IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

16 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Фабио Капело
Aston_
коментар 14 Mar 2006, 08:17
Коментар #1

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 178
Регистриран: 21-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 16

Мадрид. Според авторитетният мадридски спортен всекидневник "Ас" Фабио Капело е поискал от ръководството на "белия балет" контракт за срок от три години, за да се върне в Мадрид. Италианският специалист настоявал да получи спокойствие и време за работа и щял да се съгласи да поеме "кралския" клуб само при ясен план за действие.

източник: www.focus-sport.net

--------------------
user posted image

user posted image
Go to the top of the page

+Quote Post
nikentus
коментар 14 Mar 2006, 11:31
Коментар #2

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 6 179
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Да спечели КЕШ и да ходи ,на отбора и без това му трябва освежаване.

+Quote Post
Aston_
коментар 14 Mar 2006, 12:21
Коментар #3

Primavera player
**

е да и аз искам да спечелим КЕШ но след това кой ще заеме неговия пост ? говорише се за Спалети от Рома но тои маи на скоро подписа договор с Рома и сигърно е щастлив там и едва ли ще дойде smile.gif

--------------------
user posted image

user posted image

+Quote Post
mitnicharcheto
коментар 14 Mar 2006, 12:45
Коментар #4

Primavera player
**

Коментари: 368
Регистриран: 10-March 06
Град: София / Петрич
Потребител No.: 60

Евентуално може и Марчело Липи .. ако при провал се откаже от националния отбор.

--------------------

+Quote Post
juvefan1897
коментар 14 Mar 2006, 13:57
Коментар #5

Juventus regular

Коментари: 2 081
Регистриран: 13-March 06
Град: София
Потребител No.: 64

ufffff v na4aloto s onq ma4 juve-djurgarden minaliq sezon kato vidqx kak zavar6i si pomislix ''e toq capello 6e ni prezaka zdravata'' ama sa go gledam 2 titli za 2 sezona ne zvu4i zle...a i eventualno CL ako zemem....zatova si mislq 4e ne e mnogo xybavo da si tragva vapreki 4e Lippi mi e nai-liubimiq trenior

+Quote Post
juventineca
коментар 14 Mar 2006, 14:31
Коментар #6

Scouted
*

Коментари: 77
Регистриран: 22-February 06
Град: Sofiq
Потребител No.: 21

за 1ви път след мача срещу Вердер видях че Капело може да се усмихва.И влаобще че има чувства wink.gif

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 14 Mar 2006, 17:13
Коментар #7

ювентинец

Капело е добър ,но се замислете за трансферната му политика с изключение на Златан взима все по възрастни и не залага на млади футболисти,не гледа отбора в преспектива ,но поне постига резултати по-бързо с опитни играчи като Канаваро и Виейра.Мисля че ни трябва някой ,който да влее свежа кръв в отбора ,но това може да го направи и Капело де.

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 14 Mar 2006, 17:34
Коментар #8

Juventus star

Коментари: 3 335
Потребител No.: 68

Цитат(nikentus @ Mar 14 2006, 03:13 PM)
Капело е добър ,но се замислете за трансферната му политика с изключение на Златан взима все по възрастни и не залага на млади футболисти,не гледа отбора в преспектива ,но поне постига резултати по-бързо с опитни играчи като Канаваро и Виейра.Мисля че ни трябва някой ,който да влее свежа кръв в отбора ,но това може да го направи и Капело де.
*

Лучано Спалети?

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
Dancho^
коментар 14 Mar 2006, 17:58
Коментар #9

Promising youngster
*

Коментари: 2
Регистриран: 20-February 06
Потребител No.: 7

Защо не примерно Джанлука Виали или пък Дидие Дешан?
Капело е голям треньор в това няма спор,но и аз съм на мнението че не купува млади играчи, а хора които имат най много още 2-3 години в футбола.
Аз лично се надявам ако Дон Фабио си тръгне негов заместник да е Виали, а защо пък не дует с Раванели.Този път само че като треньори?

+Quote Post
juvefan1897
коментар 14 Mar 2006, 19:20
Коментар #10

Juventus regular

Коментари: 2 081
Град: София
Потребител No.: 64

ne kypyva mladi igra4i za6toto e tipi4en italianski trenior. a te zalagat na po opitni i dokazani futbolisti....vij za6titata na onova tim4e milan....

+Quote Post
Aston_
коментар 14 Mar 2006, 19:26
Коментар #11

Primavera player
**

Капело купува вече изградени футболисти а Липи купуваше младоци в които имаше потенциал но им трябваше още поне 2-3 сезона обиграване за да се види дали изобщо ще стане нещо от играча.Типичен пример за това беше Байоко хубаво играеше е Перуджа беше млад шумеше се около него привлякахме го но не успя да се наложи в отбора защото се пак имахме доста добри футболисти на неговия пост..и така този футболист го дадохме поднаем после пак....и сега вече незнам за кои отбор играе..но едва ли ще се наложи в Юве заради Емерсон и Виера.. wink.gif затова подкрепям Капело и трансферната му политика smile.gif защото Ювентус е голям отбор и се нуждае от от изградени футболисти които им трябва малко време за адаптация...в такъв отбор не се получават много шансове за изява защото конкуренцията е жестока.. wink.gif smile.gif

--------------------
user posted image

user posted image

+Quote Post
nikentus
коментар 18 Mar 2006, 13:17
Коментар #12

ювентинец

Цитат(Aston_ @ Mar 14 2006, 07:26 PM)
Капело купува вече изградени футболисти а Липи купуваше младоци в които имаше потенциал но им трябваше още поне 2-3 сезона обиграване за да се види дали изобщо ще стане нещо от играча.Типичен пример за това беше Байоко хубаво играеше е Перуджа беше млад шумеше се около него привлякахме го но не успя да се наложи в отбора защото се пак имахме доста добри футболисти на неговия пост..и така този футболист го дадохме поднаем после пак....и сега вече незнам за кои отбор играе..но едва ли ще се наложи в Юве заради Емерсон и Виера..  wink.gif затова подкрепям Капело и трансферната му политика smile.gif защото Ювентус е голям отбор и се нуждае от от изградени футболисти които им трябва малко време за адаптация...в такъв отбор не се получават много шансове за изява защото конкуренцията е жестока.. wink.gif smile.gif
*

Това е така и не точно така, на постове като защита и дефанзивни полузащитници опита е голям плюс ,но в нападение и атакуваща полузащита няма проблем да се взимат ПО МЛАДИ ФУТБОЛИСТИ,аз мисля че Капело има ясни планове и това за Реал са спекулаций,според мен от другия сезон ще вземем поне 2-ма млади халфа и някой защитник с опит но под 28 години и така постепенно без сътресения Капело ще изгради един нов Ювентус .

+Quote Post
snitch
коментар 18 Mar 2006, 13:51
Коментар #13

Juventus champion

Коментари: 8 997
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

zamislete se kolko futbolisti ot sega6niqt otbor sa igrali v mladegkite formazii na juventus -... 0(ii 1-2 nai mnogo no tye 6te sa palni rezervi).Dori Del piero ne e ot na6ata 6kola ,da ne govorim za drugite.tova govori lo6o za nas za6toto i Milan i Inter vadqt dobri futbolisti ot 6kolite si.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 18 Mar 2006, 14:26
Коментар #14

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 779
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Цитат(Dancho^ @ Mar 14 2006, 05:58 PM)
Защо не примерно Джанлука Виали или пък Дидие Дешан?
Капело е голям треньор в това няма спор,но и аз съм на мнението че не купува млади играчи, а хора които имат най много още 2-3 години в футбола.
Аз лично се надявам ако Дон Фабио си тръгне негов заместник да е Виали, а защо пък не дует с Раванели.Този път само че като треньори?
*

ако Липи не се върне и аз искам някой от тея дето спечелиха Шампионската лига през 1996 и най-удачен вариант е Виали пък може и Дешан
немам нищо напротиж и Ферара да е или пък Конте въпреки че нямат опит като треньори

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
nikentus
коментар 18 Mar 2006, 14:52
Коментар #15

ювентинец

Цитат(snitch @ Mar 18 2006, 01:51 PM)
zamislete se kolko futbolisti ot sega6niqt otbor sa igrali v mladegkite formazii na juventus -... 0(ii 1-2 nai mnogo no tye 6te sa palni rezervi).Dori Del piero ne e ot na6ata 6kola ,da ne govorim za drugite.tova govori lo6o za nas za6toto i Milan i Inter vadqt dobri futbolisti ot 6kolite si.
*

няма да повярваш но и ние като Милан и Интер не задържаме Юношите си , пример е Джилардиньо който е бил освободен от клуба някъде около 17 си годишнина,да той е бил Юноша на Юве,други са Лавекиа от Месина ,Газбарони от Сампдориа ,Скули мисля че от Киево, имаме доста футболисти от школата но просто няма как да се наложат в сегашния състав. Честно казано да извадиш добър футболист за А отбора от юношите е и въпрос на шанс.

+Quote Post
snitch
коментар 18 Mar 2006, 15:15
Коментар #16

Juventus champion

Цитат(NUCLEO1985 @ Mar 18 2006, 02:26 PM)
ако Липи не се върне и аз искам някой от тея дето спечелиха Шампионската лига през 1996 и най-удачен вариант е Виали пък може и Дешан
немам нищо напротиж и Ферара да е или пък Конте въпреки че нямат опит като треньори
*

to4no Viali ne misql 4e e nai dobriq variant-dokato be6e trener na Chelsea bqha dosta zle dokolkoto si spomnqm.Nai uda4en variant 6te e ili De6an ili Spaleti

+Quote Post
Aston_
коментар 18 Mar 2006, 16:27
Коментар #17

Primavera player
**

Цитат(snitch @ Mar 18 2006, 01:15 PM)
to4no Viali ne misql 4e e nai dobriq variant-dokato be6e trener na Chelsea bqha dosta zle dokolkoto si spomnqm.Nai uda4en variant 6te e ili De6an ili Spaleti
*

ако евентуално Капело напусне мисля че най добрия заместник ще е Дешан smile.gif вижте само с отбор като Монако достигна до финал на КЕШ представям си с Ювентус какво ще прави wink.gif tongue.gif

--------------------
user posted image

user posted image

+Quote Post
snitch
коментар 18 Mar 2006, 17:09
Коментар #18

Juventus champion

Цитат(Aston_ @ Mar 18 2006, 04:27 PM)
ако евентуално Капело напусне мисля че най добрия заместник ще е Дешан smile.gif вижте само с отбор като Монако достигна до финал на КЕШ представям си с Ювентус какво ще прави wink.gif  tongue.gif
*

lo6oto pri De6an e 4e Monaco bqha nepostoqnni dokato be6e na tqhnata skameika ,osobeno vav vatre6noto parvenstvo i tova e edinstvenoto koeto me pritesnqva

+Quote Post
bianconero
коментар 18 Mar 2006, 17:10
Коментар #19

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Потребител No.: 9

Цитат
няма да повярваш но и ние като Милан и Интер не задържаме Юношите си , пример е Джилардиньо който е бил освободен от клуба някъде около 17 си годишнина,да той е бил Юноша на Юве,други са Лавекиа от Месина ,Газбарони от Сампдориа ,Скули мисля че от Киево, имаме доста футболисти от школата но просто няма как да се наложат в сегашния състав. Честно казано да извадиш добър футболист за А отбора от юношите е и въпрос на шанс.
Това за Джилардино не го знаех че е играл за някой от младежките отбори.

Освен Лавекия, Месина и Газбарони има и други наши младежи които са пробили в други отбори.
Най-известните са Перота / сега в Рома / и Де Санктис които стигнаха и до националния отбор.
Бонефоа играе в Юве от 2001 или дори от по-рано.
Кюмиенто и Паладино може да станат звезди някой ден.
Джонатан Биното беше много обещаващ но сам не пожела да остане в Юве а предпочете да играе в Болоня - от доста време не съм чувал нищо за него.
Пачи играеше в някой отбор от Серия А.

Така че има доста футболисти от школата на Юве които сега играя в отбори от Серия А или Серия Б, но е вярно че никой не е пробил в Юве.
Мисля че Такинарди е последния играч който е дошъл в Юве преди да навърши 20 години и е успял да се наложи.

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 19 Mar 2006, 00:01
Коментар #20

ювентинец

Цитат(bianconero @ Mar 18 2006, 05:10 PM)
Това за Джилардино не го знаех че е играл за някой от младежките отбори.

Освен Лавекия, Месина и Газбарони има и други наши младежи които са пробили в други отбори.
Най-известните са Перота / сега в Рома / и Де Санктис които стигнаха и до националния отбор.
Бонефоа играе в Юве от 2001 или дори от по-рано.
Кюмиенто и Паладино може да станат звезди някой ден.
Джонатан Биното беше много обещаващ но сам не пожела да остане в Юве а предпочете да играе в Болоня - от доста време не съм чувал нищо за него.
Пачи играеше в някой отбор от Серия А.

Така че има доста футболисти от школата на Юве които сега играя в отбори от Серия А или Серия Б, но е вярно че никой не е пробил в Юве.
Мисля че Такинарди е последния играч който е дошъл в Юве преди да навърши 20 години и е успял да се наложи.
*

Прав си за тези футболисти а и за това че трябва все пак под юноша да се разбира футболист дошъл във формацията преди да навърши 20 години ,пример е Пирло ,който е почнал да играе футбол в отбора на Бреша ,не на Интер ,но още млад е привлечен в юношеския състав на нероадзурите.А това за Джилардиньо може и да бъркам ,но за едно съм сигурен че е бил освободен от школата на Юве ,като беспреспективен още много млад,но не помня дали въобще е играл при младежите или е кандидатствал за място ,но мисля че в най-ранната си възраст е бил при младежките формаций.

+Quote Post

16 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 10th December 2019 - 05:24ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team