IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

44 страници V  « < 41 42 43 44 >  
Reply to this topicStart new topic
> NBA
Ian
коментар 02 Jul 2011, 15:12
Коментар #841

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Локаутът в NBA вече е факт. Сега остава да видим докога ще се проточат преговорите и какво ще стане със следващия сезон. Засега изгледите не са много добри, понеже няма никакво сближаване между позициите на собствениците на отбори и на играчите.

Официалната новина от страна на NBA

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
hri100
коментар 02 Jul 2011, 16:54
Коментар #842

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Според мен поне следващия сезон спокойно можем да го отпишем. Дано да е само той...

В НФЛ изгледите бяха далеч по-оптимистични, но и досега локаутът не е паднал, а отборите вече трябваше да тренират усилено.

Пустата грабурщина осра и спорта и това си е.

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Ian
коментар 08 Jul 2011, 22:23
Коментар #843

sir

Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Бешикташ са постигнали принципно съгласие с Дерон Уилямс да играе за тях, ако ситуацията с локаута не бъде разрешена до есента. Същото важи и за Заза Пачулия (Атланта Хоукс). Говори се и за Винс Картър и, забележете, дори има слухове за Кобко. В същото време множество играчи от други тимове, сред които Амаре, Мело и Крис Пол, също проучват какви са възможностите да заиграят в Европа, ако сезонът се провали.

Ще е особено интересно, ако верно Кобе вземе, че дойде да играе някъде наоколо (Турция, Гърция). С оглед връзките му с Турските авиолинии - що не?

Яо Мин пък приключва с баскетбола по информация на източници от NBA и Хюстън.

--------------------

+Quote Post
bate_vanio
коментар 05 Mar 2012, 11:42
Коментар #844

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 767
Регистриран: 17-March 08
Град: blagoevgrad
Потребител No.: 969

Както написах във ФБ предпочетох ЛА Лейкърс-Маями от колкото Реал-Еспаньол и останах доволен.

Яко се кефя на НБА,но не съм някой голям фен.Знам 10 играча макс и нямам любим отбор.Ей така като неутрален си се кефя.Харесват ми точно тези отбори заради Кобе и Леброн.

Не съм много запознат с правилата на НБА,но нали си имат две групи севера и юга.Защо снощи играха отбори точно от тези две групи.Някаква финална фаза ли е НБА.Та те не почнаха ли късно,заради некви скандали?

И в тая петица има 2 гарда един център,а другите двама какви са.Като гледах снощи точно тези двамата бяха отбелязани с буквата F.

--------------------
ЗАПИШИ СЕ ВЪВ ФЕН КЛУБ "ЮВЕНТУС БЪЛГАРИЯ" И СТАНИ ЧАСТ ОТ СЕМЕЙСТВОТО НИ !

+Quote Post
stefoto
коментар 06 Mar 2012, 01:18
Коментар #845

Juventus star

Коментари: 3 510
Регистриран: 30-April 07
Град: София
Потребител No.: 482

Цитат(bate_vanio @ Mar 5 2012, 11:42ч.) *
Както написах във ФБ предпочетох ЛА Лейкърс-Маями от колкото Реал-Еспаньол и останах доволен.

Яко се кефя на НБА,но не съм някой голям фен.Знам 10 играча макс и нямам любим отбор.Ей така като неутрален си се кефя.Харесват ми точно тези отбори заради Кобе и Леброн.

Не съм много запознат с правилата на НБА,но нали си имат две групи севера и юга.Защо снощи играха отбори точно от тези две групи.Някаква финална фаза ли е НБА.Та те не почнаха ли късно,заради некви скандали?

И в тая петица има 2 гарда един център,а другите двама какви са.Като гледах снощи точно тези двамата бяха отбелязани с буквата F.

Имат две конференции Изток и Запад, но мача, който си избрал е бил най-интересният, защото Маями са основен фаворит за титлата на Изток, както и за финала!Лейкърс трудно ще минат полуфиналите на Запад!
Почнаха по-късно заради локаута, и сезона ще е по-кратък в редовната си част, все още сме в нея.След това следват плейофи в двете конференции!Ще бъде интересно този сезон, макар, че 3 отбора имат предимство пред останалите - Чикаго и Маями - Оклахома на Запад, като тук ще има доста равностойни срещи между Лейкърс, Клипърс, Спърс и Далас!

+Quote Post
minkov
коментар 27 May 2012, 22:35
Коментар #846

Juventus regular

Коментари: 1 543
Регистриран: 11-September 06
Потребител No.: 200

Малко да съживим тази тема smile.gif Този сезон може би от доста време следя редовно НБА и от време на време гледах по някой мач ( добре че ги качват в Замунда wink.gif ) Интересен сезон се получава до момента, а си мисля, че най-интересното тепърва предстои. Финалите Оклахома - Сан Антонио и Маями - Бостън съответно на Запад и Изток изглеждат логични с оглед на представянето на отборите. Както много хора, така и аз очаквах Чикаго на финал с/у Маями, но тази контузия на Дерик Роуз и по-късно на Ноа ги съсипа най-вече психически. Дано догодина нямат такива проблеми, имат доста добър отбор.
Очертават се две много завързани финални серии, като моите очаквания са Маями да спечелят на Изток макар и трудно. Леброн е машина, а заедно с Уейд като се разиграят става страшно за противника. На Запад честно казано не знам какво да прогнозирам. Тази вечер се почват там и ми се струва, че ще е голяма касапница. Спърс без загуба в плейофите, а Оклахома само с една smile.gif И двата отбора са във върхова форма точно когато трябва.
Да му мислят отборите, а за нас остава Enjoy the game smile.gif

+Quote Post
Laudrup
коментар 27 May 2012, 23:44
Коментар #847

Juventus regular

Коментари: 1 507
Регистриран: 20-September 09
Град: Montana
Потребител No.: 2 769
Любим футболист:Trezeguet

Наистина страхотен сезон се получава, бих казал и до някъде странен. Аз също виждах Булс на финала на изток срещу Хийт, че даже и се надявах да ги бият, а то к'во стана... Направиха впечатляващ сезон, дори и половината от него да бяха без Роуз и си мислех, че поне Филаделфия и евентуално Селтикс ще могат да бият, ама то к'во стана... А иначе и Маями въобще не са толкова убедителни и очаквам дъртаците от Бостън да ги поизпотят. А както каза ти - на запад нищо не се знае. Спърс са в страхотна форма, а Оклахома газят наред цял сезон, така че очаквам 7ми мач там. Няма и да се учудя ако там се определи и шампиона. Според мен Маями(ако въобще стигнат до финала) ще паднат от който и да е от двата отбора. Само дано няма контузии на запад, че Маями хич не ги харесвам rolleyes.gif

Този коментар е бил редактиран от Laudrup на 27 May 2012, 23:45

--------------------

+Quote Post
minkov
коментар 10 Jun 2012, 20:41
Коментар #848

Juventus regular

Днес гледах и 7-мия мач от финала на Изток и само мога да кажа страхотен мач. Ветераните от Бостън заслужават огромно уважение. Никой не очакваше да затруднят толкова Маями. Супер серия се получи. А сега финала е убийствен. Гледах и първите 4 мача м/у Оклахома и Спърс и да си призная стисках палци повече за Сан Антонио. За мое съжаление обаче Оклахома се оказаха по-добрия отбор, макар и след първите два мача да не вярвях че може да обърнат серията, а то какво стана smile.gif Първият мач шпорите играха слабо, но го взеха. Втория - Тони Паркър се развихри и не даде шанс на гръмотевиците. След това обаче когато всички очакваха максимум 1-2 победи за Оклахома всичко се обърна. Много силни мачове за Оклахома, невероятен Дюрант, решаващо слаби втори четвърти за Спърс и всичко приключи. Напълно заслужена титла на Оклахома на запад. Сега финала се очертава много вълнуващ и дано гледаме подобни мачове. Леброн Джеймс с/у Кевин Дюрант laugh.gif

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 10 Nov 2012, 10:07
Коментар #849

Juventus star

Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 68

Леброн Джеймс слага край на ерата „Майкъл Джордан”
Звездата на Маями Хийт е решен да стане първият спортист милиардер

Росица Стойкова

През последните няколко години поне десетина баскетболисти бяха обявявани за новия Майкъл Джордан. Да откраднат от Въздушния статута на баскетболна легенда се опитаха Ървин Меджик Джонсън и Лари Бърд. Към място в историята посегна и Бил Ръсел, който спечели 11 титли в НБА. Кобе Брайънт, Шакил О’Нийл и Алън Айвeрсън се опитаха да спечелят любовта на феновете чрез постоянно присъствие в медиите. С подобни надежди бяха и Тим Дънкан и Дирк Новицки. Оказа се, че Джордан не трябва да се страхува от тях. Въпреки че от известно време той чупи негативни рекорди като мениджър, постиженията му като спортна и популярна икона са неоспорими и недостижими. Но краят на статуквото идва.
Леброн Джеймс изведе Маями Хийт до титлата в най-добрата баскетболна лига в света. Експертите обаче твърдят, че това е само началото. Защото самият той се нарече Крал Джеймс, на гърдите му има татуировка „вундеркинд”, а на гърба му – „избраният”. През 2010-а на шоуто по случай преминаването му в Маями заяви, че ще спечели не една, две или три шампионски титли. „И не четири, пет, шест или седем...”
Леброн Раймон Джеймс влезе в НБА директно от колежа. Телевизиите показваха много от изявите му още от училище и той вече си беше спечелил славата на талант на века. И нямаше нужда да подобрява играта си или цената си, тъй като беше доказал, че не е аматьор в милиардния бизнес на колежанския спорт
Първият професионален договор на Леброн в Кливлънд му гарантира 19 млн. долара за четири години. 18-годишният талант сключи там доста рекламни договори. Само „Найк” му превеждаше около 100 милиона. И всичко това се случи, преди Джеймс да е изиграл и един мач извън училищния салон.
Следват 29 модела баскетболни обувки – от Air Zoom Generation до Air Max LeBron VII Low, както и рекламни пана с височината на десететажна сграда. Първият подобен банер го показа в типична за него поза – ритуала му преди началото на всеки мач, при който хвърля шепа талк във въздуха и гледа как се разнася във въздуха. На плаката пише We are all Witnesses (Всички сме свидетели). Което е намек, че сме свидетели на големи постижения. А когато през 2007-а удължи договора си с Кливлънд, по улиците на града имаше общонародни тържества.
През 2010-а контрактът му изтече, а Леброн напусна щата. Феновете и работодателят му в Кливлънд Кавалиърс научиха новината от телевизията. След месеци на слухове за бъдещето му Джеймс обяви в едночасово извънрендо предаване в праймтайма, че потегля към South Beach. Джеймс се сработи с бързия Дуейн Уейд и с точния Крис Бош – останалите получиха по-скромни поддържащи роли.
Повечето американци не одобриха смяната на отбора на една звезда, която сама по себе си е марка. Психолозите му приписаха по-голяма от нормалната доза нарцисизъм.
Новата глава в историята на Леброн преобърна общественото мнение и той загуби статута си на идол
Феновете го намразиха – ако вкарваше, го наричаха егоист, а ако пропускаше – неудачник. А по улиците на Кливлънд седмици наред гориха фланелката му с №23 – номера на Майкъл Джордан.
Със своите 2,03 метра и 120 килограма Джеймс е природна сила. Той е по-висок, по-силен и по-бърз от Джордан в най-добрите му времена. Не случайно след напускането му Кливлънд изпадна на дъното на класирането, а Маями Хийт стигна до плейофите. Освен това Леброн е първият баскетболист в историята, който може да играе и на петте поста на игрището.
Днес Джеймс заряза №23 и играе с №6. А догмата за недостижимия Майкъл Джордан става все по-неубедителна. Джордан беше първият глобален спортист.
Леброн работи за развлекателната индустрия с непознат до този момент размах и се справя еднакво добре в медиите с милионна аудитория, в спортните предавания и Web2.0.
И не крие амбициите си да стане първият спортист милиардер. Спонсорите го преследваха още в Кливлънд, а днес получава по 28 милиона годишно от „Кока-Кола”, „Майкрософт”, State Farm Insurance, Bubblicious, Cannondale Bicycle Company, Cub Cadet, Upper Deck. Заплатата му в Маями е 14,5 милиона и със сигурност ще расте. При това Джеймс е само на 27 години. Джордан спечели първата си шампионска титла на 28. Което означава, че ерата „Леброн” вече е започнала.

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
juvefan1897
коментар 10 Nov 2012, 11:02
Коментар #850

Juventus regular

Коментари: 2 081
Регистриран: 13-March 06
Град: София
Потребител No.: 64

С нищо не мога да се съглася.
Освен, че Джеймс е по-висок.

Парите нямат нищо общо.Играта се е променила страшно много, също като във футбола.
Дебилно е да се сравнява колко взима Джеймс и колко е взимал Джордан.
Това с Меджик, Бърд и Бил Ръсел не знам как да го тълкувам. Как така са се опитали да му откраднат легендарния статут?? biggrin.gif Та те вече са си били живи легенди.

А ЛеБрон със сигурност не е нито по-бърз, нито по-силен от Майкъл.Още по-малко що се отнася до защита.Джордан беше истински звяр в своето поле.Някои даже съвсем спокойно си го наричат най-добрият защитник в лигата.Еver.
И между другото Джеймс въобще не е първият играч който може да играе на всяка позиция.
Още през 80-те, Меджик е играл като център на мястото на Карийм във финален мач! При това се представя превъзходно - 42т. 15 б. и 7 асистенции..
Намерих и видео, ако на някой му е интересно - MJ32
Има и други разбира се.

Дори да спечели повече пръстени, Джеймс никога няма да бъде като Майкъл.Никога няма да направи това което Джордан е направил в НБА, а именно да промени играта.
Адски дебилна статийка, която не казва нищо.

+Quote Post
Marchisio
коментар 13 Nov 2012, 20:26
Коментар #851

Primavera player
**

Коментари: 273
Регистриран: 10-September 12
Град: Своге
Потребител No.: 24 731
Любим футболист:Del Piero, Buffon, Marchisio, Bonucci

Лейкърс махнаха треньора и почнаха да газят laugh.gif
Тоя сезон плейофите ще са много интересни,стига повечето играчи да са здрави.
Аз се кефя на Маями още от времето на Уейд и Шак,а сега с Джеймс направо мачкат,когато се налага smile.gif

--------------------

+Quote Post
minkov
коментар 13 Nov 2012, 23:01
Коментар #852

Juventus regular

Моите хора от Лейкърс с чичо Коби наистина махнаха тренора, който май никого не слушаше. Поне от коментари, които съм чел, и Коби и Хауърд, а май и повечето, не го слушат когато им говори по време на мачовете. Да видим сега с Д'Антъни начело дали нещата ще се променят smile.gif Иначе доста интересно започна сезона. Има няколко отбора, които се отличават. И ако за Маями, Оклахома, Сан Антонио това си е нормално, то можем да отбележим добрите резултати на отбори като ЛА Клипърс, Мемфис, Минесота. Най-силно впечатление ми правят Ню Йорк Никс, които до момента нямат загуба. Е вярно, че са изиграли само 4 мача, но и състава им е доста стабилен, та дори и резервите избухват. За сметка на това други традиционно силни отбори като Лейкърс и Бостън като че ли все още не могат да намерят себе си.

Моята скромна прогноза е, че на Изток Маями едва ли ще имат проблеми. Единствено като че ли Никс могат да им се опънат, те дори си ги и биха вече. Но пък сезона е дълъг и не се знае дали ще издържат до последно. Булс този сезон май няма да са голям фактор, поне според това, което показват до момента. Тази контузия на Роуз направо ги съсипа. Дано се оправи възможно най-бързо. Не трябва да забравяме и Келтите smile.gif
А на Запад е доста по-завързано. На пръв поглед Оклахома е фаворит. Но битката за плейофите ще е доста по-оспорвана. Лейкърс, Спърс, Мемфис, Денвър, Минесота...ще бъде интересно. Като прибавим и традиционно силните особено в плейофи Далас, както и ракетите от Хюстън, където Джеймс Хардън започна доста ударно, определено ще има да гледаме зрелища.

+Quote Post
Marchisio
коментар 13 Nov 2012, 23:07
Коментар #853

Primavera player
**

Кармело Антъни направи много силна олимпиада,и си мисля,че ще заведе Никс до финал на изток.Правилно си казал,че и резервите им избухват,а това си е доста важно последните сезони.Жалко,че не ги дават ТВ+.Може и да ги дават де,ама до сега не съм засичал някой мач.

--------------------

+Quote Post
minkov
коментар 13 Nov 2012, 23:29
Коментар #854

Juventus regular

Цитат(Marchisio @ Nov 13 2012, 21:07ч.) *
Кармело Антъни направи много силна олимпиада,и си мисля,че ще заведе Никс до финал на изток.Правилно си казал,че и резервите им избухват,а това си е доста важно последните сезони.Жалко,че не ги дават ТВ+.Може и да ги дават де,ама до сега не съм засичал някой мач.

Ей този много вкарва..не като Матри biggrin.gif А като се завърне и Амаре Студемайер (нещо такова беше) стават още по-опасни.

И аз не съм ги засичал по TV+. Май дават само БГ първенството, но не и НБА. Затова ще теглим от Замунда..те и без това играят посред нощта. Иначе даже като искам да изтегля и гледам някой мач, се старая да не чета и слушам новини ot НБА да не разбера резултата biggrin.gif

Този коментар е бил редактиран от minkov на 13 Nov 2012, 23:31

+Quote Post
Marchisio
коментар 14 Nov 2012, 17:36
Коментар #855

Primavera player
**

Кармело избухва с 25 точки и Никс правят 5 от 5.Остава само Буулс да се вдигнат,и ще има много интересни мачове.

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 15 Nov 2012, 14:17
Коментар #856

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Охо има фенове на NBA happy.gif И аз съм фенче на ЛА, но напоследък не следя много мачовете. Чакам като започнат плейофите и стоя по нощите да ги гледам tongue.gif

Няма да забравя като победиха Орландо през 2009г. даваха тогава по ТВ7 и се радвам някакъв и баща ми излиза на тересата и ме гледа, и вика : "Абе много рано си станал" и аз "Да бе" post-294-1158668614.gif това ставаше към 6 часа сутринта и тъкмо приключи награждаването, хубави спомени smile.gif

+Quote Post
Marchisio
коментар 16 Nov 2012, 12:23
Коментар #857

Primavera player
**

Никс правят обрат срещу Сан Антонио,след като губеха с 12 точки при 7 оставащи минути,и продължават без загуба.
Маями спечели в Денвър без Уейд, но Джеймс беше на косъм от трипъл-дабъл , а Батие беше 6 от 7 при тройките blink.gif

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 16 Nov 2012, 22:06
Коментар #858

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Не мога да повярвам, че Лейкърс с този отбор в момента прави такъв разочароващ старт...

+Quote Post
Marchisio
коментар 16 Nov 2012, 22:18
Коментар #859

Primavera player
**

Цитат(Аntonio Conte @ Nov 16 2012, 22:06ч.) *
Не мога да повярвам, че Лейкърс с този отбор в момента прави такъв разочароващ старт...

То те май винаги почват трудно,чак на плейофите си проличава класата им, ако я имат smile.gif RS е важен само за Буулс, обаче те на плейофите (без Роуз) са гола вода post-294-1158668614.gif

--------------------

+Quote Post
minkov
коментар 16 Nov 2012, 23:57
Коментар #860

Juventus regular

Цитат(Аntonio Conte @ Nov 16 2012, 20:06ч.) *

И аз, ама това е реалността в момента. Да се надяваме, че ще излязат от тази криза. Чичо Коби трябва да произнесе вдъхновяваща реч в съблекалнята smile.gif

Преди малко изгледах мача Спърс - Никс. Мога само да кажа страхотен мач. Както отбеляза Маркизио, Никс обърнаха резултата след като губеха с 12-13 точки. Вярно, че такава разлика не е много голяма, но при положение, че на основният им реализатор Антъни не му върви стрелбата, плюс това са гости на един от балансираните тимове, това хич не е лесно. Този отбор притежава характер и желание за победа и определено ще са скрит фаворит. Дано продължават все така, защото е удоволствие да се гледа играта им. Сега им предстои мач с Гризлитата, които пък също се намират в прекрасна форма, като дори победиха Оклахома като гост с 10 точки разлика.

+Quote Post

44 страници V  « < 41 42 43 44 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th November 2019 - 18:48ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team