IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

181 страници V  « < 179 180 181  
Reply to this topicStart new topic
> OFFTOPIC!, пишете за всичко, което ви хрумне :)
The Drunken Mast...
коментар 14 Sep 2020, 22:26
Коментар #3601

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 588
Регистриран: 22-March 18
Град: Русе
Потребител No.: 25 272

Гаврил ме бил...смятай. Хубаво, че ми го каза, понеже не бях останал с подобно впечатление... Да знам, поне, че съм унижен.
И не разбрах само, какво по-точно съм копирал ? Колко пъти трябва да ти напиша, че горяните са предимно николапетковисти, които са подкокоросвани от Запада, след като е обесен от БКП ? Кое е по-различното от това, което е написал Шмаротцера ? Копирах го, понеже беше така добър да даде и допълнителна информация, която можеш да проследиш. Нямам нужда някой да ми казва, какви са горяните и каква е числеността им. При всички положения не са 10 000, де... Нито 5 000. Не са и 2 000, но както и да е. Колкото до тия глупости с Буров, това в каква връзка го постваш, че нещо не мога да вдяна ?! В смисъл, продължаваш да си отстояваш позицията, че България е била общо-взето на едно равнище с Италия !? Ти сериозен ли си ?! То бива, бива човек, да не познава историята на страната си, ама чак пък толкова.
А Поппетров е прекалено висока топка за теб, там вече те разбирам...

Този коментар е бил редактиран от The Drunken Master на 14 Sep 2020, 22:30

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
JIZAH
коментар 14 Sep 2020, 22:35
Коментар #3602

Juventus star

Група: Ветерани
Коментари: 2 541
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Цитат(The Drunken Master @ 14 Sep 2020, 22:26) *
Гаврил ме бил...смятай. Хубаво, че ми го каза, понеже не бях останал с подобно впечатление... Да знам, поне, че съм унижен.
И не разбрах само, какво по-точно съм копирал ? Колко пъти трябва да ти напиша, че горяните са предимно николапетковисти, които са подкокоросвани от Запада, след като е обесен от БКП ? Кое е по-различното от това, което е написал Шмаротцера ? Копирах го, понеже беше така добър да даде и допълнителна информация, която можеш да проследиш. Нямам нужда някой да ми казва, какви са горяните и каква е числеността им. При всички положения не са 10 000, де... Нито 5 000. Не са и 2 000, но както и да е. Колкото до тия глупости с Буров, това в каква връзка го постваш, че нещо не мога да вдяна ?! В смисъл, продължаваш да си отстояваш позицията, че България е бил общо-взето на едно равнище с Италия !? Ти сериозен ли си ?!
А Поппетров е прекалено висока топка за теб, там вече те разбирам...

Не съм казвал, че сме на 1 ниво с Италия. Казха точно, че БВП на глава от населението е 8% по-нисък.

За Буров го поствам, за да ти кажа, че това твърдение никой никога не го е чувал.

Другото е от документит ена БНБ за движенията по външния ни дълг. Понеже Буров бил казал нещо... И така - гледай василвса и плачи

+Quote Post
The Drunken Mast...
коментар 15 Sep 2020, 17:53
Коментар #3603

Juventus bench

Мда... Не съм очаквал нещо друго да напишеш, добре съм те определил като Матросов. Хем нищо не знае, хем и си мисли, че много знае.
Както и да е, аз се включих за нещо друго, понеже ми стана много смешно. Ако съдим по цитатите ти и ако вярваме на този, който ти цитираш, то стигаме до уникалното прозрение, че Фердинанд е бил някакъв уникален демократ. Ето и точният цитат:
Цитат
Не на последно място, единственият период до 1989г., когато в България има истинска, работеща и безкомпромисна демокрация с партийна система и действащ парламент, без специални пълномощия или военни хунти.

Брато, ти си същински революционер в историята на България, всички сегашни историци трябва да си сверяват часовниците с теб...
Между другото сегашните историци определят политиката му като "личен режим", което е доста меко в сравнение с това, което действително се е случвало. Изключително демократично е да се провеждат избори с побоища и фалшификации.

П.С.
Това вече наистина е последният ми пост в тази тема, няма какво да разисквам повече с теб.
Не съм учуден, де... Като се уповаваме на Христохристов-ци, Келбечев-ци и т.н. как да очаквам нещо друго.

Този коментар е бил редактиран от The Drunken Master на 15 Sep 2020, 17:54

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 15 Sep 2020, 19:23
Коментар #3604

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 8 503
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Цитат(The Drunken Master @ 04 Sep 2020, 16:15) *
П.П.П.П.П.П.П.
Това беше последният ми пост...

Цитат(The Drunken Master @ 14 Sep 2020, 13:24) *
П.С.
Нямам какво повече да добавя...
Ако искаш да продължим дискусията, добре дошъл си в ГОНГ.

Цитат(The Drunken Master @ 14 Sep 2020, 22:47) *
Пак ще го повторя - ако искаш да продължаваме с дискусията, идвай в ГОНГ. Тук нямам работа, не смятам, че трябва да обръщам внимание на псувни.

Цитат(The Drunken Master @ 15 Sep 2020, 18:53) *
П.С.
Това вече наистина е последният ми пост в тази тема, няма какво да разисквам повече с теб.

Колко пъти ще го пишеш тоя последен пост, дееба? Нужно ли е да заключвам и тази тема и да дебна като някой пъдар дали малоумната "дискусия" няма да се премести в някоя друга или просто наистина ще е последният пост и ще се спре с цялото това нещо? Преспокойно мога да те спра да пишеш (и не, това не е заплаха, преди да изревеш пак като ученичка, просто констатация), не го правя, защото си мисля, че сме достатъчно възрастни да разбираме от дума, но очевидно няма да стане.

Призовах вече не знам колко пъти да сложите точка, стига вече. Да се надяваме, че този път наистина ще е последният.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
JIZAH
коментар 15 Sep 2020, 20:23
Коментар #3605

Juventus star

Цитат(The Drunken Master @ 15 Sep 2020, 17:53) *
Мда... Не съм очаквал нещо друго да напишеш, добре съм те определил като Матросов. Хем нищо не знае, хем и си мисли, че много знае.
Както и да е, аз се включих за нещо друго, понеже ми стана много смешно. Ако съдим по цитатите ти и ако вярваме на този, който ти цитираш, то стигаме до уникалното прозрение, че Фердинанд е бил някакъв уникален демократ. Ето и точният цитат:
Брато, ти си същински революционер в историята на България, всички сегашни историци трябва да си сверяват часовниците с теб...
Между другото сегашните историци определят политиката му като "личен режим", което е доста меко в сравнение с това, което действително се е случвало. Изключително демократично е да се провеждат избори с побоища и фалшификации.

П.С.
Не съм учуден, де... Като се уповаваме на Христохристов-ци, Келбечев-ци и т.н. как да очаквам нещо друго.

Умилителен гърч на промит комуняга smile.gif)

Гледай сега какво казва човекът, който е нарекъл и определил управлението на Фердинанд като "личен режим":

Няма да ти казвам какво значи този цитат, но очаквам с нетърпение безумният ти анализ.

И само за публиката бих искал да кажа, че не съм особен фен на Фердинанд, но ти специално ме накара да го заобичам smile.gif

+Quote Post
The Drunken Mast...
коментар 15 Sep 2020, 21:47
Коментар #3606

Juventus bench

Абе пич, на какъв език трябва да ти го обясня, че говориш страшни тъпизми ? Това вече не е спор. Аз нямам никаква отсрещна страна. Това, че постоянно употребяваш цинизми не те прави по-умен, нито по-аргументиран, нито по-компетентен. Пак ти го казвам, това е оръжието на човека, който няма никакви аргументи. Единственото, което правиш в момента е да изглеждаш максимално смешен и жалък в очите ми. И продължава да ми обяснява някакви глупости... Вади ми от 10 реки вода, само и само да се изкара прав за някакви неща от които очевадно няма хал-хабер. Давам му статистики от три различни чуждестранни източници, че сме на предпоследно място в Европа по БВП. Давам му цитати на депутати от НС през УЖ НАЙ-УСПЕШНИТЕ ГОДИНИ. После му давам и цитати на хора, които по никакъв начин не са свързани с БКП. После му обяснявам, че има и мораториум върху дълга в края на 1934-та. Обяснявам му, че има и реквизити. Обяснявам му, че има масов глад у хората. Обяснявам му, че референдума въпреки, че е тотално манипулиран доказва, че хората вече не желаят ш*баните Кобург-и. Обяснявам му, че няма никаква демокрация у нас, след като се забраняват партиите. Ония си мели едни и същи глупости като някаква латерна и на всичкото отгоре ми обяснява, че аз не разбирам и не съм му бил на нивото !?!?!?!??!!??!?!?!??!?! laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Говори ми за Стефан Стамболов и за Априлското въстание. Иди му обяснявай на тоя, че единственото, което Стамболов прави по време на това въстание е... да забогатее. Ама това са вече отделни неща, в които не искам да влизам в подробности, понеже и това сигурно не го знаеш.
Още в началото имаше някакво умопомрачително разсъждение, че Чърчил понеже много милеел за нас, заради това и искал да изпревари Сталин и да минем в тяхната сфера на влияние. Тоя Чърчил голям българофил ще излезе накрая... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
То бива, бива човек, да не познава историята на собствената си държава, ама чак пък толкова...

П.С.
До админа...
И какви са тези заплахи за бан, ако искаш да ме баннеш, просто го направи... Щял да ме банне, понеже имам различна позиция от общоприетата на разни хора, които не са прочели и една историческа книга ? Бахти логиката...

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 15 Sep 2020, 21:58
Коментар #3607

Juventus star

post-294-1158668614.gif

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 15 Sep 2020, 23:28
Коментар #3608

God Fuck The Queen

Коментари: 2 447
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Аре престани да пишеш бе, бастун, не разбра ли, че никой не се впечатлява от тъпотиите на един партизански внук 😃
За 14 години в тоя форум съм чел всякакви хора, ама такъв дебил като тебе втори нема.
Дискутирам си във форума на гонг, нивото на журналистите в домус броудкастинг груп идеално ти пасва.

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post

181 страници V  « < 179 180 181
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st September 2020 - 02:18ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team