IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

22 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Football Manager, SI Games
Garrett
коментар 22 Sep 2006, 20:44
Коментар #21

fino alla fine

Група: Admin
Коментари: 2 335
Регистриран: 26-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

Е, не знам колко от тези са нападатели, защото аз говорех само за такива smile.gif. Ако са всички - ок. Сергейчо го знам, развива се, ама е далеч от класата на Делгадо - да не говорим за Фред и т.н.

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.
Go to the top of the page

+Quote Post
snitch
коментар 22 Sep 2006, 20:48
Коментар #22

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 658
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Абе хора като почвате игра с Юве, пуска ли ви измислени играчи??и по колко

+Quote Post
Garrett
коментар 22 Sep 2006, 21:10
Коментар #23

fino alla fine

Цитат(snitch @ Sep 22 2006, 09:48 PM)
Абе хора като почвате игра с Юве, пуска ли ви измислени играчи??и по колко
*

По принцип играта генерира играчи, т.нар. регени. До колкото знам има два вида 1) млади играчи, които се появяват в юношеските отбори (неизбежно е, все пак познатите футболисти от съвремието се изчепват още след 4-5 сезона) 2) в отбори, играещи в лиги, които не си избрал в началото - там има доста такива генерирани футболисти. Практика е примерно ако реал останат само с Касияс и той се контузи изведнъж да се появяват несъществуващи вратари със стряскащи оценки. Не мислете обаче Mustermann от Байерн за такъв - това си е Кан, на който кой знае защо не са получили лиценз - поне така предполагам. smile.gif

Та така, в началото е възможно да се появяват такива футболисти и в Юве - макар че главно в резервния състав.

--------------------
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
bianconero
коментар 22 Sep 2006, 21:13
Коментар #24

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 9

Абе реших да го видя какво представлява това нещо ама то имало всякакви мениджъри. Това всичко различни игри ли ?

FIFA World Cup 2006
FIFA Manager 2006
Football Manager 2006
FA Premier Manager 2002

А на футбол мениджъра има и някакви стари версии от 2002 май.
Моля някой експерт мениджър да ми препоръча от къде да я дръпна тая игричка.

--------------------

+Quote Post
Viking Juve
коментар 22 Sep 2006, 21:16
Коментар #25

juve tifoso
**

Коментари: 424
Регистриран: 31-July 06
Потребител No.: 172

ArenaBG ако имаш регистрация smile.gif

--------------------

+Quote Post
Garrett
коментар 22 Sep 2006, 21:26
Коментар #26

fino alla fine

Цитат(bianconero @ Sep 22 2006, 10:13 PM)
Абе реших да го видя какво представлява това нещо ама то имало всякакви мениджъри. Това всичко различни игри ли ?

FIFA World Cup 2006
FIFA Manager 2006
Football Manager 2006
FA Premier Manager 2002

А на футбол мениджъра има и някакви стари версии от 2002 май.
Моля някой експерт мениджър да ми препоръча от къде да я дръпна тая игричка.
*

Така, търси това:
Football.Manager.2006.AlcoholClone
или това:
Football.Manager.2006-RELOADED

Това са различни рилийзи. Както е казал Drago, и двата ги има на арената. Ако не можеш да я използваш и не можеш да ги намериш кажи, ще поровя по тракерите. Аз лично използвах първият - разликата доколкото си спомям беше в това, че второто има крак и не ти трябва image-a на диска за да играеш.. ама пък това е дразнещо когато инсталираш "кръпката" (patch-a) 6.03.. абе като ги намериш , чети в инфото - там има инструкции как се инсталира.

Иначе Championship Manager има някъде от 1999 година - всъщност не съм сигурен, може и от по-рано. От 2004 нататък играта става Football Manager, като има и Championship, но той не е толкова добър. Има и мениджъри на EA Games.. серията фифа - тях не ги знам как са точно, но по това което съм чувал, чел и виждал са отвратителни.

--------------------

+Quote Post
bianconero
коментар 22 Sep 2006, 21:44
Коментар #27

Juventus star

Ами намерих ги и двата рилийза и то на различни места.
Ако не се появя 2-3 дни във форума, сигурно имам скудето и ШЛ за печелене. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 22 Sep 2006, 22:14
Коментар #28

Juventus champion

Цитат(Garrett @ Sep 22 2006, 09:10 PM)
По принцип играта генерира играчи, т.нар. регени. До колкото знам има два вида 1) млади играчи, които се появяват в юношеските отбори (неизбежно е, все пак познатите футболисти от съвремието се изчепват още след 4-5 сезона) 2) в отбори, играещи в лиги, които не си избрал в началото - там има доста такива генерирани футболисти. Практика е примерно ако реал останат само с Касияс и той се контузи изведнъж да се появяват несъществуващи вратари със стряскащи оценки. Не мислете обаче Mustermann от Байерн за такъв - това си е Кан, на който кой знае защо не са получили лиценз - поне така предполагам. smile.gif

Та така, в началото е възможно да се появяват такива футболисти и в Юве - макар че главно в резервния състав.
*

Аха защото когато стартирах играта с Юве ми пусна някакьв Cavahna =халф , ама страшеен и се зачудих дали има наистина има такьв играч.

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 22 Sep 2006, 22:33
Коментар #29

God Fuck The Queen

Коментари: 2 374
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Аз играя от много време на такива игри още от Championship Manager 97-98-през този сезон за първи път гледах Юве и ми беше много интересно да взема скудето и Шампионска лига с тогавашния отбор-Дел Пиеро,Зидан,Индзаги и т.н.
Оттогава играя на всяка една версия,но последната ФМ 2006 Юве е страхотно силен и почти непобедим отбор и не е толкова интересно да играеш с тях.
Златко е невероятен-вкарва по 40 гола на сезон,Дел Пиеро и Трезеге също.
Може би най-голямото ми постижение е Шампионската лига през 2008 с ЦСКА
Москва biggrin.gif

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
bianconero
коментар 23 Sep 2006, 07:36
Коментар #30

Juventus star

Вече мисля че се образовах доста за тоя мениджър. biggrin.gif
В датата имало една малка тема за Football Manager 2006 -
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=484696
- само 287 страници и 5732 мнения.

Скоро и аз може да се похваля че съм спечелил нещо или съм открил някой млад талант.

--------------------

+Quote Post
Garrett
коментар 23 Sep 2006, 09:28
Коментар #31

fino alla fine

Не бих те съветвал много да тръгнеш да четеш тази тема. В този форум средната възраст е доста ниска и освен за извор на бисери аз лично за друго не го използвам.

Иначе в бгплей също имаше не малка тема за ФМ2006, поне 50 страници доколкото си спомням - колко е ползотворна не знам, но бях чел малко и определено ще да е по-добра от тази в дата.бг.

Ето го сайтът на българските рисърчъри - http://www.fmbulgaria.com/, както и форумите на SIGames http://community.sigames.com/eve/forums.

--------------------

+Quote Post
Dreamer
коментар 23 Sep 2006, 10:43
Коментар #32

млад ентусиаст

Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Потребител No.: 146

Цитат(bianconero @ Sep 23 2006, 05:36 AM)
Вече мисля че се образовах доста за тоя мениджър.  biggrin.gif
В датата имало една малка тема за Football Manager 2006 -
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=484696
- само 287 страници и 5732 мнения.

Скоро и аз може да се похваля че съм спечелил нещо или съм открил някой млад талант.
*

Бих те посъветвал , ако ще почваш да правиш игра с Юве да се опиташ да привлечеш в началото едно добро ляво крило(или ляв външен ляв-трябва describtion-а на играча да е winger) и нищо друго , тъй като в този си вид отбора е перфектен и почти непобедим....Лявото крило ти трябва тъй като , ако Павката се контузи , на негово място можеш да пускаш само Оливера , а той за цялостното ниво на отбора е доста слаб и ще ти дъни работата.....Аз много обичам да си взимам Санлъ Тунчай от Фенерите -някъде 8-9 милиона и ти го дават.....Оттам нататъка е много важно да си направиш set pieces takers- демек да определиш до завидна дълбочина кой ще ти изпълнява дузпи,корнери ,преки свободни, дълги тъчове и прочие....И вече по време на играта през първия сезон много внимавай при гостувания на отбори като Лече , Фиорентина, Удинезе , Самп .....там почвай по деванзивно....може и с един нападател и трима разбивачи....... В големите дербита , обаче като си гост и това го направиш е грешка ....там си играй с нормална тактика.....и всъщност всичко това , което казах е само начин, по който можеш да печелиш , но има и стотици други , така че просто се наслаждавай на лудата игра. smile.gif

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
bianconero
коментар 23 Sep 2006, 11:03
Коментар #33

Juventus star

Златко можел и да да вкарва. blink.gif
И то по 4 в един мач. biggrin.gif

Някои от капачките са ги докарали горе долу до поведението на оригинала. smile.gif
Особенно Недвед и Каморанези мисля че доста реалистично се движат по терена.
Ама при Златио са вкарали фантастичен елемент.

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 23 Sep 2006, 11:06
Коментар #34

Juventus champion

Добре де , на ФМ 2005 Капо и Оливеира са ми мега добри , КАпо все Злтна топка и почти всички награди , а Оливеира струва 40 млн ??На Фм 2006 пак ли са толкова добри.

+Quote Post
Riddler
коментар 23 Sep 2006, 11:16
Коментар #35

Цар и Господар

Коментари: 566
Регистриран: 23-February 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 28

Ами Капо определено има оценки, но не ми прави кеф да играя със силни отбори, закотвил съм се мощно със Бостън Юнайтед, класирах ги във Висшата лига след няколко сезона упорита работа, но да ви казвам играчи те вече при мен повечето са измислени или от долните дивизии.играе ми се, но не намирам никакво време sad.gif Иначе FM07 малко преди коледа smile.gif

--------------------

+Quote Post
Garrett
коментар 23 Sep 2006, 11:17
Коментар #36

fino alla fine

Оливейра при мен Барса го купиха за 15-20 млн blink.gif но така и не разви кой знае колко. Капо е не е лош, средна работа - не бих казъл че е за Юве обаче, да не говорим за заместник на Павката.

А bianconero - в крайна сметка има малко логика, надцененият Златан. Играта излезе точно преди една година, тогава той беше след успешният си дебютен сезон и бъдещето му изглеждаше доста по-розово. Аз още като играех зимата си мислех дали ще го nerf-нат в новия мениджър, няма как просто, ако гонят реализъм ще трябва поне малко. smile.gif

А за движението на капачките smile.gif нямаш представа какво е когато Росен Кирилов (или някой друг от наще дървосекачи беше, бяха го взели в А някой от по-слабите отбори) се засили към топреализатора ти Златан, последва фал и капачката "остане да лежи на тревата" biggrin.gif. Тръпката е неуписуема.. като се замисля после май не игра няколко месеца.

--------------------

+Quote Post
juvefan1897
коментар 23 Sep 2006, 11:36
Коментар #37

Juventus regular

Коментари: 2 080
Регистриран: 13-March 06
Град: София
Потребител No.: 64

Цитат(snitch @ Sep 23 2006, 12:06 PM)
Добре де , на ФМ 2005 Капо и Оливеира са ми мега добри , КАпо все Злтна топка и почти всички награди , а  Оливеира струва 40 млн ??На Фм 2006 пак ли са толкова добри.
*

На 05 бяха луди и сега са такива.Капо играе чудесно почти няма слаб мач.А Оливейра е идеален когато Камо се контузи или не е във форма. wink.gif Вършат ми чудесна работа като резерви.

А за движението - веднъж играя срещу Милан и Трезеге излиза съм срещу вратаря като преди това Неста е пред него.Кръгчето или капачката обозначаваща Давид буквално мина отгоре над тази с името на Неста laugh.gif laugh.gif Аз си го обяснявам като че Давид си е повел топката между краката на Неста или пък го е прегазил biggrin.gif

Има ги и двойните пасове прехвърлящите удари.Както и доста повече центрирания.На 05 нямаше толкова много центрирания но в 06 падат доста голове от тях biggrin.gif

+Quote Post
bianconero
коментар 23 Sep 2006, 11:41
Коментар #38

Juventus star

Абе интересна е играта само че иска повече време и да се мисли.
Доста подробности има върху които може да се помисли преди мач.
Това ако трябваше да го направят в книга кой знае колко страници щеше да е.

И не знам дали е по-интересно да играеш със силен или слаб отбор ама да играя с други отбори освен с Юве няма да ми е интересно. То когато не можеш да подреждаш познатите играчи и да има даваш ъкъл как да играят тръпката едва ли ще е същата.

И да попитам - един пълен сезон средно за колко време се изиграва ?
Не видях какви мачове предстоят ама имаше няколко приятелски, после мача за супрекупата и Серия А. Значи за един сезон от 50 мача ще отидат 8-10 часа.

Също да питам за тия подробности кой ще изпълнява корнерите, дузпите и фауловете имат ли голямо значение ? Според мен не са много важни но все пак не избрах произволни футболисти.

Цитат
нямаш представа какво е когато Росен Кирилов (или някой друг от наще дървосекачи беше, бяха го взели в А някой от по-слабите отбори) се засили към топреализатора ти Златан, последва фал и капачката "остане да лежи на тревата" . Тръпката е неуписуема.. като се замисля после май не игра няколко месеца.
Може и да разбера каква е тръпката. smile.gif
Ще му измисля на Златко някакъв вид тормоз.

--------------------

+Quote Post
juvefan1897
коментар 23 Sep 2006, 11:56
Коментар #39

Juventus regular

Коментари: 2 080
Регистриран: 13-March 06
Град: София
Потребител No.: 64

Цитат(bianconero @ Sep 23 2006, 12:41 PM)
Също да питам за тия подробности кой ще изпълнява корнерите, дузпите и фауловете имат ли голямо значение ? Според мен не са много важни но все пак не избрах произволни футболисти.
*

Бих казал че имат някакво значение.От корнери и преки свободни удари падат доста голове.
А за това кой да ги изпълнява си имат показатели.Corners и free kicks.
Гледаш тези показатели.Недвед например има 18 и от двете.Гледаш кой му е по силният крак.Да кажем левият.И го слагаш да бие корнерите и преките от дясната страна.Пак казвам доста голове се получават.

За дузпите също си има отделен показател.

+Quote Post
Dreamer
коментар 23 Sep 2006, 11:59
Коментар #40

млад ентусиаст

Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Потребител No.: 146

Дам juvefan ,напълно прав си за статичните положения, а колкото до времетраенето на един сезон , зависи може за 8-10 часа , ама може и повече, зависи каква е големината на играта и как ти зарежда pc-то...........

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post

22 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 16th July 2018 - 01:03ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team