IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

8 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> FIFA series
snitch
коментар 26 Sep 2006, 23:13
Коментар #21

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 795
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Цитат(Angel Pantchev @ Sep 26 2006, 10:05 PM)
фифа наистина си е  класика в жанра!
*

ооо дори много повече !направо си е легенда cool.gif ,все пак колко игри имат 14 издания ...май май няма друга такава игра.
PES изостава заради своята "опаковка" (конзолния вид и другите неща , които сьм изброил по нагоре) катосе има предвид и това че геймплеят на тази ФИФА е равен с този на PES всички ФИФА фенове спокойно могат да кажаъ ,че игаят най якия футболен сим
Go to the top of the page

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 27 Sep 2006, 09:31
Коментар #22

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 68

ami тая игра май ще е доста тъпа щом го няма наказанието

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 27 Sep 2006, 13:18
Коментар #23

Buffon_fan1978

Коментари: 1 624
Регистриран: 22-April 06
Град: Пазарджик
Потребител No.: 107

Цитат(ELMANIFICO @ Sep 27 2006, 10:31 AM)
ami тая игра май ще е доста тъпа щом го няма наказанието
*

ako юве са направени както трябва - дремем ми на ..... дали го има наказанието! blush.gif

--------------------

+Quote Post
Ian
коментар 27 Sep 2006, 13:32
Коментар #24

sir

Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Абе поиграх я известно време т.нар. "по-добра игра" Pro Evolution Soccer, даже две издания. Общо взето доста бързо се върнах към ФИФА-та с всичките й бъгове и недомислици. Тази другата игрица първо да си оправи лицензите и кривите конзолни истории и тогава да претендира изобщо, че е нещо в жанра. И аз искам нещо по-яко от еднаквите игри на ЕА, уви, нищо такова не излиза на пазара. Това са реалностите, за съжаление...

--------------------

+Quote Post
Viking Juve
коментар 27 Sep 2006, 14:51
Коментар #25

juve tifoso
**

Коментари: 424
Регистриран: 31-July 06
Потребител No.: 172

Тази игра е елементарна smile.gif След 2 мача започнах да ги бия на World Class с по 3-4 гола разлика blink.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 27 Sep 2006, 16:00
Коментар #26

Juventus champion

Цитат(Drago @ Sep 27 2006, 02:51 PM)
Тази игра е елементарна smile.gif След 2 мача започнах да ги бия на World Class с по 3-4 гола разлика  blink.gif
*

Още ведньж ви казвам , изчакайте европейската версия !!не се хвьрляйте на тази

+Quote Post
nikentus
коментар 27 Sep 2006, 16:28
Коментар #27

ювентинец

Коментари: 5 203
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

За спора между Fifa и PES , не мога да взема обективно страна ,защото досега съм играл само фифа ,но тая година смятам да си изтегля и PES за да си кажа мнението .Иначе съм си дългогодишен фен на фифата и в тази версия(2007) доста по-трудно се бие на най-голямата трудност , поне досега tongue.gif

--------------------

+Quote Post
Viking Juve
коментар 29 Sep 2006, 17:29
Коментар #28

juve tifoso
**

Да ви се похваля biggrin.gif Победих "шампионите" с 2:1 със Палермо tongue.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 29 Sep 2006, 18:06
Коментар #29

Juventus champion

Цитат(Drago @ Sep 29 2006, 05:29 PM)
Да ви се похваля  biggrin.gif Победих "шампионите" с 2:1 със Палермо  tongue.gif
*

много малко бе tongue.gif

+Quote Post
Viking Juve
коментар 29 Sep 2006, 18:19
Коментар #30

juve tifoso
**

Все пак беше на Сан Сиро tongue.gif Като доидат на острова ще ги отупам biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
juvefan1897
коментар 29 Sep 2006, 19:25
Коментар #31

Juventus regular

Коментари: 2 081
Регистриран: 13-March 06
Град: София
Потребител No.: 64

По принцип съм доста добър на серията ФИФА но тази нещо ми се опъва от време навреме когато играя на последната трудност tongue.gif

И дано в европейската верия да има БГ отбори.Въпреки че и да няма 100 на 100 ще излезе пач с БГ първенство! wink.gif

+Quote Post
Ian
коментар 02 Oct 2006, 13:30
Коментар #32

sir

Инсталирах си я игрицата. Уви, не знам каква версия е, но промени кой знае какви между нея и последваща друга версия надали ще има. А това, което играх, определено не ми се нрави. Дори не са се постарали този път за разлика от предни издания. Явно е, че вече само на име разчитат и не си дават много зор. То няма и за какво де - продуктът сам си се продава.

Иначе начални впечатления малко... Играх всичко на дефолт, явно е семи-про трудността. Още първия гол, който ми вкараха, беше хипер нереален - с прехвърлящ удар от самия ъгъл на наказателното поле право в паяжинката. При това вратарят ми си беше на вратата. След това за две безобидни нарушения (е, верно отзадsmile.gif в центъра на терена ми извади два червени. Пропуснах всичките си положения сам срещу вратаря (6-7 общо), които на предните 3-4 фифи бележех поне на 50-60%. Извеждащите пасове са безмислени.
А и да не забравя най-големия си шок - взимам аз топката с вратаря и подавам с ръка (S) към някой близък футбалер, но вместо това идва некъф мухльо от нищото, овладява я и ми вкарва без напрежение. Викам си - айде, веднъж нещо не съм видял, че има близък противников футбалер. И в същия мач пак си подавам по същия начин. И същата работа. И започнах да практикувам нещо, което не бях ползвал от не знам коя фифа - да шутирам с вратаря. Не знам, не ми се нрави играта като цяло дотук... И това е само за 3 мача игра...

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 02 Oct 2006, 14:34
Коментар #33

Juventus champion

Играта е много по сложна отколкото излгежда , така че недей да сьдиш само от 3-4 мача .Предлагам ти да си пуснеш тренировка и там да експериментираш,защото стават страхотни неща.

+Quote Post
Viking Juve
коментар 02 Oct 2006, 15:07
Коментар #34

juve tifoso
**

Наистина стават страхотни неща smile.gif . На тренировката вкарах от корнер(директно) на Ман Юнайтед biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Ian
коментар 02 Oct 2006, 15:40
Коментар #35

sir

Не би било чак толкова ненормално, ако вкараш от корнер с Анри или Дел Пиеро примерно - даже е добре, ако са вкарали такава възможност. Обаче Сила от Сток Сити да ти отбележи гол, за който и Марадона би мечтал - това вече не е "страхотно".

А иначе смея да твърдя, че след десетина играни издания на поредицата + няколкото WC и Euro са ми достатъчни 3-4 мача да преценя нивото на играта. Ще играя още, естествено. Дано да сте прави smile.gif

--------------------

+Quote Post
A_D_P_10
коментар 02 Oct 2006, 17:09
Коментар #36

Juventus star

Коментари: 3 516
Регистриран: 23-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 109

За мен това е същата игра като ФИФА 06,която пък беше същата като ФИФА 05,която пък беше същата.............. biggrin.gif
Това не ми пречи да я разцъквам постоянно де... tongue.gif.....поне докато излезе PES6.
Инъче да ви се похваля изнамерих първата Fifa(99,9% съм сигурен че е първата) laugh.gif - FIFA 94 biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ;голяма е 1,45 МБ-едва я събрах на харда !!!!!!!!!!!! biggrin.gif tongue.gif blink.gif laugh.gif

--------------------
42

+Quote Post
snitch
коментар 02 Oct 2006, 18:03
Коментар #37

Juventus champion

Цитат(A_D_P_10 @ Oct 2 2006, 05:09 PM)
За мен това е същата игра като ФИФА 06,която пък беше същата като ФИФА 05,която пък беше същата.............. biggrin.gif
Това не ми пречи да я разцъквам постоянно де... tongue.gif.....поне докато излезе PES6.
Инъче да ви се похваля изнамерих първата Fifa(99,9% съм сигурен че е първата) laugh.gif - FIFA 94 biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  ;голяма е 1,45 МБ-едва я събрах на харда !!!!!!!!!!!! biggrin.gif  tongue.gif  blink.gif  laugh.gif
*

аз сьщо я имам , много е добра .Даже бих предпочел май нея пред някоя от по новите.

+Quote Post
Ian
коментар 04 Oct 2006, 18:33
Коментар #38

sir

Още впечатления (всъщност едничко, но като за 100), за съжаление предимно негативни отново...

Не знам на колко от вас ви е направило впечатление, но мен ми действа изключително изнервящо едва ли не всяка втора борба за висока топка да ми свири нарушение. По-голяма простотия отдавна не бях виждал във ФИФА - може би откак махнаха ударите без топка.

И за тоя т.нар. "мениджър моуд". Пълна пародия. Взимам скаутнати някакви балъци за по 100к и после ги продавам по 200-300. Предлагам двойни суми за играчи от долна дивизия, обаче курец - не идат. Все едно ЦСКА да предложи половин милион за зведа на Хасково и ония да не го пуснат. Некъф ужас, некъф ат. Нещо много са се осрали тоя път... Никак не ми харесва продукта.

--------------------

+Quote Post
Viking Juve
коментар 04 Oct 2006, 18:42
Коментар #39

juve tifoso
**

Незнам защо е така при теб, но при мен не свирят толкова много фалове при борба за висока топка .
А относно трансферите в мениджър моуд, при мен е същото. Колкото играча съм се опитвал да купя, нито един не е дошъл. angry.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 04 Oct 2006, 20:01
Коментар #40

Juventus champion

Абе това и мен ме дразни , но го има вьв всяка от последните ФИФИ(трудното закупуване на добьр). Прави се с цел пьво да ьпгрейднеж negotiatorite , за което ще ти трябват пари , за които ще трябва да играеш мачове и тн и тн

+Quote Post

8 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st November 2018 - 14:22ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team