IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

5 страници V  « < 3 4 5  
Closed TopicStart new topic
> Давид Силва
Dek0
коментар 03 Jun 2009, 10:13
Коментар #81

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 344
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Бенитес предлага 15 млн. паунда и Воронин за Давид Силва

Мениджърът на Ливърпул Рафа Бенитес продължава да настоява за привличането на халфа Давид Силва от бившия си клуб Валенсия. Европейският шампион с Испания е приоритетна цел в плановете на Рафа още от миналото лято, но тогава "прилепите" отказаха да се разделят с един от двамата си най-скъпи футболисти. Година по-късно, финансовите проблеми на Валенсия продължават да измъчват ръководството и по всичко личи, че Силва и голмайсторът Давид Вийя ще бъдат продадени. В Ливърпул нямат намерение да протакат и искат да стартират преговори възможно най-скоро. Според "Daily Mail" мърсисайдци вече са пратили оферта на стойност 15 млн. паунда плюс нападателя Андрий Воронин. Украинецът няма никакъв шанс да остане на "Анфийлд" и Ливърпул всячески се опитва да се отърве от него.

Друг потенциален кандидат за подписа на Давид Силва е Реал (Мадрид). Новият президент Флорентино Перес обеща звездни попълнения за новия сезон и макар че основните му усилия са съсредоточени около привличането на Кака, той не крие и желанието си да доведе на "Бернабеу" някои от най-добрите испански футболисти. SPORTAL.BG
Go to the top of the page

+Quote Post
meo
коментар 03 Jun 2009, 10:57
Коментар #82

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Град: София
Потребител No.: 46

Секоооо недей спа post-294-1159107923.gif

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 03 Jun 2009, 11:47
Коментар #83

Juventus regular

Коментари: 1 735
Регистриран: 21-April 07
Град: у кръчмата под масата
Потребител No.: 475

От нас 13 млн. + Тиаго и Поулсен и сме чук biggrin.gif

+Quote Post
commando84
коментар 03 Jun 2009, 15:39
Коментар #84

Juventus star

Коментари: 2 779
Регистриран: 16-March 09
Потребител No.: 1 958

Момчета, Давид Силна няма да го вземем. 90% сам сигурен, че ако въобще напусне Валенсия ще замине по посока Ливърпул. Така че според мен няма смисъл да се надяваме за загубена кауза.

--------------------

"Музиката дава душата на нашите сърца и крилата на мисълта." Platon

+Quote Post
Dek0
коментар 04 Jun 2009, 17:24
Коментар #85

Juventus regular

Реал М влезе в контакт със Силва

Агентът на Давид Силва от Валенсия - Хулио Йоренте, бе тази сутрин на стадион "Сантиаго Бернабеу", за да обсъди с новото ръководство на Реал Мадрид очакванията на своя клиент от финансово и спортно естество при евентуален трансфер. Столичният гранд очаква да приключи операцията за малко повече от 20 млн. евро, колкото предложи Ювентус през зимния трансферен прозорец.

Торинци отново се състезават за подписа на техничния левичар, като сега на сцената излезе и Ливърпул, чийто мениджър Рафаел Бенитес е голям почитател на футболиста. Според информация на вестник "Мирър", испанският мениджър на мърсисайдци дори е бил във Валенсия в началото на седмицата, за да разговаря очи в очи с канареца. Очаква се от "Местайя" да вземат крайно решение за Силва след генералното събрание на акционерите след три дни, на което ще се увеличи уставния капитал на дружеството.SPORTAL.BG

+Quote Post
meo
коментар 05 Jun 2009, 09:49
Коментар #86

Juventus regular

Цитат
Силва: Интересът на Реал е добър и за мен, и за Валенсия
05.06.2009 10:16
Испанският национал Давид Силва посрещна доста благосклонно информацията, че Реал Мадрид явно започва офанзива за него, след като вчера агентът му прекара час и половина на „Сантяго Бернабеу” в разговори със спортния директор Мигел Пардеса.

Смята се, че столичани скоро ще се свържат с Валенсия и ще започнат преговори за национала, като ще предложат около 20 милиона евро за него, надявайки се, че сумата ще бъде достатъчна за осъществяването на трансфера.

„Не зная какво се е случило, тъй като бях в дома си на Канарските острови и все още не съм говорил с агента си. Мисля, че интерес от страна на Реал е добър не само за мен, но и за сегашния ми клуб” сподели Силва, който също е в Мадрид за лагера на националния отбор.

„На този етап обаче, мисля за предстоящите мачове на Испания. За мен е чест, че толкова голям отбор проявава интерес към мен, но в момента аз съм футболист на Валенсия” каза още Силва.

Смята се, че той ще бъде един от испанските играчи, които ще бъдат привлечени от Флорентино Перес. Босъщ ще опита да доведе повече испански футболисти в състава, тъй като политиката на Реал да купува непрекъснато скъпо-платени чужденци си спечели доста критики.

gol.bg

Не разбирам щом такъв футболист е с очаквана цена около 15(оферта на Ливтрпул)-20(Реал) милона, защо не се пробваме за спорта и ние с една оферта smile.gif

Колега, има си тема за Силва. tongue.gif

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post
outbreak
коментар 05 Jun 2009, 11:27
Коментар #87

Juventus regular

Коментари: 2 164
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Според мен ако дойде Силва ще се претрупаме много.
Пък и е испанец.. предпочитам Лавеци smile.gif

--------------------

+Quote Post
MartineZz
коментар 05 Jun 2009, 12:07
Коментар #88

Juventus regular

Коментари: 1 693
Регистриран: 28-February 07
Потребител No.: 367

Абе момчета, още ли таите напразни надежди. Оставете Силва, той няма да играе в Юве.

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 05 Jun 2009, 12:14
Коментар #89

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(MartineZz @ Jun 5 2009, 13:07ч.) *
Абе момчета, още ли таите напразни надежди. Оставете Силва, той няма да играе в Юве.

Запазвам ти тоя пост и след време ще го изкарам (надявам се). post-294-1159108009.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
meo
коментар 05 Jun 2009, 12:16
Коментар #90

Juventus regular

Цитат(hri100 @ Jun 5 2009, 13:14ч.) *
Запазвам ти тоя пост и след време ще го изкарам (надявам се). post-294-1159108009.gif

А дано да се наложи да го изкарваш smile.gif

П.С. Бях забравил за тая тема, поспивам си главата с пепел tooth.gif

--------------------

+Quote Post
Dek0
коментар 11 Jun 2009, 13:08
Коментар #91

Juventus regular

Валенсия обяви Силва за непродаваем

Отказ да продаде Давид Силва на Реал Мадрид е заявил президентът на Валенсия Мануел Йоренте пред колегата си Флорентино Перес, твърди вестник "Марка". "Не се продава, не правете оферта за него", е казал Йоренте при първия си контакт с Перес, когато босът на "белите" е отправил запитване за цените на Силва и Раул Албиол.

На "Местайя" не желаят да отслабят отведнъж състава си и смятат, че с почти уговорената продажба на Давид Вийя в мадридския колос ще отбият първата вълна от огромните си финансови задължения. Йоренте обаче е по-склонен да преговаря за Албиол, като Валенсия се интересува силно от играчите на столичани Алваро Негредо и Естебан Гранеро, които може да влязат в евентуална сделка.SPORTAL.BG

+Quote Post
Rumbeti
коментар 11 Jun 2009, 14:00
Коментар #92

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Няма шанс да вземем Силва според мен ! По-добре ще е да се насичим към някой друг. Силва не ни е по джоба и не можем да се мерим с РЕал , които ще предложат повече 100% !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
meo
коментар 11 Jun 2009, 14:16
Коментар #93

Juventus regular

Тия Реал не изхарчиха ли парите вече biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Репликант
коментар 11 Jun 2009, 14:17
Коментар #94

Juventus star

Коментари: 2 563
Регистриран: 21-October 08
Потребител No.: 1 392

20% от бюджета на Испания е на разположение на Краля,да се разпорежда с парите както иска.Е как да свършат ми кажи? tooth.gif

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post
superniki
коментар 11 Jun 2009, 14:27
Коментар #95

Juventus star

Коментари: 4 404
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

По-добре темата да се затвори, освен някой ако не мисли, че Силва ще е резерва на Диего или обратното.Като крило няма да играе защото няма да имаме такива smile.gif

--------------------

+Quote Post
commando84
коментар 11 Jun 2009, 14:35
Коментар #96

Juventus star

Коментари: 2 779
Регистриран: 16-March 09
Потребител No.: 1 958

Цитат(superniki @ Jun 11 2009, 15:27ч.) *
По-добре темата да се затвори, освен някой ако не мисли, че Силва ще е резерва на Диего или обратното.Като крило няма да играе защото няма да имаме такива smile.gif

И аз мисля така. Със сигурност Силва няма да дойде при нас. Даже ако Вийя остане във Валенсия съм убеден, че и Силва няма да напусне. Давид Силва е затворена страница за Ювентус!

--------------------

"Музиката дава душата на нашите сърца и крилата на мисълта." Platon

+Quote Post

5 страници V  « < 3 4 5
Closed TopicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th July 2018 - 18:40ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team