IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

16 страници V  « < 13 14 15 16 >  
Reply to this topicStart new topic
> Миралем Пянич, 5
Kirilov
коментар 12 Oct 2019, 19:48
Коментар #281

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 8 203
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Пиянич с 2 гола за Босна срещу Финландия. Той е и с капитанската лента.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
masterhp
коментар 13 Oct 2019, 14:00
Коментар #282

Juventus hero

Коментари: 11 413
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Kirilov @ 12 Oct 2019, 20:48) *
Пиянич с 2 гола за Босна срещу Финландия. Той е и с капитанската лента.

Босненеца е прероден от началото на сезона и в момента е в топ форма, надявам се да задржи нивото през цялата кампания. Много силен в национала smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
JIZAH
коментар 25 Oct 2019, 14:09
Коментар #283

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 296
Регистриран: 17-January 10
Потребител No.: 3 242

Sarri: Ha tutto per centrare il suo obiettivo, che è quello che ha detto lui: diventare uno dei giocatori più forti al mondo nel suo ruolo.

Sarri: He has everything to achieve his goal, which is what he said: to become one of the strongest players in the world in his role.

Значиии Сари вика, че Пянич имал за цел да стане един от най-добрите, той и Пянич бил казал това, ма топ скаутите твърдят на юве-бг.ком, че по-добър от него няма.

Мисля че тр да има уволнения в отборът.

Боливийското опълчение ще коментира ли или ще чака гол ала Болоня да се включи? bo.gif

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 25 Oct 2019, 14:27
Коментар #284

Juventus champion

Коментари: 7 439
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Е, бива, бива, ама се постарай повече, де.

Цитат(JIZAH @ 25 Oct 2019, 14:09) *
топ скаутите твърдят на юве-бг.ком, че по-добър от него няма.

15.gif 10.gif busted_cop.gif

+Quote Post
JIZAH
коментар 25 Oct 2019, 14:34
Коментар #285

Juventus regular

Толкоз мога, пинк. Кажи ти сега кой е най-добрият халф? Унищожителят нa бОлонския лес, нали biggrin.gif

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 25 Oct 2019, 14:36
Коментар #286

Juventus regular

Коментари: 1 581
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Бе бива ся под ръководството на революционера, ама бих го заменил на секундата за един Гюндоган плюс 50ка и никой няма да открие разлика.

Този коментар е бил редактиран от Teogo0alll на 25 Oct 2019, 14:37

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 25 Oct 2019, 15:07
Коментар #287

Juventus regular

Коментари: 1 630
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Цитат(Teogo0alll @ 25 Oct 2019, 14:36) *
Бе бива ся под ръководството на революционера, ама бих го заменил на секундата за един Гюндоган плюс 50ка и никой няма да открие разлика.

Кога и къде Гюндоган е играл реджиста?

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 25 Oct 2019, 15:09
Коментар #288

Juventus regular

Цитат(#8 Marchisio @ 25 Oct 2019, 15:07) *
Кога и къде Гюндоган е играл реджиста?

Ми няма да играем с реджиста , а с нормален разиграващ халф

+Quote Post
Kirilov
коментар 25 Oct 2019, 15:41
Коментар #289

Juventus champion

Коментари: 8 203
Регистриран: 28-April 14
Потребител No.: 24 823

Той от началото на сезона, Пиянич си играе точно разпределител. Има моменти, когато се връща пак назад, но най-вече като изпитваме трудност да изнесем топката.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 25 Oct 2019, 15:49
Коментар #290

Juventus hero

Цитат(Kirilov @ 25 Oct 2019, 16:41) *
Той от началото на сезона, Пиянич си играе точно разпределител. Има моменти, когато се връща пак назад, но най-вече като изпитваме трудност да изнесем топката.

И аз съм на това мнение. Не е толкова издърпан, колкото предходните сезони. Играта му върви и се представя на доста високо ниво, не разбирам защо не се радваме на формата му, като спре да играе е най-лесно да му сипваме с черпака smile.gif

--------------------

+Quote Post
mrd
коментар 25 Oct 2019, 15:51
Коментар #291

Juventus regular

Коментари: 1 801
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Аз също се кефя на Пянич този сезон. Дано почине сега срещу Лече, Джан и без тва има и иска да се доказва.

+Quote Post
JIZAH
коментар 25 Oct 2019, 18:07
Коментар #292

Juventus regular

Не бе тука има някакъв парадокс и винаги стигаме до това кой какво го кефи - значи осезаемо играта на Пянич е различна от предните 3 сезона - всички говорят, че гази тази година, но някои продължават да упорстват, че бил супер играч и предишните 3 сезона дето не газил.

Самият той казва, че иска да е топ играч - пък тук твърдите, че е топ играч.
Самият той казва, че вече не подава настрани (и назад бел. моя), което го прави по-добър - но той бил топ.
Като казах за накъде подавал - легендата Алерги го карал да подава настрани, кеото го карало да не бъде топ, но самият Алерги е топ.

Или с една дума - юве-бг.ком smile.gif

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 25 Oct 2019, 18:32
Коментар #293

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 775
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Всякакви парадокси има - например, че ръководството е велико, но треньорът, без чиито резултати в Европа това ръководство щеше да е още на нивото отпреди 5 години, е идиот и неговите постижения всъщност не са постижения. Все забавни неща.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
odyssey7
коментар 25 Oct 2019, 19:14
Коментар #294

Juventus star

Коментари: 3 958
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Или пък друг любопитен парадокс, докато сме на вълна космос - как банда идиоти ни управлява, а отбора от тинята в момента е в подножието на най-големите в играта. От Вучинич - до Роналдо за няма и десет години, нали. Ама са тикви - некадърници. Може и по-добре, което е факт, но искам и да ми се посочват имена, които биха го направили по-добре. Алегри е топ треньор, а Пянич през последните месеци е това, което може и искам да бъде. И Сари радва, като сме тръгнали да откровенстваме и спамим.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 25 Oct 2019, 19:14

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 25 Oct 2019, 19:18
Коментар #295

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 775
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Истината е, че и треньори, и ръководство, и играчи си вършат работата що-годе добре в последните години. Критиките към всеки от тях са нормални и са най-нормалното нещо на света, но откровените обиди към когото и да е било от тях са нелепи. А напоследък не е като да се наблюдава двоен аршин точно по този критерий.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
JIZAH
коментар 25 Oct 2019, 19:20
Коментар #296

Juventus regular

Цитат(NUCLEO1985 @ 25 Oct 2019, 18:32) *
Всякакви парадокси има - например, че ръководството е велико, но треньорът, без чиито резултати в Европа това ръководство щеше да е още на нивото отпреди 5 години, е идиот и неговите постижения всъщност не са постижения. Все забавни неща.

Колко умилително. Предполагам огромните приходи от трансфери са фракция от парите от награден фонд натрупани в ШЛ.
Предполагам и, че резултатите в Европа са причината откак имаме Роналдо да превъртим играта на брандове и реклами.
Също така предполагам или направо спекулирам, че същият този треньор беше причината да вземем Пирло, който наравно с Буфон, Видал и Погба показаха на света, че Ювентус не е мъртъв или в будна кома.
А същият тоя велик треньор и той се самоназначи.
Парадокс не ми дихотомия наблюдаваме в ювентинската общност. bduh.gif

+Quote Post
odyssey7
коментар 25 Oct 2019, 19:53
Коментар #297

Juventus star

Коментари: 3 958
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(JIZAH @ 25 Oct 2019, 19:20) *

Алегри, както и Конте преди него, направиха огромни неща за клуба и заслужават ако не любов, то поне уважение. 5 титли, баце. Купи и суперкупи да си ги броят в Милано. Ок е, че не те кефи, както и главата, но Алегри ако не паметник, поне може да бъде награден с мълчание. И мен ме е вбесявал с някои неща, но е третият най-успешен треньор в историята на мастодонт като Ювентус. Това е огромно.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 25 Oct 2019, 23:28

+Quote Post
JIZAH
коментар 25 Oct 2019, 23:05
Коментар #298

Juventus regular

Така е, но за да сме обективни може поне да кажем, че първите 3 сезона наистина играехме прилично. Аз съм споделял теорията си, че първите му два сезона, айде дори най-вече първият играеше с отборът и мотивацията, постигната от Конте, но хайде - как да е. Последните 2 сезона, обаче - п о к ъ р т и т е л н о тъп футбол. Разбирам че в началото вървеше да играем на контри и да се прибираме, но ако някой имаше лимит, който не можа да надскочи, то това беше супер макс алерги, а не президентът или марота + останалите.

Предполагам и Татко Карло е легенда за Милан, но с един от най-силните им състави в цялата им история успя да постгине 1 скудето и ШЛ в най-грозният финал евър.

Но обратно към легендата - Сигурно след 50 години никой няма да помни мишкарските мачове или великите му тактически приоми, но да изкарваме алергията като човекът, който е дърпал отборът напред - еми сори не беше така.

Разликата между този сезон и миналият откъм състав е никаква, особено като се има предвид, че в защита е флопът Де Лихт, Рабио не играе, както и Рамзи -и вс пак да виждаме някаква разлика?

Главокът не ме кефи, да, но не мога да кажа, че не си върши работата през този сезон. Не че е нещо феноменално, но играе, вкарва голове и някак си прави това, което се очаква от играч на неговата позиция. Ако ще и срещу отбори тип болоня да вкарва - пак добре.

От друга страна какво да кажа за тренер, който играе с реджиста, който трябва да подава по ширината? Аз се чудя какво става, пянич нормален ли е, а излиза че такива му били указанията. На мен чак тъпо ми става, че съм го намразил толкова, а той не бил изцяло виновен. Пак да повторя - не е Зидан, никога няма да е топ играч според мен, но това не означава че не може да ни донесе нужното. В крайна сметка смешници като Хендо, Милнър и Вайналдум вдигнаха ШЛ, че главата ли да не може.

Та всеки има право да постигне нещо, но пак да се повторя - най-важният мач е следващият - и като футболът ти е (станал) допотопен, какъвто и велик тактик да си - феновете ще спят по време на мач и все някой ще се намери да те разпори. Две години изгубихме да го чакаме да надскочи себе си - еми не можа.

А наистина с отбор който струва поне няколко пъти повече от всеки от конкурентите си най-малкото е да печелиш скудето. Не че за мен това не е най-важният трофей, тъй като ако нямаш скудето си н и щ о. Никога няма да бъдеш еврошампион, дори и с трофей, ако са ти напълнили дупето на домашната сцена. Но това мнение, знам, не се споделя от много от феновете и дори няма нужда да го дискутираме. Та алергията за мен постигна минимума, който можеше. Ако някой се кефи на 5 скудети с гига юве (на фона на пробитите ни конкуренти) и това за него е легендарно - жив и здрав. Разбирам да имаш Милан и Интер с брутални състави и да ги правиш барливи, както беше и ще бъде - тогава да, постижение е, което е легендарно. Но 4-5-6-7 и 8ма титла от 8 общо и най-вероятно 9 поредни - ми се струват като минимум.

И мога още да продължавам - държиш сина си Кедира и Манджукич, изгони Игуаин, Боклука си тръгна главно заради него - стопи Матюиди от мачове и пролетта го няма, почупиха се всички от хипер тежките му тренировки (по Евра) ... Не че няма достойнства, не че не ни спечели трофеи, не че нямаше няколко велики мача - ама айде стига бе. Излизаме като мишоци 2 финала и ни ебат през гащите. Това е неговото ниво и никога няма да е друго.

Наистина се надявам Сари да е друг, поне има някаква агресия и самочувствие. Иска да играе футбол, а не да не падне. И нито за секунда не ми е липсвал алергичния при всички въпросителни, които оставя и Сари.

Като завършек - да е жив и здрав главока и все така да играе, ако не по-добре - нищо не мога да кажа за тази година спрямо него освен хубави неща. Е има все още доста халфове, за които бих го разменил, но каквото и да си говорим - преобразен е и не само той. Та стискам палци тенденцията да се запази.

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 25 Oct 2019, 23:47
Коментар #299

Juventus regular

Цитат(JIZAH @ 25 Oct 2019, 23:05) *
Така е, но за да сме обективни може поне да кажем, че първите 3 сезона наистина играехме прилично. Аз съм споделял теорията си, че първите му два сезона, айде дори най-вече първият играеше с отборът и мотивацията, постигната от Конте, но хайде - как да е. Последните 2 сезона, обаче - п о к ъ р т и т е л н о тъп футбол. Разбирам че в началото вървеше да играем на контри и да се прибираме, но ако някой имаше лимит, който не можа да надскочи, то това беше супер макс алерги, а не президентът или марота + останалите.

Предполагам и Татко Карло е легенда за Милан, но с един от най-силните им състави в цялата им история успя да постгине 1 скудето и ШЛ в най-грозният финал евър.

Но обратно към легендата - Сигурно след 50 години никой няма да помни мишкарските мачове или великите му тактически приоми, но да изкарваме алергията като човекът, който е дърпал отборът напред - еми сори не беше така.

Разликата между този сезон и миналият откъм състав е никаква, особено като се има предвид, че в защита е флопът Де Лихт, Рабио не играе, както и Рамзи -и вс пак да виждаме някаква разлика?

Главокът не ме кефи, да, но не мога да кажа, че не си върши работата през този сезон. Не че е нещо феноменално, но играе, вкарва голове и някак си прави това, което се очаква от играч на неговата позиция. Ако ще и срещу отбори тип болоня да вкарва - пак добре.

От друга страна какво да кажа за тренер, който играе с реджиста, който трябва да подава по ширината? Аз се чудя какво става, пянич нормален ли е, а излиза че такива му били указанията. На мен чак тъпо ми става, че съм го намразил толкова, а той не бил изцяло виновен. Пак да повторя - не е Зидан, никога няма да е топ играч според мен, но това не означава че не може да ни донесе нужното. В крайна сметка смешници като Хендо, Милнър и Вайналдум вдигнаха ШЛ, че главата ли да не може.

Та всеки има право да постигне нещо, но пак да се повторя - най-важният мач е следващият - и като футболът ти е (станал) допотопен, какъвто и велик тактик да си - феновете ще спят по време на мач и все някой ще се намери да те разпори. Две години изгубихме да го чакаме да надскочи себе си - еми не можа.

А наистина с отбор който струва поне няколко пъти повече от всеки от конкурентите си най-малкото е да печелиш скудето. Не че за мен това не е най-важният трофей, тъй като ако нямаш скудето си н и щ о. Никога няма да бъдеш еврошампион, дори и с трофей, ако са ти напълнили дупето на домашната сцена. Но това мнение, знам, не се споделя от много от феновете и дори няма нужда да го дискутираме. Та алергията за мен постигна минимума, който можеше. Ако някой се кефи на 5 скудети с гига юве (на фона на пробитите ни конкуренти) и това за него е легендарно - жив и здрав. Разбирам да имаш Милан и Интер с брутални състави и да ги правиш барливи, както беше и ще бъде - тогава да, постижение е, което е легендарно. Но 4-5-6-7 и 8ма титла от 8 общо и най-вероятно 9 поредни - ми се струват като минимум.

И мога още да продължавам - държиш сина си Кедира и Манджукич, изгони Игуаин, Боклука си тръгна главно заради него - стопи Матюиди от мачове и пролетта го няма, почупиха се всички от хипер тежките му тренировки (по Евра) ... Не че няма достойнства, не че не ни спечели трофеи, не че нямаше няколко велики мача - ама айде стига бе. Излизаме като мишоци 2 финала и ни ебат през гащите. Това е неговото ниво и никога няма да е друго.

Наистина се надявам Сари да е друг, поне има някаква агресия и самочувствие. Иска да играе футбол, а не да не падне. И нито за секунда не ми е липсвал алергичния при всички въпросителни, които оставя и Сари.

Като завършек - да е жив и здрав главока и все така да играе, ако не по-добре - нищо не мога да кажа за тази година спрямо него освен хубави неща. Е има все още доста халфове, за които бих го разменил, но каквото и да си говорим - преобразен е и не само той. Та стискам палци тенденцията да се запази.

+1

+Quote Post
masterhp
коментар 26 Oct 2019, 13:10
Коментар #300

Juventus hero

Цитат(JIZAH @ 26 Oct 2019, 00:05) *

Е толкова ли беше сложно? Има хубави неща в коментара ти, всеки си има мнение, твойто ми идва малко крайно на моменти, но сентенцията е важна. Пянич играе много и този сезон с играта си до момента, не бих го разменил за много играчи, даже не знам дали има 3ма. Не коментираме миналото, предишните сезони, играта му, говорим само за този сезон до момента. Играе като топ играч в момента. Вече виж Зидан е световна класа и Пянич може да му носи само бутонките до терена, нищо повече, но те са в различни светове, няма как да се сравняват. За мен Пянич е класа съпоставен с Хендо, Милнър и Вайналдум... и може да даде по-добра продукция от тях, при правилният климат на работа. Мисля, че този сезон това се вижда. Оставяме миналото назад и гледаме напред този сезон и слеващият, в които ако играе както до момента, ще си е незаменима част от отбора.
Стискаме палци да играе все така и ако може още по-добре, всичко друго е назад в миналото и няма стойност в момента. smile.gif

Пянич е топ играч, никога няма да стигнем следващото ниво като на футболист като Зидан, но смятам, че и това е достатъчно за да даде доста на Юве smile.gif

--------------------

+Quote Post

16 страници V  « < 13 14 15 16 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 7th December 2019 - 14:22ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team