IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

8 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> FIFA series
Ian
коментар 04 Oct 2006, 20:12
Коментар #41

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Ама не, тука не иде реч за добър. Аз съм с Хъл Сити (Чемпиъншип) и нямам ляв бек като хората (имам двама, единия от които 54, другия 48). Съответно искам да си купя такъв. Не само, че не успях да привлека единствения, който беше изтипосан в т.нар. "трансферен списък" (общ показател 57) макар да предлагах с близо 50% повече от цената му, но не успях да привлека и играч от Лига 1 (не помня кой, но беше с показател 57-58 също) за двойно по-голяма сума от пазараната му стойност. Това си е пародия отвсякъде. А играч от Чемпиъншип (мисля, че беше от Ипсуич левия им бек на 68 - Крейни или нещо такова), който беше 600к некъде, не успях да го взема за милион и половина?! Не е нормално.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
STEYN
коментар 15 Oct 2006, 14:03
Коментар #42

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 367
Регистриран: 7-March 06
Град: Варна
Потребител No.: 56

О-о-о темичка за ФИФА 07, браво браво smile.gif smile.gif
Да си кажа и аз мнението.
Честно казано играта не се различава много от предната фифа, може би с някои козметични подобрения и също така някои видове отигравания.
Аз също споделям мнението, че играта е прекалено лесна - и с Юве ги бия наред на най-висока трудност, и със Лийдс също, макар и не толкова изразително.
Има и дразнещи работи естествено.
1)Пробвайте с някои играч с по-голям скил да отбелязвате голове от далчени разстояния - бягате в едната посока и след това насочвате удара по диагонал в обратната - задържите ли нужното време копчето за удар в 90% от случаите или отбелязвате зрелищен гол или хаквате здраво гредата.
2)Пряк свободен удар с Роналдиньо в 95% от случаите е гол.
3)В 99% от случаите когато компютърът изпълнява аут моя защитник взема високата топка.
4)При явни нарушения за червен картон когато нападател излиза сам съдията често вдига само жълт.
5)Има някои нереални спасявания на вратаря, които просто трябва да си счупи кръста за да извърши подобно нещо smile.gif
6)Дразнещия пас със Z+A - с вратаря като хванете топката пускате я в краката си, задържате яко комбинацията и хоп - почти винаги се получава невероятен извеждащ пас за девятката, естествено без засада - и в такъв случай ако тръгнеш да караш вратаря ти да пресече топката (W), то той докато се сети да тръгне... получава се комичен гол smile.gif

Има си типичните лоши страни Фифата, ама въпреки това ще продължавам да си я играя. Чакам да излезе ПЕС за да ги сравня, но там много ме дразни работата за лицензите... верно че има страхотна графика, ама все пак като ще правим нещо хубаво - да е изпипано докрай.
А й още нещо - незнам дали само при мен е така - но когато дам Simulate Match на Quick Sim почти винаги е победа smile.gif И то в много от случаите доооста изразителна...

Иначе има някои красиви неща в тази фифа - някои от головете за доста зрелищни, като изключим (поне аз вече) тези удари от далеч, щото ти писва в един момент...

P.S. Навит съм да играя с някой по IP, стига неговото да е реално, защото аз съм със статично и не мога да хост-вам игра. Доста съм играл с едно аверче през нета и ми се иска и с други да пробвам. Ако има желаещи да се обаждат cool.gif

+Quote Post
snitch
коментар 15 Oct 2006, 14:40
Коментар #43

Juventus champion

Коментари: 8 807
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Значи и аз да се отбележа.
Игратае много по добра от ФИФА 06 (поне за мен ) като геймплей.
-Ударите са много са много по реални от преди ;
-С приложените финтове вече може да се льжат противниците;
-Вратарят не е извьнземно да хваща невьзможни удари,дори понякога пуска такива голове , че да паднеш от смях. Това колкото дразнещо е и забавно ( странното е че такива голове пуснаха Леман и Валдез , а те и в реалния много обичат да пускат такива голчета)
- определено е яко ,че повечето звезди са с оригинални бутонки
-Man mode определено е още по добре направен
-Не сьм сьгласен че играта е толкова лесна , може би значение имат схемите , пьк и самия отбор , с който играеш
-Нещото , което най ме дразни е ,че почти не се вкарва с глава ,супер нереално е когато ти центрират не да удариш с глава,а да чакаш да правиш някакви иначе супер сложни волета .
Вьобще много нови движения , точки на удряне , топки , вьзможност да сьздадеж клуб.
Ако трябва да определя ФИФАта с една дума тя ще е разнообразие cool.gif

+Quote Post
Ian
коментар 15 Oct 2006, 15:28
Коментар #44

sir

Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Малко ще нахвърлям и аз.

Минах на уърлд клас вече - с по-слаб отбор ти нанасят по някоя и друга загуба, но като цяло мачкаш. Странното ми беше, че в Купата на УЕФА по-слаби отбори (като Килце) ме измъчиха много повече, отколкото Челси или Арсенал, котио отнесоха тройки в Премиършип.

За мениджърския мод мога да кажа едно - абсолютна смешка! Аз играя с Хъл Сити и ги вкарвам от Чемпиъншип във Висшата лига. Съответно вече два сезона спонсорите не ми дават повече от 40 хилки на мач. Брат ми играе с Шефилд Юнайтед директно от Премиършип и взема по 170?! Там простотиите, че с отбор от Висшата лига не мога да си купя играч от Занзибар, който не е в трансферния списък, вече споменах. Но пък си намерих друг начин за печелене на пари - след като не успях с увеличаването на стадиона и намирането на по-добри спонсори - купувам на кило добри свободни агенти, които не са ми нужни на тима, и веднага ги пускам за продан - естествено трябват ти достатъчно бидс, но като цяло направих близо 5 милиона чисто този сезон само от такива далавери. Това мога да го нарека по един начин - пародия.

Относно ударите - не само с добър играч, ами с всякакъв (справка - моите нападатели са Стюърт Елиът, Киойо, Дъфи, Паркин и Тарваярви) можеш сравнително лесно да бележиш отдалеч, стига да имаш малко свободно място колкото да не ти блокират удара. И то на Чех и Леман.

Преките свободни в близост до наказателното влизат на 90% с всеки що-годе стойностен изпълнител (моят е споменатия вече Дъфи, когато не играе Киойо).

Що се отнася до комедийните голове и автоголове - бая риплейи сейвнах вече... То такъв смях не ми е било в никоя ФИФА досега... Относно гредите - съотношението между голове и греди при мен е някъде 1 към 2 на мач. Толкова греди нямаше и на 06.

Относно картоните - да, дава понякога жълт, когато те спънат сам срещу вратаря, но рядко. По-често дава червен някъде в центъра за това, че си опитал да изчистиш топката с А, а без да искаш си нацепил някого. Неприятно впечатление ми прави и факта, че играта свири всякакви измислени фаулове, но не свири 100%-ови дузпи - ок, вкарали са някакъв елемент на реалност, но е особено дразнещо да те повалят отзад в наказателното и да няма нищо. Също - авантажите дразнят много - няколко пъти ми се случва да има дузпа или пряк около границата, а тъпата игра да пуска някакъв измислен авантаж на майната си.

И още имаше, ама не се сещам сега. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 15 Oct 2006, 20:01
Коментар #45

Buffon_fan1978

Коментари: 1 624
Регистриран: 22-April 06
Град: Пазарджик
Потребител No.: 107

Да и аз вече я имам!

ммм Мога да кажа че наистина е по добра от старата , кефят ме новите екипи на Юве и това че почти всички играчи са с доста добра графика като наблягам на изненадата за мене Божинов! Не знам някой дали е забелязал , но Буфон е най силният играч в играта заедно с Уейн Рууни от Манчестер Юн. с коефициенти 92! Вече забелязах че и найки освен адидас са се включили в играта , което е добре от гледан точка на Юве и изобщо се и кефя че са направили стадионите празни , което не е хубаво за Юве , но е реално , каквато е и целта на играта! Горе-доло са направили Комунале добър ама да отбележа че Трезеге за пореден път е напрвен като мутра , с това огромно тяло и малка глава направо същият , и с Дел Пиеро са много бързи направени за разлика от Паладино и Залажета , но не е проблем след като са резерви , можеше да направят поне Паро или Джаникеда по добре като фейс или като общо казано за играта - доволен съм!

Да допълня: Адриан Муту (наркомана) във ФИФА 06 и тази 07 го няма , някой ако има инфо моля да каже! wink.gif

--------------------

+Quote Post
STEYN
коментар 15 Oct 2006, 20:22
Коментар #46

Primavera player
**

Коментари: 367
Регистриран: 7-March 06
Потребител No.: 56

Дел Пиеро бяга като диво магаре, което е доста нереално.
А между другото на който му е писнало да играе на World Class има Unlocker, с който можете да играете и на Legendary. Аз лично ей сега ще го пробвам да видя дали има особена разлика.

+Quote Post
snitch
коментар 15 Oct 2006, 20:25
Коментар #47

Juventus champion

Цитат(Angel Pantchev @ Oct 15 2006, 08:01 PM)
Да допълня: Адриан Муту (наркомана) във ФИФА 06 и тази 07 го няма , някой ако има инфо моля да каже! wink.gif
*

и в 06 и в 07 го има Муту , но сьс разилчни имена ! Но защо незнам

+Quote Post
juvefan1897
коментар 16 Oct 2006, 07:57
Коментар #48

Juventus regular

Коментари: 2 081
Регистриран: 13-March 06
Град: София
Потребител No.: 64

Цитат(Angel Pantchev @ Oct 15 2006, 09:01 PM)
и кефя че са направили стадионите празни , което не е хубаво за Юве , но е реално , каквато е и целта на играта!
*

Е да но ако играеш с Барса срещу Реал или Юве срещу милан а стадиона е полу празен е някак дразнещо ..

+Quote Post
snitch
коментар 16 Oct 2006, 11:27
Коментар #49

Juventus champion

Цитат(juvefan1897 @ Oct 16 2006, 07:57 AM)
Е да но ако играеш с Барса срещу Реал или Юве срещу милан а стадиона е полу празен е някак дразнещо ..
*

Абе пичове.... това е така защото е настроено по дефолт .От сетингите си настройте детайлността на high и стадионите ще са винаги пьлни !

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 16 Oct 2006, 15:19
Коментар #50

Buffon_fan1978

Цитат(snitch @ Oct 15 2006, 09:25 PM)
и в 06 и в 07 го има Муту , но сьс разилчни имена ! Но защо незнам
*

Kakво му е имато на 07? mellow.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 16 Oct 2006, 16:18
Коментар #51

Juventus champion

Цитат(Angel Pantchev @ Oct 16 2006, 03:19 PM)
Kakво му е имато на 07? mellow.gif
*

Разгледай в player bio един от нападателите им беше румьнец , той е Муту

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 16 Oct 2006, 20:26
Коментар #52

Buffon_fan1978

Аз сега се сетих че 05 го имаше! За 06 незнам ама най го нямаше , но да ти кажа търсих го във фиорентина но го няма никакъв!Пак ще проверя де но ако го има никак не са го докарали на фейс
!

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 16 Oct 2006, 20:56
Коментар #53

Juventus champion

Значи Муту се подвизава под името Petrovici и е 83 !

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 16 Oct 2006, 21:36
Коментар #54

Buffon_fan1978

da da widqh go!

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 17 Aug 2007, 19:05
Коментар #55

Juventus champion

FIFA 08 official site

FIFA 08 Bulgaria

Левски в игрите на Electronic Arts
Filed Under (Новини от сайта) by admin on 09-08-2007Водещият издател на компютърни и видео игри Electronic Arts обяви, че е сключил тлъст договор с ФК Левски, според който всички бъдещи заглавия с футболна тематика на компанията ще включват родния шампион за миналата година. От Electronic Arts уточняват, че придобитият лиценз ще бъде валиден две години, но срокът би могъл да бъде удължен, ако отборът се представя добре и занапред. През този период на пазара ще се появят редица футболни симулации и мениджъри, включително любимите на всички FIFA, UEFA Euro и UEFA Champions League поредици.

Първото голямо заглавие с участието на ФК Левски в каталога на Electronic Arts и Пулсар е симулацията на футболен мениджър UEFA Champions League 2006-2007, която е вече на пазара и е достъпна за всички популярни платформи, включително PC, PlayStation 2, PlayStation Portable (PSP) и Xbox 360.

Поводът за оказаната чест на Левски е фактът, че шампионът на България се класира за Шампионската лига за сезон 2006-2007 и макар да отпадна още в първата част на престижния турнир, ще представлява страната ни в игрите на Electronic Arts през следващите две години.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 17 Aug 2007, 19:08
Коментар #56

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Нямам търпение да излезне фифата не толкова заради Левсски колкото като цяло. Все пак и това с БГ отбор във Фифата го доживяхме и си е истинска чест smile.gif Много съм доволен !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
snitch
коментар 17 Aug 2007, 19:10
Коментар #57

Juventus champion

Левски ги имаше и във ФИФА 2002 , а и в UEFA CL 06/07

+Quote Post
A_D_P_10
коментар 17 Aug 2007, 19:46
Коментар #58

Juventus star

Коментари: 3 552
Регистриран: 23-April 06
Потребител No.: 109

Във ФИФА 99 имаше и ЛЕВСКИ и Литекс tongue.gif

EDIT : Сега прегледах сайта на ФИФА 2008 (българския) , любезно предоставен ни от snitch и видях , че ще има 3 нови първенства :

Gambrinus Liga (Czech Republic) dry.gif
FAI Eircom League (Ireland) blink.gif
A-League (Australia) post-294-1159107342.gif

EDIT #2 : Нещо интересно от същия сайт:

В изненадващо интервю стана ясно, че Electronic Arts се надяват до 2010г. да постигнат нещо ново и различно в мултиплеър играта на FIFA. Новата идея на EA е геймърите играещи FIFA на турнирите да са 11 срещу 11. Идеята се гради върху предсвоящото световно първенство през 2010г, на което ЕА искат да направят и виртуално такова ("Virtual World Cup"), което ще включва 11-те най-добри играчи от всяка държава. В интервю пред пресата Джо Бот, продуцент на FIFA 08 сподели, че новият режим "Be A Pro", които ще намерим в предстоящата игра е първата крачка към идеята за "11 срещу 11". Този режим ще ви позволи да играете само с един играч от отбора през целия мач, а останалата част ще се нагаждат спрямо вашата игра. Дали ЕА ще успеят за 4 години да изградят виртуални отбори от цял свят и да проведат свое собствено световно първенство ще видим след 4 години.

--------------------
42

+Quote Post
snitch
коментар 31 Aug 2007, 19:51
Коментар #59

Juventus champion

Ако не сте разбрали Демото на Фифа 08 е излязло , има го в арената , а вероятно и в замунда .Теглете , играйте ,плюйте !

+Quote Post
Palladino
коментар 31 Aug 2007, 20:26
Коментар #60

Juventus bench

Коментари: 893
Регистриран: 31-July 07
Потребител No.: 600

Аз го играх вече не е лоша има още какво да се иска но се пак е демо. Заслужава си smile.gif

--------------------

+Quote Post

8 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 14th December 2018 - 15:11ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team