IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

34 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Новият треньор (part 2)
Новият треньор (part 2)
Кой искате/смятате, че ще бъде новият ни треньор
Липи [ 21 ] ** [32.31%]
Капело [ 12 ] ** [18.46%]
Прандели [ 16 ] ** [24.62%]
Блан [ 7 ] ** [10.77%]
Алегри [ 4 ] ** [6.15%]
Бенитез [ 4 ] ** [6.15%]
Гасперани [ 0 ] ** [0.00%]
Пелегрини [ 0 ] ** [0.00%]
Дзакерони ще остане още 1 година [ 1 ] ** [1.54%]
Общо гласове: 73
Гостите не могат да гласуват 
DeLiriuM
коментар 31 Mar 2010, 11:27
Коментар #1

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 749
Регистриран: 21-April 07
Град: Somewhere in the middle of nowhere
Потребител No.: 475

Аз лично предпочитам един от тримата: Липи, Алегри, Блан!

//////// Да се добави Т-то, че съм го забравил (в заглавието) biggrin.gif blush.gif blush.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
di_miro
коментар 31 Mar 2010, 11:46
Коментар #2

Juventus regular

Коментари: 1 000
Регистриран: 27-December 07
Потребител No.: 811

Аз гласувах за Прандели. Преди всичко, защото ми се струва доста реалистичен и доста добър вариант. Липи и Капело, не че не ги искам, но някакси не мисля, че ще дойдат, а и за Липи се надявам да дойде като заместник на някоя от маймуните в ръководството. Прандели ми прави много силно впечетление с това, че отборите, които ръководи бележат много силно, устойчиво развитие, при по-продължително ръководене от Прандели. Визирам Парма и Фиорентина. Помним, че след прекрасната му работа в Парма и след като ние отмъкнахме Капело от Рома, Прандели беше назначен именно там, но поради семейни причини се принуди да напусне. Така или иначе смятам, че Праделини е пълната противоположност на един Анчелоти, който с времето оказва почти непоправимо деструктивно влияние в-у отбора си... само гледайте на Милан колко време ще му трябва да се възстанови след работата на Карло там, докато при Прандели, струва ми се е обратното, а и изповядва много приятен стил на игра... видяхме Виола как играха, макар да отпаднаха от Байерн.

--------------------

Цитат(Del Pi 10 @ Mar 7 2012, 13:01ч.)
Цитат(vench @ Мar 7 2012, 12:48ч.)

Вие имате ли лични впечатления от Погба? Ако наистина може да го броим за ново попълнение.. Споделете си мнението от тоя пич smile.gif

Ами някакъв генетичен експеримент - смеска между Виера, Зидан и Скоулс.. как ти звучи ?! tooth.gif

+Quote Post
Juv3n7us
коментар 31 Mar 2010, 11:58
Коментар #3

Juventus regular

Коментари: 1 362
Регистриран: 29-December 06
Град: Свищов
Потребител No.: 298

Алегри поема Юве?

Старши треньорът на Каляри - Масимилиано Алегри, е фаворитът за треньорския пост в Ювентус, а не Чезаре Прандели.

Наставникът на Фиорентина - Прандели бе спряган от италианските медии за сигурен заместник на Дзакерони в Юве, но самият специалист отказва да разкрие плановете си за бъдещето, въпреки че бе помолен за това от собственика на "виолетовите" - Диего Дела Вале.

Торинският всекидневник "Тутоспорт" обаче твърди, че Алегри е най-вероятният нов треньор на Старата госпожа и сделката е близо до финализиране.

Селекционерът на Италия - Марчело Липи, който има зад гърба си два успешни сезона с "бианконерите", също подкрепи кандидатурата на Масимилиано Алегри.

И двата клуба отхвърлиха твърденията, че се е стигнало до някакво споразумение, но според изданието тези изказвания са просто прах в очите, за да не натоварват психически футболистите на Юве.

Според италианската преса, ако "бианконерите" уволнят Дзакерони и назначат на негово място Прандели, то тогава Алегри автоматично става фаворит за треньорския пост във Фиорентина.

За смяна на треньора в Ювентус се говори от доста време, след като тимът отпадна от всички евротурнири, а и загуби шансове за спечелване на титлата в Серия А.

Novsport.com

--------------------

+Quote Post
delpi4a
коментар 31 Mar 2010, 12:01
Коментар #4

Juventus regular

Коментари: 1 381
Регистриран: 14-June 07
Град: pleven
Потребител No.: 552

Лоша вест за Фиорентина - босовете на клуба го изоставиха
30 март 2010 | 18:27
Коментари (6) Чат Facebook Twitter

Отборът на Фиорентина може би отново навлиза в трудни времена, след като днес стана ясно, че патроните на клуба Диего и Андреа Дела Вале изоставиха тима от "Артемио Франки". Новината е на "Кориере дело Спорт". Босовете на "виолетовите" имаха разногласия с наставника на тима Чезаре Прандели, от когото наскоро поискаха писмено уверение, че няма да ходи в Ювентус от следващия сезон. След още препирни Дела Вале заявили, че имат прекалено много врагове във Флоренция и напускат клуба.

Това е от спортала. Мисля,че сега е нашият шанс,Дела Веле напускат,а Чезаре не подновява договора си.Според мен вариантите са 2 или Прендели става национален селекционер или идва в Торино.

--------------------

ЛУЧАНО ЛИПСВАШ НА СВОЯТА ДАМА

+Quote Post
Juv3n7us
коментар 31 Mar 2010, 12:15
Коментар #5

Juventus regular

Коментари: 1 362
Регистриран: 29-December 06
Град: Свищов
Потребител No.: 298

Според мене треньора ни трябва да е италианец, затова предпочитам Прандели или Алегри... Липи и Капело, не ги броя защото това са си празни надежни... Липи 100 пъти каза, че не иска да се връща в Юве... за Бенитез и Блан, не са лоши треньори, но до сега не са водили италиански отбори и няма да им е никак лесно, пък Прандели и Алегри вече натрупаха малко опит като треньори в Калчото, което ще е от полза.

--------------------

+Quote Post
delpi4a
коментар 31 Mar 2010, 13:00
Коментар #6

Juventus regular

Коментари: 1 381
Регистриран: 14-June 07
Град: pleven
Потребител No.: 552

Алегри няма опита да води отбор жаден за победи,а по скоро тим за златната среда,не мисля,че това е добре за Ювентус.Не си ли напатихме достатъчно от подобни наставници???

--------------------

ЛУЧАНО ЛИПСВАШ НА СВОЯТА ДАМА

+Quote Post
Milenrec
коментар 31 Mar 2010, 14:02
Коментар #7

Juventus star

Коментари: 2 832
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Прандели остава във Фиорентина така ,че предпочитам Блан пред Бенитез и Алегри.

+Quote Post
JuveFan17
коментар 31 Mar 2010, 14:18
Коментар #8

Juventus regular

Коментари: 1 236
Регистриран: 30-September 07
Град: Sofiq
Потребител No.: 688

Има разлика между кой искаме и кой смятаме, че ще стане, въпросът не е добре формулиран. Аз предпочмта Прандели или Блан /Капело ест. е супер вариант също/, Липи не го искам - имам някакво чувство, че няма да успее в Юве, каквото подкрепи като нови лица в през този сезон за Юве се сгромоляса - невероятния Ферара и тъпите ни защитници (Гросо,Канаваро) които трябва да му се обиграват в Юве за да са във 'форма' за Италия. А кой смятам, че ще стане е друг въпрос, не смятам, че ще е някой от горе изброените от мен, по-скоро ще е някой като Алегри/Гасперини, демек не толкова голямо име като треньор (не водил голям отбор конкретно). Бенитез също съм твърдно против, със Секо ще направят един невероятен дует в избирането на нови трансфери! Пелегрини, нито се спекулира за него, нито е тръгнал да идва при нас, но пък ако има такава вероятност съм навит. Доказан си е ! Тука във форума, четох на няколко пъти някакви мнения от типа 'треньора е мн важен, нали видяхте какво стана в Реал ..', все 1 Пелегрини е виновен, за това че група селебритис са се събрали и не могат да се разберат, кой да се излакоми преди другия. Дори и за клуб като Реал, с толкова мн страхотни играчи трябва време и постоянен треньор, но това е друга тема.
И Капело да вземем с това ръководство, само нещастия ни очакват.

--------------------

+Quote Post
Borko_10
коментар 31 Mar 2010, 15:15
Коментар #9

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Ако трябва да отговоря на въпроса кой искам да дойде в Юве естествено, че ще кажа Липи. Имам някаква надежда, че може би ще се завърне, но не ми се вярва. Друг мой фаворит естествено е Прандели. Нито едно от останалите имена в списъка отговаря на името на Ювентус и историята на отбора.

Но въпреки това май Алегри ще ни стане треньор, което за мен не е никак добро решение. Просто вече ми писна от несигурни неща!

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
kIrKiErO
коментар 31 Mar 2010, 15:40
Коментар #10

Primavera player
**

Коментари: 261
Регистриран: 13-April 06
Град: Бургас
Потребител No.: 103

Той щото Липи имаше голям опит с отбори "жадни за победа" преди да поеме Юве smile.gif Алегри е чудесен треньор smile.gif И варианта с Блан е добър. На мен лично Прандели не ми допада като вариант.

+Quote Post
Репликант
коментар 31 Mar 2010, 16:12
Коментар #11

Juventus star

Коментари: 2 563
Регистриран: 21-October 08
Потребител No.: 1 392

Аз все още тая надежди, че Липи ще се завърне в Юве след Модиала, дори да не е като треньор, а на някой от ръководните постове.Както каза Ванката (The Boss), когато се прибирахме след мачлето, което си спретнахме с пичовете от форума - "тоя човек толкова им трябва, че ще направят всичко за да го върнат".Дано наистина да стане така!

Относно Прандели - той наистина е добър треньор и ще съм доволен, ако успеем да го привлечем.Този вариант не е толкова невъзможен, предвид проблемите в клуба от Флоренция, които стават все по-големи.

Алегри...по-скоро съм песимистично настроен, но знае ли човек...Ще поживеем, ще видим, както се казва.Вважното е да избутаме сезона и да успеем да се класираме за Шампионската лига, защото, в противен случай, нито някой доказан специалист ще иска да поеме клуба, нито пък ще можем да инвестираме 80-те милиона в качествени играчи.

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 31 Mar 2010, 16:42
Коментар #12

Juventus regular

Защо по дяволите изчезнаха половината гласове post-294-1159107607.gif

+Quote Post
gecata-juve
коментар 31 Mar 2010, 21:28
Коментар #13

Primavera player
**

Коментари: 258
Регистриран: 22-September 09
Град: sofia
Потребител No.: 2 777

Лоран Блан фаворит за нов треньор на Ювентус
31 март 2010 19:25
Наставникът на Бордо Лоран Блан е фаворит за нов треньор на Ювентус, твърди торинският вестник „Тутоспорт”.
Изданието пише, че шефът на Ювентус Роберто Бетега е бил снощи на Стад Жерлан, за да гледа на живо срещата от четвъртфиналите на Шампионската лига между Лион и Бордо.

Според някои медии в Италия, Бетега е бил във Франция, за да се опита да отмъкне футболиста на жирондинците Маруане Чамак под носа на Арсенал, но „Тутоспорт”, той е бил там именно заради Блан.

Очаква се след края на сезона Лоран Блан да напусне Бордо, който успя да изведе до титлата през миналия сезон, а през този прави пробив в Европа и да поеме националния отбор на Франция или някой от големите тимове на континента.
Междувременно се разбра, че от Ювентус са търсили Джовани Трапатони, но той предпочете да продължи да води националния отбор на Ирландия.

От Юве проявяват интерес и към Чезаре Прандели, но е по-вероятно той да остане начело на Фиорентина.

Другите имена, които се споменават напоследък като възможен нов треньор на Старата госпожа са Роберто Манчини и Рафа Бенитес, които в момента водят Манчестър Сити и Ливърпул, но бъдещето в тези отбори донякъде се свързва с класирането им за Шампионската лига.Gong.bg

+Quote Post
Hristo
коментар 01 Apr 2010, 14:16
Коментар #14

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(delpi4a @ Mar 31 2010, 13:01ч.) *
Лоша вест за Фиорентина - босовете на клуба го изоставиха

Ако това е вярно (в което обаче много се съмнявам), то би било отлична възможност да се докопаме най-после до Прандели. Наскоро обаче четох едно мнение на Моджи, според когото Юве трябва да заложи на наистина много голямо име - Липи, Капело или Анчелоти - които имат лидерски качества и управляват с твърда ръка. Според него на този етап, точно в този моммент Прандели не е най-подходящият човек. Прандели ми е един от най-любимите треньори, но пък в това, което твърди Моджи, има доста логика. Не знам. Може би наистина точно в този момент се нуждаем от титани като Липи и Капело, при които успехът е гарантиран, независимо от ръководство, селекция и "проекти".

От друга страна, много харесвам и Алегри, а също и Гасперини, но както от доста време повтарям, времето за експерименти отдавна свърши. А подобни назначения няма да са нищо друго, освен нови експерименти, подобни на Чиро, но с много повече опит зад гърба си.

Бенитес и Манчини не ми се коментират изобщо. Блан прави чудеса в Бордо вече втори сезон и си личи, че от него ще стане много, много голям треньор. Лично на мен Бордо ми се превърнаха в любимци именно заради Блан, но въпреки това мисля, че има още да се доказва и още път да извърви, преди да достигне до нивото на Ювентус.

Та в крайна сметка гласувах за Капело, макар да харесвам много и Прандели, Гасперини, Алегри и Блан, но за мен всички тези назначения биха били много рисокви. Не че не трябва да се правят подобни рискове, но предвид тежката криза, в която се намираме, сега изобщо не е време за експерименти и рискове. Трябва да се заложи на сигурно поне докато излезем от тази дупка и отново се превърнем в онзи Ювентус.

ПП: Според мен въпросът в анкетата не е правилно формулиран, защото има разлика между това, което искаме, и това, което смятаме, че ще стане. Лично аз гласувах за това, което искам, макар да смятам, че новият ни треньор ще е един измежду Прандели, Алегри, Липи и Бенитес.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
europefan
коментар 01 Apr 2010, 15:40
Коментар #15

Juventus star

Коментари: 2 917
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

Позмислих се и аз над въпроса и ето какво ми дойде като извод. Естествено е, че искаме да дойде някой от големите - Липи, Капело (макар да ми се струва, че при него не играехме кой знае колко добре като стил), Трап и т.н. Истината е обаче друга - те няма да дойдат именно защото са титани и сигурно не им се занимава с изпаднали в криза институции. Реално е да мислим за по- скромните варианти, изброени по- горе. А от тях аз май съм за Блан. Да, факт е, че като играч не го понасях, не ми се нрави и че е французин, НО от другите варианти, които се сочат (изключвам Рафа и Мначини post-294-1159107873.gif ), само той е печелил титла и знае какво е да се ръководи отбор с претенции (макар и мноооого далеч от нашите). Та мисълта ми е, че само той има психологическата подготвеност и знае, че ако завърши трети, това ще е провал, а не успех.
Може и да бъркам, ама към момента, това ми е виждането.

П.С. Но каквото и да си говорим, накрая ще стане това, което реши Тиквеняк Първи и свитата му (разбирай ръководството).

--------------------

+Quote Post
tNdRr
коментар 02 Apr 2010, 13:45
Коментар #16

Primavera player
**

Коментари: 488
Регистриран: 3-April 08
Град: Русе
Потребител No.: 1 004

Цитат
Манчини: Никога не бих отказал на Юве, бях им фен като малък!

Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини обяви, че ако получи оферта да поеме Ювентус, той не би отказал.

"Юве винаги си е Юве. Това е велик клуб, институция, на такова предложение не бих отказал. В момента отборът е в криза, но във футбола подобни явления са нещо нормално", коментира специалистът пред "Ла национе".

"Знам, че много от тифозите на "бианконерите" ме мразят, защото съм работил в Интер и съм имал разправия с хора от Юве. Искам обаче, да ви напомня, че като малък бях голям фен на "Старата госпожа" и никога не съм крил този факт. Никога не съм бил против Ювентус, просто в определ период имах лични кавги с част от ръководството на този клуб", допълва Манчини.

Източник: winner.bg

Тоя да си стои в смешния отбор ! Дори и да не си помисля да стъпва в Торино !

--------------------

+Quote Post
Milenrec
коментар 03 Apr 2010, 13:17
Коментар #17

Juventus star

Коментари: 2 832
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Юве избира между Бенитес, Манчини и Блан
От Топспорт.бг
Испанецът фаворит за поста

Шефовете на Ювентус ще избира между трима специалисти за нов наставник на тима. Според торинския "Тутоспорт", трите имена, които се обсъждат са Роберто Манчини, мениджър на Манчестър Сити, Лоран Блан от Бордо и Рафа Бенитес от Ливърпул. Вестникът твърди, че именно испанецът е фаворит да застане начело на "Старата госпожа".

Очаква се в най-скоро време клубният президент Жан-Клод Блан да замине за Ливърпул, за да проведе разговор на четири очи с Бенитес.

Ако удари на камък с испанеца, Блан ще се опита да върне обратно в Италия Роберто Манчини. Краен вариант пред шефа на Юве е съфамилника му Лоран, който направи няколко страхотни сезона в Бордо.

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 03 Apr 2010, 13:24
Коментар #18

Juventus regular

МАНЧИНИ = EPIC FAIL!

+Quote Post
Hristo
коментар 03 Apr 2010, 13:59
Коментар #19

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Мисля, че дори да се стигне до варианта "Манчини", феновете няма да го допуснат, какъвто беше случаят със Станкович. Проблемът е, че името на Бенитес отдавна се спряга много сериозно и засега изглежда твърде вероятно. Далеч съм от мисълта, че Рафата е най-удачният вариант за Юве, но трябва да се отбележи, че в сравнение с Ферара, Дзакерони и Раниери си е направо гений. Не го харесвам, но пък постигна доста с Валенсия и не малко с лузърпул. Определено треньор с богата визитка, успехи и реноме, какъвто от Капело насам не сме имали.

Иначе от малоумниците отгоре продължава да бълва само и единствено некомпетентност и тотална незаинтересованост към клуба, щом вариантите са сведени до Бенитес, Блан и Манчини. Все пак до юни има време и се надявам на някакъв по-добър сценарий.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
the pendulum
коментар 03 Apr 2010, 15:48
Коментар #20

Juventus regular

Коментари: 2 114
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Всичко друго, освен Прандели, ще е голяма грешка според мен.

--------------------

+Quote Post

34 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 23rd October 2019 - 04:53ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team