IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

9 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Коментаторите и техните изцепки, Малко смях на гърба на "великите" ни коментатори
Rumbeti
коментар 22 Apr 2007, 21:48
Коментар #1

ЛУД

Група: Фенове
Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Правя тази тема с цел всеки да сподели какво е чул и видял и да се посмееме смело smile.gif Не само за футболни коментатори разбира се става въпрос , но за тях главно ще има смях smile.gif

Чух невероятна глупост на мача Берое - ЦСКА и от там ми дойде идеята за темата, въпреки , че и преди съм мислил да я пусна, но съм забравил. ДОбре ме подсети коментатора , но пък забравих каква глупост избълва. Смазах се от смях , ама от вчерашната победа и празненствата не съм много адекватен, даже никак май не съм и забравих , но ще се сетя.
Сега ще кажа едно тънко бисерче, от около 10 години , за което бащата ме подсети. След загуба от Левски и то в надежда коментатора каза следната глупост по адрес на Локо София в края на предаването :

"Футболистите на Локомотив София се изсмяха над пепелта на собствената си гибел" ! Е как ви звучи това post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif Идиот най-страшен !

Ще продължа с няколко бисера от Биатлона , но следващия път , че сега ми е супер тегаво и ще лягам да почина smile.gif post-294-1159107520.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!
Go to the top of the page

+Quote Post
snitch
коментар 22 Apr 2007, 21:53
Коментар #2

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 9 017
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Имам смьтни спомени , че вече имаше така ва тема . Трябва да се разровя , ако я намеря ще ги слея .

+Quote Post
venomeno_vero
коментар 22 Apr 2007, 22:01
Коментар #3

Primavera player
**

Коментари: 393
Регистриран: 2-April 07
Град: sofiA
Потребител No.: 443

една от мен на световното която много ме изнерви :
както може би знаете буфон си удари главата в гредата на един от мачовете.Ето и коментара
:Удар имаше но все пак буфон преиграва гредата не е чак толкова твърда тя е аломиниева !!!
тогава ме изби и на смях и на ярост и баща ми се изцепи :като е аломиниева ходи си блъскаи ти главата бе идиот !1

--------------------
Per voi non abbiamo più tempo da perdere !!!!!!!!!!!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 22 Apr 2007, 22:06
Коментар #4

ЛУД

Ако има такава е ясна работата. Аз лично не срещнах и затова направих smile.gif Ако има - живи и здрави. СЛиване и това е.

Сега за Биатлона : Коментатора изрече толкова безмислен коментар , който е присъщ може би на дете в 4-5 клас :
Някоя от Германките водеше адски много пред останалите, че нямаше никакъв шанс да не спечели и коментаторът реши да се направи на оригинален , а състезанието беше по нашия евроспорт и думите му бяха следните : (в първия момент като ги чух направо не можах да повярвам , че някой може да каже това по телевизията) smile.gif :

"Драги зрители , в момента наблюдавате и победителя в състезанието. Въпреки , че сме на живо победителят вече е ясен и няма начин германката да не спечели , освен ако от гората не излезе някой полицай и не спре състезателката за проверка на документи и тя си ги е забравила" post-294-1158668510.gif БЕЗ коментар повече smile.gif

--------------------

+Quote Post
Torricelli
коментар 22 Apr 2007, 22:07
Коментар #5

Juventus regular

Коментари: 1 174
Регистриран: 17-April 07
Потребител No.: 472

Сещам се оня парцал ивайло ангелов дето викаше на ЦСКА - Байер Леверкузане (1:0)

"Не може да си сигурен че немецът е мъртъв преди главата му да е на 10 метра от трупа."

Чудех се да заплача ли ли или да се смея истерично...

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

He is about to become Serie A topscorer at the age of 33.

----------
Цитат(meo @ Jul 2 2008, 02:36 PM) *
Агент КЕФЯ_СЕ_НА_КАКИ_30+.

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 22 Apr 2007, 22:28
Коментар #6

God Fuck The Queen

Коментари: 2 427
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Цитат(venomeno_vero @ Apr 22 2007, 09:01 PM) *
една от мен на световното която много ме изнерви :
както може би знаете буфон си удари главата в гредата на един от мачовете.Ето и коментара
:Удар имаше но все пак буфон преиграва гредата не е чак толкова твърда тя е аломиниева !!!
тогава ме изби и на смях и на ярост и баща ми се изцепи :като е аломиниева ходи си блъскаи ти главата бе идиот !1

За тия от световното може и книга да се напише ама сега ме мързи.Айде утре smile.gif

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 22 Apr 2007, 22:44
Коментар #7

ЛУД

Най-големия смях на световното беше на някакъв мач на дръпнатите. Правеше се смяна и в отбора на жълтурковците имаше 6 - Лий и 5-ма Ким мисля че ! За бройката не съм съвсем сигурен , но от всички играчи Лий и КИм-овете бяха над 10 !
Та правеше се смяна и в игра влезе Kim NAm Il ! Както забелязвате името му е Ким Нам Ил, но коментаторът каза най-фрапантната реплика, от която всички които гледахме мача изпопадахме от столовете от смях, а репликата бе именно :

И ето виждате драги зрители , че в игра влиза ВТОРИ, Ким Нам ВТОРИ post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif И сега като се сетя ми става супер смешно.
А имаше и доста възлови промени на имена като Джиралдино и Ксави например ! Но ВТОРИ си е най-лудия !!!

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 23 Apr 2007, 13:12
Коментар #8

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 8 093
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

тъй като и аз коментаторче ще ставам (поне към спортната журналистика съм се запътил де) та следя от близо коментаторите и по мое мнение е трагично положението особено в многоуважаваната от всички нас национална телевизия... миналогодишното световно първенство беше доказателство за некадърността на БНТ на всяко ниво... четирима основни коментатори които се състезаваха кой да каже по-голяма глупост...
Калин Катев- възрастта му е по-голяма от сбора на годините на защитата на Милан... вече и за радиото не става но не знам как го държат...изцепките му на световното бяха не една и две: Добър ден уважаеми радио слушатели (нормално да се каже след 30 години в БНР).. резултата м/у отборите на Тринидад и Тобаго е 0-0... Ангола е била 120 века под португалско робство...и всеизвестните ни италиански национали- Алберто Джиралдино Марко Каморанези Мауро Матераци имаше и още ама не ги помня...
Ивайло Ангелов- прекалено много си показва пристрастията квото и да коментира... имам чувстовото че и кърлиг да коментира пак ще се държи като ултрас на единия от отборите... на световното най-много се запомни викането му като прасе на заколение на мачовете на Англия... и култовата реплика: Нека да замълчим и просто да слушаме великите фенове на английския отбор... както и мача Югославия-Холандия в който имаше опасна атака за единия от отборите а той в същото време говореше как Деян Станкович е женен с 2 дъщери и чака 3-то дете което е изключително ценна информация...
Ники Ибришимов- той пък се мъчеше да се прави на бразилец но леко неуспешно... най-вече мача Мексико- Иран.. и това е гооооооооолллл Омааааар Брааавооо... и това с тон с който служителката на гарата казва в колко часа тръгва влака за Каспичан....
Пешо Василев - на него само не му помня изцепки от световното но със сигурност е правил... той също дразни доста с коментарите си по време на мачове особено на националния отбор където приказва за всичко друго но не и за самия мач...

и извън великолепната четворка от Канала да кажа някой други изцепки на коментатори като например ония идиот от ББТ който каза за Шон Райт-Филипс : Това момче може да бъде спряно само с изстрел в главата...

ще спра дотук за сега... има много още да се пише за хората от Диемите Ринг Евроспорт (пълен със смешни бивши кадри на БНТ Ринг и т.н. като Асен Спиридонов и Витомир) както и за другите всеобщи любимци Алекси и Васил които ще имаме радостта да слушаме и следващите 2 дни на 1/2финалите...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 23 Apr 2007, 13:48
Коментар #9

God Fuck The Queen

Коментари: 2 427
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

12-ия час настъпи в 15-тата минута на второто продължение...
Витомир Саръиванов - обобщение за мача Италия - Южна Корея, Мондиал 2002"

"...този футболист играе като дефанзивен халф, полузащитник, почти нападател."
Коментатор, Световно първенство по футбол 2002

"Най-добрата атака е защитата"
Канал 1 - Левски - Славия Прага

"Топката е от женски род,което значи че всичко е възможно"
Коментар от мача ЦСКА-ФК Тирана.

"Матия Матко го виждам да се шматка около топката ..."
Ники Александров по Радио Гонг

В 8-мата минута на мача коментаторът казва:
"Все още няма промята в резултата и той продължава да бъде 1:0..."

От България-Турция:

Крум Савов - "...начален съдийски сигнал на треньора..."

Димитър Пенев - "...само в началото на първите минути..."

Славия - Локомотив СФ, БНТ, Петър Василев (че кой друг):
"Виждате как топката промени траекторията си при съприкосновение с въздуха"

Левски - ЦСКА:
"Телкийски е спрян от защитник на сините..."

"Eвробойците от ЦСКА приключиха, след малко излизат евро-каръците от Левски"
- Томислав Русев

"Болтън и Локомотив започнаха при 0-0"
Радио Гонг

7 дни спорт :
Оксер води двама куци, симулант и дебютант

Генк - Литекс , Петър Василев:
"Ах тази топка непослушна......" по време на мача на Литекс.

ЦСКА - Леверкузен :
"Видяха че Вълка не е толкова черен"

Коментар от мача ЦСКА - Леверкузен:
"Г-н Съдия само защото нямаше фаул, Велизар Димитров сега лежи в безсъзнание."

Топспорт:
Ловчанлии наистина заслужават администрации. Най-вече заради факта, че са единственият наш тим, влязъл в групите на УЕФА след победа на чужд терен

Канал 0 , Бургас:
... за играч на кръга бе избран Емил Анегелов, по известен в някои среди (!) с прозвището Баба Гида ...

Мичмана : "Буйната грива на Ломбардо се развява"

ЦСКА М - Марсилия
Асен Спиридонов: "чудесна свирка на исландеца..."

София. Двама емисари от Динамо (Б) и един от носителя на Кухата на УЕФА ЦСКА (М) ще разузнават Левски в мача със Славия днес от 18,00 часа на стадион “Георги Аспарухов”, съобщи радио “Гонг”.

Коментаторът на мача Челси-Блекбърн - "Гала спаси корнера и изчисти в ъглов удар"

"Прескочикобила стана част от хореографията на Роналдо, Роберто Карлос, Жулио Батиста и Робиньо, след като клубният президент Флорентино Перес им забрани "танца на хлебарката"."
цитат 7 дни спорт

ЕВРО 2004,Петър Василев:
"Фреди Бобич е като стар ръждясъл танк,който обаче все още може да стреля"

ЕВРО 2004,Франция - Гърция,Петър Василев:
"Сантини ръкомаха играчите си и сякаш им казва "Атакувайте на вълни"

To be continued smile.gif

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
hri100
коментар 23 Apr 2007, 18:28
Коментар #10

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Много интересна тема. То изцепките са толкова много, че не си спомням почти нищо. biggrin.gif (обикновено е така) Наистина, ужасно много са. Ще карам на "прима виста" и псле ако се сетя, ще добавям, да видя до къде ще стигна. Сега не ми хрумва почти нищо или това дето ми хрумва е написано вече.
Цитат(NUCLEO1985 @ Apr 23 2007, 12:12 PM) *
ще спра дотук за сега... има много още да се пише за хората от Диемите Ринг Евроспорт (пълен със смешни бивши кадри на БНТ Ринг и т.н. като Асен Спиридонов и Витомир) както и за другите всеобщи любимци Алекси и Васил които ще имаме радостта да слушаме и следващите 2 дни на 1/2финалите...

Е, Нуклео, ти как ги нареди колегите, не е истина.Ще станеш по-голям хейтър и от мен. post-294-1158668614.gif Има ли поне някой, който да ти харесва? Според мен не си прав за Асен и Витомир - ГОЛЕМИ СА!!!

Виж, на онова недуразомение Ивайло Ангелов, тябва да му се забрани да говори с президентски декрет!
Цитат
Пешо Василев - на него само не му помня изцепки от световното но със сигурност е правил...
Той самият си е изцепка
Цитат(NUCLEO1985 @ Apr 23 2007, 12:12 PM) *

Алберто Джиралдино Марко Каморанези Мауро Матераци имаше и още ама не ги помня...

...Маpио Матераци biggrin.gif

И като стана въпрос за моят любимец Асен Спиродонов и понеже сега гледам О'Съливан с/у "Китаеца" (но не Ниkи biggrin.gif ), сещам се един коментар от миналия двубой м/у двамата, когато подобно на сега Рони го размаза. Цитирам по памет:
Цитат
Рони взе самочувствието на "китаеца", размаза го на пух и прах и го разнесе някъде из залата...

Въобще Асенчо е много откачен - като се отплесне нанякъде и става доста забавен. biggrin.gif Спомням си на световното по Биатлон, когато говореше за Кати Вилхем - "...тя е като лъв в клетката си..немога да си спомня колко беше голяма клетката на лъва в Софийският зоопарк...(дълга пауза и мислене)...20 на 15 ли беше.... post-294-1158668614.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
bianconero
коментар 23 Apr 2007, 18:45
Коментар #11

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 9

За мен най-уникалния елемент е Пепи Василев.
Живото доказателство за една моя теория - колкото си по-некадърен, досаден, смешен, дразнещ и така нататък, толкова по-голям е шанса да се издигнеш, да си намериш добра работа - абе да прогресираш в България.

Иначе въпреки че говори само глупости съм се научил да се радвам на тия бисери. Дори понякога ми се струва забавен.

За конкретен бисер не се сещам. Тия от световното са ми най-пресни.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 23 Apr 2007, 19:21
Коментар #12

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Румба,поздравления за темата.По-смешна е и от темата за вицовете post-294-1158668614.gif

Аз лично не съм от тези,които внимателно слушат комнетарите,записват си изцепките и после ги псуват и ги наричат с какви ли не епитети.С други думи не съм критично настроен към коментаторите,въпреки че съм съгласен,че има някои уникално прости същества като моя "любимец" Ивайло Ангелов например.Преди такъв ми беше и Витомир Саръиванов,но след световното и някои коментари по адрес на интер post-294-1158668614.gif малко ми се издигна в очите.

За Пепи Василев каквото и да се каже,ще е малко.Откакто се помня все той коментира мачовете по Канал 1,или иначе казано с неговите бисери съм израснал smile.gif Отдавна вече не ме дразни,даже напротив,забавлява ме.Иначе баща ми не го понася него и на всеки мач,който коментира,го слуша много внимателно и коментира всяка негова изцепка с подобаващо количество ирония post-294-1158668510.gif Изобщо голям смях пада като гледам мач с баща ми и коментатор е Пепи laugh.gif

В момента не мога да се отчета с някой бисер,но със сигурност ще има скоро.Всъщност сега се сещам за един коментар много отдавна,просто ми се е запаметил.Беше нещо от сорта на "...начален съдийски сигнал,резултатът е 0:0...".Гледам,че сте пропуснали коментарите на Алексито на финала ливърпул - Милан при дузпите - там за Дудек и дискотеките,ако се сещате post-294-1159108009.gif Вече ще съм "по-критичен" към коментаторите.

Иначе това на Спиридонов за клетката на лъва ме разби тотално post-294-1158668614.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
venomeno_vero
коментар 23 Apr 2007, 20:32
Коментар #13

Primavera player
**

Коментари: 393
Регистриран: 2-April 07
Град: sofiA
Потребител No.: 443

цска-левси 0:1 (2007)
Зад топката е ангелов напредва подава и там в борабата червен защитник прави нарушение.Добра възможност за левски зад топката естествено ТРИКА.(20 сек мълчание )И разбира се че трика не е зад топката това е невъзможно post-294-1158668614.gif

--------------------
Per voi non abbiamo più tempo da perdere !!!!!!!!!!!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 23 Apr 2007, 21:41
Коментар #14

ЛУД

Аз сега се сетих какво ми направи впечатление в Берое - ЦСКА. СЛед някакъв доста неуместен коментар за играта на двата отбора и за това , че няма никаква публика (заради наказанието) и атмосферата е ужасяваща коментаторът избълва следното :

"На стадиона атмосферата е доста тягостна и тишината определено създава едно много неприятно чувство",след което млъкна за около 35-40 секунди. Определено ПОДРАЗНИ всички слушащи го и ни показа какво има предвид , но определено не разбрах защо трябваше да го прави за повече от половин минута. Изключително "талантлив" коментатор ! Идваше ми да си счупя телевизора после !

И АЗ ЩЕ КАЖА : to be continued .......

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 23 Apr 2007, 22:42
Коментар #15

Juventus champion

Асен Спиридонов се изживява като ходеща уикипедия... на всеки мач насипва толкова статистика че накрая човек има чувството че с толкова чути цифри се намира някъде на фондова борса а не гледа футболен мач... добре че му забраниха да коментира мачове и са го оставили май само на снуукъра smile.gif а Витомир прекалено много вкарваше пристрастията си... в бг първенството няма да го коментирам но в Италия толкова нареждаше по Юве че просто... иначе на него сега ми идва само един коментар... мач Реджина-Ювентус сезон 2004/2005 резултат 2-1 краен (въпросния мач дето отмениха гол на Капо и дето уж сме го купили) та тогава Златко вкара гол за нас след като получи пас от защитник на Реджина и Витомир веднага с култов коментар: И ето виждате каква грешка, оставаше само защитника на Реджина да каже: заповядай Златане вкарай ни гол smile.gif
айде по темата за коментаторите още утре че иначе много ще пиша а в момента ме гони мързела... а коментатори които харесвам... ми Борето Касабов и Мичмана... както и Томислав Русев и Ники Александров като за тях двамата САМО ако коментират ЧУЖДИ мачове... щото стане ли въпрос за бг мачове те сядат с шаловете и знамената зад пулта... Александров на Ливърпул-ЦСКА след малшанс и пропуск на ЦСКА казва в ефир: Ех да му е*а мамата... това го имаше записано някъде...а след дербитата почват едва ли не да се псуват един друг в студиото...айде стига толкова от мен за днес по тая тема smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Hristo
коментар 23 Apr 2007, 23:21
Коментар #16

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(NUCLEO1985 @ Apr 23 2007, 11:42 PM) *
а коментатори които харесвам... ми Борето Касабов и Мичмана...

Евала!Това са и моите любими коментатори.Никога няма да забравя как всяка неделя като станеше 3 часа следобед зарязвах ученето,пусках Ефир2 и гледах поредния мач от Серия А с неподражаемия коментар на Мичмана!Еееех...спомени...детство мое... post-294-1158668522.gif

Иначе си спомням и аз тоя мач с Реджина,уредения post-294-1158668614.gif ,ама тая изцепка я бях забравил.Аз си спомням сега и един друг случай.Едно гостуване на Бреша през сезон 2003/2004,което свърши 3:3 с една много спорна дузпа на Недвед,която Миколи вкара два пъти.Тогава Саръиванов се скъса да плюе по Недвед и особено по Юве до края на мача,а когато свърши беше адски доволен,че не сме били.Оттогава го намразих страшно много,но както казах,на Световното направи няколко култови коментара за интер,които не си спомянм,но си спомням,че доста ми допаднаха,и това е причината да не го мразя вече толкова.

Сега се сещам за Тодор Кирков,когато коментира репортажите от ШЛ post-294-1158668510.gif Толкова безизразен и безчувствен коментатор няма просто.Отборът вкарва гол,играчите се радват,тече повторението,а той в същото време съвсем спокойно отбелязва как атаката се развива много добре и завършва с гол post-294-1158668614.gif С такова отегчение и пренебрежение го казва,че чак се чудиш редовен ли е гола или не е.
"...и (пауза от около 10 секунди)...резултатът е (пак пауза) открит...в полза на домакините...(голяма пауза) минутата е..." а вече тече петото повторение на гола post-294-1158668614.gif Уникален!

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
hri100
коментар 24 Apr 2007, 02:14
Коментар #17

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(NUCLEO1985 @ Apr 23 2007, 09:42 PM) *
Асен Спиридонов се изживява като ходеща уикипедия... на всеки мач насипва толкова статистика че накрая човек има чувството че с толкова чути цифри се намира някъде на фондова борса а не гледа футболен мач...

Именно!! Точно това ми харесва на мен. Освен това си върши и останалата работа и то добре, т.е. тази извън статистиката, така да се каже. smile.gif Асенчо, заедно с Мичмана(Бог да го прости) и Борето Касабов са моите големи любимци!

А за Тошко Кирката изобщо неискам да говоря, че толкова го мразя, че на моменти повече от Ивайло даже. По-голям некадърник от тоя няма. Незнам какво прави в БТВ, най вероятно е някакво връзкарче. Освен това натрапва явните си пристрастия към един БГ отбор и е голям мазник и подлизурко. 2 случки са ми се запечатали в съзнанието:
Когато Стоичков имаше рожден ден наскоро и от БТВ бяха пратили Антоанета Илиева да отразява събирането, обаче познайте кой беше там също - нашият човек, който буkвално целуваше ръката и небуквално г**а на Ицата. Пълен смешник!!!

Не си спомням кой мач беще точно, но един от евромачовете на Левски миналият сезон. Та нашият човек, след въпросният мач пусна като водеща новина тренировката на ЦСКА!!! Ебати тапанара....

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 24 Apr 2007, 07:55
Коментар #18

Juventus champion

култов коментар на Саръиванов за Интер беше че Морати е мазохист щото всяка година си дава парите за играчи и всяка година гледа как отбора му се излага... а иначе за Кирков наистина си показва пристрастията към един БГ отбор но това не е от значение щото все пак не коментира бг мачове... а в коментарите му за ШЛ наистина все едно коментира шах smile.gif иначе за убавците от бТВ кво да кажем... квото и да се каже за Алекси и Васил ще е малко... особено за Алекси... тоя човек понякога имам чувството че не се чува кво говори.. имало е моменти в които съм се спуквал от смях с него... на Юве-Ливърпул към 75-тата минута Емерсон се засили да бие некъв шут и както винаги удари стълба с прожекторите на Деле Алпи и коментара на Алекси: (викайки) ЕМЕРСОН ЕМЕРСООН... (30 сек. пауза след удара със спокоен глас) о Боже Господи какво направи Емерсон
а след въпросния мач на студиото Краси Минев с култовата реплика: Уважаеми зрители ще трябва да изчакаме Алекси който от радост бяга из коридорите на бТВ и крещи...и както стана модерно да се пише в тая тема... to be continued smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
bianconero
коментар 24 Apr 2007, 09:07
Коментар #19

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 9

Хаха. smile.gif post-294-1158668614.gif post-294-1158668510.gif
Алекси има много липси човека ама е забавен.
Не е досаден - само е смешен.
Трябва да взема да си му ги записвам. smile.gif

--------------------

+Quote Post
MartineZz
коментар 24 Apr 2007, 09:29
Коментар #20

Juventus regular

Коментари: 1 696
Регистриран: 28-February 07
Потребител No.: 367

Прекрасна тема, паздравления!!!
Да видим дали мога да направя една класация на некадърниците:

1. Петър Василев - известен като Пепи Петела, или Пепи Пелтек - няма такъв кретен. 100 години коментира и не се научи. Излага се много. Световното беше апогея на неговата глупост и некомпетентност.
2. Ивайло Ангелов - post-294-1159097011.gif post-294-1159097011.gif post-294-1159097011.gif post-294-1159107923.gif post-294-1159107923.gif post-294-1159107923.gif post-294-1159107342.gif post-294-1159107342.gif post-294-1159107342.gif - БЕЗ КОМЕНТАР!!!
3. Алекси Сокачев - слагам го на третото място само защото е най-млад, но иначе като некомпетентност може би бие дори и лидера Пепи Петлето. Неговите глупости са предизвикали не един случай на домашно насилие, но аз ще спомена само един случай на мача Пуул - Юве. Атака за пуул, в центъра владее някакъв дялкан тип /забравил съм кой/, двама червени са на дясното крило, като единия е в засада, а другия - не. Дялкания в центъра подаде надясно и съдията, естествено не вдигна веднага флага, защото не беше ясно за кого е паса, понеже и този който не беше в засада тръгна към топката. Оказа се че и двамата играчи стигнаха до топката едновременно някъде близо до корнера, обаче тоя който първоначално беше в засада игра пръв с нея. Съдията разбира веднага развя флага и спря играта...обаче Алекси....като се почна една тирада за съдиите...колко непонятно било решението...да се чудел човек какво свирил съдията...как можело такова нещо...и опява 2-3 минути само за това положение. Е НЯМА ТАКОВА ЖИВОТНО!!! Как може този дришльо да се задържа толкова дълго като коментатор на ШЛ?!? Ама не се учудвам, като се има предвид, че шефа му сигурно не го слуша, щото си удря една дрямка по време на мача. Много му се спи на тоя човек, винаги се прозява и изглежда заспал.

Много хейтърско ми стана мнението, обаче мисля, че дори бях доста кратък и семпъл в изразните си средства, като се има предвид, колко нерви са ми причинили тези кретенчета.

И накрая да завърша с нещо позитивно - Най-добрия коментатор за мен е Борис Касабов, а и явно не само според мен. Друг който харесвам е Витомир, нищо че е лациал. За тоя мач с Бреша, където завърши 3-3 не само дузпата беше измислена, ами и единия ни гол беше от ЯВНА засада. Не е издържал човека, изразил е мнение.Оправдавам го, и ме е яд, когато съдиите са ни подкрепяли, не са били един, или два случая. Хората наричат Юве съдийски отбор и лошото е че май е имало защо. То май пак не успях да завърша позитивно...

--------------------

+Quote Post

9 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 4th June 2020 - 23:13ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team