IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

20 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Гонсало Игуаин, 2016-2018: 105 мача, 55 гола, 4 трофея
odyssey7
коментар 08 Aug 2016, 19:54
Коментар #41

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 2 727
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(outbreak @ 07 Aug 2016, 22:29) *
Харесвам Игуаин и по никакъв начин не бих подложил под съмнение качествата му, но:
ВИЖТЕ!!!

Малко ми е странно отбор като нашият да плати такава огромна сума за футболист, който изглежда така. Това е третият най-скъп трансфер в историята!

Не плащаме клаузата заради вида му, а е обосновано според качествата на играча. Бил дебел? Ще си влезе във форма, тренира едва от седмица. Търпение.
Go to the top of the page

+Quote Post
Underground Mind
коментар 08 Aug 2016, 20:02
Коментар #42

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Впрочем, и Тевес беше дебел като пристигна. И за него се пишеше, че бил с 6 кг. по-тежък и т.н.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 08 Aug 2016, 20:08
Коментар #43

Juventus champion

Коментари: 5 992
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Тези "шеги" предполагам трябва да са смешни.

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 08 Aug 2016, 20:25
Коментар #44

Juventus star

Коментари: 3 405
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Ами за който си е мислел, че удряме джакпота с 90млн. за Игуаин нормално да не са смешни smile.gif Хората го видяха, цял свят го видя в каква форма е - професионалист , трети най скъп играч в историята..

П.С. Тевес не дойде като месия за един тир пари, а и чак така не изглеждаше.

--------------------
"Juventus is not selling club..." BLAH..BLAH..BLAH..

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 08 Aug 2016, 20:40
Коментар #45

Juventus champion

Коментари: 5 992
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Да, цял свят е видял как 28-годишният дебелак до този момент в кариерата си е вкарал над 250 попадения.

--------------------

+Quote Post
Underground Mind
коментар 08 Aug 2016, 20:46
Коментар #46

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

http://www.espnfc.com/story/1495096/juvent...ight-for-season

Ми, не знам, ама на мен това не ми изглежда на фигура на професионален спортист, а снимката е от лятото, когато пристигна в Ювентус. И може да не сме платили 90 млн. за Тевес, но пристигна баш с големите очаквания - пристигна като топ нападателя, дето Мармота ни го обещаваше от 3 години.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 08 Aug 2016, 20:57
Коментар #47

Juventus star

Коментари: 3 405
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Точно така - до този момент clap.gif Слабо ме грее колко е вкарвал до сега. Въпроса е след като си професионален спортист и се водиш сред най добрите на поста си ( според някои и N1 post-294-1158668614.gif ) защо допускаш да изглеждаш като татарско кюфте в дебютен мач, дето цял свят гледа под лупа. Тва, че имало време и щял да си влезе във форма все тая, просто си е недопустимо такова отпускане. Води се най скъпия ни играч в цялата история..
Както беше писал superniki ( мисля , че така се пишеше ) - един от най безрасъдните трансфери, безупречна глупост контрастираща със стила на Ювентус.

Ъндър.. Какви големи очаквания ? Тевес си е топ нападател, но за всички беше ясно че е временно решение (1-2 сезона) за тънка цена.

Този коментар е бил редактиран от J.T.Ultras на 08 Aug 2016, 21:04

--------------------
"Juventus is not selling club..." BLAH..BLAH..BLAH..

+Quote Post
europefan
коментар 09 Aug 2016, 22:23
Коментар #48

Juventus star

Коментари: 2 830
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

Припомнете ми, моля, кога Роналдо (истинският) е бил с физика на завършен атлет, че това да има значение за реализаторските качества?

--------------------

+Quote Post
Дон Алегри
коментар 09 Aug 2016, 22:38
Коментар #49

Juventus bench

Коментари: 821
Регистриран: 12-February 15
Потребител No.: 24 858

Дон Марота ще трябва да води манекени следващото лято, за да са доволни всички фенове на Ювентус. smile.gif

--------------------

"You don't know Inzaghi that well yet," said Juve coach Marcello Lippi after the 4-1 victory. "Sometimes you don't notice him, he may look like he is not involved in the game, but all of a sudden he scores; he is lethal in front of the goal."

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 09 Aug 2016, 22:47
Коментар #50

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 303
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Сериозно ли има значение как изглежда Игуаин в контрола с английски средняк. Мисля, че е малко по-важно какво ще прави в официалните мачове. А все още никой не знае какво ще се случи в тях. Нека вкара пак 30+ гола, пък приказките колко е дебел ще минат и заминат. Медицинските прегледи преди трансфер не са само за фасон, ако беше в толкова лоша форма нямаше да го вземем.

Дописка като тази от гол.бг, също са силни. "Пишат фенове в интернет." Ако петима човека напишем, че Икарди е педераст, това дали ще е новина, достойна за публикуване?

Силно се надявам да стигнем финал в Шампионската лига и Игуаин да вкара гол с тумбак.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
odyssey7
коментар 10 Aug 2016, 19:33
Коментар #51

Juventus star

Коментари: 2 727
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

И после Eatguain бил дебел? Я пак! Пича се връща от заслужена ваканция след като е участвал, носил, Наполи на гърба си в над 90% от мачовете през сезона, отделно игра и финал за Копа Америка. Тоя чичка, на снимката, е на Олимпиада, което по дифиниция е върха в кариерата за един спортист, но не се срамува да показва прелести. С разликата, че след десет дни Гонзало ще е фиданка.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 10 Aug 2016, 19:34

+Quote Post
Del Pi 10
коментар 10 Aug 2016, 21:13
Коментар #52

Juventus regular

Коментари: 2 009
Регистриран: 23-July 08
Град: Бургас
Потребител No.: 1 279

После, защо Фелпс ги омазвал наред.. tooth.gif

--------------------
STORIA DI UNGRANDE AM0RE

+Quote Post
Hristo
коментар 10 Aug 2016, 21:36
Коментар #53

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Мачът с Уест Хям беше само седмица, след като Игуаин започна тренировки. Тези неща са съвсем нормални и аржентинецът не е първият футболист, който се поотпуснал по време на ваканция. Освен това, в Ювентус работят достатъчно кадърни кондиционни треньори, които да му измислят режим и за нула време да влезе във форма.

На мен друго ми е интересно. Предвид отличното разбирателство между Манджукич и Дибала, дали Алегри няма да заложи на хърватина в началото на сезона и постепенно да налага Игуаин. Дано няма драми, защото нито Игуаин, нито Манджукич са играчи, които ще се задоволят да са на резервната скамейка.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
outbreak
коментар 10 Aug 2016, 21:53
Коментар #54

Juventus regular

Коментари: 2 182
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Не мисля, че ще има драми между двамата, особено след като Дзадза е почти сигурен напускащ. Ще има време и място за всички, а и Алегри ще им намери място и на тримата. Вероятно ще обясни на Гонсало доста добре, че да си първи на село и водещ нападател на Юве са доста различни неща и че Марио си е заслужил титулярното място след изявите си през миналата година. Дано това да не повлияе на психиката на Игуаин, който според мен е много лабилен (визирам избухването му в края на миналия сезон). Ако всички подходят нормално към ситуацията и не правят драми, има предпоставки за наистина убийствено нападение.
Ако Игуаин е достатъчно умен , ще си знае, че е тук за да печели трофеи и ще стиска зъби колкото е нужно.

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 10 Aug 2016, 22:46
Коментар #55

Juventus star

Коментари: 4 573
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(J.T.Ultras @ 08 Aug 2016, 18:57) *
Точно така - до този момент clap.gif Слабо ме грее колко е вкарвал до сега. Въпроса е след като си професионален спортист и се водиш сред най добрите на поста си ( според някои и N1 post-294-1158668614.gif ) защо допускаш да изглеждаш като татарско кюфте в дебютен мач, дето цял свят гледа под лупа. Тва, че имало време и щял да си влезе във форма все тая, просто си е недопустимо такова отпускане. Води се най скъпия ни играч в цялата история..
Както беше писал superniki ( мисля , че така се пишеше ) - един от най безрасъдните трансфери, безупречна глупост контрастираща със стила на Ювентус.

Ъндър.. Какви големи очаквания ? Тевес си е топ нападател, но за всички беше ясно че е временно решение (1-2 сезона) за тънка цена.

Само да сме точни - не съм казвал, че трансферът на Игуаин е безразсъден, а рисков. Т.е. ако флопне ще е страшно, поради сумата, която сме дали. Има разлика, трансферът е добре обмислен сигурен съм.
Относно килата на Гонзало - недопустимо е играч с претенции да е в такава форма. Не говори за висок професионализъм това. Когато някой дава за 90 милиона за теб си е срамота да изглеждаш така. Това обаче в никакъв случай не означава, че вече можем да броим Игуаин за провал, крайни са тези настроения. Игуаин ще почне да бележи веднага, сигурен съм. smile.gif Хубаво сте се сетили за Тевез, няма нужда от драми.

Този коментар е бил редактиран от superniki на 10 Aug 2016, 22:47

--------------------

+Quote Post
bobyjuvefan
коментар 10 Aug 2016, 22:56
Коментар #56

Juventus bench

Коментари: 639
Регистриран: 18-April 09
Град: София
Потребител No.: 2 181

Официално 184 см. 82 кг. На мача с Уест Хям изглеждаше да е около 92кг. Това след седмица тренировка. Значи е бил 95 кг, след ваканцията. Потресаващо е професионален футболист да качи 13кг. за 2 седмици

--------------------

+Quote Post
Del Pi 10
коментар 11 Aug 2016, 00:20
Коментар #57

Juventus regular

Коментари: 2 009
Регистриран: 23-July 08
Град: Бургас
Потребител No.: 1 279

Тука вече имаме суперхюмънс, мерят килограми с просто око. Пи#ката му колко сантиметра беше на мача, и колко порасна за две седмици ?
Сори за езика, ама това изказване беше супер нелепо..

--------------------
STORIA DI UNGRANDE AM0RE

+Quote Post
nikentus
коментар 11 Aug 2016, 05:26
Коментар #58

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 4 999
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Хора, тайната среща в медицински център в Мадрид, всъщност не е била в медицински център, а в дебелариум. laugh.gif

Иначе сериозно. Ако Игуаин мачка наред tooth.gif дори да тежи 120 кг, ми е през...

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 11 Aug 2016, 06:28
Коментар #59

Juventus champion

Коментари: 6 303
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Честно ли продължава това? Несериозно било, не можело така, нямало такива спортисти. С колко спортисти сте запознати отблизо, че да твърдите, че нямало такива?

Търси се под вола теле, само и само да се каже нещо лошо за Игуаин. "Трансферът е лош, тоя не ме кефи, ръководството сбърка" са някакви твърдения, които мога да приема, защото всеки си има мнение. Но "Игуаин е дебел и е непрофесионалист" е нелепо твърдение.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
fatal93
коментар 11 Aug 2016, 17:21
Коментар #60

Juventus bench

Коментари: 987
Регистриран: 22-February 11
Град: Burgas
Потребител No.: 24 511

Вие да видите какво ще стане след първия му слаб мач и пропуск. Някои хора ще го принижат на нивото на Матри, че и по-долу. А дори и да вкара 30+ гола, ако 20 от тях не са му срещу Наполи, Рома, Байерн, Реал, Барса, ПСЖ и Сити, значи пак за нищо не става. Да е жив и здрав, да си хапва и да продължава да прави това, в което е най-добър- да вкарва голове. Аз нямам проблем с това.

+Quote Post

20 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st August 2018 - 20:07ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team