар #33

I LOVE JU

Цитат(bianconero @ Dec 31 2006, 01:35 PM) *
Абе първо щях да те питам къде е ставало въпрос за расизъм и защо англичаните да ги свързваме с разни раси ама то у тях е такава салата от националности че ако си расист все ще си против половината им население.
Един от филмите за които писах - Аз не говори английски е точно на тази тема - за видовете раси в Англия. То не че и в други държави не е така - примерно в САЩ и Канада.

Ами никъде не е ставало въпрос за расизъм, но ти не си ме разбрал.Както и да е, исках само да кажа, че много мразя англичаните, както примерно Хитлер е мразил евреите(е, не толкова силно, чак да съм някакъв манияк, ама... biggrin.gif ).Инече не ме интересува какви раси живеят в Англия.Аз всъщност почти не се интересувам от тази държава, дори почти не им гледам футбола.Мразя ги като народ, нация и т.н.Мога да ти изброя причини, ако те интересува, ама много се отклонихме от темата....

Цитат(bianconero @ Dec 31 2006, 01:35 PM) *
Е, то ако тия сериали които съм изброил не ти харесат незнам кой ще ти хареса.

Еми например "Бягство от затвора" и други, които съм изброил по- горе. wink.gif biggrin.gif

Цитат
Октопод

Лелеее как можах да го забравя този филм.Това е единствения филм, на който съм плакъл със сълзи post-294-1159108069.gif ....когато убиха Катани.Не се шегувам!Бях малък и наще се опитваха да ми обяснят, че това не е истина и т.н., но аз се скъсах да рева. post-294-1159108069.gif Дори и сега ми става мъчно, като си спомня. post-294-1159108069.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 31 Dec 2006, 14:49
Коментар #34

Juventus champion

Коментари: 8 795
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Цитат(hri100 @ Dec 31 2006, 02:44 PM) *
Ами никъде не е ставало въпрос за расизъм, но ти не си ме разбрал.Както и да е, исках само да кажа, че много мразя англичаните, както примерно Хитлер е мразил евреите(е, не толкова силно, чак да съм някакъв манияк, ама... biggrin.gif

Сигурно се миеш с домашен сапун , приготвен от баба ти по тайна семейна рецепта включваща мистериозни сьставки post-294-1158668522.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668614.gif

+Quote Post
hri100
коментар 31 Dec 2006, 14:56
Коментар #35

I LOVE JU

Цитат(snitch @ Dec 31 2006, 02:49 PM) *
Сигурно се миеш с домашен сапун , приготвен от баба ти по тайна семейна рецепта включваща мистериозни сьставки post-294-1158668522.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668614.gif

post-294-1158668614.gif post-294-1158668510.gif Е, стига де, чак пък толкова.Освен това, незнам дали знаеш, но шизофрениците нямат такива проблеми. tooth.gif

--------------------

+Quote Post
bianconero
коментар 31 Dec 2006, 14:58
Коментар #36

Juventus star

Цитат(hri100 @ Dec 31 2006, 02:44 PM) *
Лелеее как можах да го забравя този филм.Това е единствения филм, на който съм плакъл със сълзи post-294-1159108069.gif ....когато убиха Катани.Не се шегувам!Бях малък и наще се опитваха да ми обяснят, че това не е истина и т.н., но аз се скъсах да рева. post-294-1159108069.gif Дори и сега ми става мъчно, като си спомня. post-294-1159108069.gif
И аз го бях забравил. Първите сезони докато Катани беше жив бяха най-добрите.
И на мен ми беше много кофти като го застреляха.

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 31 Dec 2006, 15:00
Коментар #37

I LOVE JU

Цитат(bianconero @ Dec 31 2006, 02:58 PM) *
И аз го бях забравил. Първите сезони докато Катани беше жив бяха най-добрите.

Да, вярно.Но после и сас Стефчо Данаилов не беше лош.Ама наистина първите бяха най-яки.

--------------------

+Quote Post
STEYN
коментар 31 Dec 2006, 15:54
Коментар #38

Primavera player
**

Коментари: 367
Регистриран: 7-March 06
Потребител No.: 56

В момента гледам само Orange County. 4ти сезон се гледа в момента, всичките преди това съм ги излгледал.
Предполагам че и Prison Break е як, ама изтървах всички предни сезони и сега не върви да сядам да гледам последните серии...
А иначе от анимациите.. Dexter's Lab и Swat Cats. Ама вече не представляват особен интерес за мен wink.gif
А НАЙ-МНОГО МРАЗЯ СЕРИАЛА "СЕКСЪТ И ГРАДЪТ" !! ПЪЛНА ПРОСТОТИЯ

+Quote Post
Hristo
коментар 31 Dec 2006, 16:59
Коментар #39

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Потребител No.: 110

Цитат(Bianco^Nero @ Dec 31 2006, 02:10 PM) *
И аз като малък гледах доста сапунки,признавам си-"Морена Клара","Империята","От обич" и т.н.Сега вече естествено не гледам,падам си повече по комедийни като "Ало,ало","Всички обичат Реймънд","Приятели","Женени с деца"(на тоя направо се скъсвам от смях tooth.gif ),"Двама мъже и половина","Само за снимка"...А от другите "Спешно отделение","Спасители на плажа","Октопод"(леле супер филм),"По съвест"(в тоя пак участва Стефан Данаилов),"Отдаденост"(малко съм го гледал този, не е типична сапунка),"24" и супер много ме кефят сериалите с кучета като "Комисар Рекс","Кац и кучето" и "Текила и Бонети".За тези мога да се сетя напърво време,но със сигурност ще има какво да допълвам... smile.gif

И аз си признавам като по-малък гледах някои латино-сериали blush.gif Но тогава просто нямаше такова разнообразие,нямах компютър,интернет...а и майка ми и бабите ми ги гледаха и покрай тях и аз.Е вече не е така.Всъщност последният сапунен сериал,който гледах,беше "Трима братя,три сестри" - даваха го БТВ преди 2-3 години.Може и малко странно да прозвучи,но от моя клас почти всички момчета го гледахме,за разлика от момичетата blush.gif

"Отдаденост" - един от най-противните ми,въпреки че е италиански.
"Октопод" - гледах го и на мен ми беше тъжно,когато убиха Катани sad.gif

А на адаша,мога да препоръчам всичките скечове на М-р Бийн и филма "Бийн" и тогава пак ще си говорим.Ако имаш възможност,си ги изтегли,няма да съжаляваш wink.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
hri100
коментар 31 Dec 2006, 17:07
Коментар #40

I LOVE JU

Цитат(icaka @ Dec 31 2006, 04:59 PM) *
А на адаша,мога да препоръчам всичките скечове на М-р Бийн и филма "Бийн" и тогава пак ще си говорим.Ако имаш възможност,си ги изтегли,няма да съжаляваш wink.gif

Адаш, гледал съм ги бе! Съжалявам, но не ме кефят.Това е просто....

--------------------

+Quote Post

26 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th November 2018 - 09:12ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team