IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

22 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Football Manager, SI Games
Garrett
коментар 23 Sep 2006, 12:17
Коментар #41

fino alla fine

Група: Admin
Коментари: 2 338
Регистриран: 26-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

.. както и то това как самият ти играеш, аз например понякога много обичам да се ровя, да гледам статистистики, оценки и пр. Общо взето играта има тенденция да става по-бавна, на старите Championship Managers един сезон се е изигравал за 2-3 часа, но с техническото осъвършенстване е неизбежно да дойде и по-голямата "тежест". А аз и играя и на слаба машина, че и 128 рам само имах преди, сега 256, това допълнително допринася за реализма biggrin.gif

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.
Go to the top of the page

+Quote Post
juvefan1897
коментар 23 Sep 2006, 12:27
Коментар #42

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 081
Регистриран: 13-March 06
Град: София
Потребител No.: 64

Цитат(Garrett @ Sep 23 2006, 01:17 PM)
.. както и то това как самият ти играеш, аз например понякога много обичам да се ровя, да гледам статистистики, оценки и пр. Общо взето играта има тенденция да става по-бавна, на старите Championship Managers един сезон се е изигравал за 2-3 часа, но с техническото осъвършенстване е неизбежно да дойде и по-голямата "тежест". А аз и играя и на слаба машина, че и 128 рам само имах преди, сега 256, това допълнително допринася за реализма biggrin.gif
*

Championship Manager 01/02 първият мениджър който играх.Толкова се бях зарибил че веднъж играх от 10 сутринта до 1-2 часа през ноща biggrin.gif Минах целия сезон. rolleyes.gif

Докато тук се играе повече най малкото защото гледаш какво се случва на самия мач а не само коментара.Така мача може да е 5-6 минути а на Championship Manager 01/02 съм срещал случай когато мача мина с 2 гола и нищо повече.Не по малко от минута.

Има си и опция full match.Тоест гледаш целия двубой,90 истински минути.

+Quote Post
Dreamer
коментар 23 Sep 2006, 12:47
Коментар #43

млад ентусиаст

Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 146

А какви луди мачове стават....Не знам дали ще ми повярвате , преди и на вас да ви се случи нещо подобно ,но все пак: играя с Юве четвъртфинал за ШЛ с Арсетата....Първия мач на "Деле Алпи" ги бия в 85 мин с 2-1 с дузпа на Тунчай или Златан (не помня вече).....и с един гол преднина отивам на " Хайбъри" .....Там за 15 мин Анри вкара хеттрик и аз бях близко до самоубийство....Бях почнал само с един нападател и за това в 25 мин смених Джаникеда с Трезегол ,който все още бе невъзтановен от контузия.....В резултат на това Рейес в 30-мин направи 4-0.....в края на полувремето този "гений" Златко намали 1-4 , а в продължението на първите 45 мин съдията сври дузпа за мен и вече при 2-4 имаше надежда в душата ми.....Тя се изпари още след първата атака на Арсенал след почивката ....На Анри му станаха множко головете ,но 5-2 в 46 мин, в 55-та Трез започна шоуто си 3-5 , но не знам защо винаги след мой гол ме лисваха със студена вода 59-та Гову (Арсетата го бяха купили на тая игра) направи 6-3....Вече бях отчаян...Следваха 10 мин затишие , до момента , в който Трез се измъкна сам срещу Льохман и Сол Кямбъл го фаулира -директен червен картон... От прекия свободен удар Павел направи 4-6 ...... после до 80 мин затишие , за да дойде отново мига на Трезегол 5-6 и вече крещях от кеф, но най забавното беше след това ,защото Арсетата тръгнаха смело напред и Трез само за 10 мин направи резултата 8-6 ......никога не съм толкова резултатен мач, наистина беше незабравимо преживяване.

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
juvefan1897
коментар 23 Sep 2006, 14:12
Коментар #44

Juventus regular

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Егати мача! biggrin.gif Моята най уникална победа беше когато гостувах на Ливорно.Първо полувреме 3-0 за тях. biggrin.gif Второ полувреме 5 гола на Тони и Ливорно 3:5 Фиорентина laugh.gif

Най уникалната ми загуба е ПСВ 6:4 Аякс biggrin.gif Поведох с 1-4 и оттам нататък ... Бой! blush.gif

+Quote Post
Viking Juve
коментар 23 Sep 2006, 14:14
Коментар #45

juve tifoso
**

Коментари: 424
Регистриран: 31-July 06
Потребител No.: 172

Моята най-голяма победа беше срещу някакъв естонски отбор в предварителните кръгове на УЕФА. 12-0 с Литекс smile.gif

--------------------

+Quote Post
Dreamer
коментар 23 Sep 2006, 14:15
Коментар #46

млад ентусиаст

Цитат(juvefan1897 @ Sep 23 2006, 12:12 PM)
laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif
Егати мача! biggrin.gif Моята най уникална победа беше когато гостувах на Ливорно.Първо полувреме 3-0 за тях. biggrin.gif Второ полувреме 5 гола на Тони и Ливорно 3:5 Фиорентина  laugh.gif 

Най уникалната ми загуба е ПСВ 6:4 Аякс  biggrin.gif Поведох с 1-4 и оттам нататък ... Бой! blush.gif
*

Евала ,баце!!! Аз срещу такива по малки отбори много често се дъня като гост ....при това веднъж паднах от лече с 1-4 на " Виа Дел маре" срам,срам ....оттогава със схема 4-3-3 не излизам за гостуване rolleyes.gif

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 23 Sep 2006, 15:15
Коментар #47

Juventus champion

Коментари: 7 530
Град: Русе
Потребител No.: 171

Моята най-голяма е 13-0 срещу валядолид с реал мадрид ама валядолид беха изпаднали в последната дивизия и ги бих за купата.
Яка победа с Юве мулян ма водеха 3-0 и аз направих 4-3.

+Quote Post
kiako
коментар 23 Sep 2006, 15:33
Коментар #48

Promising youngster
*

Коментари: 26
Регистриран: 11-September 06
Потребител No.: 199

Най-добрия ми мач беше с Челси срещу Байерн (М).Победа с 9:1 smile.gif

+Quote Post
Hristo
коментар 23 Sep 2006, 17:51
Коментар #49

Juventus champion

Коментари: 6 032
Регистриран: 24-April 06
Потребител No.: 110

Темата е страхотна.И аз я обожавам тази игра.Първият ми мениджър беше Championship Manager 2003/2004.След това започнах само Football Manager (2 години) е сега с огромно нетърпение очаквам FM 2007.
Най-напред на CM започнах с Юве и за 6 сезона спечелих абсолютно всичко възможно,без УЕФА и Интертото естествено и мисля,че направих 1 требъл и 2 дубъла biggrin.gif Но наистина беше прекалено лесно.

На FM 2005 постигнах най-големите си успехи.

Първо с Man Utd изградих невероятен състав(съжалявам,че не си го записах някъде и сега не си го спомням целия:вратар-Фрей,защитници Киву,Мексес,Евра...халфова линия:ляво - Уесли Снайдер от Аякс , дясно - Кристияно Роналдо...а напред Бербатов и Джилардино).Отборът беше хем много млад(това е основната ми цел),хем много опитен и съставен от изключителни таланти.Изкарах 5 сезона,като през всичките спечелих 5 титли,3 КЕШ и по два пъти двете купи.Всеки сезон правех дубъл и един требъл.Но е факт:с отбори като Юве,Ман Юн,Барса,Реал,Милан...е прекалено лесно.Хубавото е,че можеш да купиш който си поискаш и да си направиш своя Дрийм Тийм.

След това най-голямото ми постижение - Монако excl.gif
Като на шега започнах с тях и изкарах 10 сезона.Спечелих всичко без ШЛ(играх 4 полуфинала,но дотам) - 10 титли на Франция от 10 възможни excl.gif (съмнявам се някой друг да има подобно постижение tongue.gif ),купа на УЕФА,по 2 купи на Франция и на Лигата,9 суперкупи на Франция.Единственият ми финал за Суперкупата на Европа загубих от...Милан след като водех с 1:0 до 81 минута sad.gif
Беше трудно,защото отборът имаше много малко приходи(капацитетът на стадиона беше около 16-17 000,а на мач обикновено идваха 14-15 000 и приходите от билети бяха нищожни в сравнение с Ман Юн - 65-70 000 души всеки мач).
Всичко започна,когато първия сезон купих Робиньо за 10 млн и направих тандем Робиньо - Савиола,който беше под наем от Барса.И следващия сезон продадох Робиньо на Барса за...40 млн - 30 млн евро печалба.За 20 млн купих Божинов,а останалите играчи ги взимах или на аванта,или ги спазарявах на ниски цени(сред тях бяха Бербатов,Бумсонг,Масчерано,Нико Кранчар - невероятен плеймейкър,Даниел Биерофка от Леверкузен ми го дадоха за 300 000, а при мен стигна 10 млн евро,Колинс Джон от Фулъм и др.).Общо взето запазих основно защитата - Скилачи,Евра и Майкон + Бумсонг.В средата бяха Масчерано,Кранчар,Биерофка и Капо(4-4-2 Diamond) и напред Бербатов-Божинов.След 10 сезона се оттеглих и оставих отбора на 4 място в клубната ранглиста на Европа.След това малко бях безработен и само наблюдавах как се справя отбора,който на практика бях ръководил 10 сезона и бях изградил сам и те продължаваха да мачкат.Наистина беше страхотно изживяване с Монако.
По принцип винаги играя с отбори,които харесвам.
Предния менаджер изкарах 1 сезон с Бетис - 3 място,но после не издържах и почнах с Юве.Именно в Бетис открих Фред,привлякох го за около 10 млн и оня ми стана основен реализатор.Водих също Фиорентина и Левски,но без особени успехи.С Юве направих 4 сезона и спечелих всичко.
Сега нямам търпение да излезе новия,да се мятам с Юве и да направя поне 6-7 сезона.После смятам да поема Лион и накрая Спартак Варна smile.gif - бъдещите ми треньорски планове.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 23 Sep 2006, 22:10
Коментар #50

Juventus champion

И аз бях подобно ама с Марсилия ся играя с Палермо smile.gif

+Quote Post
snitch
коментар 23 Sep 2006, 22:56
Коментар #51

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 658
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

С никой друг освен с Юве не сьм играл, пробвах и с ЦСКАто ама не е сьщото..

+Quote Post
Garrett
коментар 23 Sep 2006, 23:03
Коментар #52

fino alla fine

Коментари: 2 338
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

icaka браво, добри отбори си градил, само тия 4 1/2 финала развалят картинката smile.gif наистина, там малко по-различно се играе - понякога се случват нелогични неща и ти се струва че всичко е шанс - но не е точно така.

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
Hristo
коментар 23 Sep 2006, 23:11
Коментар #53

Juventus champion

Цитат(snitch @ Sep 23 2006, 11:56 PM)
С никой друг освен с Юве не сьм играл, пробвах и с ЦСКАто ама не е сьщото..
*

Ами и аз в началото играх само с Юве,ама после реших да изградя един млад и същевременно изключително силен отбор,съставен само от талантливи играчи и избрах Ман Юн.Постепенно разкарах повечето от играчите,купих гореспоменатите и се получи.От действителния отбор останаха само Гигс,Скоулс и Нистелрой,които бяха резерви и един от любимците ми малкия Роналдо,който беше твърд титуляр.Останалите ги предложих на други клубове,с други думи направо ги изгоних blush.gif Така за 2 сезона моят Ман Юн почти не приличаше на истинския smile.gif Мисля,че освен Скоулс нямаше други англичани или ако е имало са били 2-3-ма най-много.
А в Ювентус просто нямаше как да разкарам тези играчи,които в реалния живот боготворя.Сега вече е различно.Неприятните физиономии ги няма,а и ще заложа на повече момчета от школата.Дано да излиза по-бързо,че вече не издържам.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Hristo
коментар 23 Sep 2006, 23:42
Коментар #54

Juventus champion

Цитат(Garrett @ Sep 24 2006, 12:03 AM)
icaka браво, добри отбори си градил, само тия 4 1/2 финала развалят картинката smile.gif наистина, там малко по-различно се играе - понякога се случват нелогични неща и ти се струва че всичко е шанс - но не е точно така.
*

Доста често имах късмет в жребиите и попадах на отбори от моята черга,както се казва.Но по-нататък вече идваха грандовете и бях безпомощен.Представях се достойно и губех с малко,но...губех.На единия полуфинал победих арсенал у дома с 1:0 и си повярвах,че мога да стигна до финала,но на реванша ме отнесоха 8:0 blush.gif Не можах да повярвам.Нямаше никаква логика.Това е и най-голямата ми издънка.Иначе няколко пъти отстранявах Барса,Реал и Челси.
Най-трудното в началото беше да купувам футболисти,тъй като не разполагах с голям бюджет за трансфери и за заплати.Затова следях внимателно играчите,на които им изтичат договорите и не ги подновяват(6 месеца преди изтичането им ме уведомяват и аз веднага се пробвам с Approach To Sign).А и от продажбите на Робиньо и Шевантон спечелих доста пари.Доколкото си спомням ,когато поех отбора балансът беше около 20 000 000 евро,а когато го напуснах - 80 000 000.Но въпреки това не харчех почти нищо,просто винаги намирах добри играчи на аванта.А и почти всеки сезон раздаваха дивиденти на Shareholders и много се нервех.Обикновено около 15-20 000 000 в зависимост от приходите през сезона.Един сезон дадоха 35 000 000 и направо побеснях.Цял сезон се опитваш да пестиш,печелиш трофеи,наградни фондове и накрая тези пари просто изчезват.Не е честно.За сравнение в Манчестър всеки сезон имах чиста печалба от 20-30 млн евро,при това след огромни разходи за трансфери и заплати.Но там основно печелех от продажба на билети,докато в Монако,ако на мач имаше 15 000 души си беше цяло събитие.
Много се бях зарибил с Монако и много се вживявах.Просто всеки мач го изживявах много.Не си бях помислял,че мога да издържа 10 сезона.По принцип изкарвам най-много 4-5 и ако спечеля всички трофеи,почвам с друг отбор.Но с Монако не беше така.За 2 сезона изградих много силен отбор и всеки сезон добавях към него 1-2 класни попълнения и продавах тези играчи,които през сезона не са оправдали очакванията ми или съм получавал за тях добри оферти.Но запазих едно ядро футболисти и около него надграждах постоянно.Това беше защитата (Скилачи,Евра и Майкон),халфовете Биерофка,Кранчар и Масчерано и напред Божинов.Те бяха основните ми играчи.след 5 или 6 сезона привлякох и Бербатов.Наистина беше тежко след 10 сезона да спра,но исках да завърша на върха - 10 от 10.Признавам,че на два пъти спечелих титлата в последния кръг с 1 точка преднина,след като изоставах преди това с 2 и изглеждаше невъзможно да спечеля.Но това е част от играта.

--------------------

+Quote Post
juvefan1897
коментар 24 Sep 2006, 00:01
Коментар #55

Juventus regular

Цитат(icaka @ Sep 24 2006, 12:42 AM)
Доста често имах късмет в жребиите и попадах на отбори от моята черга,както се казва.Но по-нататък вече идваха грандовете и бях безпомощен.Представях се достойно и губех с малко,но...губех.На единия полуфинал победих арсенал у дома с 1:0 и си повярвах,че мога да стигна до финала,но на реванша ме отнесоха 8:0 blush.gif Не можах да повярвам.Нямаше никаква логика.Това е и най-голямата ми издънка.Иначе няколко пъти отстранявах Барса,Реал и Челси.
Най-трудното в началото беше да купувам футболисти,тъй като не разполагах с голям бюджет за трансфери и за заплати.Затова следях внимателно играчите,на които им изтичат договорите и не ги подновяват(6 месеца преди изтичането им ме уведомяват и аз веднага се пробвам с Approach To Sign).А и от продажбите на Робиньо и Шевантон спечелих доста пари.Доколкото си спомням ,когато поех отбора балансът беше около 20 000 000 евро,а когато го напуснах - 80 000 000.Но въпреки това не харчех почти нищо,просто винаги намирах добри играчи на аванта.А и почти всеки сезон раздаваха дивиденти на Shareholders и много се нервех.Обикновено около 15-20 000 000 в зависимост от приходите през сезона.Един сезон дадоха 35 000 000 и направо побеснях.Цял сезон се опитваш да пестиш,печелиш трофеи,наградни фондове и накрая тези пари просто изчезват.Не е честно.За сравнение в Манчестър всеки сезон имах чиста печалба от 20-30 млн евро,при това след огромни разходи за трансфери и заплати.Но там основно печелех от продажба на билети,докато в Монако,ако на мач имаше 15 000 души си беше цяло събитие.
Много се бях зарибил с Монако и много се вживявах.Просто всеки мач го изживявах много.Не си бях помислял,че мога да издържа 10 сезона.По принцип изкарвам най-много 4-5 и ако спечеля всички трофеи,почвам с друг отбор.Но с Монако не беше така.За 2 сезона изградих много силен отбор и всеки сезон добавях към него 1-2 класни попълнения и продавах тези играчи,които през сезона не са оправдали очакванията ми или съм получавал за тях добри оферти.Но запазих едно ядро футболисти и около него надграждах постоянно.Това беше защитата (Скилачи,Евра и Майкон),халфовете Биерофка,Кранчар и Масчерано и напред Божинов.Те бяха основните ми играчи.след 5 или 6 сезона привлякох и Бербатов.Наистина беше тежко след 10 сезона да спра,но исках да завърша на върха - 10 от 10.Признавам,че на два пъти спечелих титлата в последния кръг с 1 точка преднина,след като изоставах преди това с 2 и изглеждаше невъзможно да спечеля.Но това е част от играта.
*

Евала човек! smile.gif Играеш! wink.gif

Аз бях нещо подобно със Селтик.Но издържах само 5 сезона.Ти с твойте 10 направо ти се чудя.Аз играя играя но по някое време зарязвам сейфа и почвам нов с друг отбор.
Може да прозвучи малко лудо но понякога когато се чудя с кой да играя хващам фифата избирам там някъв отбор изиграя 2-3 мача и пускам мениджъра. laugh.gif Нещо като свръхскоростно зарибяване laugh.gif

Например много се бях надъхал по време на Световното да играя с нац отбор.Хванах Италия станах шампион и..сега сейфа си седи.

+Quote Post
Dreamer
коментар 24 Sep 2006, 11:27
Коментар #56

млад ентусиаст

Ако не играя с Юве на Мениджъра, то винаги си избирам някой отбор от долните дивизии на Англия(icaka,брато евала ти правя за Монако, обаче как не те е било гнус да играеш с Ман.Лайн не знам wink.gif ) Обикновенно си избирам Хъдърсфийлд или Шефилд Уензди....Супер зарибявка е да изкачиш две нива на дивизионния футбол и да вкараш заспалото величие отново в елита(и Хъдърс и Уензди сапечелили доста трофеи на домашната сцена в далечното минало) Там най-голямото ми постижение бе с кукумявките -с тях за три сезона от лига 1 се изкачих в Премиършип....а там в първия ми сезон само с един трансфер (на Джейсън Юъл -свобаден) завърших 5-ти , като на Хилзбъро изпрасках и Челси(3-0) , и Ман (2-1) , и Арсетата (3-1) , и Ливърпул(2-0) ....просто отборът беше пълен с млади таланти,които се развиваха супер добре , а и освен това бяха дяволски добре сработени, а единственото ми ново попълнение Юъл вкара 25 гола ,като половината мачове , той буквално си ги спечели......А пък с Хъдърсфийлд , веднъж като влезнах във висшата лига взех Деко де Соуса на свободен трансфер -как се нави да дойде , още ми е чудно........... smile.gif

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 24 Sep 2006, 12:34
Коментар #57

Juventus champion

Незнам какво толкоз се радвате на отборите на ицака като и аз съм стигал до 2013 с Чарлтън и съм печелил kупата на уефа при положение че ги извадих от 2-ра дивизия,щото бях почнал с ливърпул ама като видех како стана с чарълтън и ги поех,а един приятел е стигал до 2046 с Реал Мадрид те са му любими и съм го виждал с очите си с некви футболисти дет въобще неможе да се знаят,но му се бъгна играта щеше да играе още така че 10 сезона са нищо.

+Quote Post
snitch
коментар 24 Sep 2006, 12:40
Коментар #58

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 658
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

След 15-16 сезона си мисля , че трьпката изчезва, защото всички познати футбалери ще са се отказали и не е толкова интерсно да играеш с измислени футболисти.

+Quote Post
bianconero
коментар 24 Sep 2006, 13:46
Коментар #59

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Потребител No.: 9

Цитат(snitch @ Sep 24 2006, 01:40 PM)
След 15-16 сезона си мисля , че трьпката изчезва, защото всички познати футбалери  ще са се отказали  и не е толкова интерсно да играеш с измислени футболисти.
*
Хм, абе има логика че една кариера на футболист продължава средно 10 години ама това играта да генерира измислени играчи не е много добро решение.
С тоя състав на Ювентус с който съм в момента явно няма да изкарам дълго.
То след 10 сезона с Юве май само Божинов, Балзарети и Киелини ще ги държа още ако не са ме ядосали.

--------------------

+Quote Post
juvefan1897
коментар 24 Sep 2006, 13:53
Коментар #60

Juventus regular

Цитат(Didier Deshamp @ Sep 24 2006, 01:34 PM)
Незнам какво толкоз се радвате на отборите на ицака като и аз съм стигал до 2013 с Чарлтън и съм печелил kупата на уефа при положение че ги извадих от 2-ра дивизия,щото бях почнал с ливърпул ама като видех како стана с чарълтън и ги поех,а един приятел е стигал до 2046 с Реал Мадрид те са му любими и съм го виждал с очите си с некви футболисти дет въобще неможе да се знаят,но му се бъгна играта щеше да играе още така че 10 сезона са нищо.
*

Уахахха 2046. laugh.gif laugh.gif Браво на твоя приятел.Браво и на твоя Чарлтън и купата на уефа biggrin.gif

+Quote Post

22 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th July 2018 - 05:40ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team