IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

156 страници V  « < 154 155 156  
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, сезон 2017/18
Kirilov
коментар Вчера, 09:06ч.
Коментар #3101

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 389
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

- Юнайтед оценявят Дармиан около 10 милиона, говори се че му ще му предложим 5г.(!) договор със заплата около 2 милиона.
- Интересуваме се от Себалос, Ливърпул и Милан също искали играча на Реал.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
since1897
коментар Вчера, 10:06ч.
Коментар #3102

Juventus bench

Коментари: 570
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 999

Имам нов фаворит за краен защитник.Мисля,че може да играе и на двата фланга.В Леверкузен играе момчето Бенджамин се казва.15-20 милн и го взимаме.Сандро да хваща на където си иска.
Има и един от Къолн,Йонас Хектор.Мисля,че повечето го знаем.27 годишен,с опит в национала.Няма да е мн скъп.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар Вчера, 10:53ч.
Коментар #3103

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 5 269
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Цитат(since1897 @ 23 Feb 2018, 10:06) *
Имам нов фаворит за краен защитник.Мисля,че може да играе и на двата фланга.В Леверкузен играе момчето Бенджамин се казва.15-20 милн и го взимаме.Сандро да хваща на където си иска.
Има и един от Къолн,Йонас Хектор.Мисля,че повечето го знаем.27 годишен,с опит в национала.Няма да е мн скъп.

Има, има, ама Марота като му кажеш 20 млн., ще те гледа така, все едно си му казал 200. Дармиан ще дойде, особено ако наистина цената му е 10 млн. Все пак трябва да е най-тънкото възможно, а лятото Марота ще каже: "Вече имаме двама бекове от националния отбор, целта е Шампионската лига и този път трябва да я вземем."

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Replicant
коментар Вчера, 11:03ч.
Коментар #3104

Juventus regular

Коментари: 1 392
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alex, Gigi, Fenomeno, Baggio, Zizou, Nedved

Цитат(NUCLEO1985 @ 23 Feb 2018, 10:53) *
"Вече имаме двама бекове от националния отбор, целта е Шампионската лига и този път трябва да я вземем."

+ Спинацола стават 3. Само Дзапакоста го дели от голям шлем.

Марота на няколко пъти коментира как на Юве му трябват повече италианци. Това, от една страна, е добре - защото италианците по-трудно напускат или изявяват желание за игра в чужбина, по-лоялни са. От друга - италианците в момента са доста слаби. Кристианте е супер, но не е Тони Кроос. През следващите две години вероятно ще се изгради новия образ на отбора - очаквам да имаме доста италианци в следващите години.

--------------------
"Lads, it's Tottenham"

+Quote Post
odyssey7
коментар Вчера, 11:40ч.
Коментар #3105

Juventus regular

Коментари: 2 057
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(since1897 @ 23 Feb 2018, 12:06) *

Бенямин Хенрикс, заедно с наш Лирола, ги водят за два от топ проспектите за десен защитник. Леверкузен трябва да се бенчмаркнат от нашите скаути, просто защото е една от най-добрите школи в света. Джонатан Та е добре отбелязан от Флойд, при това напълно закономерно. Кай Хаверц е само на 18 и също прави доста добро впечатление; хубава левачка, 188см., които с малко мускули го превръщат в чудовище, техничен. Юлиан Брандт и Леон Бейли дори няма какво да ги коментираме.

+Quote Post
mrd
коментар Вчера, 12:02ч.
Коментар #3106

Juventus regular

Коментари: 1 437
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Лирола го бях забравил. Дали ще си го върнем това лято, наема му изтича тогава май. Ако няма да го връщаме да го пратиме в Аталанта 1 година, които са едно ниво по-добри от Сасуоло, та да мине през всички нива преди нас biggrin.gif На 22 ще е набрал 100 мача като титуляр при мъжете горе долу, предполагам достатъчно за да нашия вкус. Все пак Малдини дойде на 25 с 200 post-294-1158668614.gif

Този коментар е бил редактиран от mrd на Вчера, 12:06ч.

+Quote Post
odyssey7
коментар Вчера, 12:15ч.
Коментар #3107

Juventus regular

Коментари: 2 057
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(mrd @ 23 Feb 2018, 14:02) *
Лирола го бях забравил. Дали ще си го върнем това лято, наема му изтича тогава май. Ако няма да го връщаме да го пратиме в Аталанта 1 година, които са едно ниво по-добри от Сасуоло, та да мине през всички нива преди нас biggrin.gif На 22 ще е набрал 100 мача като титуляр при мъжете горе долу, предполагам достатъчно за да нашия вкус. Все пак Малдини дойде на 25 с 200 post-294-1158668614.gif

Пропуснал си, че го продадохме тази зима на Сасуоло за 7млн. евро, като имаме опция да си го върнем, сиреч откупим. Това лято, by the way, очаквам още подобни сделки с продажби на младите ни играчи, с цел да се минимизират финансовите щети, предвид че сме с единия крак отпаднали от Шампионска лига, както и по-малкото пари от тв права.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на Вчера, 12:16ч.

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар Вчера, 12:26ч.
Коментар #3108

Juventus star

Коментари: 4 569
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Дармиан няма да го коментирам - не заслужава особено. Че ще дойде, ясно е. Последният му сезон в Торино ме спечели, но уви, след това не показа очаквания прогрес, изразяващ се в следващата крачка.

Иначе освен Джан и Де Врай, за които ще агитирам, докато не позират с фланелката hat36.gif, има още двама футболисти, които искам. Разбира се, опитваме се да сме здраво стъпили на земята - т.е да говорим за достъпни футболисти, които са достижими. Единият е Флоренци, другият е Фабиньо. Те двамата, заедно с Джан и Де Врай, окомплектоват една четворка, която не просто е необходима, но дава всичко необходимо на този отбор, пък и се вписват в концепцията на Алегри. Наясно съм, че Флоренци е считан за възможен нов принц, но всички знаем за неприятната традиционна ситуация на Рома. Отделно, което ни приближава, е че Флоренци има оставаща година от договора. Индикациите са, че може и да не остане в Рома, защото иска далеч по-висока заплата - не само от тази, която взима, но и от тази, която са му предложили. Ако има италиански футболист с качества за Ювентус, това е Флоренци. Правим уговорката, че травмите го посъсипаха, така че и той по-скоро левитира около възможностите, които има, отколкото да проявява някакво постоянство. Вписва се и в линията, която привидно Марота желае, макар че може и да остане утопия. Когато няма какво да купиш, чат-пат ще има някоя тъпотия като Дармиан, но едва дали всички играчи ще са италианци. Кое обаче във Флоренци ни е нужно? Грамотен е, има умения, но дава нещо, което Алегри няма, със сигурност желае, пък и предпочита. Знаем, че Флоренци играе вдясно - дали като бек, дали като халф-бек или крило, Флоренци има уменията да играе там. Има и опит вляво, защото използва и другия крак, което е огромно предимство. Но най-вече ме блазни нещо, към което Флоренци може и да се върне, ако избяга от Рома (не че там напоследък не го прави). Флоренци е халф, започнал е като халф, добре владее топката. Уменията му с топката в крака, които вече не са толкова характерни за италианските играчи, го правят атрактивна опция за адекватен халф. Така или иначе Флоренци дава пред треньора доста опции за различен футбол и схеми, а знаейки че не можем да осигурим нещо толкова доказано и лъскаво, аз бих искал играчи, които все още имат път напред, грамотни са и биха дали на Алегри повече опции. Фабиньо е казус, подобен на Флоренци: с един играч, т.е в случая с двама, бродираш доста празноти. Фабиньо е мощен вътрешен халф, със страхотно присъствие и креативност, много мускули и присъствие на втория етаж, но има острота, за да играе като бек или халф-бек. Де Врай и Джан са двама играчи, които ще помогнат в изнасянето на топката, в много по-бързото обработване. Въобще ще добавим доста липсващи неща на отбора с четирима футболисти, които може все още да не са утвърдени в елита, но смятам, че са близо. Флоренци, Фабиньо и Джан ще помогнат много на Алегри, за да се върне към футбола от миналата година, а аз не виждам причина да не го практикуваме. Алегри демонстрира срещу големи отбори, че се чувства спокоен, че знае какво иска. Това, че тази кампания ни липсват играчи като бонучи и Алвеш, ни ограничава доста. Не искам да си представям какви опции дават Джан, Флоренци и Фабиньо, които могат всичко. Да, никой не претендира, че е upper echelon, но ние такива играчи няма как да вземем. Ако можем да дадем 86 милиона за Коща и Баджо, вярвам че бихме могли да изкараме подобни пари за още двама футболисти, които навярно ще се сместят и по-надолу като сума. С оглед на ограничените възможности, това управление трябва да е много креативно, да търси много неща ведно, така че това е един вариант, който на мен ми изглежда доста удачен. Ако вече Алегри има ресурс, но продължава на моменти да не знае на кой свят е, се съгласяваме, че трябва да си иде. Но когато няма толкова ресурс, не е особено трудно да бъде разбран. Нали, аз искам различна визия за Ювентус, искам Почетино, но скорошната дискусия за Алегри е като онази за "Донарума да дойде, защото е най-близкото до нов Буфон". Процесите не трябва да се изнасилват. Възможно е Алегри да няма какво да даде на Ювентус повече, но е рисково да сменим успешен треньор само за да кажем, че сме го сменили. Оптимален вариант за мен е Алегри с четирима футболисти + Калдара и Спинацолката, които освежават също, отколкото да разкараме Алегри, защото е тъп, за да дойде Гасперини/ другият, на който не помня името... В период сме, в който не можем да си правим ташаци. Правили сме го на няколко пъти - и трите пъти завърши доста зле. Може и да е компромисен вариант, но е максималното от тази черга. Ако не можеш да добавяш винаги елит, а ние в това управление сме добавяли елит, който е пред залязване, трябва да търсиш това, което ще върви напред, а вече е показало, че потенциалът е реален, т.е не говорим за тип Барела с три мача, които го правят новия Макелеле. Ако вземем тези четиримата, все едно ми е дали ще дойде Дармиан и дали Маркизио и Кедира ще си тръгнат. Без глупост няма да минем, въпросът е да остане на заден план. Ще станем отново наистина добри, а не отбор, крепящ се на индивидуални умения и рутина, когато добавим футболисти, учени да играят с топката, имат присъствие на терена, интелигентни, даващи опции пред Алегри. Не че Макс винаги успява, но Джан е твърде добър, за да не върви напред, а Де Врай и Флоренци са били чудовища преди лекия застой напоследък. С такъв състав можем да говорим вече за сериозните неща, а не защо Алегри налага Кедира, а не Маркизио при все че Кедира за последните 4 мача има 40 паса... Зидан е разполагал с доста лукс, разбира се, но не вярвам да откаже да работи с такива играчи. Макар и да се налага да четеш през редовете, но не е като Алегри да не прави препратки към това, че съставът е безумно ограничен. Но все тая, знаем че не разбира от футбол. Миналата година знаеше как да играе, тази не знае. Само един път да си направим състав, пък после натам е лесно. Но тази топка трябва да я движим, не да я гледаме и разцъкваме онези пасчета Бенатия -> десен бек -> Буфон -> Киелини -> Бенатия и там Пянич... Стига с това Пянич да прави всичко - и Кроос няма да се справи. Стига с някакви безумия като Дибала да прави всичко, стига с това Игуаин да ти е десетката. Стига футбол без централни защитници, които участват в изграждането, стига футбол без бекове. Не искам Коща да се прави на Матюиди, но едва дали Алегри го е решил, за да се прави на интересен. Измислил го е, защото ситуацията е ташак. Ако може Почетино да дойде - да идва, даже още след като ни острани след седмица, но няма да дойде, защото струва пари. А да отидем от Алегри на треньори с един месец работа - нема нужда, съжалявам. Няма нужда и от ДД, който е чутовно слаб треньор и ще изгуби титлата от Наполи, което ще е култово post-294-1159108009.gif. Зизу ок, ама нито е толкова по-класен от Алегри, нито се вписва в ситуация, в която за да купиш Кристанте, трябва да продадеш двама титуляри. Защото можем да осигурим нещо и на Макс, а после да слагаме аватарчетата, понеже е сгазил Барса clap.gif. И е време да осъзнаем, че Ювентус още е в 2009 година. Почетино също няма да успее да направи кой знае колко - т.е разликата от това да биеш Тотнъм веднага след групите и да спечелиш КЕШ в турнир със Сити, Барса, Реал и Байерн. Хубаво, Дибала и Игуаин ще станат адекватни в Европа вероятно, ама пак е същото, когато не можеш да изредиш петима титуляри с класа.

--------------------
"Дори А. Аниели скандира името на голмайстора Бенатия"

+Quote Post
Replicant
коментар Вчера, 12:42ч.
Коментар #3109

Juventus regular

https://www.football-italia.net/117620/pogb...juventus-clause

laugh.gif

--------------------
"Lads, it's Tottenham"

+Quote Post
nameless
коментар Вчера, 13:38ч.
Коментар #3110

Juventus regular

Коментари: 1 557
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Te такова животно нема biggrin.gif Дори ние не бихме се вързали на такъв договор - даваш 100 млн, като след това искаш само 60...

Иначе Моу абсолютно безобразно, втора година под ред, не съумява да нареди 3 халфа. Друг е въпроса, че и Погбицата се поозори с бичметата на острова и ако в Серия А бяха малко играчите, които можеха да му съперничат на физиката то във Висшата лига редовно си го рендосват.

Този коментар е бил редактиран от nameless на Вчера, 13:38ч.

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар Вчера, 14:02ч.
Коментар #3111

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 546
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Надали има такава клауза , затова предлагам:
50 млн + Погба за Дибала .

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар Вчера, 14:52ч.
Коментар #3112

Juventus star

Коментари: 4 569
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Циганинът е класен футболист, макар да няма нищо общо с фетишизирания от феновете образ, защото не се доближава до онази класа, но няма място в Ювентус. Това е личност, която се подиграваше с Ювентус, с отбора и организацията, с традицията, с феновете, с уважението. Нали искаше "у дома"? Дайте да върнем бонучи също, понеже Бенатия е чеп? Погба е едно джудже, което няма да се доближи до хайпа, защото:
1) не е толкова добър;
2) понякога трябва да правиш правилния избор, а той направи грешния; Тук му дадохме всичко, дадохме му номер, искаха да изградят отбор около него, а той три седмици си правеше ташаци с Ювентус, докато ходеше да се снима с овчари във фенклубовете на Индустриалчестър, да целува емблемата, а иначе разправяше, че остава. Айде няма нужда, във футбола в момента има адски много нереално добри халфове.

Иначе Моуриньо е доста спрял, но това не заслужава коментар. Проблемът при Погба не е само Моуриньо, а това, че не умее нещата толкова, колкото си мисли. Ако някой най-сетне седне да обясни кое е плеймейкърското в Погба, че на мен ми е доста трудно да го видя, би било добре. Цялата история има и чаровна страна: посрещнаха го като легенда, Моуриньо го бараше, обеща му капитански ленти, а набързо разбра колко прост е и че не е Кроос или Иско, а Погба. Следващият му отбор мяза на ПСЖ, ако въобще напусне. В Реал не го виждам какво ще прави. Пожелавам им още трима на Манчестър като Погба и двама като Алексис post-294-1159108009.gif. А ние ще оберем класата от тях - Дармиан hat36.gif.

--------------------
"Дори А. Аниели скандира името на голмайстора Бенатия"

+Quote Post
vench
коментар Вчера, 15:01ч.
Коментар #3113

Juventus regular

Коментари: 1 069
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Като класа със сигурност би вдигнал нивото, но за подигравката съм съгласен. Поне да беше ревал за Барселона и Реал Мадрид, да мечтае за ШЛ, тогава поне щеше да има оправдание. Избра си тъп отбор с тъп треньор, сега да му мисли. Ние също ще му мислим, защото имаме нужда от поне един вътрешен халф световна класа. В момента май само Пянич е такъв, ама в края на февруари няма никакъв смисъл да бистрим трансфери.

--------------------

+Quote Post
since1897
коментар Вчера, 18:27ч.
Коментар #3114

Juventus bench

Коментари: 570
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 999

Тия от футболиталия,четат нашия форум. Тъкмо се заговорихме за Погба и веднага постнаха. Да си седи при Лукаку и Фелайни,това леке.
Флоренци не ме кефи,предпочитам нещо немско/испанско.Джан,Де Врай и Фабинъо да идват още юни месец.
От известно време насам си мисля,че спокойно може лятото да продадем Бенатия,в Англия веднага ще го вземат.Може да прилапаме едни 70-80 мил от Сандро и Бенатия през лятото.Бардзали да го пенсионираме,а Киело да остане старшия стожер в отбраната.
Така защитата ни може да изглежда: Киелини,Ругани,Де Врай,Калдара,а крайните : Де Шилио,Спинацола,Дармиан,Гая.
Като се сетиш,че и Фабинъо може да играе на всяка една позиция в защита,работата е бомба.
Така от придажбата на Сандро и Бенатия,взимаме Фабинъо 40-45 и Гая 25-30. Дармиан ще го вземем с джобните на Лапо,за наркотици.Джан и Де Врай си идват само за заплати.
Като сложим едни потенциално напускащи в лицето на Маркизио,Стураро,,Кедира,Асамоа,Лихтщайнер,Куадрадо и Манджукич дори,ще имаме средства да се бори за Кристанте,Пелегрини,Барела и т.н.
И счетоводителя банкет ще вдига wink.gif

+Quote Post
Replicant
коментар Вчера, 22:57ч.
Коментар #3115

Juventus regular

За съжаление сметките не са толкова прости, особено от счетоводна гледна точка. 😊

Иначе, Фабиньо и аз го намирам за страхотен вариант, но е един от играчите, които трудно ще докопаме.

--------------------
"Lads, it's Tottenham"

+Quote Post
Kirilov
коментар Преди 32 минути
Коментар #3116

Juventus regular

Коментари: 2 389
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Били сме готови да дадем 25 милиона за Кристанте.

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар Преди 16 минути
Коментар #3117

Juventus star

Коментари: 2 933
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

После що сме нямали пари.. laugh.gif

--------------------
"Juventus is not selling club..." BLAH..BLAH..BLAH..

Lippi: “Prima la Juventus aveva Pogba, ora giocano Lemina e Sturaro…”

+Quote Post

156 страници V  « < 154 155 156
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 24th February 2018 - 16:18ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team