IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

10 страници V  « < 8 9 10  
Reply to this topicStart new topic
> Миралем Пянич, 5
Kirilov
коментар 03 Sep 2018, 18:38
Коментар #181

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 5 780
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Ще е добре да го видим по-напред, а не на 5 метра от Киелини.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Beroe_Juve
коментар 03 Sep 2018, 18:40
Коментар #182

Juventus bench

Коментари: 752
Регистриран: 13-June 12
Град: stara zagora
Потребител No.: 24 696

Другия сезон като напусне ще го видим

+Quote Post
odyssey7
коментар 08 Sep 2018, 19:28
Коментар #183

Juventus star

Коментари: 3 042
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Пянич с контузия. Дано не е нещо сериозно.

+Quote Post
Kirilov
коментар 30 Oct 2018, 16:03
Коментар #184

Juventus champion

Топ 10 ключови пасове на мач

--------------------

+Quote Post
Teogo0allll
коментар 10 Dec 2018, 09:58
Коментар #185

Primavera player
**

Коментари: 252
Регистриран: 27-January 08
Потребител No.: 869

Най-голямото разочарование за мен, не само този сезон, а като цялостен трансфер, е този на Пянич.
Мачът му с Интер описва цялостната му кариера при нас - жълт картон в петата минута и после цял мач анонимник.
Поне за мен не оправдава очакванията и огромната заплата, която вече взима !

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 10 Dec 2018, 10:09
Коментар #186

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 915
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Първият му сезон беше много добър според мен. Вторият беше на приливи и отливи. Както имаше силни мачове, така имаше мачове, в които се чудиш това същият човек ли е. Последните му мачове миналия сезон бяха много слаби, този сезон също не започва особено добре. Имаше няколко добри мача, но повечето са доста слаби. Дано да се стегне през пролетта, защото ни е нужен. Тези в Серия А ще ги бием и с Бардзали като халф, но за Шампионската лига ни трябва.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
vench
коментар 13 Dec 2018, 00:45
Коментар #187

Juventus star

Коментари: 3 417
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Днес се нацупи като излезе, да видим дали няма сега да има някакви последствия и драми с Алегри. Той понякога ги подминава тези неща, защото вероятно знае, че футболистите имат право на своите емоционални моменти, но се е стигало и до скандали. А Пянич няма какво да се сърди... За съжаление влезе в някаква дупка и със сигурност не е си върши работата на плеймейкър, след като просто не мейква плея. И не плейва мейка... Дори се чудя дали до известна степен не е той причината за проблемите ни (ако могат да бъдат наречени проблеми) в офанзивен план. Може би с по-активен разиграващ халф щяхме да имаме повече атаки и повече голове на мач, но сякаш приносът на Бентанкур в последно време е по-голям в тази посока, а уж го броим за чист дефанзивен халф.

И все пак по-нагоре има една статисика с "ключови подавания" по време на мач, която мен лично наистина ме озадачава. Щом го пише, значи сигурно е вярно, но аз поне не мога да го видя това нещо. Или вече е минало много време от периода септември-октомври и вече съм забравил, че всъщност Пянич тогава е играл силно... За мен до момента прави доста слаб сезон.

--------------------

+Quote Post
Teogo0allll
коментар 13 Dec 2018, 09:21
Коментар #188

Primavera player
**

Коментари: 252
Регистриран: 27-January 08
Потребител No.: 869

Пореден потресаващ мач на босненеца.
Някой по дяволите спомня ли си всъщност кога Пянич е печелил някога някакво единоборство ... колкото и мек халф да си, все пак си халф и от време на време трябва да се бориш за топка, да пресечеш някой пас и т.н.
Та той Пирло се хвърляше по-често на шпагат и се бореше за топката.
А по брой жълти картони сигурно е един от първенците (със сигурност са около 20)

+Quote Post
dunav-ruse
коментар 17 Dec 2018, 10:41
Коментар #189

Primavera player
**

Коментари: 179
Регистриран: 1-May 14
Потребител No.: 24 824

Само аз ли забелязвам, че всяка наша атака Пянич е принуден да се връща зад центъра, да поема топката от защитниците и да я разпределя напред. За мен това е основната причина да не се включва толкова в заключителната фаза на атаките ни. А от там и да изглежда неефективен в очите на 70% от форума.

Тъй като напоследък доста хора изразяват мнението си, а именно, че Миралем играе доста слабо, реших и аз да споденя моето. За мен Пянич е фундаментална фигура в схемата на Алегри. Единственият който може да го замени в ролята, която изпълнява е Емре Джан. Има футболисти, които просто си вършат работата на терена и не избухват с изключителна бройка голове и асистенции. Такива са Пянич, Матюиди, Бускетс, Крос...

Проблемите в атака на Юве идват от зона различна от тази на Пянич. проблема е, че имаме 20тина безсмислени центрирания на мач. Ако престанем с тях, си мисля, че ще раждаме поне по още 3-4 смислени атаки.

+Quote Post
Kirilov
коментар 17 Dec 2018, 11:05
Коментар #190

Juventus champion

Той пича трети сезон играе реджиста, така че е нормално да е с такъв статс. Въпроса е, че при тази негова роля пада голяма отговорност и в защита, а това със сигурност не е силата му. Голяма част от опасните атаки минават през него и често е подминаван като колче, оттам идват редовните жълти картони. Алегри така и не желае да го пробва на позицията, на която играеше в Рома и Лион, явно има защо.

--------------------

+Quote Post
dunav-ruse
коментар 17 Dec 2018, 12:23
Коментар #191

Primavera player
**

Коментари: 179
Регистриран: 1-May 14
Потребител No.: 24 824

Това си мисля и аз: Явно има защо. Последният му сезон в Рома игра пред защитниците а Нинджата беше изпратен по-напред. Съответно головете на Наинголан се увеличиха драстично, а тези на Пянич намаляха.

+Quote Post
vench
коментар 17 Dec 2018, 13:31
Коментар #192

Juventus star

Цитат(dunav-ruse @ 17 Dec 2018, 13:23) *
Това си мисля и аз: Явно има защо. Последният му сезон в Рома игра пред защитниците а Нинджата беше изпратен по-напред. Съответно головете на Наинголан се увеличиха драстично, а тези на Пянич намаляха.

Всъщност точно последния сезон в Рома има най-много голове. Поне това показва бързата справка, която направих, защото си признавам, че нямах спомен. Реално с всеки следващ сезон е започнал да вкарва повече, като е започнал с 3-4 гола на сезон, после 5-6 и накрая 12 гола в сезона, преди да напусне. При нас пък за два сезона стига до 8 и 7 гола, а този сезон има 3, но е много важно да се уточни, че 2 са от дузпа. Също така му липсват пряк свободните, които Роналдо му краде. От игра обаче със сигурност не вкарва достатъчно и сякаш няма толкова основна роля в атаките. Нормално е от неговата позиция да очакваме голове и асистенции. И като цяло удари отдалеч, които този сезон май само Дибала и Роналдо правят.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 17 Dec 2018, 13:45
Коментар #193

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 915
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Това, че Роналдо им краде преките на него и на Дибала е вярно донякъде, защото в последния месец и двамата бият фаулове, Роналдо не бие всеки. Пянич няколко пъти опита, всеки път в стената. За Дибала важи същото.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
vench
коментар 17 Dec 2018, 14:37
Коментар #194

Juventus star

Цитат(NUCLEO1985 @ 17 Dec 2018, 14:45) *
Това, че Роналдо им краде преките на него и на Дибала е вярно донякъде, защото в последния месец и двамата бият фаулове, Роналдо не бие всеки. Пянич няколко пъти опита, всеки път в стената. За Дибала важи същото.

Така е. Даже Бернардески би един, но беше от нарисувана за Дибала позиция. Но пък Дибала тогава беше резерва. Просто досега някак си не могат да се напснат. Според мен Дибала трябва да бия от дясно, Пянич от ляво, а Роналдо далечните. Ние сме свикнали да имаме силни изпълнители и да ни носят по 5-6-7 гола на сезон. С Пирло по едно време преките свободни бяха като дузпи biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 02 Jan 2019, 07:15
Коментар #195

Juventus champion

--------------------

+Quote Post
nameless
коментар 02 Jan 2019, 09:03
Коментар #196

Juventus regular

Коментари: 2 025
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Броят пасове няма толкова голямо значение, но това да си м/у Чалхан и Верету в класацията по създадени положения...мисля само по себе си говори, колко под възможностите си се представя Пянич до момента.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 02 Jan 2019, 11:06
Коментар #197

Juventus star

Доколкото разбирам това е челната тройка, така че няма значение между кой е като имена...

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 11 Feb 2019, 15:50
Коментар #198

Juventus champion

Коментари: 6 527
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Pjanic on Instagram "Knowing how to face certain moments together is what makes a group a great team, like ours. Our secret is in this picture: together we play, united we win."

--------------------

+Quote Post

10 страници V  « < 8 9 10
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th February 2019 - 23:42ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team