IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

3 страници V  < 1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
> Трябва ли Раниери да си тръгне от Юве ?
Трябва ли Раниери да си тръгне от Юве
Как мислите ?
Да !!! [ 40 ] ** [83.33%]
Не !!! [ 8 ] ** [16.67%]
Общо гласове: 48

commando84
коментар 06 Apr 2009, 11:08
Коментар #21

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 2 779
Регистриран: 16-March 09
Потребител No.: 1 958

http://www.vbox7.com/play:391ef38b

Малко стари спомени, които няма да се върнат докато Раниери е треньор!

--------------------

"Музиката дава душата на нашите сърца и крилата на мисълта." Platon
Go to the top of the page

+Quote Post
juve_machine
коментар 06 Apr 2009, 12:43
Коментар #22

Primavera player
**

Коментари: 286
Регистриран: 1-June 07
Град: Стара Загора
Потребител No.: 534

Никога не съм го искал този некадърник и бях сугурен че ще се издъни. Лошото е че нищо няма да вземем този сезон, а още по-лошото е че ръководството ще се опита да задържи некадърника защото им е финансово изгоден. Също не виждам кой амбициозен треньор ще дойде да работи за без пари и бюджет за трансфери.

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 06 Apr 2009, 13:20
Коментар #23

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Мисля че не останаха привърженици на Раниери или ако са останали са някои със желязни нерви и безразлични на тема трофеи.
На Раниери положителните качества си остават - работа с млади футболисти , красив атакуващ футбол поне за 1 полувреме , пионка за управление , работещ с налични футболисти и не иска нови , харчи минимално , има някакъв поглед за развиване в бъдеще но за него това е някъде 5 години.
Отрицателните - липса на манталитет на победител , не успешно мотивиране на играчи , скандали или поне дразги в отбора , комични резултати , още по-комични оправдания , връщане отбора да се брани при 1-0 въпреки че няма защита , хвърляне на прах в очите с обещания които и той знае че няма да изпълни.
Преди при Капело имаше хора които искаха да се махне поради "грозния" футбол и никаква работа с млади футболисти. Сега това го има ама трофеи няма. Дешан беше нещо посредата на двамата ,поне така мисля, но в момента в който каза че иска тоя тоя и тоя и ръководството го замени. Накрая ако направим сметка на парите които изхарчиха за пълнежа по резервната скамейка с тия пари Дешан може би щеше да си вземе неговите играчи.
Сега в момента няма нормален безработен треньор за вземане ,а трябва да разтрогне с отбора си. Още повече че пари за трансфери няма или поне винаги казват че има ,а накрая излизат около 20-30 милиона и това също ще попречи на нормална работа на новия. Затова и да искаме и да не искаме Раниери остава поне още 1 сезон ,така че се въоръжете с търпение и надежда за догодина.

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 06 Apr 2009, 14:29
Коментар #24

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

И аз искам да го махнат този ,,тактик'' ама сега като вземем Купата и очите на глупавите италиански тифози ще са замазани.

Тия хора не мога да ги разбера не ги ли боли,нямат ли чувства,не виждат ли,че Юве се руши и е на път да бъде напуснат от звездите си заради едни тъпанари наречени ръководство и треньор.

Въобще цялата работа не върви на добре просто не знам какво трябва да стане за да се надигнат феновете.

+Quote Post
outbreak
коментар 06 Apr 2009, 14:32
Коментар #25

Juventus regular

Коментари: 2 275
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Те са се надигнали, ама явно нямат (нямаме) право на глас sad.gif

--------------------

+Quote Post
commando84
коментар 06 Apr 2009, 15:27
Коментар #26

Juventus star

Цитат
И аз искам да го махнат този ,,тактик'' ама сега като вземем Купата и очите на глупавите италиански тифози ще са замазани.

Лошото е, че няма да вземем и купата на Италия. А това е един трофей, който принципно не е апетитна хапка за големите отбори, но за съжаление настъпиха времена, в които ще е успех да я спечелим. Само че първо трябва да се класираме на финала...

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 06 Apr 2009, 20:50
Коментар #27

Juventus hero

Коментари: 11 292
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Iliyan @ Apr 6 2009, 16:27ч.) *
Лошото е, че няма да вземем и купата на Италия. А това е един трофей, който принципно не е апетитна хапка за големите отбори, но за съжаление настъпиха времена, в които ще е успех да я спечелим. Само че първо трябва да се класираме на финала...

Eми за нас трябва да си е апетитна понеже ако я спечелим слагаме сребърна звезда !!! post-294-1158668522.gif post-294-1158668360.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
TPEBOnPOBOD
коментар 07 Apr 2009, 12:12
Коментар #28

Primavera player
**

Коментари: 229
Регистриран: 13-April 08
Град: където алкохола,там и аз...
Потребител No.: 1 030

Той нали ся искал да хваща национални тимове,тъкмо възможност да се разкара от Юве...

--------------------
Im tha Mothafuckin Drunken Master !

+Quote Post
Ian
коментар 07 Apr 2009, 16:28
Коментар #29

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Глупавите италиански тифози имат много по-добър поглед над нещата в клуба от нас.

Капело не искахме да се махне заради грозния футбол, а заради смехотворния футбол срещу Ливърпул, Арсенал, Вердер и т.н. в ШЛ.

И за финал - отговор на въпроса в анкетата - ДА, трябва да си тръгне, ако не спечели нищо този сезон.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 07 Apr 2009, 16:31
Коментар #30

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Цитат(Ian @ Apr 7 2009, 17:28ч.) *
И за финал - отговор на въпроса в анкетата - ДА, трябва да си тръгне, ако не спечели нищо този сезон.

И аз съм казал същото и пак се съгласявам, въпреки че вече нямаме шанс за титлата. Нищо не е загубено докато има теоритичен шанс, но надали има чак толкова големи и болни оптимисти и това е ясно. Титлата отново е за клошарите от интер. Ние ще се борим за купата. Ако я спечелим може да се даде шанс на Раниери , но може и да НЕ се дава. Аз лично бих му дал шанс ако се направят правилните трансфери и ако спечелим поне купата !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 07 Apr 2009, 23:31
Коментар #31

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 732
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Капело не искахме да се махне заради грозния футбол, а заради смехотворния футбол срещу Ливърпул, Арсенал, Вердер и т.н. в ШЛ.

А Клаудио - заради смехотворния футбол срещу Сампдория, Киево, Каляри, Катания, Емполи и ко... Дори и купата да спечели, лично аз тая мъка още един сезон не искам да я гледам..

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
hri100
коментар 08 Apr 2009, 00:35
Коментар #32

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Дали ще я спечелим тая мижава купа НЯМА АБСОЛЮТНО НИКАКВО значение, относно въпроса дали да се маха Раниери или не. Нима тая купа ще промени нещо?! Нищо няма да промени! Всъщност, няма смисъл да казвам каквото и да било, следните хора са си го казали идеално:

Цитат(NUCLEO1985 @ Apr 6 2009, 11:23ч.) *
Juventus 1 - 1 Catania
Juventus 1 - 2 Palermo
Udinese 2 - 1 Juventus
Juventus 2 - 3 Cagliari
Juventus 1 - 1 Sampdoria
Juventus 3 - 3 Chievo Verona

От този сезон... Без да слагам хикса със Самп там, както и загубата от Наполи там, защото все пак на техните стадиони се играе трудно.

Juventus 0 - 1 Udinese
Parma 2 - 2 Juventus
Catania 1 - 1 Juventus
Juventus 0 - 0 Sampdoria
Juventus 1 - 1 Cagliari
Reggina 2 - 1 Juventus
Juventus 0 - 0 Torino
Juventus 2 - 3 Fiorentina
Empoli 0 - 0 Juventus
Palermo 3 - 2 Juventus
Siena 1 - 0 Juventus
Juventus 1 - 1 Catania

Това от миналия.. Отново без загубата от Наполи и хикса със Самп...

Ми не знам дали има смисъл да коментирам. По едно време го защитавах и смятах, че ще направи нещо с тоя тим, но след вчерашния мач просто... От 1993 г. насам не помня Юве да е имал толкова издънки с некви смешни отбори като Катания и Каляри. Сефте виждам 2 поредни сезона да не можем да бием Сампдория и в 4-те мача, да не можем да бием Каляри и в двата мача в Торино и при положение, че ръководството прокламира навсякъде амбиции за титлата да правим хикс насред Торино с 16-ия Киево... Мерси, ама ми идва в повече. И никой не му е виновен на Раниери вчера. Нито грешката на Мелберг накрая, нито нищо. Защото срещу такива отборчета не трябва да треперим до 90-ата мин. и да се пазим да не ни изравнят. Пълна пародия. Серия Б също не ни е виновна.. Защото с това толкова слабо калчо трябваше да станем шампиони още миналия сезон и да пратим Интер там където бяха. Но понеже Раниери е идиот, а онези които му дават заплатата всеки месец са тотално завършени идиоти ще си кретаме така още много години. И след сезон-два като се откаже и Алекс, а Джиджи, Трезеге и Мауро станат на по 34-35 тогава съвсем ще цъфнем. Ама оправданията ще са все с тая серия Б. Пари бол имаха за трансфери.. Кво направиха с тях. Вижте другите отбори кво правят с малко пари, а ние какво вземаме. И само приказки.. Празни приказки... И от Джили, и от Блан, и от Раниери (пример - след вчерашния мач.. магията на калчото и д-р Джекил и мистър Хайд). За съжаление нито Джани, нито Умберто Аниели са живи и главните действащи лица във фамилията са доказания наркоман Лапо и Джон Елкан, който също не се слави с много тежката си дума.... Ако продължаваме така, ставаме точно като Интер от едно време.. От време на време бием по някой голям отбор, ама иначе си стоим на 2-о, 3-о място. И в момента сме точно същото подобие на ония жалкия отбор на Интер, на който съм се смял години наред. Искаме титла, а не можем да бием половината отбори в долната част на таблицата... За какво изобщо говорим тука?

Цитат(Bianco^Nero @ Apr 7 2009, 21:02ч.) *
Мача не искам да го коментирам.
Едно спечелване на Купата на Италия ще е ебати пировата победа. Не съм сигурен дали не искам да завършим сезона катастрофално, та да има някакви промени. При това статукво и едно спечелване на Купата догодина ще гледаме повторение на мъката от тоя сезон, ако не и по-лошо...
За Рома гледам, че спорите - ами разбира се, че са по-добре от нас. Все пак не забравяйте, че Рома не е Ювентус и никога няма да бъде. Рома в сравнение с Юве си е отборче и в тая връзка това, което направи Спалети с малко средства, заслужава адмирации. Изгради един отбор, който със сигурност през последните 2 сезона играеше най-добрия футбол в Италия, но липсата на самочувствие и рутина им попречи през миналия сезон да триумфират със Скудетото. В ШЛ не се представят по-зле от прехвалените Интер, а и както се видя през тази година и от нас. Този сезон им е по-слаб от предишните, но явно трябва малко освежаване, на мен обаче ми харесва как се развива тоя отбор. За разлика от Ювентус.
За Милан добре сте го казали - докато са толкова упорити да държат Анчелоти, можем да сме спокойни. На този отбор от няколко години вече му трябва едно освежаване, което трябва да започне със смяна на треньора. Ако дойде един Рийкард или някой друг със свежи идеи и разбира се направи чистка, която при Милан е наложителна, със сигурност ще си върнат позициите.

Цитат(Bianco^Nero @ Apr 7 2009, 20:49ч.) *
Тоя клошар ако го оставят до 2010 съвсем ше ни ебе майката. Ако така продължават нещата догодина представянето през тоя сезон може да ни се стори приказно ако си тръгнат Недвед, Трезеге и ако слуховете за Буфон се окажат верни.

Не много кратко, но точно и ясно!

Не знам, вече си мисля, че сигурно трябва да изпаднем за да ПОЧНЕМ ДА МИСЛИМ дали да бием шута на Раниери. post-294-1159107607.gif Тифоза е прав, просто трябва да се примирим. Но как по дяволите да се примиря с превръщането на любимия ми отбор в карикатура? Как да се примиря с несправедливостта играчи като Дел Пиеро, Трезеге, Буфон, Каморанези и особено Недвед (кой отбор разполага с толкова легенди накуп - това е такова богатство, че...) да завършват славните си кариери в отбор-средняк? И за всичко това да са виновни само и единствено четирима малоумници, на които грам не им дреме и които са толкова преходни, че само след 10 години никой няма да си спомня за тях. Или пък може би ще ги помним, ще ги помним с това, че са съиспали най-обичаният отбор в Италия и един от най-великите в света. Може би феновете ще ги възпяват в песни. Феновете на Интер, Милан, Манчестър Ю., Ливърпул....

ПП:

А Раниери не искаме да се махне заради красивия футбол, куп купи, красивото отпадане от ШЛ и невероятните постижения срещу Катания, Палермо, Каляри, Киево... О да, забравих, и заради липсата на алтернатива!

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
ms1897
коментар 08 Apr 2009, 08:37
Коментар #33

Primavera player
**

Коментари: 183
Регистриран: 2-April 09
Град: Несебър
Потребител No.: 2 085

Това е несериозна тема разбирасе искали питане сигурно няма фен на Юве който да не иска да си ходи само шефовете не искат.Затова ВЪН Клаудио!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Колкото по рано толкова по добре. mad.gif juveti3.gif r2a-juve.gif

+Quote Post
TPEBOnPOBOD
коментар 08 Apr 2009, 15:36
Коментар #34

Primavera player
**

Най-глупавото в тая тема е,че нищо не зависи от нас,тъй като гледам,почти единодушно сме изхвърлили Раниери... Жалко...

--------------------

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 16 Apr 2009, 16:49
Коментар #35

Juventus star

Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 68

Цитат(eXpLoSive @ Apr 6 2009, 14:20ч.) *
Мисля че не останаха привърженици на Раниери или ако са останали са някои със желязни нерви и безразлични на тема трофеи.
На Раниери положителните качества си остават - работа с млади футболисти , красив атакуващ футбол поне за 1 полувреме , пионка за управление , работещ с налични футболисти и не иска нови , харчи минимално , има някакъв поглед за развиване в бъдеще но за него това е някъде 5 години.
Отрицателните - липса на манталитет на победител , не успешно мотивиране на играчи , скандали или поне дразги в отбора , комични резултати , още по-комични оправдания , връщане отбора да се брани при 1-0 въпреки че няма защита , хвърляне на прах в очите с обещания които и той знае че няма да изпълни.
Преди при Капело имаше хора които искаха да се махне поради "грозния" футбол и никаква работа с млади футболисти. Сега това го има ама трофеи няма. Дешан беше нещо посредата на двамата ,поне така мисля, но в момента в който каза че иска тоя тоя и тоя и ръководството го замени. Накрая ако направим сметка на парите които изхарчиха за пълнежа по резервната скамейка с тия пари Дешан може би щеше да си вземе неговите играчи.
Сега в момента няма нормален безработен треньор за вземане ,а трябва да разтрогне с отбора си. Още повече че пари за трансфери няма или поне винаги казват че има ,а накрая излизат около 20-30 милиона и това също ще попречи на нормална работа на новия. Затова и да искаме и да не искаме Раниери остава поне още 1 сезон ,така че се въоръжете с търпение и надежда за догодина.

Подкрепям те в менението ти. И ако не се лъжа Раниери взима 1-2 мил заплата... прсото няма кой.... колкото и грозно да звучи ,но в момента няма кой да поеме Юве .Иначе и аз искам да се махне Раниери ,да дойде Липи и да покажем кой кой е smile.gif

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
delpi4a
коментар 16 Apr 2009, 20:50
Коментар #36

Juventus regular

Коментари: 1 381
Регистриран: 14-June 07
Град: pleven
Потребител No.: 552

Добра тема.
Искам да попитам може ли някой да каже поне 1 смислена причина поради която Мишока да остане?

--------------------

ЛУЧАНО ЛИПСВАШ НА СВОЯТА ДАМА

+Quote Post
TPEBOnPOBOD
коментар 16 Apr 2009, 21:20
Коментар #37

Primavera player
**

Заради "красивата" игра post-294-1159107873.gif

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 17 Apr 2009, 00:16
Коментар #38

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Няма кой друг просто. post-294-1158668614.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
commando84
коментар 17 Apr 2009, 09:06
Коментар #39

Juventus star

Мисля че ако сега загубим от нерадзурите и после отпаднем от Лацио мечтата на всеки фен ще се сбъдне - Уволнение на Раниери!

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 17 Apr 2009, 12:15
Коментар #40

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 732
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Цитат(Iliyan @ Apr 17 2009, 10:06ч.) *
Мисля че ако сега загубим от нерадзурите и после отпаднем от Лацио мечтата на всеки фен ще се сбъдне - Уволнение на Раниери!

За съжаление това няма да стане. И аз си мислех, че няколко загуби може да му разклатят поста на тоя, но видимо няма да стане. Ръководството продължава да си вкарва страхливото мислене и развива теории, че в момента само толкова можем, това са ни възможностите и т.н.. Не искат да дават пари, не искат да купуват точните попълнения и за това муха, като Раниери им е удобен.

П.С. А и да не забравяме - няма кой да го замени. По света има сигурно 1 млн. треньори, но втори като Раниери няма и няма кой да го замени. post-294-1158668614.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post

3 страници V  < 1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 14th November 2019 - 05:42ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team