IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

16 страници V  « < 14 15 16  
Reply to this topicStart new topic
> Фабио Капело
bate_vanio
коментар 09 Feb 2012, 13:42
Коментар #301

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 767
Регистриран: 17-March 08
Град: blagoevgrad
Потребител No.: 969

Дон Фабио няма да поеме Интер.Той си държи на думата. http://inter.sportal.bg/news.php?news=3312...149&champ=3

Аз мисля,че има голям шанс да поеме РОМА.

пс-не мога да пиша дълги постове и да ви обеждавам smile.gif

--------------------
ЗАПИШИ СЕ ВЪВ ФЕН КЛУБ "ЮВЕНТУС БЪЛГАРИЯ" И СТАНИ ЧАСТ ОТ СЕМЕЙСТВОТО НИ !
Go to the top of the page

+Quote Post
Бялото Перо
коментар 09 Feb 2012, 18:51
Коментар #302

Juventus regular

Коментари: 1 437
Регистриран: 15-March 11
Потребител No.: 24 519

моята прогноза е че ще замени Алегри, възможно е дори това да стане преди края на първенството....
Просто към момента Милан реално нямат алтернатива или на сигурно с Капело или риск с виа боаш (несполучлив). А оставането на Алегри си е буксуване на едно място, при това не много добро

--------------------
Формата е временна, докато класата вечна

+Quote Post
stefoto
коментар 11 Feb 2012, 10:24
Коментар #303

Juventus star

Група: Ветерани
Коментари: 3 510
Регистриран: 30-April 07
Град: София
Потребител No.: 482

Дон Фабио: Не ме чакайте в Италия

Италианският специалист Фабио Капело, който до преди часове бе начело на английския национален отбор, заяви, че не смята да се завръща начело на италиански състав. Досега в клубния футбол дон Фабио е бил начело на Милан, където започна бляскавата си треньорска кариера, Реал Мадрид, Рома и Ювентус.

"Няма никакво мое бягство от Англия. Просто имаше недоразумение и прецених, че е редно да си подам оставката. Нищо повече. Относно моето бъдеще ще кажа, че всички тези публикации за Интер, Ювентус и т.н. не отговарят на истината. Бъдещето ми не е свързано с италианския футбол, а е зад граница", разкри 65-годишният наставник. Смята се, че Капело е силно желан от ръководството на руския Анжи.

sportal.bg

+Quote Post
Rumbeti
коментар 11 Feb 2012, 20:44
Коментар #304

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Доста въпросителни има тук. СПоред мен обаче това е фарс и Кпаело може да дойде именно в Италия. Все пак ще видим какво ще стане smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
outbreak
коментар 20 Nov 2012, 19:24
Коментар #305

Juventus regular

Коментари: 2 272
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Капело: Ювентус е без конкуренция на Апенините

Няма битка за титлата в Серия „А“, отсече Дон Фабио

Селекционерът на Русия Фабио Капело е убеден, че Ювентус с лекота ще спечели титлата в Италия през настоящия сезон, съобщават медиите на Апенините.

„Няма битка за титлата. Ювентус ще вземе Скудето“, убеден е митичният треньор. „Днес в Серия „А“ Ювентус може да прави каквото си поиска“, добави бившият наставник на бианконерите, който е водил още Милан, Реал Мадрид и Рома.

Припомняме, че от 2004 до 2006 година Дон Фабио бе начело на Старата госпожа. Тогава той взе две титли с клуба от Торино, но по-късно те му бяха отнети заради скандала „Калчополи“.

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 19 Jun 2013, 02:04
Коментар #306

Juventus champion

Коментари: 5 012
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Говори се , че Капело ще поеме П$Ж-то ohmy.gif . В сряда или четвъртък го обявяват post-294-1158668256.gif

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 23 Sep 2013, 22:02
Коментар #307

Juventus champion

->

Този коментар е бил редактиран от J.T.Ultras на 27 Sep 2013, 21:15

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 23 Sep 2013, 22:02
Коментар #308

Juventus champion

Фабио Капело:

Най-добрият футбол в света е на Борусия Д

Пред „Билд” националният селекционер на Русия Фабио Капело говори за положителното развитие на Бундеслигата в последните години. Но не пропусна да изкоментира още трансферите на Йозил по посока Арсенал и Бейл по посока Реал М. И оцени високо шансовете на Рибери да грабне Златната топка под носовете на Меси и Кристиано Роналдо.

Хане Ингверсен

- Фабио, какви са шансовете на Байерн да стане първият отбор, който защитава титлата си в Шампионската лига?
- Доста тежко ще им бъде! Силни са, но смениха треньора и ще им трябва време, за да разберат стила на Пеп Гуардиола. Не знам дали ще са готови да спечелят отново още този сезон. Моят фаворит за Шампионската лига сега е Реал М!

- Вие сте Италианец, вярвате ли, че и италиански отбор може да спечели Шампионската лига?
- За мен Ювентус е най-силният ни представител.

- Беше ли възможно преди 10 г. треньорът на клуб от световна величина като Гуардиола да премине в отбор от Бундеслигата?
- Никакъв шанс! Тогава всичко се въртеше около Англия, Испания и Италия. Немският футбол винаги е бил силен, но не и интересен за големите треньори. Но след последните 2 успешни сезона Бундеслигата стана един от най-големите шампионати. Самото идване на Гуардиола в Германия също е много важна крачка за Бундеслигата. А и за него. Защото работата му в Байерн е огромно предизвикателство. Когато си поел отбор, който току-що е спечелил Шампионската лига, е важно, но не и лесно да продължиш да печелиш титли.

- Ще повлече ли след себе си Пеп нови звезди към Бундеслигата?
- Всичко зависи от това колко са готови да платят клубовете. Защото футболистите имат кратки кариери и за тях е важно да стигнат бързо максимума. Но и да припечелят. Иначе смятам, че в Германия ще продължат да идват добри играчи. Но в Англия и Испания продължава да бъде най-интересно. След това идва Германия.

- Франк Рибери стана футболист №1 в Европа и сега иска и Златната топка. Как виждате шансовете му?
- Трудно ще стане: Рибери, Меси, Кристиано Роналдо. Досега винаги Меси беше първи, а Роналдо втори. Конкуренцията е невероятна. Но Рибери има своя реален шанс заради триумфа на Байерн в Шампионската лига.

- Месут Йозил наскоро премина в Арсенал. Той казва за себе си, че иска да стане играч №1 в света. Има ли необходимите качества?
- Арсенал направи добра сделка за него, но и той им струваше хубави пари, 50 млн. евро, нали? Но ще ви кажа нещо...

- Кажете...
- Изобщо не разбирам защо от Реал М го продадоха. Защото той има страхотни качества.

- Вместо Йозил на „Бернабеу” отиде Бейл, срещу 100 млн. евро. Струва ли толкова?
- Oт Манчестър Юн предлагаха даже 120 млн., такъв е пазарът. Два отбора искат даден играч и наддават много: 70, 80, 90. 100, 120 млн. Но на него няма да му е лесно в Mадрид. Близките до клуба и медиите непрекъснато ще питат дали си заслужава парите. Аз обаче се надявам, че Гарет ще се окаже в най-истинския смисъл ценен за Реал М.

- Треньорът на Борусия Д Юрген Клоп превъртя на мача с Наполи в Шампионската лига и бе изгонен на трибуните. Можете ли и вие да сте толкова емоционален?
- Ако си треньор, по време на мач изпадаш в транс. Трудно е за разбиране какво се случва с един треньор по време на мач. Гледал съм се на запис и съм се питал: Фабио, какво стана? (смее се). По време на мачове стават и грешки...

- Има ли Борусия Д някакъв шанс за титлата в Шампионската лига?
- Техният стил много ми допада. Много са бързи и атакуват съперника много рано. В момента играят най-добрият футбол в света.

- Последен въпрос. Ще биете ли с Русия Германия на финала на мондиал 2014?- (смее се) Германия със сигурност ще участва там. А ние имаме още два важни квалификационни мача, в които трябва да победим.

Този коментар е бил редактиран от J.T.Ultras на 23 Sep 2013, 22:07

--------------------

+Quote Post
the pendulum
коментар 18 Oct 2013, 18:32
Коментар #309

Juventus regular

Коментари: 2 114
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Победителят на "Труд" с албум на "Юве" при Капело smile.gif

--------------------

+Quote Post
oldschool
коментар 05 Dec 2013, 00:14
Коментар #310

Juventus regular

Коментари: 1 562
Регистриран: 8-January 09
Потребител No.: 1 625
Любим футболист:Del Piero

Цитат
"Щом и децата се държат така, значи имаме сериозен проблем с етиката и отношението към спорта. Ако бях там щях веднага да накарам диктора на стадиона да им направи забележка и това да спре", казва Капело.

много разочароващ коментар на Капело. но какво да се очаква от продажник като него, който заедно с другите мърши си би шута след Фарсополи mad.gif

Този коментар е бил редактиран от oldschool на 05 Dec 2013, 00:15

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 05 Dec 2013, 01:04
Коментар #311

Juventus champion

Не знам за разочароващ, но лично за мен е прав Капело. Не виждам причина децата, а и изобщо всеки фен дошъл на стадиона да обиждат противникови играчи. Надявам се по-скоро някой друг да ги е подтикнал към това, а не те самите да са почнали.Още от сега ако нямат уважение към спортистите и въобще успелите хора незнам.. не говори добре подобна проява.

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 05 Dec 2013, 04:31
Коментар #312

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

На стадионите трябва да се ходи, за да се радваш и подкрепяш твоя отбор, а не да псуваш противниковия. Елементарна култура.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Hennessy
коментар 05 Dec 2013, 11:18
Коментар #313

Juventus star

Коментари: 3 523
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Викнали му 5 пъти мерда, голема работа, големи драми...аре стига глупости!

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 05 Dec 2013, 13:15
Коментар #314

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(Hennessy @ 05 Dec 2013, 11:18) *
Викнали му 5 пъти мерда, голема работа, големи драми...аре стига глупости!

Да отговоря за себе си: въпросът е принципен, като тази случка е просто повод да си изкажа мнението. Такива неща трябва да се пресичат в зародиш, защото разраснат ли се е много трудно. Дума не става да седнат и да чоплят семки или да са като на театър, както в някои други страни, а да насочват цялата си енергия ЗА любимия отбор, а не ПРОТИВ другия. Това е.

Този коментар е бил редактиран от JuventiKnow на 05 Dec 2013, 13:16

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
masterhp
коментар 06 Dec 2013, 12:12
Коментар #315

Juventus hero

Коментари: 11 126
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(JuventiKnow @ 05 Dec 2013, 13:15) *

Да отговоря за себе си: въпросът е принципен, като тази случка е просто повод да си изкажа мнението. Такива неща трябва да се пресичат в зародиш, защото разраснат ли се е много трудно. Дума не става да седнат и да чоплят семки или да са като на театър, както в някои други страни, а да насочват цялата си енергия ЗА любимия отбор, а не ПРОТИВ другия. Това е.

И аз не виждам проблем в това да викат Мерда, не е чак такава псувня или обида.. Стадиона е за да отидеш и да дадеш всичко на него за любимият ти отбор, да си оставиш сърцето и душата там. Има не само такива фенове, но и такива футболисти, които стават легенди... От чисто фенска гледна точка, предпочитам да крещя като луд и да псувам другият отбор, от колкото да правя това по улиците. Мисля си, че е перфектното място за това, да изразходваш тази енергия, а и по този начин на подркрепиш отбора си. Сега не става дума, да крещиш против другият отбор, а не за своя... Наполи и интер, като видях Ювентус и пеят само против тях, а не ЗА своите отбори. С виола е същото. Напълниха ми душата и разтопиха всичко в мен, тея... дечица. Това беше нещо уникално и никога няма да го забравя. Цялата атмосфера и радостта на малките бианконери по трибуните... безценно. С този късен гол и с това изживяване съм сигурен, че ще са фенове на ЮВЕ цял живот. В Италия не можеш да видиш деца или семейства на стадиона... Ще помня винаги Аниели с това, което направи!

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
venko_90_
коментар 24 Dec 2015, 07:29
Коментар #316

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Фабио Капело: Ювентус е способен да елиминира Байерн

Бившият главен треньор на сборния отбор на Русия по футбол, известният италиански специалист Фабио Капело смята, че Ювентус може да елиминира Байерн (Мюнхен) на осминафиналите на Шампионската лига. Капело, който е и бивш треньор на Ювентус, смята, че италианският шампион има достатъчно класа за това.

"В Шампионската лига Ювентус има шанс успешно да се пребори с Байерн, каза Капело пред спортния всекидневник "Гадзета дело спорт". Ако Ювентус няма проблеми с контузии, то може да създаде сериозни проблеми на Байерн, както направи това през миналия сезон с Реал Мадрид".

--------------

Дано се окаже пророк. Извън темата някой има ли представа какво се случва с Капело? Покрай цялото домино от треньорски рокади съм направо учуден, че не му се е чуло името.

+Quote Post
Дон Алегри
коментар 24 Dec 2015, 09:46
Коментар #317

Juventus regular

Коментари: 1 017
Регистриран: 12-February 15
Потребител No.: 24 858

Фабио Капело практикува динозавърски футбол от времето на баба ми. Нормално е да не се е чуло за него. smile.gif

--------------------

"You don't know Inzaghi that well yet," said Juve coach Marcello Lippi after the 4-1 victory. "Sometimes you don't notice him, he may look like he is not involved in the game, but all of a sudden he scores; he is lethal in front of the goal."

+Quote Post
venko_90_
коментар 27 Dec 2015, 06:45
Коментар #318

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Дон Конте, тъкмо след публикацията ми попаднах на информация, че според Marca двама от обсъжданите кандидати за Реал били Капело и Конте. smile.gif

+Quote Post
JIZAH
коментар 24 Jun 2019, 10:52
Коментар #319

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 233
Регистриран: 17-January 10
Потребител No.: 3 242

Capello at the Corsport: "Scudetto? If Juve takes De Ligt it's over"

+Quote Post
masterhp
коментар 24 Jun 2019, 14:26
Коментар #320

Juventus hero

Коментари: 11 126
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(JIZAH @ 24 Jun 2019, 11:52) *
Capello at the Corsport: "Scudetto? If Juve takes De Ligt it's over"

Тоя си е с всичкия и знае какво говори wink.gif Това си е самата истина, ако трябваше да избирам от тея 120 милки дето уж имаме за трансфери, щях да инвестирам жестоко именно в него, слага една четворка и с Киело газят. Да не говорим, колко ще научи малкият от него и Бонучи, колкото и слаб да е последният на моменти.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post

16 страници V  « < 14 15 16
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 23rd October 2019 - 23:41ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team