IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

195 страници V  « < 125 126 127 128 129 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2018/2019
pinkfloyd39
коментар 02 Nov 2018, 16:12
Коментар #2521

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 7 452
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Имаше времена, в които Мата беше един от изключително класните футболисти, но поставям под съмнение, че все още се класира при най-силните на деня. Играта му на терена на мен ми е антипатична, въпреки че извън терена вероятно е изключителен, каквито са повечето мнения. Проблемът е, че тук нещата не опират до "трябва ни човек за след 70 минутата". Не и през 2018, когато вече си взел Роналдо и говориш за прогрес. Аз не съм Венч, че да смятам всеки на 30 за умрял, но пък Мата скоро прави 31 години. Не виждам положителна икономика, когато взимаш поредния футболист, който има още малко футбол, а ще окупира място 3-4 сезона. Предполагам всички ще се сетим, че Мата взима изключително висока заплата в Англия, а дори да я намали - не виждам защо да даваш такава заплата на шестата ти опция. Не че ми пука за тези пари, не ги давам аз, разбира се, просто не виждам по какъв начин Мата пасва на Ювентус. Достатъчно съм го наблюдавал при консервите и колкото и да е факт, че Ван Гаал и Моуриньо го затриха, все пак за подобни пари аз не бих сигурен, че връщането към живите е задължително, защото идва при бай Алегри. От доста време, особено в Англия се дискутира, че е време да бъде поставен в средата на центъра - според мен е толкова вътрешен халф, колкото и Куадрадо е десен бек. Мата е изключително бавен, защитата му е потресаваща, а от племейкърската му класа си останаха спомените, защото понякога обработва топката в стил Стураро. Не го виждам изобщо в 4-3-3, не че ни е основна схема, по крилото също не го виждам. Убеден съм наистина, че Мата няма класата да е титуляр за Индустриалчестър, камо ли да е такъв в Ювентус. Връщаме се, че ставал за резерва... мен разширяването на състава не ме вълнува толкова, когато той е широк. Ъпгрейдваш, привличайки титуляри (или проекто такива). Те вече могат да бутат назад други футболисти. Напълно е приключил за дясната страна, така че остава опцията зад нападателите. Дибала го имаш в подобна роля, както и Бернардески. Пари на вятъра. Има чат-пат някой ветеран, който ще е огромен boost, но още Куадрадо типове... мани. Като цяло не виждам Алегри играч в Мата, но да видим.
Go to the top of the page

+Quote Post
nameless
коментар 02 Nov 2018, 17:51
Коментар #2522

Juventus regular

Коментари: 2 312
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Цитат(nikentus @ 02 Nov 2018, 06:58) *
Хамес не е нападател. Все едно да сравня Дъглас Коща и Матри, и да изкарам вторият огромна класа, защото има повече минути/голове. Мнението ми за Дибала не е високо (даже бих казал, че е ниско) и за Хамес е доста лесно да ми прави по-добро впечатление в мачовете, в които съм го наблюдавал от Дибала, който е ужасно непостоянен. Дори само да погледнеш Световното в Русия - Хамес на терена за Колумбия вдигаше класата на отбора. А Дибала на терена за Аржентина е като муха без глава.

Мое мнение, дано да греша и Дибала да попие малко решителност и желание за доказване от Роналдо, и да почне да размята противници по терена, но моето търпение с него е изчерпано и бих приветствал ръководството да го продаде и да вземе някой по-ефективен играч от него.

Ами той и Дибала не е нападател - има пет мача за нас, като такъв. Всъщност, ако говорим за това кой на какъв пост играе, то Дибала е този, който се мъчи out of position. Да, не вкарва 30 гола на сезон от втора позиция, но пък и не мисля, че е чак толкова спрял. Хамес от своя страна е на едно ниво от 5 години, при все че си играе на любимата позиция и в топ отборите на Европа. А това ниво никак не ми се струва високо. Темата за националните отбори ми се вижда абсолютно безмислена - Дибала има 15 минути на последното световно, в отбор, в който, Меси изглежда смешен, като преди това дори не го викаха. Сам си обърнал внимание и на контузиите на Хамес. Единият го купиха за 45 млн., на другия цената уж му започва от 100млн. Не знам, много ми е трудно да направя сравнение м/у двамата и макар да разбирам разочарованието на някои фенове от Дибала, то да го сравнявате чак с Хамес...

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 02 Nov 2018, 18:42
Коментар #2523

Juventus champion

Коментари: 5 226
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цената на Хамес в момента би трябвало да е между 60 и 80 млн. евро.

Дибала с един приличен сезон можем да го продадем за 120-130 млн. евро, ако не и нагоре.

Ако толкова много искаме да се отървем от единия, за да вземем другия, то е по-добре просто да продадем Дибала и да похарчим част от парите за Хамес. Иначе тази размяна е просто икономически необоснована.

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 02 Nov 2018, 18:52
Коментар #2524

Juventus champion

Коментари: 5 111
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Незнам защо се коментира този абсурд, като няма как да стане. В момента единственото което му трябва на този Ювентус далеч не е Хамес, Джеймс, Мата и т. н., а просто един халф от най висока класа, за да говорим най после за един наистина завършен отбор газещ всичко по пътя си. Дано зимата направим един трансфер и той да е точно на човек в центъра, устойчив на преса и задържащ топката. Други не искам, останалото е работа на Агилери.

--------------------

+Quote Post
B&W
коментар 03 Nov 2018, 17:15
Коментар #2525

Juventus bench

Коментари: 761
Регистриран: 10-September 16
Потребител No.: 25 059

Хахахахха, Ругани за Манолас....тия друсат...

+Quote Post
vench
коментар 03 Nov 2018, 18:05
Коментар #2526

Juventus champion

Тоя Манолас имам чувството, че рнао или късно ще се озове в Ювентус... Искахме го още в Олимпиакос, а откакто е в Рома всеки трансферен прозорец се говори за него. Алегри явно му е голям фен. Ако ще идва изобщо, дано преди това сме разкарали Бенатия. Аз обаче предпочитам да не се стига до този трансфер, а какво пък остава да им даваме Ругани.

+Quote Post
Kirilov
коментар 03 Nov 2018, 20:12
Коментар #2527

Juventus champion

Коментари: 8 260
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Според Raisport, приоритети за халфовата линия са Погба и/или Рабио, алтернативи Пелегрини и Барела.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 03 Nov 2018, 20:14
Коментар #2528

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 790
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Това е като: "Ще си взема мотоциклет, ама ако не стане, ще си взема колело." Барела, Пелегрини и подобни - мерси, няма нужда.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 03 Nov 2018, 20:20
Коментар #2529

Juventus champion

Коментари: 5 111
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

А алтернативите на Пелегрини и Барела сигурно са Монтоливо и Гуарин post-294-1159107607.gif

Този коментар е бил редактиран от J.T.Ultras на 03 Nov 2018, 20:20

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 03 Nov 2018, 20:39
Коментар #2530

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 6 192
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Като не стане с Джесика Алба - пробвай със Сашка Васева.

+Quote Post
Kirilov
коментар 04 Nov 2018, 15:51
Коментар #2531

Juventus champion

Коментари: 8 260
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Цитат
Juventus tried to bring back Paul Pogba in the summer but Man Utd wanted Miralem Pjanic in exchange, so the club refused. [Di Marzio]

--------------------

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 04 Nov 2018, 16:18
Коментар #2532

Juventus star

Коментари: 3 636
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

Да взимаме Де Хеа и Рабио на свободни трансфери и тва е!

+Quote Post
Hennessy
коментар 06 Nov 2018, 11:33
Коментар #2533

Juventus star

Коментари: 3 552
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

След като Милан ще връщат Ибрата, дали ние да не си вземем Игуаин обратно? Не вярвам да играят двамата заедно, а и не вярвам егото на Ибрата да му позволи да си стои резерва. Както и на Игуаин няма да му се иска да е втора опция.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 06 Nov 2018, 12:11
Коментар #2534

Juventus champion

Цитат(Hennessy @ 06 Nov 2018, 12:33) *
След като Милан ще връщат Ибрата, дали ние да не си вземем Игуаин обратно? Не вярвам да играят двамата заедно, а и не вярвам егото на Ибрата да му позволи да си стои резерва. Както и на Игуаин няма да му се иска да е втора опция.

Той Ибрта колко ще издържи още? Все си мисля, че Милан ше мислят за малко по-дългосрочен план. Доколкото разбрах идеята е Ибрахимович да дойде зимата, така че на тях повече им трябва до края на полусезона. За догодина вече ще ги нагласят двамата вероятно.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 06 Nov 2018, 12:48
Коментар #2535

Juventus champion

Според мен дори и да ни го върнат Игуаин, ще го пратим някъде другаде. Заплатата не е за пренебрегване, а той няма да иска да е резерва и при нас, което е напълно разбираемо. Но заплатата е основният проблем, поради което го изгонихме през лятото.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
vench
коментар 06 Nov 2018, 12:57
Коментар #2536

Juventus champion

Цитат(NUCLEO1985 @ 06 Nov 2018, 13:48) *
Според мен дори и да ни го върнат Игуаин, ще го пратим някъде другаде. Заплатата не е за пренебрегване, а той няма да иска да е резерва и при нас, което е напълно разбираемо. Но заплатата е основният проблем, поради което го изгонихме през лятото.

Точно така. Единствената причина Игуаин да се озове в Милан, е че не беше желан в Ювентус, Причината беше Роналдо и голямата му заплата. Така че харесва ли ни или не, Игуаин няма място в Ювентус нито в момента, нито в близкото бъдеще. Квото беше - беше.

+Quote Post
Hennessy
коментар 06 Nov 2018, 13:23
Коментар #2537

Juventus star

Коментари: 3 552
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Ако Роналдо продължава да играе крило, то не виждам причина Игуаин да играе на върха вместо Манджо.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 06 Nov 2018, 13:35
Коментар #2538

Juventus champion

Цитат(Hennessy @ 06 Nov 2018, 14:23) *
Ако Роналдо продължава да играе крило, то не виждам причина Игуаин да играе на върха вместо Манджо.

Заплатата... Въпреки, че има едни 3 млн. евро разлика някъде сигурно, но аз лятото останах с впечатление, че това е основната причина да го продадем. А и трябваше да влезе нещо в касата от трансфера. Все пак не може само входни трансфери да правим.

+Quote Post
dunav-ruse
коментар 06 Nov 2018, 13:56
Коментар #2539

Primavera player
**

Коментари: 223
Регистриран: 1-May 14
Потребител No.: 24 824

Основната причина е, че амортизацията на Игуаин е 18 млн годишно. Освен това и заплатата е сериозна. Не можехме да си позволим такава голяма загуба да регистрираме, чисто счетоводно. Пък и при положение, че Алегри няма планове да се разделя с никой от Коста, Бернадески, Дибала, Манджукич и Куадрадо, просто нямаше място за 7 ми нападател.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 06 Nov 2018, 14:01
Коментар #2540

Juventus champion

Основната причина е, че явно Манджукич е считан за по-ценен от Игуаин. Счетоводните сметки също не са за пренебрегване, разбира се.

Иначе към днешните слухове, мисля, че "Тутоспорт" са написали, че Манчестър Юнайтед иска Бенатия. Да го вземат. Още един слух, ама той е за темата с вицовете - "Дон Балон" твърди, че искаме Модрич. post-294-1158668614.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post

195 страници V  « < 125 126 127 128 129 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 14th December 2019 - 13:40ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team