IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

231 страници V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, април 2006 - юни 2007
nikentus
коментар 31 Mar 2006, 10:25
Коментар #1

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 5 832
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Juventus are contemplating a move for Ivory Coast international Yaya Touré, according to reports in Italy.

The combative midfielder has won over numerous admirers after a series of fine displays in the African Cup of Nations, with Chelsea and Arsenal among them.

Touré’s international teammate Didier Drogba has already reported back to manager José Mourinho with a favourable account of the player, whom he likens to Patrick Vieira.

"He is the new Vieira," said Drogba recently. "He even has the same body shape as him, as well as a similar game."

The 22-year-old, though, is said to be keen on a move to Arsenal, where he would team up with his brother Kolo.

"I am flattered by the interest that Chelsea have shown, but it would be pretty hard to beat playing alongside your brother," said the Olympiakos player recently.

Arsenal have only recently bought Auxerre midfielder Vasiriki Abou Diaby, however, and might be reluctant to invest in yet another young midfielder, even if they are still struggling to come to terms with the loss of the man to whom Touré has been compared.

Juventus, on the other hand, are interested in grooming Touré to become the successor to the Frenchman.
Тук се разправя ,че искаме да вземем брата на Коло Туре 22 годишния Yaya Toure,но изглежда най-вероятно да отиде при брат си в Арсенал.Иначе е на позиция халф и ужасно много приличал на Виера.Моето мнение е това ,че само гениалните мениджъри от Юве могат да го измислят това ,да дадат 20 млн за 29 годишен играч и да не купят 22 годишния му наследник.
Go to the top of the page

+Quote Post
nikentus
коментар 31 Mar 2006, 10:27
Коментар #2

ювентинец

Juventus are hot on the heels of Lyon’s French midfield enforcer Mahamadou Diarra, according to reports in Italy.

The 24-year-old has been an integral part of the French side’s domination of domestic football, helping guide the champions to four of their five recent titles.

He’s also orchestrated their rise to prominence on the European scene, where they reached the quarter-finals of the Champions League last season.

His tough tackling and energetic displays have earned the man known in his homeland as Djila numerous admirers, including Milan, as well as Premiership clubs Arsenal and Manchester United.

However, it now appears that Juve would like to lure the fleet-footed Mali international to the peninsula.

Diarra is seen as ideal cover for Emerson and Patrick Vieira in a position where Giuliano Giannichedda has failed to make an impact.

The rising star of French football will not come cheap, however, as he is contracted to Lyon until 2009 and would command a transfer fee of somewhere in the region of £10m.

Juventus are likely to face stiff competition for the combative central midfielder from Milan, who are said to be planning a double swoop that includes the French outfit’s Brazilian defender Cris.

Тук пък се разправя ,че сме щели да вземем Диара от Лион,24 годишен е искан е още от Арсенал ,Ман Ютд и Милан. Дефанзивен полузащитник ,смята се да е заместник на Емерсон и Виера.Мамка му бе Юве само дефанзивни полузащитници ли ще купуват.

+Quote Post
snitch
коментар 31 Mar 2006, 10:58
Коментар #3

Juventus champion

Коментари: 8 913
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

не сьм склонен да вярвам на тези слухове защото по принцип не взимаме толкова млади игра4и, още пове4е пьк африканци.

Моите ме4тани нови попьлнения:
Галас
Хоакин
Робен (при положение 4е продадем Ибрахимови4 на 4елси )
някой млад нападател - ван Перси ,за друг в момента не мога да се сетя
Уесли Снайдер от Ajax -според мен много талантлив халф

НО наи ве4е от вси4ки бих искал Рикелме !! blush.gif

+Quote Post
nikentus
коментар 31 Mar 2006, 11:36
Коментар #4

ювентинец

Цитат
не сьм склонен да вярвам на тези слухове защото по принцип не взимаме толкова млади игра4и, още пове4е пьк африканци.

Не си съвсем прав, първо това ,че Тюрам ,Виера , Трезеге са натурализирани не ги прави ,толкова по добри от някой африкански футболист.Не знам първия от какъв произход е ,но все пак е 20 годишен национал на Холандия!!!Пък и защо да не сме взимали млади играчи ,мисля даже ,че тенденцията да взимаме по-възрастни е от ерата на Капело т.е. от 2 сезона.

+Quote Post
bordjiq
коментар 31 Mar 2006, 11:58
Коментар #5

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 555
Регистриран: 27-February 06
Потребител No.: 38

Аймар, Уесли Снайдер, Клеман от Лион, Ревейер от Лион, Рибери от Марсилия, Андраде от Депортиво, Росицки и Сахин от Борусия, може и Кринге пак от там, Риян Бабел от Аjax, може някой бял бразилец, К Роналдо, Кислинг май беше, в Германия играе, не звучи като Златан или Залайета , но пък повече вкарва, Фрайер от Леверкузен - страхотен е. Малко немци няма да навредят, знаем как бягат. Като максималната цена, коята да предложат за които и да е от тях да бъде по-малка от 15 mln. Стига сме спонсорирали другите. Вместо да харчат по 100 млн за играчи да направят ремонт за 100 млн на стария стадион, в центъра на града, да го направят 60 000 и по-готин и нещата ще се решат. Калпазани.

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 31 Mar 2006, 12:20
Коментар #6

Juventus champion

Цитат(nikentus @ Mar 31 2006, 11:36 AM)
и защо да не сме взимали млади играчи ,мисля даже ,че тенденцията да взимаме по-възрастни е от ерата на Капело т.е. от 2 сезона.
*

а ние не сме ли в ерата на Капело ??

+Quote Post
nikentus
коментар 31 Mar 2006, 12:50
Коментар #7

ювентинец

Цитат(bordjiq @ Mar 31 2006, 11:58 AM)
Аймар, Уесли Снайдер, Клеман от Лион, Ревейер от Лион, Рибери от Марсилия, Андраде от Депортиво, Росицки и Сахин от Борусия, може и Кринге  пак от там, Риян Бабел от Аjax, може някой бял бразилец, К Роналдо, Кислинг май беше, в Германия играе, не звучи като Златан или Залайета , но пък повече вкарва, Фрайер от Леверкузен - страхотен е. Малко немци няма да навредят, знаем как бягат. Като максималната цена, коята да предложат за които и да е от тях да бъде по-малка от 15 mln. Стига сме спонсорирали другите. Вместо да харчат по 100 млн за играчи да направят ремонт за 100 млн на стария стадион, в центъра на града, да го направят 60 000 и по-готин и нещата ще се решат. Калпазани.
*

Това слухове ли са или твои предположения .Мисля ,че от Аякс най-вече Бабел си заслужава.Просто има всичко от което има нужда един футболист- физика,скорост ,шут ,импровизация ,дрибъл,техника и т.н.

Цитат(snitch @ Mar 31 2006, 12:20 PM)
а ние не сме ли в ерата на Капело ??
*

Да ,но Капело в Рома налагаше млади футболисти -Касано ,Мансини ,Киву и т.н.Мисълта ми е ,че ръководстовото на Юве може да вземе всеки ,който сметне за нужен,Ибрахимович дойде млад - на 22 години ,тъй че не мисля че ръководството гледа да не взима млади играчи, колкото до африканците ,загледай се колко са тъмнокожите футболисти е националните отбори на Франция ,Англия и Холандия и ще разбереш какво има впредвид.

+Quote Post
juvefan1897
коментар 31 Mar 2006, 18:50
Коментар #8

Juventus regular

Коментари: 2 081
Регистриран: 13-March 06
Град: София
Потребител No.: 64

Цитат(bordjiq @ Mar 31 2006, 11:58 AM)
Аймар, Уесли Снайдер, Клеман от Лион, Ревейер от Лион, Рибери от Марсилия, Андраде от Депортиво, Росицки и Сахин от Борусия, може и Кринге  пак от там, Риян Бабел от Аjax, може някой бял бразилец, К Роналдо, Кислинг май беше, в Германия играе, не звучи като Златан или Залайета , но пък повече вкарва, Фрайер от Леверкузен - страхотен е. Малко немци няма да навредят, знаем как бягат. Като максималната цена, коята да предложат за които и да е от тях да бъде по-малка от 15 mln. Стига сме спонсорирали другите. Вместо да харчат по 100 млн за играчи да направят ремонт за 100 млн на стария стадион, в центъра на града, да го направят 60 000 и по-готин и нещата ще се решат. Калпазани.
*

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif и наи-вече Аймар!

+Quote Post
snitch
коментар 31 Mar 2006, 19:00
Коментар #9

Juventus champion

ами този ма4 е задьлжителен и с оглед на това 4е Милан няма да се напрягат срещу ле4е , а все пак 8 то4ки не са толкова много ! excl.gif Но все пак вси4ки гледаме кьм ма4а с Арсенал и евентуална загуба на то4ки лесно ще се прегльтне , ако отстраним англи4аните в Сряда

+Quote Post
bordjiq
коментар 31 Mar 2006, 19:37
Коментар #10

Juventus bench

като ни запукат на контри едно такова класиране ще се получи... пак ще паднем

--------------------

+Quote Post
bordjiq
коментар 01 Apr 2006, 23:45
Коментар #11

Juventus bench

Mahame Zalayeta, razmenqme Mutu i vzimame Mirko Vucinic ot Lecce, nali?

--------------------

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 02 Apr 2006, 12:01
Коментар #12

Juventus star

Коментари: 3 335
Град: Пловдив
Потребител No.: 68

да бе закакво ние е тоя сакта козел.На нас ни трябва свеза кръв в центъра,а не в нападенията

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
snitch
коментар 02 Apr 2006, 12:57
Коментар #13

Juventus champion

и вьобще какьв е този Ву4ини4 ???

+Quote Post
CrishtiaN
коментар 02 Apr 2006, 13:22
Коментар #14

Администратор

Група: Admin
Коментари: 549
Регистриран: 12-February 06
Град: Earth
Потребител No.: 2

Не го знам този от Лече, но определено имаме нужда от нови попълнения.. и си мисля, че ако се подсили халфовата линия няма да се върти Юве на това дали Павел играе и дали му е ден, а да може да се разчита на Павел 2 и Павел 3 (образно казано). Това е целият проблем според мойто скромно мнение имаме добри нападатели, но няма кой да ги захранва с пасове. Няма е изненадата в играта.

Свежа кръв.
Подсилване на халфовете.

--------------------

"If everything seems to be going well, you have obviously overlooked something."

+Quote Post
niкentus
коментар 02 Apr 2006, 14:53
Коментар #15

Promising youngster
*

Коментари: 1
Регистриран: 2-April 06
Град: София
Потребител No.: 92

И на мен ми се ще подмладяване ,то сега има слухове ,че Фабрегас е щял да идва за 15 млн. като ще използваме Трезеге като разменна монета ,но аз съм против ,защото можем за много по малко пари по добър играч да вземем,пък и искам Трезеге до края на кариерата си да си е в Юве.

--------------------
user posted image

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 02 Apr 2006, 15:20
Коментар #16

Juventus champion

Коментари: 7 461
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

че той Трезеге струва 30 милиона че и повече малко ми е странно как ще го използваме за разменна монета за някво пишлеме от Арсенал било то и много добро какъвто е Фабрегас tongue.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 02 Apr 2006, 16:55
Коментар #17

Juventus star

Коментари: 3 335
Град: Пловдив
Потребител No.: 68

фабрегас е направил 6 сини мача в живота си.Апия направи 3 поредни,а преди това още дузина такива ,а не е супер звезда .Не ни е нужен сеск.Не че не е добър,но не трябва да се впечатлявяме от играч ,направил силен мач с.у нас.няма спор че сеск има мн талант,има мн да учи,но има и големи шансове да стане един от най-добрите.На нас ни трябва др ,не от арсенал,защотот така ще докажем ,че са ни победили по всеки параграф-на терена и извън него.Лион притежава добри халфове,тръсещи пеализация,марсилия също.

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 03 Apr 2006, 13:04
Коментар #18

Juventus champion

Коментари: 7 461
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

абе последните няколко дни мисля за млад плейлейкър в стил Зизу или Недвед ама аз ли нещо съм кьорав или верно нема кой да вземеме huh.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
bordjiq
коментар 03 Apr 2006, 18:13
Коментар #19

Juventus bench

Неговото име с Франк Рибери или Томаш Росицки ли почваше? Мисля че поне един от двамата ще дойде и като стане това, Недвед може да се оттегли спокойно в ръководството или да стане скаут и да търси играчи по свой образ и подобие.

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 03 Apr 2006, 18:50
Коментар #20

Juventus champion

Росицки е доста близо до Атлетико , а за Рибери още нямам мнение , защото не гледам френските заспали ма4ове.
ПС : накой ако има някакво инфо за Рибери да сподели ? smile.gif

+Quote Post

231 страници V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st July 2019 - 13:13ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team