IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

11 страници V  « < 4 5 6 7 8 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Маурицио Сари, човекът с анцуг
NUCLEO1985
коментар 16 Jun 2019, 16:44
Коментар #101

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 461
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

A Конте е при съдебните, което също трудно някой би си го представил преди 2 години.

Вече съжалявам, че Марота напусна. Докъде я докарах... post-294-1159108009.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
ribery
коментар 16 Jun 2019, 17:02
Коментар #102

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 329
Регистриран: 10-February 12
Потребител No.: 24 635

И нека мелодрамите започнат ..сега!!!
Ае го видим първо в действие, че тогава да лепим етикети.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 16 Jun 2019, 17:42
Коментар #103

Juventus star

Коментари: 4 380
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Ще трием ли темата? biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 16 Jun 2019, 17:45
Коментар #104

Juventus star

Изпитвам някакво облекчение след толкова дълга агония. След като от 2-3 седмици всичко се знаеше, нямаше смисъл да се протаква. Сега вече можем да мислим за селекция и за подготовката. Ще чакам с интерес пресконференцията по представянето.

Аз лично мога да си пожелая две неща:
1) След 2 години да дойде Гуардиола или Зидан
2) След 2 години да ми е мъчно, че се разделяме със Сари

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 16 Jun 2019, 17:55
Коментар #105

Juventus star

Коментари: 3 466
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Понеже нямам особени наблюдения, но някой може ли да каже как стоят нещата с контузиите при Сари? В Наполи се сешам единствено за Милик. Поне, ако може в това да е по-добър от Алегри - да нямаме всеки сезон толкова голям брой контузии.

Цитат(vench @ 16 Jun 2019, 17:45) *
2) След 2 години да ми е мъчно, че се разделяме със Сари

Може и да ти е мъчно примерно, ако го сменя Пипо biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 16 Jun 2019, 18:09
Коментар #106

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 461
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

В Челси кондиционен треньор беше Паоло Бертели, който работеше с Конте преди, включително и при нас в периода 2011-2014. Не знам дали ще дойде със Сари сега, но дано да дойде, защото при Конте нямахме чак толкова контузии май.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Hennessy
коментар 16 Jun 2019, 18:11
Коментар #107

Juventus star

Коментари: 3 466
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Цитат(NUCLEO1985 @ 16 Jun 2019, 18:09) *
В Челси кондиционен треньор беше Паоло Бертели, който работеше с Конте преди, включително и при нас в периода 2011-2014. Не знам дали ще дойде със Сари сега, но дано да дойде, защото при Конте нямахме чак толкова контузии май.

Да, при Конте единствено Пепе ми се откроява, който често се контузваше иначе такива проблеми не сме имали, както бяха при Алегри.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 16 Jun 2019, 18:15
Коментар #108

Juventus star

Това с контузиите може да се окаже много решаващо, но ще видим в този щаб какви промени ще има. Все пак си има и доза шанс, но е хубаво да сме направили всичко, кеото зависи от нас. Аз не бих обвинил контузиите за провала на този сезон, но със сигурност носят поне едни 20-30% от заслугата. Ако се бяхме класирали на 1/2 финал тогава процентът щеше да е още по-голям, защото точно на финалната правя окуцяхме. Но тези неща ще ги мислим тепърва.

Кога ще е пресконференцията по представянето?

--------------------

+Quote Post
vladovichev
коментар 16 Jun 2019, 18:21
Коментар #109

Juventus bench

Коментари: 778
Регистриран: 1-August 08
Потребител No.: 1 291

Сари ми е нещо, като Алегри преди 5 години. Малко успехи, бил е треньор на конкурент, нищо добро не очакваме от него...
Ако трябва да съм честен очаквам Анчелоти да е шампион с Наполи, а и Конте да е пред нас за капак...дано греша.
Пожелавам успех, разбира се, това са ми очакванията, а надеждите са като на колегите - като си тръгне Сари някой ден да тъжим, че го прави и да броим трофеи.

--------------------
CHAMPIONS
! ! ! ! ! ! ! ! !
J

+Quote Post
vench
коментар 16 Jun 2019, 18:33
Коментар #110

Juventus star

Цитат(vladovichev @ 16 Jun 2019, 19:21) *
Ако трябва да съм честен очаквам Анчелоти да е шампион с Наполи, а и Конте да е пред нас за капак...дано греша.

Аз отдавна се чудя дали да не отворим една тема с дългосрочни прогнози да видим кой какво ще познае. Аз миналата година слагах Интер като фаворит за второто място, а те едва не изпаднаха от топ4. Сега с Конте ги слагам основен конкурент за титлата и само мога да се надявам в Ювентус да няма голямо сътресение от смяната на треньора и да си развалим комбото от поредните титли. Анчелоти с Наполи не ме плаши толкова, тях пак бих ги сложил втори или трети.

Иначе паралелът ти между Алегри и Сари не е много точен. Алегри дойде на 45 години, все още със статута на млад треньор по-скоро. Имаше един успешен период в Каляри, където блесна и после успя да направи Милан шампион. Така че поне можеше да очакваме нещо от него. Няколко страници направих една статистика за Сари, която не е лошо да сложа като чело на темата. Но общо взето е сменил едни 20 отбора и в 2/3 от кариерата си е водил непрофесионални отбори. Ние реално го чухме преди няколко години в Емполи и тогава вече беше стар. Така че не виждам с какво толкова може да ни изненада, но хайде - ще му дам шанс.

Интересното е, че вече в медиите пишат как се очаква да направи стила на игра по атрактивен. Това разбира се са някакви интерпретации на авторите, но аз честно казано се надявам да има нещо вярно. Не знам дали става дума за някакви столетни традиции, но на мен коефицент от 1,5 гола на мач не ми харесва. Така че, ако поне това успее да промени Сари... еми нека.

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 16 Jun 2019, 19:01
Коментар #111

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 042
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Бе дано на Роналдо му хареса да цъка ссарибол, че иначе ще го закъсаме.

+Quote Post
Spark11
коментар 16 Jun 2019, 20:32
Коментар #112

Juventus star

Коментари: 3 050
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Е, има няколко хубави неща от цялата работа:

- Можеше и да е по-зле...
- Поне се свърши цялата агония.
- (Ники, ти си виновен за всичко!!)
- Нямам абсолютно никакви очаквания за следващия сезон, макар че ще изчакам с прогнозите до след края на меркатото.
- Може пък и да поиграем малко футбол за разнообразие, понеже последните сезони бяха мъчение за гледане.
- Можеше да сме назначили Джампаоло, нали... И по-зле можеше да бъде.

Успех на Сари - дано пък се окаже more than meets the eye, че иначе сме провалили последните стойностни години в кариерите на Киелини и Роналдо.

П.С. Дано придърпаме поне Кулибали от Наполи сега. (Надали, по-скоро ще е някой средна класа играч тип 'Хюсай', но човек може да помечтае, нали?)
П.С.2 Селчовците в момента газ пикаят от "предателството", та поне това е готино.

Този коментар е бил редактиран от Spark11 на 16 Jun 2019, 20:41

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 16 Jun 2019, 20:53
Коментар #113

Juventus star

Коментари: 4 612
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Цитат(vench @ 16 Jun 2019, 18:42) *
Ще трием ли темата? biggrin.gif

Мачкаме ! hat36.gif

--------------------

+Quote Post
ribery
коментар 16 Jun 2019, 20:54
Коментар #114

Primavera player
**

Коментари: 329
Регистриран: 10-February 12
Потребител No.: 24 635

Xaxaxa къв аватар!!!

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 16 Jun 2019, 21:06
Коментар #115

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 5 831
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(Spark11 @ 16 Jun 2019, 20:32) *
- (Ники, ти си виновен за всичко!!)

Така е, няма да бягам от отговорност.

Цялата сага беше доста алогична. Репортите за Гуардиола започнаха спорадично, после се засилиха много и не идваха само от Момблано, а от видни журналисти от Ел Мудно Депортиво, Ас и Ла Стампа. Плюс отделни фигури с добър авторитет. Последните 2 седмици обаче вместо да се засилват, слуховете за Гуардиола намаляваха, а тези за Сари наводняваха пространството. До последно бях заложил на Гуардиола, но оптимизмът ме подведе. Могат да се правят заключения, че Пеп е бил близо/далеч или предстои да идва, но конят е у реката и всичко приключи с него. Дори да има план след 2 години да дойде - за 2 години всичко може да стане и тези планове нямат значение.

Неприятно съм изненадан от ръководството. Не ми пука, че Сари показа среден пръст на феновете ни, нито че няма поведението или осанката за Ювентус. Притеснява ме липсата му на трофеи, липсата на ротиране на състава, твърдоглавостта му да разчита на една и съща тактика, което го прави предсказуем, както и неумението да вдъхва респект в играчите.

Добрата новина е, че чакането приключи и вече можем да преглътнем тази новина без да имаме тайна надежда за нещо по-добро. Пак му пожелавам успех на човека.

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 16 Jun 2019, 22:12
Коментар #116

Juventus regular

Коментари: 1 453
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Нуклео, обединявай post-294-1158668510.gif

+Quote Post
vladovichev
коментар 16 Jun 2019, 23:03
Коментар #117

Juventus bench

Коментари: 778
Регистриран: 1-August 08
Потребител No.: 1 291

Цитат(JIZAH @ 16 Jun 2019, 17:01) *
Бе дано на Роналдо му хареса да цъка ссарибол, че иначе ще го закъсаме.

Като не му хареса - Холувуд го зове smile.gif
Така де, едва ли само аз мисля, че кариерата му ще продължи в Сащ, където сигурно ще снима и някой филм. Но...преди това да вдигне ШЛ с Юве...мечти

--------------------
CHAMPIONS
! ! ! ! ! ! ! ! !
J

+Quote Post
vench
коментар 16 Jun 2019, 23:12
Коментар #118

Juventus star

Цитат(Spark11 @ 16 Jun 2019, 21:32) *
Е, има няколко хубави неща от цялата работа:

- Можеше и да е по-зле...

- Можеше да сме назначили Джампаоло, нали... И по-зле можеше да бъде.

Една точка се повтаря два пъти, но все пак поздравления за оптимизма biggrin.gif

A Клубали няма как да го дръпнем, само защото Сари ни е треньори. Де Лурентис искаше някакви космически суми на Ман Юнайтед (някакви 90-100 млн. ми се въртят?). На нас ще ни иска 200. Или просто трябва да му платим клаузата. А и честно казано аз лично не съм фен на това обезкървяване на съперника тип Байерн. Да, ние за разлика от тях поне си плащаме за играчите, но все пак предпочитам футболисти от други първенства. В Серия А в момента футболистите, които могат да играят като титуляри в Ювентус се броят на пръстите на едната ръка, но нека си стоят по отборите. Това е лично мое усещане по-скоро, не е подчинено на някаква логика.

Иначе Сари, ако бие Наполи ще е доста приятно хаха biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 16 Jun 2019, 23:19
Коментар #119

Juventus champion

Коментари: 7 237
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Сари ще мачка Наполи, а Юве Конте. Какви времена дочакахме.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 17 Jun 2019, 08:43
Коментар #120

Juventus star

Кратко и дипломатично изпаращане от Челси за Сари

Цитат
В разговорите, които имахме след финала в Лига Европа, Маурицио бе категоричен, че иска да се върне в родната си страна, като обясни, че причините, поради които иска да работи в Италия са много сериозни. Той също вярва, че е важно да бъде колкото се може по-близо до семейството си и възрастните си родители. Той смята, че трябва да живее по-близо до тях на този етап

Маурицио напуска Челси с благодарност от всички нас за работата, която той и асистентите му свършиха през сезона и за спечелената Лига Европа, класирането на финал за друга купа и третото място във Висшата лига. Бихме искали също да го поздравим, че поема най-голямата роля в Серия А (бел.ред. – треньор на Ювентус) и му желаем много късмет в бъдеще

Нашите мотиви трябва да са далеч по-интересни, но ще ни залеят със същите клишета. Нещо мътно се случва в този отбор през последните месеци, ама не знам какво е.

Този коментар е бил редактиран от vench на 17 Jun 2019, 08:45

--------------------

+Quote Post

11 страници V  « < 4 5 6 7 8 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st July 2019 - 12:55ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team