IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

209 страници V  « < 74 75 76 77 78 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2012/2013
ForzaJuve29
коментар 20 Aug 2012, 11:39
Коментар #1501

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 636
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

Дано да не продадем Лихтщайнер.Мисля,че Конте ще се намеси и няма да го даде.А ако Мармота го продаде ще е най-големият идиот в Италия!

Този коментар е бил редактиран от ForzaJuve29 на 20 Aug 2012, 11:40
Go to the top of the page

+Quote Post
MartineZz
коментар 20 Aug 2012, 11:59
Коментар #1502

Juventus regular

Коментари: 1 696
Регистриран: 28-February 07
Град: София
Потребител No.: 367

Абе 15 милиона свежи пари, ако са без разсрочване, си е много сериозна оферта за играч, който зимата прави 29 години. Марота е продавал по-скъпо единствено Диего, където взе 15 500 000. А и чиста печалба от 6-7 милиона само след година си е оферта отвсякъде. Ако могат да го прежалят в спортно-технически аспект, като нищо ще се навият на подобна сделка. А при положение, че в дясната зона имаме Исла, Касерес и Пепе ми се струва, че може и да станат нещата с продажбата му. А и 5 мил. годишна заплата вероятно е изкушаващо за самия играч.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 20 Aug 2012, 13:25
Коментар #1503

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Като се има предвид колко е важен Лихта и колко добре играе при нас, според мен 15 млн. са малко. Няма да можем да му намерим достоен заместник за тези пари и ще вземем някой палялчо.

Сега четох , че сме предложили 10 млн за Бербо. УЖАС !

http://inews.bg/%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%80%D...2_i.212717.html

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
the_parasite
коментар 20 Aug 2012, 14:05
Коментар #1504

Juventus star

Коментари: 2 552
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Както и да погледнем на един евентуален трансфер на Лихтщайнер в ПСЖ 15 милиона ми се струват недостатъчна сума. Ако не ме лъже паметта се сдобихме с правата му за 10 милиона евро на няколко вноски. Предвид класата му и името на заинтересованата страна ще е грешка да пуснем Форест Гъмп за по-малко от 20 милиона.

Погледнато по-прагматично имаме спешна нужда от свежи пари. Трансферът на Пабло Армеро е в застой, а така чаканият звезден нападател дори не е на хоризонта, а вече е 20 август! Като прибавим и четиримата души, които могат да играят на позицията на Лихтщайнер (Касерес, Исла, Пепе и Падоин) малко свежи пари, както каза MartineZz, няма да ни дойдат зле.

Още повече, че на 90% е сигурно, че ще играем 3-5-1-1 през следващия сезон. Някой преди мен беше казал, че Лихтщайнер е добър в схема с четирима защитници и аз напълно се съгласявам с това твърдение. Швейцарецът се мъчи като халфбек.

Не мисля, че при продажба ще подсилваме дясната зона. Карикатури като Майкон и Вад дер Вийл не ни трябват. Предвид формата на Лусио няма да е зле да се помисли за още един централен защитник, но приоритет са централният нападател и левият халфбек.

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 20 Aug 2012, 14:17
Коментар #1505

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(Rumbeti @ Aug 20 2012, 14:25ч.) *
Сега четох , че сме предложили 10 млн за Бербо. УЖАС !
http://inews.bg/%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%80%D...2_i.212717.html

Ама Румба, мисли и какво четеш, вместо направо да се палиш...

Цитат
Шампионът Ювентус също в последния момент насочва интереса си към българския нападател, тъй като преговорите с Фернандо Йоренте се проточват повече от очакваното, а и цената на испанския национал е 7 пъти по-висока от тази на Митко.

Цитат
Има информации на Апенините, според които Юве са склонни да дадат дори 10 милиона евро за Бербатов
Та да попитам аз - цената на Бербатов ли не е 10 млн евро или Йоренте по някаква причина струва 70 млн??? huh.gif Като добавим и тъпотията:

Цитат
Ювентус няма да има никакви проблеми да плати исканите 5 милиона паунда за 31-годишния Бербатов, защото без колебания предложи да преведе на Атлетик Билбао 36 милиона евро за Фернандо Йоренте, който е на 27 години.

Има ли какво да говорим повече за този мега абсурден материал на inews.bg?? wink.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
*hLaPeTo*
коментар 20 Aug 2012, 15:35
Коментар #1506

Promising youngster
*

Коментари: 34
Регистриран: 13-June 12
Град: Pleven
Потребител No.: 24 697

Ман Сити са уредили Йоветич.Изразили са готовност да платят исканите 30 млн.Малко ми става става тъжно от тази информация,защото така стана и миналата година с Агуеро и всички видяхме как се представи момчето.Този път милионите не бяха 40-45(исканите миналото лято за Агуеро),а едни нормални за днешните трансфери на нападател от висока класа(а Йоветич определено е такъв,а и е доказан стрелец в Италия)30 млн.Както Агуеро миналото лято,така и Йоветич сега беше изразил желание да играе в нашия отбор,но така и не се стигна до споразумение.Одобрявам трансферите до момента,но не може президент,който афишира амбиции да играе финал в шампионска лига,да не може да плати още 10 млн за нападател от какъвто отбора му има крещяща нужда.Не съм голям трансферен специалист,но имаше информации и за Ку и за Матри,12 млн да бяха взели поне от единия + предлаганите от клуба 18 за Йоветич и сделката вече можеше отдавна да е факт.Сега се търсят компромисни варианти,Йоренте или Джеко,което не подобава на клуб от ранга на Ювентус.Когато си заявил такива амбиции и се завръщаш в шампионската лига,трябва да се бориш за трансферните си цели,а не да търсиш най-изгодния вариант.

+Quote Post
El Patron
коментар 20 Aug 2012, 15:59
Коментар #1507

Banned forever

Група: Banned
Коментари: 958
Регистриран: 13-May 11
Град: от Ада
Потребител No.: 24 539

Йоветич нещо не го виждам в Сити!
При бетон титуляри Силва,Насри и Тевез,като тук вкарвам евентуална контузия на Агуеро от 2 до 6 месеца(!),
на пейката са Бало,Дзеко,Милнър,Адам Джонсън,
а Роке Санта Круз и Адебайор са без купувачи към тоя момент.......просто няма как!
+ това неговата роля там се дава на Силва,а двамата на едно.......
Йоветич или ще си остане още година във Фио,
или ще го отмъкнем в последните часове за голяма сума ~ 25млн + бонуси или нещо от сорта........

засега обаче се спекулира около Йоренте,пичът беше извън групата снощи,та трансферът му е въпрос на време!
въпросът е къде?

+Quote Post
petszata
коментар 20 Aug 2012, 16:07
Коментар #1508

Juventus regular

Коментари: 1 574
Регистриран: 23-May 12
Потребител No.: 24 689

Да е доказан стрелец Йо йо не е , но разбирателството му с мирко щеше да ни бъдеот полза.
Колкото до трасфера в сити явно иска да стане като дзеко да търка пейката.
Иначе патрон мисля че само само да не го дадат на нас Фиоре ще го засилят в англия.
за йоренте днеска тренирал с отбора.да видим,аз мисля че евентуален йо йо в сити , дзеко е при нас или милан.

+Quote Post
oldschool
коментар 20 Aug 2012, 16:09
Коментар #1509

Juventus regular

Коментари: 1 568
Регистриран: 8-January 09
Потребител No.: 1 625
Любим футболист:Del Piero

Цитат(El Patron @ Aug 20 2012, 16:59ч.) *
тук вкарвам евентуална контузия на Агуеро от 2 до 6 месеца(!),

не са излезли резултатите от скенера, но по последни спекулации ще отсъства по-скоро няколко седмици, а не месеци

--------------------

+Quote Post
Ицака
коментар 20 Aug 2012, 16:30
Коментар #1510

Primavera player
**

Коментари: 478
Регистриран: 18-October 08
Потребител No.: 1 380

Цитат(*hLaPeTo* @ Aug 20 2012, 16:35ч.) *
Ман Сити са уредили Йоветич.Изразили са готовност да платят исканите 30 млн.Малко ми става става тъжно от тази информация,защото така стана и миналата година с Агуеро и всички видяхме как се представи момчето.Този път милионите не бяха 40-45(исканите миналото лято за Агуеро),а едни нормални за днешните трансфери на нападател от висока класа(а Йоветич определено е такъв,а и е доказан стрелец в Италия)30 млн.Както Агуеро миналото лято,така и Йоветич сега беше изразил желание да играе в нашия отбор,но така и не се стигна до споразумение.Одобрявам трансферите до момента,но не може президент,който афишира амбиции да играе финал в шампионска лига,да не може да плати още 10 млн за нападател от какъвто отбора му има крещяща нужда.Не съм голям трансферен специалист,но имаше информации и за Ку и за Матри,12 млн да бяха взели поне от единия + предлаганите от клуба 18 за Йоветич и сделката вече можеше отдавна да е факт.Сега се търсят компромисни варианти,Йоренте или Джеко,което не подобава на клуб от ранга на Ювентус.Когато си заявил такива амбиции и се завръщаш в шампионската лига,трябва да се бориш за трансферните си цели,а не да търсиш най-изгодния вариант.

+1

Миналата година 5 милиона ни разделиха, тая година пак скръндзане! Топ клубовете правят Топ трансфери(не че не смятам, че не сме), като искаме да се борим с големите в ШЛ и да надграждаме, трябва да хвърляме пари. Според мен тия 30 милиона не са много за Йове, 100 пъти се говореше за плюсовете му, така че няма да ги изреждам отново. Като се афишира за големи амбиции трябва и да се харчи! Ако отиде в Сити и наистина е за 30 милиона, няма какво хубаво да кажа за Марота.

Този коментар е бил редактиран от Ицака на 20 Aug 2012, 16:33

--------------------

+Quote Post
Black&White
коментар 20 Aug 2012, 17:04
Коментар #1511

Juventus regular

Коментари: 1 347
Регистриран: 22-June 09
Град: sofia
Потребител No.: 2 462

Тъкмо ако Йоветич приеме да премине в Сити, никак няма да му е скучно........ цял мач ще може да си говори със сънародника си Савич на пейката или на трибуните wink.gif

--------------------
Juve Need Quality

„В Юве победа не е най-важното. Това е единственото, което има значение.” -Джампиеро Бониперти

+Quote Post
TPEBOnPOBOD
коментар 20 Aug 2012, 17:31
Коментар #1512

Primavera player
**

Коментари: 229
Регистриран: 13-April 08
Град: където алкохола,там и аз...
Потребител No.: 1 030

Нашите направо взеха да се излагат,ако ще взимат нападател,да взимат най-накрая...Еб*хму майката,стана 20 август,още не знаем кой ще ни е нападателя...
Не могат ли да извадят 5 млн евро и ако е той,защо по дяволите не го купиха още през Юни !? Само проточват,проточват и в крайна сметка,нищо насреща...
Ван Перси,Балотели,Дзеко,Йоветич,Луиз Суарез,Йоренте,Пацини...

--------------------
Im tha Mothafuckin Drunken Master !

+Quote Post
Capo
коментар 20 Aug 2012, 17:32
Коментар #1513

Promising youngster
*

Коментари: 28
Регистриран: 30-August 11
Потребител No.: 24 577

Отборът е много стабилен и има нещо повече от ТОП нападател. Имаме си колектив, отборен дух и изявени лидери. Няма смисъл да се сравняваме с шити и челски, пък аз и не искам. Отбор за 2 сезона не се прави. Досега трансферите са перфектни, не забравяйте, че имаме Матри, Ку и Вучиния, а аз очаквам и Джовинко да ни радва с голове този сезон. Те съвсем не са слаби футболисти и не са за подценяване. Чакам другата седмица с интерес и Само ЮВЕ !!!

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 20 Aug 2012, 17:39
Коментар #1514

Juventus star

Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Потребител No.: 68

За мен Джовинко ще е най-голямото разочорование на този трансферен прозорец ... както обикновено. А който отбор купи Йоветич ще оцели в 10-ката .

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
petszata
коментар 20 Aug 2012, 17:45
Коментар #1515

Juventus regular

еей тоя кулярела като запишете че е голяма работа .разберете че с тия контузии вече е история.няма смисал да го дръжим за 5 гола на сезон , но и отпадна възчожността за размяна

+Quote Post
TPEBOnPOBOD
коментар 20 Aug 2012, 18:31
Коментар #1516

Primavera player
**

Коментари: 229
Регистриран: 13-April 08
Град: където алкохола,там и аз...
Потребител No.: 1 030

Джовинко,като го гледах на мача за супер купата,беше в супер слаба форма...

--------------------
Im tha Mothafuckin Drunken Master !

+Quote Post
yanko
коментар 20 Aug 2012, 19:04
Коментар #1517

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Според GAZZETTA DELLO SPORT Якуинта е близо до трансфер в Хамбургер, а от Циглер се интересуват Бенфика, Стоук Сити и Палермо.

+Quote Post
petszata
коментар 20 Aug 2012, 19:31
Коментар #1518

Juventus regular

Леле - Касано + 7 м за Пацини ,тука служебните удариха! Немога да разбера какво става с милан,но нека ...

Иначе янко , почти е сигурен за палермо май рето циглер , кто и от стоук не се отказват.

+Quote Post
Milenrec
коментар 20 Aug 2012, 20:41
Коментар #1519

Juventus star

Коментари: 2 836
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Последните слухове са отново за Освалдо и то под наем тъй като сме затруднени в преговорите за Йоренте

За Йоренте се смята че ако предложим 20 млн го взимаме !

+Quote Post
petszata
коментар 20 Aug 2012, 20:55
Коментар #1520

Juventus regular

в началото имахме 20 който сме готови да ги дадем .сега даваме 18 , а те клекнаха до 20 от 36 м клауза и сега ако не покрием тия 2 милиона разлика незнам.освалдо вече нз по-скоро той да е най-крайния вариант след митко дори

+Quote Post

209 страници V  « < 74 75 76 77 78 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th January 2020 - 14:34ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team