IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

116 страници V  « < 114 115 116  
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, сезон 2017/18
pinkfloyd39
коментар Вчера, 22:56ч.
Коментар #2301

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 032
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат(vench @ 24 Nov 2017, 22:40) *
Абе, немец, немец, ама се казва Ченк Тосун, има 24 мача за Турция и играе в Бешикташ. Иначе е роден в Германия и майка му може да се казва Берта, но за мен си е чист турчин. С което аз лично нямам проблем, но не ми е известен и не ме впечатлява статистиката му. Да си чака трансфера в Бундеслигата.

От това, което съм засичал на Бешикташак из европейските терени, гордият немец Тосун мяза да е футболистче. Разбира се, на 26 е, тепърва да идва в Ювентус, но пък може да е някакъв late bloomer. В цялата спекулация по-скоро ми харесва да четем между редовете, ако приемем, че наистина е вярна - ще се подсилим в атака, което е нужно. Но не защото Игуаин не става, а просто ни трябва още един нападател. Вярно, че Манджукич може да изпълнява тази роля, но пък той си е фланговата опция на Алегри и стигаме до същата задръстена улица - 'резервен' таран, който не е резервен, а играе почти винаги, което го лишава от почивка. Доказан нападател, дори за резерва, можем да вземем само ако някой бъде изритан от отбора си - практиката я знаем. Нещо като Жиру, което би било доста добре, но не вярвам да дойде за резерва.

Дармиан не заслужава коментар дори.

--------------------
"When I arrived at Juventus, I said that I wanted to make history in this jersey; not just winning the league but something more. We’re pushing to make this dream a reality.”

“When the whistle blows, we simply find a way to win no matter what. Winning is not just a goal at Juve, it’s like an obsession. There are no excuses."
Go to the top of the page

+Quote Post
vench
коментар Вчера, 23:02ч.
Коментар #2302

Juventus bench

Коментари: 569
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Да, трябва си резервен таран. Единият вариант е да купим някой млад, който няма нищо против да е резерва, а вторият вариант е някой като Тосун, който вероятно просто би бил поласкан да дойде в Ювентус. Габриел Жезус няма как да го вземем. Първо тръгнах да казвам, че не трябваше да даваме Мойзе Кийн, ама аз още не вярвам в това момче.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар Вчера, 23:04ч.
Коментар #2303

Juventus regular

Коментари: 1 738
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Резерва все ще се намери, въпроса е кой ще ни е титуляр и колко пари ще ни ощипят за десния бек...

Този коментар е бил редактиран от Kirilov на Вчера, 23:05ч.

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар Вчера, 23:18ч.
Коментар #2304

Juventus regular

Коментари: 1 819
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(since1897 @ 25 Nov 2017, 00:51) *
Аз пък четох някъде,че зимата ще продаваме Лихтщайнер и Стураро.Има резон в тези слухове.Лихта за Дармиан-бива.
Стураро за кой ли?

Звучи несериозно отбор от топ 8 да си продаде титулярния десен защитник през зимата. Сезона, в който продаваме титуляри е лятото. И Дармиан? Пича е Де Шилио 2, с почти същия contribution в атака - 9 асистенции от 2010г., колкото Козето око ги правеше за сезон в Барса, че и сега в ПСЖ. Пък и Моуриньо да си продаде играч, макар и периферен - все пак предстоят 14 купи за Англия, все ще му се наложи да ротира, а и Дармиан играе на всички позиции...еднакво неуспешно. Айде, средняшки, че манчестърци ще се убидят след като не зачетохме Кантона за крал.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на Вчера, 23:20ч.

+Quote Post
Kirilov
коментар Вчера, 23:23ч.
Коментар #2305

Juventus regular

Коментари: 1 738
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Моята прогноза е, че ще уредим Барела, оставайки го под наем и най-много още един за кръпка.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар Вчера, 23:33ч.
Коментар #2306

Juventus star

Коментари: 4 032
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Януари трябва да имаме яснота за Джан и Де Врай. Честно казано това ме вълнува доста повече, отколкото да 'разширяваме' групата с братовчеди на Ринкон. Трудно е през януари да намериш футболисти, които да ти ъпгрейднат състава, просто ги няма на пазара, а местата, от които купуваш класа, са участници в Европа. Евентуално но не че се случи, може да се пробваме за Белерин. Аз бих се радвал и мисля, че е наложително, Елкан да отпусне средства, за да подсили Монцата отбора, но няма да се случи. Всичко друго наистина са някакви малки стъпчици, които не водят до никъде - сърби от Киево, туземци от Пескара и т.н. Единственият, за който бих казал ок в момента, но пак стигаме до пари, е Торейра. Не се сещам откъде можем да изкопаем бек, който да ни надгради, както и необходимият халф - идват ми отбори като Виляреал, Сосиедад, някакви руски слабаци, камарата френски отбори, но не говорим за нещо доказано поне малко. Има няколко млади немци, които съм набелязал, но и те не са толкова утвърдени, а част от тях са в Лайпциг, други в Дортмунд. Stay of the course общо взето. Ако можем, нека вземем Торейра и уредим Джан и Де Врай, а лятото да си доизградим отбора. Ама и паническите ходове не са добри. Горетцка е друг, който ще може да играе в Европа.

Този коментар е бил редактиран от pinkfloyd39 на Вчера, 23:34ч.

--------------------
"When I arrived at Juventus, I said that I wanted to make history in this jersey; not just winning the league but something more. We’re pushing to make this dream a reality.”

“When the whistle blows, we simply find a way to win no matter what. Winning is not just a goal at Juve, it’s like an obsession. There are no excuses."

+Quote Post

116 страници V  « < 114 115 116
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 25th November 2017 - 07:21ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team