IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

47 страници V  « < 7 8 9 10 11 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Тенис
snitch
коментар 10 Jul 2007, 18:02
Коментар #161

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 855
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Цитат(Rumbeti @ Jul 10 2007, 06:51 PM) *
Еми имам предвид , че тренира с големите smile.gif и се харесвал с Борг , въпреки, че не се били виждали post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif

Е , според мен Иванишевич никога не е бил сред най големите. А Федерер се е запознал с Борг след финала в неделя.
Go to the top of the page

+Quote Post
Rumbeti
коментар 10 Jul 2007, 18:24
Коментар #162

ЛУД

Група: Фенове
Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Еми да де , ама нали прочете какво поше в интервюто, че отдавна се хаерсвали въпреки,ч е не се били виждали никога smile.gif Доста странно не смяташ ли post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif Любов от пръв поглед вероятно post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif А иначе Иванишевич все пак е бил шампион, така че , въпреки НЕ чак толкова голямото си име щом е печелил значи не е бил толкова слаб smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
snitch
коментар 10 Jul 2007, 19:18
Коментар #163

Juventus champion

Цитат(Rumbeti @ Jul 10 2007, 07:24 PM) *
Еми да де , ама нали прочете какво поше в интервюто, че отдавна се хаерсвали въпреки,ч е не се били виждали никога smile.gif Доста странно не смяташ ли

Не , Федерер неколкократно е признавал , че Борг е бил неговият идол в тениса , от друга Бьорн винаги се е изказвал ласкаво за играта на Роджър.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 10 Jul 2007, 20:23
Коментар #164

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Абе знам го това, ама идеята е как звучи ! То няма как ад кажел лошо за Федерер като е 150 седмици на 1-во място smile.gif А и за Борг лошо не може да се каже, защото е легенда ! Абе както и да е ! smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
snitch
коментар 12 Jul 2007, 12:51
Коментар #165

Juventus champion

Фед/Вавринка- Надал/Моя , супер шоу , вижте изпълнението на 3.50 минута

Иванович подписа рекорден рекламен договор

Сръбската тенис звезда Ана Иванович подписа рекламен договор, който е смятан за най-големият в историята на Сърбия. Тя сложи подпис под тригодишен контракт с "Верано Моторс", официалния вносител на "Пежо" за Сърбия, Черна гора и Босна. През следващите три години фирмата ще подпомага при всички спортни изяви Иванович, която направи своя голям пробив през последния месец, като достигна до финала на "Ролан Гарос" и полуфиналите на "Уимбълдън". Освет това "Верано Моторс" осигуриха на Ана Пежо 207, което тя най-вероятно ще използва в Белград. Компанията е избрала 19-годишната тенисистка заради нейните изключителни постижения на корта и качества й като личност.

"Когато мислихме за това, което е най-големият проект свързан със спонсориране на спортист в Сърбия, ние не се замислихме много. Играта на Ана и нейният чар плениха публиката по тенис кортовете. Талантът и енергията й са в синхрон с нашата бизнес мисия - качество, елегантност и съвършенство", заяви президентът на "Верано Груп" Радомир Живанич на днешната церемония. Като добавка към спонсорството към Иванович "Верано Моторс" ще подкрепя и тенис представителите на Сърбия на олимпиадата в Пекин.

"Много съм доволна от този договор. Философиите ни са близки - работим здраво и играем за победа. Благодаря на компанията за подкрепата", сподели Иванович.

--------------------------------------------------
--------------------------------------------------

Животът е прекрасен и след тениса

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 02 Aug 2007, 20:03
Коментар #166

God Fuck The Queen

Коментари: 2 398
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Пиронкова стигна 1/4 финал в Стокхолм

Първата българска ракета Цветана Пиронкова се класира за четвъртфиналите на турнира "Нордик Лайт Оупън" в Стокхолм (Шв) с награден 145 000 долара. В мач от II кръг 19-годишната пловдивчанка победи Анна-Лена Грьонефелд (Гер) с 6:4, 6:4 за час и 17 минути. Следващата й съперничка ще е победителката от мача Стефани Коен-Алоро (Фр) - Юлия Федосова (Фр).
Поставената под №3 Eмили Лоа (Фр) победи много трудно Вирхиния Руано (Исп) - 4:6, 7:6 (1), 7:6 (7), а №2 Aгниешка Радванска от Полша разгроми с 6:0, 6:3 сънародничката си Марта Домаховска.

Емил Николаев

Такаа...пускам тая новина не защото се интересувам от тенис - тва ми е ебати безинтересния спорт smile.gif, но както и да е!

Нека обърнем внимание на автора на статията - за незнаещите Емил Николаев се подвизава във http://forum.juventus-bulgaria.com/ с ник NUCLEO1985!

Нека да му е честито - и вече да взима да пише повечко статии, възхваляващи Гранда от Торино tongue.gif biggrin.gif

И да почерпи, нищо се беше скътал, ей smile.gif tongue.gif

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
Ian
коментар 02 Aug 2007, 20:12
Коментар #167

sir

Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

А такаааа. biggrin.gif Вече имаме наши хора в пресата. biggrin.gif

Честито и от мен! wink.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 02 Aug 2007, 21:32
Коментар #168

Juventus champion

Стара новина smile.gif , вече е поздравен smile.gif , разрали сме се , ако някой говори против Юве да го шляпва smile.gif

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 03 Aug 2007, 08:49
Коментар #169

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 049
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

то колко е за честитене smile.gif за сега съм само на стаж даже пари няма да ми дават но има некви шансове да ме вземат след това и на бачкане smile.gif ще поживеем, ще видим... иначе съм в ресор Спорт така че се занимавам с тенис, баскет, волей, формула и т.н. smile.gif
а иначе да вкарам и коментар по темата... Пиронкова ония ден 3 часа я чаках да свърши въпросният мач и бих казал че добре се представя момичето... днес сигурно ще я чакам пак да играе до вечерта... дано да бие smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
snitch
коментар 07 Aug 2007, 01:03
Коментар #170

Juventus champion

Федерер кани Григор Димитров да тренират заедно

Григор Димитров ще може да попива от опита на самия Федерер.

Европейският шампион е имал вече занимания с Надал и Сафин
Европейският шампион за юноши до 16 години Григор Димитров е получил покана да тренира с Роджър Федерер и Иван Любичич в САЩ, съобщи на пресконференция днес бащата и личен треньор на състезателят Димитър Господинов. По думите му и двамата са били изненадани от поканата и разбира се са я приели.

Според Господинов много големи тенисисти канят за съвместни тренировки млади състезатели. Той припомни, че Григор е тренирал съвместно с Марат Сафин и Рафаел Надал в Куинс. "В края на седмицата Димитров заминава на подготовка в академията "Санчес" в Испания за участие в US Open при юношите", съобщи още треньорът. Там младата ни надежда ще има възможност да тренира при световно известния специалист Панчо Алварес.

По думите на треньора очакванията са Григор да попадне в основната схема на турнира. Преди Откритото първенство на САЩ Димитров ще участва в ,шампионата на Канад, а след това и в силен турнир в щата Кентъки.

В края на годината на Димитров му предстои участие в "Ориндж Боул" до 18 години, а в началото на следващата година в откритото първенство на Австралия за юноши. Хасковлията е първенец на света при 16-годишнитя от 2006-а на "Ориндж Боул".

+Quote Post
Hristo
коментар 07 Aug 2007, 18:53
Коментар #171

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Евала на младия пич. За първи път го чувам, но явно е от най-големите ни надежди в тениса в момента, а тези тренировки с Надал, Сафин и Рожето са му само от полза. Успех!!!

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
snitch
коментар 08 Aug 2007, 11:03
Коментар #172

Juventus champion

Какъв човек си ти, бе?!
С огромно уважение: Честит рожден ден, Господин Съвършенство

Иво Иванов
Канзас

Точно днес просто не мога да не пиша за теб и затова ще ти задам няколко въпроса. На първо място: Къде ти е огромното самочувствие? Не гледаш ли телевизия? Не слушаш ли радио? Не четеш ли вестници? Не знаеш ли, че мнозина те наричат "най-великия"? Че няма и сигурно не е имало друг като теб? Защо си толкова умопомрачително скромен? Надуй се поне малко, бе човек. Повярвай ми - напълно ще те разберем и никoй няма да те съди.
Отдавна сме свикнали звездите да са със самочувствие, далеч по-голямо от успехите им. А ти? Какви ги вършиш, човече? Защо си толкова тих, сдържан и възпитан? Къде са ти арогантността, чувството за превъзходство, нахалството? Вярно ли е, че като отидеш на ресторант, чакаш мълчаливо и спокойно на опашка да се освободи място и никога не подхвърляш името си в лицето на персонала. Не си ли чувал израза: "Ти знаеш ли кой съм аз, бе"? Ами че това е любимото изречение на повечето професионални спортисти. Използват го като "Сезам, отвори се!"
И докато сме на темата: Къде ти е синята лампа? Къде ти е просташкият речник? Къде ти е надменният поглед? Къде ти е презрението към нас, простосмъртните? Кажи ми защо си толкова възпитан и дружелюбен? Защо настояваш непознати хора като мен да се обръщат към теб на "ти", а ти самият им говориш на "Вие"? Много ме озадачаваш и не знам точно как да се държа с теб. Ако не знаех със сигурност, че си суперзвезда, никога не бих го предположил.
Братко, явно ти не го осъзнаваш и затова искам аз да ти го кажа: ти си изумителен, невероятен, единствен по рода си! Повярвай ми, няма друг като теб, защото ти просто нямаш слабост
Гледам те в игра и не мога да проумея как така, каквото и да правиш, все се получава перфектно. Всяко движение, всяка мисъл, всеки ход попадат вълшебно на мястото си. Тайната на съвършенството е в детайлите, а ти, приятелю, определено си властелинът на детайла.
Възползвай се от славата си, човече! Нали веднъж се живее, а ти си млад, прочут и богат. Защо не обикаляш кръчмите по цяла нощ? Защо все те няма в два часа сутринта из клубовете? Къде са ти бирите, уискито, джинът с тоник, водката? Къде са ти фамозните гаджета? Къде са ти еднонощните победи? Къде са ти безбройните женски имена в мобифона, чиито лица не можеш да си спомниш? Не знаеш ли, че с тази слава и с тези пари можеш да повалиш върху леглото повече мацки от Великата грипна епидемия през 1918 година?
Какво е това скромно, обикновено момиче, което казваш, че обичаш? Ама била умна, добра и чаровна. Глупости! Къде са и перхидролът, силиконът, липосукцията? Защо никoй не се обръща след нея на улицата? И защо не е прочута певица, манекенка или холивудска актриса? Не знаеш ли, че специално за играчи от твоя ранг природата в тясно съдействие с пластичната хирургия е създала жени мечти с деколтета колкото Разложката котловина и крака, които се простират чак до перфектно оскубаните им вежди?
Събуди се, човече! Къде ти е свитата от клакьори, псевдоприятели и платени обожатели? Не знаеш ли, че в днешно време професионалните спортисти влачат навсякъде със себе си лицемерен антураж от паразити
Но не и ти. Ти предпочиташ старите, истински приятели от детството - хора, на които помагаш и които никога не забравяш. Вярно ли е, че летиш с обикновени полети, че нямаш частен самолет, както много от колегите ти? И къде ти е 50-метровата яхта? Къде са ти къщата в Калифорния, замъкът в Англия, палатът в Дубай? Защо живееш в апартамент, след като само миналата година си направил 28 милиона долара? Чух, че си бил казал следната загадъчна щуротия: "Не искам да прекалявам и да живея в излишък. Предпочитам всяка вечер да лягам да спя с чиста съвест."
Човече, ти явно не си на себе си! На коя планета живееш? Къде са ти охолството, луксът, вещоманията? Защо не си алчен? Къде са ти неплатените данъци, далаверите, незаконните сделки? Не си ли чувал израза "Искам още!"?
Не знаеш ли, че подписът ти струва пари? Много пари! Защо не го продаваш? Защо след мач оставаш да раздаваш подписи, докато ти отмалее ръката? И какво е това безумие на интернет страницата ти? Сложил си адреса на родителите си и всеки може да изпрати на него молба за автограф. Месец по-късно човек получава снимка, лично подписана от теб. Хей, наивнико - първо, това е пропиляна възможност за правене на луди пари. Второ, защо се мъчиш: направи един печат с подписа си и си наеми секретарка, която да блъска с него по хартията. Мислиш ли, че дечурлигата, които те обожават, ще забележат разликата?
Ти май по принцип не си много наясно с бизнеса
Защо нямаш бензиностанции, магазини, ресторанти? Защо не си наситил медийното пространство със себе си? Къде са ти рап албумите, риалити шоутата и повърхностните филмови роли? Къде ти е мегаимиджът? Къде са ти гъзарията, тежкарлъкът, татуировките, пурите, златните вериги?
Я се огледай наоколо! Вземи си поука от другите, защото те от теб едва ли ще вземат. И каква е тази колегиалност? Какво е това спорстменство? Какви са тези обноски? Защо все хвалиш съперниците си след мач, въпреки че ги превъзхождаш? Защо все казваш: "Извадих голям късмет!" след победа? Защо виниш само себе си след загуба? Не си ли чувал за злорадство? За злоба? За завист? Кога ще спреш да бъдеш толкова вбесяващо учтив? Къде ти е уличният жаргон? Не знаеш ли, че правилната граматика е дeмоде? Защо изреченията ти са пълни с древни, непознати думи като: "извинете", "моля" и "ако обичате" ? Определено дразниш с този интелект. За какво ти е да знаеш четири езика, при това перфектно? И защо изобщо четеш книги? Не знаеш ли, че сме в 21-и век? Къде са ти пороците? Къде са ти цигарите, хазартът, кокаинът, дрогата? Защо, като чуеш думата трева, търсиш поляна, а не запалка? И я стига си тренирал като луд - ти вече си най-добрият. Какво още искаш? За какво ти е още да се развиваш? Ако си толкова вманиачен, има по-лесни начини. Не си ли чувал за стероиди, синтетични хормони, допинг и стимуланти? Защо ти е да се потиш и усъвършенстваш
Ако натрупаш маса и надуеш бицепсите, вече ще мачкаш без никакво усилие.
И защо, след като си станал глобална икона, нямаш цяла армия от хора, които да работят за теб? Нямаш лични треньори. Нямаш PR агенция. Нямаш личен готвач. Нямаш дори и секретарка. Помагат ти само приятелката и родителите ти. Е, поне имаш спортен мениджър, при това един от най-добрите. Слава Богу! Но той самият казва следното по твой адрес: "Все му повтарям: Човече, ти си небесна звезда. Започни поне малко да се държиш като такава. Прекалено си добър." Виждаш ли - дори на него му е писнало от теб.
Къде са ти всички тези неща, които са толкова типични за днешния спортист? Къде са ти наглостта, простотията, глупостта, мързелът, ненаситността, егоцентризмът, капризите, омразата, еснафщината, усещането за безнаказаност, скандалите, слабостите, присъдите, наказанията, изневерите, псуването по съдиите и детинското поведение? Кажи ми къде?
Знаеш ли, че много спортисти сигурно те гледат и си казват: Луд човек! Луд за връзване! И накрая, преди да съм забравил: отдавна искам да те питам: Къде ти е името? Защо изобщо нямаш второ име? Това е много странно. И защо първото ти име е такава мистерия? В миналото ти самият си го произнасял по два различни начина. Французите ти казват едно, американците - друго. Честно казано обаче, за мен това няма абсолютно никакво значение. Всеки може да те нарича както си иска, без това да промени мнението ми, тъй като аз винаги съм знаел точно как да произнасям името ти: С огромно уважение.
Честит 26-и рожден ден, господин Федерер!

+Quote Post
snitch
коментар 09 Aug 2007, 23:54
Коментар #173

Juventus champion

Федерер на четвъртфинал в Монреал
09 август 2007 | 23:40

Водачът в световната ранглиста Роджър Федерер, който е и миналогодишен победител на турнира в Монреал, с лекота се класира за четвъртфиналите. Само за 45 минути Федерер спечели срещу италианеца Фонини и на четвъртфиналите ще играе с победителя от мача Доминик Хръбати /Словакия/ - Лейтън Хюит /Австралия/.

Николай Давиденко, поставен под номер 4 в основната схема на турнира, победи в "руския двубой" Михаил Южни, поставен под номер 14, и също се класира за четвъртфиналите.

+Quote Post
hri100
коментар 10 Aug 2007, 04:09
Коментар #174

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(snitch @ Aug 8 2007, 12:03 PM) *
Какъв човек си ти, бе?!
С огромно уважение: Честит рожден ден, Господин Съвършенство
Иво Иванов
Канзас

Изключителна статия на Иво Иванов....както и всичките му, но тази наистина е уникална. Накара ме много да се замисля и дори да си променя донякъде мнението за г-н "Съвършенство". Дори се засрамих леко, честно да си призная..... blush.gif Мъжете знаят защо.. wink.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
bianconero
коментар 10 Aug 2007, 18:43
Коментар #175

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 9

Тоя Федерер ще да е нещо като Дел Пиеро в тениса.
Не знам дори как изглежда и какво е постигнал ама ако му хвана някой път мач по телевизията ще съм за него.

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 10 Aug 2007, 18:53
Коментар #176

Juventus champion

Цитат(bianconero @ Aug 10 2007, 07:43 PM) *
Не знам дори как изглежда и какво е постигнал ама ако му хвана някой път мач по телевизията ще съм за него.

Първо - не знаеш кой е Федерер .... are you kidding me new_shocked.gif
Второ- пусни си Диема 2 в момента давад Давиденко- Щепанек , след този мач почва Федерер - Хюит

+Quote Post
bianconero
коментар 10 Aug 2007, 19:10
Коментар #177

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 9

Цитат(snitch @ Aug 10 2007, 07:53 PM) *
are you kidding me new_shocked.gif
Е, чувал съм му името по спортните новини но не му помня интерфейса. Знам че е от най-добрите в последните години но не знам какво и колко е спечелил. Дори от коментарите на някои хора на разни места бях останал с впечатлението че е някой голям дразнител.
Тенис гледам само ако играе Шарапова и то ако я засеча по Евроспорта или по Диема+. smile.gif
Ама дори и на нея не и издържам цял мач - много тежък спорт е тениса за гледане.

Иначе мерси за второто напомняне - ако не забравя и ако не са махнали пак Диема 2 ще го видя тоя супермен.

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 10 Aug 2007, 23:40
Коментар #178

I LOVE JU

Цитат(bianconero @ Aug 10 2007, 07:43 PM) *
Тоя Федерер ще да е нещо като Дел Пиеро в тениса.

Аз, да си призная незнаех много за личния живот на Федерер, даже почти нищо незнаех. След като прочетох въпросната статия и аз се сетих първо за Алекс, даже за момент си помислих, че за него пише и се надъхах. biggrin.gif След тая статия, най-малкото ще го уважавам като противник и то доста, да не кажа и по-голяма дума. wink.gif
Иво Иванов е способен на "чудеса"....

Цитат(snitch @ Aug 10 2007, 07:53 PM) *
Първо - не знаеш кой е Федерер .... are you kidding me new_shocked.gif

И аз така реагирах, след като поговорихме малко за бг футбол. tooth.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 12 Aug 2007, 01:32
Коментар #179

Juventus champion

Роджър Федерер на финал в Монреал

Роджър Федерер стигна до финал на турнира в Монреал.

Световният №1 победи с 7:6, 6:2 чехът Радек Щепанек
Лидерът в световната ранглиста швейцарецът Роджър Федерер се класира за финала на турнира в Монреал.

В полуфинална среща Федерер победи с 7:6, 6:2 Радек Щепанек от Чехия и очаква противника си за последната битка.

Швейцарецът се наложи макар и трудно в първия сет след тайбрек, но във втория показа класата си и не остави никакви шансове на чеха като го победи с 6:2.

Така след 2:0 сета Федерер постигна победата и очаква победителя от другия полуфинал противопоставящ Рафаел Надал на сърбина Джокович.

+Quote Post
hri100
коментар 12 Aug 2007, 07:01
Коментар #180

I LOVE JU

Цитат(snitch @ Aug 12 2007, 02:32 AM) *
Роджър Федерер стигна до финал на турнира в Монреал.

И ще играе с Новак Джокович, който победи моя любимец Надал. sad.gif

Иначе гледах невероятния обрат на другата ми любимка Иванович с/у Янкович - показа невероятна класа, с/у силен съперник, в един много добър мач. wink.gif

--------------------

+Quote Post

47 страници V  « < 7 8 9 10 11 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th March 2019 - 13:19ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team