IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

9 страници V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Доменико Берарди
Аntonio Conte
коментар 26 Jun 2015, 23:54
Коментар #81

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Всичко е политика, а не фенски виждания smile.gif Юве има полза от тази работа и явно не им дреме особено, че Берарди ще играе още един сезон в Сасуоло. Може пък да го държат там, че се изяви като лидер на отбора и да ги поведе към малко по-добро представяне (колкото е възможно де).
Go to the top of the page

+Quote Post
Underground Mind
коментар 27 Jun 2015, 11:31
Коментар #82

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Единствената и основна причина за оставането му в Сасуоло, е свързана с бизнеса и финансите. Това е, нищо повече. Затова изглежда глупаво отстрани, да се обясняват, ама пълните простотии, как щял да остане на село и догодина, щото така било по-добре за развитието му и прочее. Довчера (буквално довчера) Недвед говореше, че ''сравненията с Меси не били случайни'' - ми, като не са случайни кво прави в Сасуоло вече 3 сезона? Що не си го вземете обратно, ми скачате за изхабени пичове, като Йоветич? Ама иначе сравненията с Меси, вЕрвайте ми, въобще не са случайни...

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
Hennessy
коментар 27 Jun 2015, 11:57
Коментар #83

Juventus star

Коментари: 3 499
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Цитат(Underground Mind @ 27 Jun 2015, 12:31) *
Единствената и основна причина за оставането му в Сасуоло, е свързана с бизнеса и финансите. Това е, нищо повече. Затова изглежда глупаво отстрани, да се обясняват, ама пълните простотии, как щял да остане на село и догодина, щото така било по-добре за развитието му и прочее. Довчера (буквално довчера) Недвед говореше, че ''сравненията с Меси не били случайни'' - ми, като не са случайни кво прави в Сасуоло вече 3 сезона? Що не си го вземете обратно, ми скачате за изхабени пичове, като Йоветич? Ама иначе сравненията с Меси, вЕрвайте ми, въобще не са случайни...
Брат, сериозно няма смисъл, не се пали. Знаеш повечето му се радваме, но просто наистина нямаше да получи нужните минути и можеше да се затрие доволно. Иначе съм ЗА да беше играл поне в ЛЕ вместо Сасуоло, но кво да правиш...само времето ще покаже какво ще се случи с него.

--------------------

+Quote Post
Del Pi 10
коментар 27 Jun 2015, 12:22
Коментар #84

Juventus regular

Коментари: 2 009
Регистриран: 23-July 08
Град: Бургас
Потребител No.: 1 279

Момчета, пропускате факта, че в Сасуоло, той си е у дома. Местно момче е, и всички го боготворят. Нормално е и самият той да предпочита Сасуоло, вместо Самп примерно.
Друг е въпроса, че дори и на У-21 сега го гледах, и за мен лично, той все още не е готов да бъде водеща фигура при нас. Да, на моменти блести и таланта му е безспорен, но все още се изолира за големи периоди, взима грешните решения, или просто прегаря в някои ситуации и не е готов да бъде водеща фигура в голям отбор, играч от който винаги се очаква нещо, играч, който трябва да е безкомпромисен.
Определено това развитие е по-сполучливо за него, отколкото да бъде опция при нас. Да не говорим, че ако параметрите реално са като споменаваните, сделката е финансов мастърпийс за Беппе & ко.

Този коментар е бил редактиран от Del Pi 10 на 27 Jun 2015, 12:28

--------------------
STORIA DI UNGRANDE AM0RE

+Quote Post
Del Pi 10
коментар 21 Jul 2015, 19:00
Коментар #85

Juventus regular

Цитат
Trapattoni: Berardi é un fenomeno !

--------------------
STORIA DI UNGRANDE AM0RE

+Quote Post
venko_90_
коментар 22 Jul 2015, 04:50
Коментар #86

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Ами прав е човека. Очакаваме следващия сезон да блести при нас. smile.gif

+Quote Post
Del Pi 10
коментар 25 Jul 2015, 14:55
Коментар #87

Juventus regular

От днес..

Цитат
"Berardi may only be 20, but his career has already seen quite a few controversial moments, most notably his ban from the Italy squad for failing to turn up for a tournament and a series of red cards.

"I made some mistakes that helped me to grow. At that time I was struggling with my situation and particularly when Di Francesco was sacked. I am trying to improve my self-control, but it’s not always easy."

Berardi was Sassuolo’s top scorer and admits even he didn’t see that coming.

"I dedicated myself more to the team in a growth process, as I aspire to become a complete striker. After all, I am not exactly a hitman.

"The fact I’ve scored so many goals has surprised me too. Obviously I’m enjoying it! This season I hope to reach double figures again and maybe even beat my personal best of 17 goals.

"Who inspires me? Leo Messi for his technique and class. Zlatan Ibrahimovic for power and ability. If I look at the actual style of playing, then I feel more similar to Arjen Robben."

Simone Zaza has already moved to Juventus, while the Bianconeri have an option on Berardi for next summer.

"I am and feel like a product of Sassuolo. I owe everything to this club, so I’m happy they bought me outright. It’s a dream for me to be here, as I used to be a ball boy behind Pomini’s goal and now I am his teammate.

"Juve are Juve, it’s pleasing to be associated with a big club and they can buy me next year, but I don’t want to think about it.

"I will reveal one incident. In 2006 I was 12 years old and a Juventus emissary came to see me in a youth tournament. He wanted to take me to Turin straight away, but I refused because I wasn’t ready to leave my family and my home in Calabria. I remember crying at the thought of leaving.

"As a child I was an Inter supporter, but now I only cheer for motorsports, namely Ferrari and Valentino Rossi."

Berardi is one of the Under-21 internationals expected to step up to the senior Italy squad this year.

"I hope so. I have three objectives for this season: score more goals, get Sassuolo comfortably mid-table and go to the Euros with Italy. For the last wish to come true, I must get the first two done."

Този коментар е бил редактиран от Del Pi 10 на 25 Jul 2015, 14:55

--------------------
STORIA DI UNGRANDE AM0RE

+Quote Post
Underground Mind
коментар 25 Aug 2015, 15:15
Коментар #88

Juventus star

Берарди получава или най-високата, или една от най-високите оценки в отбора на Сасуоло (в доста италиански издания), който победи Наполи с 2-1 в откриващия кръг на сезона. Явно ги е пукнал. Това особено ми хареса:

Цитат
BERARDI 7 - Comincia alla grande la sua terza stagione in Serie A Domenico Berardi che mette sempre il suo talento al servizio della squadra. In occasione del gol di Floro Flores compie una prodezza con un controllo di petto e un assist illuminante al volo.

Лошото е, че се е контузил и ще пропусне няколко седмици (на места четох за месец-месец и половина). sad.gif Пфф, защо, защо взехме куция му (бивш) съотборник, а не него... dry.gif

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
venko_90_
коментар 25 Aug 2015, 21:19
Коментар #89

Juventus regular

Берарди направи брутална асистенция за единия от головете. Да си го прибираме следващото лято на "Ювентус Стейдиъм" и пак да дере Наполи само, че с черно-бяло райе. smile.gif

+Quote Post
Underground Mind
коментар 06 Sep 2015, 10:14
Коментар #90

Juventus star

Според вчерашния брой на El Mundo Deportivo, Барса искали да купят Берарди през януари. В сайта им има и по-стари публикации за интереса на каталунците:

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-ba...uolo-fiore.html

Фиорентина-Сасуоло, февруари, Брайда е на трибуните, за да го наблюдава.

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-ba...uolo-milan.html

Сасуоло-Милан, май, Брайда отново е на трибуните на Мапей, за да го наблюдава.

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-ba...-del-barca.html

Габриел Санс и Хавиер Муньос изброяват всички кандидати да заменят Педро в Барса, единия е Берарди.

--------------------

+Quote Post
adriqn
коментар 06 Sep 2015, 16:11
Коментар #91

Promising youngster
*

Коментари: 11
Регистриран: 19-August 15
Град: Ruse
Потребител No.: 24 884

И аз се надявах да го вземем още тоя сезон, но не остана място за него в атаката. Щеше да стане пренаситено, ако беше дошъл и той.

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 06 Sep 2015, 17:04
Коментар #92

Juventus champion

Коментари: 7 376
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

По-нелепа статия от тази на Санс и Муньос трудно можеш да откриеш.

+Quote Post
Underground Mind
коментар 08 Sep 2015, 13:17
Коментар #93

Juventus star

Цитат(adriqn @ 06 Sep 2015, 17:11) *
И аз се надявах да го вземем още тоя сезон, но не остана място за него в атаката. Щеше да стане пренаситено, ако беше дошъл и той.

Само че в настоящия състав единствено Дибала се доближава до характеристиките на Берарди, а същевременно нито един няма неговата поливалентност в атака. С подобен играч можеш да варираш в няколко тактически схеми. За последните 2 сезона е създал съответно 41 и 45 чисти голови ситуации за съотборниците си. Това показва доколко е креативен (в добавка към това, че вкарва доста), а на нас определено ни трябва още някой да създава и гради.

--------------------

+Quote Post
Bogoev
коментар 08 Sep 2015, 15:39
Коментар #94

Primavera player
**

Коментари: 298
Регистриран: 10-October 13
Потребител No.: 24 801

Дано поне ръководството наистина го върне другата година, защото ще е жалко след толкова много приказки как е в плановете ни да не се напънем. Мисля си че е уреден още това лято но да видим.

+Quote Post
Boris Morev
коментар 08 Sep 2015, 17:05
Коментар #95

Juventus regular

Коментари: 2 428
Регистриран: 18-June 13
Потребител No.: 24 776

Харесвам много Берарди, има качества, само че не виждам как ще пробие при нас. Дибала и Мората очаквам още този сезон да си бетонират титулярните места за години напред, а добре знаем, че италиански треньор няма да играе трима нападатели, ако ще и срещу Берое да е мачът. Вече за 3-4-5 опция не знам доколко е удачно да го взимаме, въпреки че догодина Берарди ще е един от първите ни входящи трансфери. Нямам добро предчувствие за Берарди и Заза в Ювентус или поне не виждам предпоставки за сериозно развитие. Все пак си трябва игрово време, а присъствието на Куадрадо и Манджукич ще го ограничи. Дано все пак му се намери място догодина.

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
venko_90_
коментар 09 Sep 2015, 06:38
Коментар #96

Juventus regular

Aми в най-лошия случай ще го купим и ще го препродадем на Барселона. smile.gif Иначе и аз много искам да го вземем и да се наложи при нас, но времето ще покаже какво ще стане. В крайна сметка ако наистина притежава талант и качества един пън като Манджукич не би трябвало да му яде от игровото време.

+Quote Post
Мартин Стоичков
коментар 09 Sep 2015, 09:04
Коментар #97

Juventus regular

Коментари: 2 022
Регистриран: 13-April 07
Град: София
Потребител No.: 465

Берарди е бъдещето на италианския футбол, много даровит, притежава страхотни качества, които вече не веднъж доказа. Самият факт, че е едва на 21 години а има близо 100 мача в италианския футбол и над 40 гола говори абсолютно категорично за неговите умения.

Футболист, който може да бъде използван на няколко позиции, доста разнообразен и хладнокръвен във възловите моменти.

Относно физическите му характеристики, висок футболист, но с доста добра бързина и техника, все качества от най-голямо значение. Притежава и най-важното в съвременния футбол, играта без топка. Ако се вгледаме детайлно в головете му ще разберете какво точно имам предвид.

Като заключение мога да кажа, че се надявам да направи още един силен сезон с екипа на Сасуоло, без контузии и проблеми и след края на кампанията да го видя с екипа на Юве.

--------------------

+Quote Post
Boris Morev
коментар 09 Sep 2015, 10:51
Коментар #98

Juventus regular

Коментари: 2 428
Регистриран: 18-June 13
Потребител No.: 24 776

Е, те половината му голове са от дузпи, доста детайлно можем да ги гледаме другите...

Най-добрите качества на Берарди са точните му пасове и силната левачка. Скоростта му не е особено впечатляваща и играта му без топка понякога е твърде голяма - има мачове, в които се изолира от играта и го няма на терена. Точно това е и разликата между него и Дибала - постоянството. На Берарди му трябва класен ментор, за да стане голям играч, докато Дибала е талант от най-висша степен и е готов да мачка. Берарди никога няма да може да го пребори за титулярно място и точно затова не го виждам като основен играч в Ювентус, въпреки че нямаше да е зле да имаме италианец в атаката.

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
Мартин Стоичков
коментар 09 Sep 2015, 16:03
Коментар #99

Juventus regular

Коментари: 2 022
Регистриран: 13-April 07
Град: София
Потребител No.: 465

Как реши, че никога няма да се пребори за място в състава ни? Много ми е интересно как стигна до подобно заключение.

Това е талант от много висока класа и само бъдещето ще покаже докъде точно би стигнал той.

Статистиката на играча е повече от категорична и подобни твърдения, че головете са му от дузпи, тъчове, засади и т.н. са меко казано смешни. Много разнообразен атакуващ футболист, който основно играе от дясно, обича да влиза навътре и да стреля. Изобщо доста комплексен играч, който освен да бележи прави и доста приличен брой асистенции, което подкрепя думите ми, че е комплесен футболист.

--------------------

+Quote Post
fen55
коментар 09 Sep 2015, 16:15
Коментар #100

Promising youngster
*

Коментари: 28
Регистриран: 16-August 15
Град: Sofia
Потребител No.: 24 883

Първо да видим как ще се развие този сезон, имаме достатъчно атакуващи футболисти, догодина ако Мората реши да напусне или Манджукич се размрънка за титулярното място и разкараме него ще се освободи място и за Берарди и ще има възможност да блесне, но нека първо направи още един силен сезон в Сасуоло.

+Quote Post

9 страници V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th September 2019 - 20:31ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team