IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

90 страници V  « < 88 89 90  
Reply to this topicStart new topic
> Масимилиано Алегри
nikentus
коментар 13 Dec 2021, 11:12
Коментар #1781

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 7 406
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Ще го видим Конте в Тотнъм. В края на сезона, живот и здраве, ще се правят анализи.
Go to the top of the page

+Quote Post
odyssey7
коментар 13 Dec 2021, 11:52
Коментар #1782

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 5 323
Регистриран: 6-January 09
Потребител No.: 1 612

QUOTE(nikentus @ 13 Dec 2021, 11:12) *
Ще го видим Конте в Тотнъм. В края на сезона, живот и здраве, ще се правят анализи.

Ники, по тази логика ако Алегри се провали при нас и му изтриваме всички резултати. Конте не е турнирен боец или поне не сега,но в шампионати е способен на чудеса с джакеринита. Дори е препоръчително да са такива. Дали ще се провали или успее, не само в Тотнъм, ми е все едно. Но е достатъчно доказан за да не зависи от едно предизвикателство, когато е успял във почти всички други. Особено от Юве насам. Конте изгражда характери, които са готови да убиват за него. Алегри е по-добрият треньор, но е за съвсем друг период. Да речем, когато има ядро и се добавят по-класни играчи. В това Макс е прекрасен. Те така за Конте.

+Quote Post
Affazel
коментар 13 Dec 2021, 11:56
Коментар #1783

Primavera player
**

Коментари: 308
Регистриран: 2-July 16
Град: Раковски
Потребител No.: 25 026

Цитат(odyssey7 @ 13 Dec 2021, 11:52) *
Ники, по тази логика ако Алегри се провали при нас и му изтриваме всички резултати. Конте не е турнирен боец или поне не сега,но в шампионати е способен на чудеса с джакеринита. Дори е препоръчително да са такива. Дали ще се провали или успее, не само в Тотнъм, ми е все едно. Но е достатъчно доказан за да не зависи от едно предизвикателство, когато е успял във почти всички други. Особено от Юве насам. Конте изгражда характери, които са готови да убиват за него. Алегри е по-добрият треньор, но е за съвсем друг период. Да речем, когато има ядро и се добавят по-класни играчи. В това Макс е прекрасен. Те така за Конте.

Абсолютно съгласен.

+Quote Post
nikentus
коментар 13 Dec 2021, 12:05
Коментар #1784

ювентинец

Сезонът преди Конте да разбие футбола на парчета с титлата на Челси, шампион в Англия бе Лестър с Раниери, а втори бяха Тотнъм. В Интер съм впечатлен от работата на Марота, а не на Конте, който загуби титла от Сари. Както се вижда Интер оцеляват и с Индзаги начело. А първият Ювентус на Конте имаше Буфон, BBC и MVP. Това с надъхването ми се струва абсолютен мит. Да не може да ги надъха срещу Бенфика с Буфон, BBC и MVP плюс Тевес и Погба... Ок.

И нека да добавя, че втория сезон в Челси завършва на 5-то място.

+Quote Post
Affazel
коментар 13 Dec 2021, 12:33
Коментар #1785

Primavera player
**

Коментари: 308
Регистриран: 2-July 16
Град: Раковски
Потребител No.: 25 026

Цитат(nikentus @ 13 Dec 2021, 12:05) *
Сезонът преди Конте да разбие футбола на парчета с титлата на Челси, шампион в Англия бе Лестър с Раниери, а втори бяха Тотнъм. В Интер съм впечатлен от работата на Марота, а не на Конте, който загуби титла от Сари. Както се вижда Интер оцеляват и с Индзаги начело. А първият Ювентус на Конте имаше Буфон, BBC и MVP. Това с надъхването ми се струва абсолютен мит. Да не може да ги надъха срещу Бенфика с Буфон, BBC и MVP плюс Тевес и Погба... Ок.

Аз пък що ли си мисля,че баш Марота замъкна Конте в интер,защо ли?
А да,може би защото Марота е наясно кой може да изгражда отбор,с лимитирани футболисти.
Индзаги просто направлява този отбор,както направи Алегри след
Конте.
Знаеш,че по никакъв начин не се заяждам с теб,ама като че ли малко избирателно подбираш фактите.
Алегри не е изграждал отбор,а Конте го е правил и не само при нас,това е факт.
Дай да видим ние къде ще завършим този сезон,но всяко място извън топ 3 е абсолютен провал в това първенство,с тези треньори и отбори.

+Quote Post
nikentus
коментар 13 Dec 2021, 12:50
Коментар #1786

ювентинец

Цитат(Affazel @ 13 Dec 2021, 12:33) *
Аз пък що ли си мисля,че баш Марота замъкна Конте в интер,защо ли?
А да,може би защото Марота е наясно кой може да изгражда отбор,с лимитирани футболисти.
Индзаги просто направлява този отбор,както направи Алегри след
Конте.
Знаеш,че по никакъв начин не се заяждам с теб,ама като че ли малко избирателно подбираш фактите.
Алегри не е изграждал отбор,а Конте го е правил и не само при нас,това е факт.
Дай да видим ние къде ще завършим този сезон,но всяко място извън топ 3 е абсолютен провал в това първенство,с тези треньори и отбори.

Пак ли е подбран факт, че Конте завършва 5-ти втория сезон в Челси?

И този минимум топ 3 на базата на какво е? Че тази година възрастните играчи са с още една година по-износени? Че го няма играча носещ 30+ гола на сезон? Че миналия сезон станахме 4-ти само благодарение на гола на Фараони в последния кръг?

То това е все едно да очаквам, че с лайна (състава ни) ще станат хубави лозовите сърми (резултатите от мачовете) за празниците. Да ви е вкусно на очакванията тогава.

До края на зимния трансферен прозорец няма да пиша в тая тема, защото се е видяло, че Алегри трябва да вдъхнови/надъха/мотивира/боцка с карфица/предлага красиви любовници за мотивация/умолява/пренаписва условни рефлекси/подобрява завършващи удари на играчите и доказана класа като Конте ще направи от тоя състав морски тюлени.

И някак си се подминава, че в първия сезон на Конте бяха привлечени 16 нови футболиста - Пирло, Циглер, Пациенца, Мота, Пепе, Куалярела, Матри, Лихтщайнер, Видал, Вучинич, Джакерини, Естигарибия, Елиа, Бориело, Касарес, Падоин.
Тоя сезон с окаяната ни селекция привлякохме - Локатели, Жорже и Кийн...

Сигурно вече изглеждам като луд затова приключвам с тая тема. Живот и здраве ще се видим в началото на февруари, когато отново ще бъда един от малкото паладини на Алегри. biggrin.gif

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 13 Dec 2021, 14:04
Коментар #1787

Juventus star

Коментари: 2 788
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Цитат(since1897 @ 13 Dec 2021, 07:05) *
Пичове,колкото и да го защитавате този човек нема как да зе съглася.Няма кръв в очите,колегата по-горе е прав,че няма никаква промяна,същия мишок е като преди да си тръгне.

Юрген Клоп завоюва шампионска лига с Хенденрсън и Милнър в центъра и два бека,които никой не познаваше по това време.

Нашия ми говори,че Венеция били голям отбор.Теба в смешнкка,все едно е взел точка на Бернабео.Ръководството направи голяма грешка ,че го доведе пак.

А, какво завоюва Юрген Кло по преди да му купят Салах, Мане, Ван Дайк, Алисон и Фабиньо или иначе казано половината отбор и гръбнак? Много ми е интересно какво точно спечели?
Аз вярвам много в Алегри и щом той не може да се справи с тази сбирщина и няма здраво място, на което да се подпре, значи наистина трябва здрав ребилд.

+Quote Post
since1897
коментар 13 Dec 2021, 16:51
Коментар #1788

Juventus regular

Коментари: 1 515
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 999

Цитат(nikentus @ 13 Dec 2021, 12:50) *
Сигурно вече изглеждам като луд затова приключвам с тая тема. Живот и здраве ще се видим в началото на февруари, когато отново ще бъда един от малкото паладини на Алегри. biggrin.gif

Ще те поздравя лично ако се окажеш прав,даже и подарък ще ти изпратя (гововя сериозно).Спирам да го коментирам Алегри,поне до следващия мач.

Ясно е ,че всеки има гледна точка,много запичнахме да го плюем,така е.Но нещата са в негови ръце.Да направи една серия от 10 победи,пък да млъкнем...

+Quote Post
masterhp
коментар 13 Dec 2021, 21:28
Коментар #1789

Juventus legend

Коментари: 16 458
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Точки след 17 изиграни кръга!

21/22 Алегри 28 точки ????
20/21 Пирло 36 точки 4ти
19/20 Сари 42 точки Шампион
18/19 Алегри 49 точки Шампион
17/18 Алегри 47 точки Шампион
16/17 Алегри 42 точки Шампион
15/16 Алегри 33 точки Шампион
14/15 Алегри 40 точки Шампион
13/14 Конте 46 точки Шампион
12/13 Конте 41 точки Шампион
11/12 Конте 37 точки Шампион
10/11 Дел Нери 31 точки 7ми
09/10 Ферара 30 точки 7ми
08/09 Раниери 36 точки 2ри
07/08 Раниери 35 точки 3ти
Б 2006/2007 Дешам 41 точки Шампион
05/06 Капело 46 точки ЩАМПИОН
04/05 Капело 40 точки ШАМПИОН
03/04 Липи 39 точки * 3ти
02/03 Липи 35 точки * Шампион
01/02 Липи 31 точки * Шампион
00/01 Карло 33 точки * 2ри
99/00 Карло 36 точки * 2ри
98/99 Липи 24 точки * 7ми
97/98 Липи 38 точки * Шампион
96/97 Липи 33 точки * Шампион
95/96 Липи 28 точки * 2ри
94/95 Липи 39 точки * Шампион
93/94 Трап 23 точки * * 2ри
92/93 Трап 19 точки * * 4ти
91/92 Трап 26 точки * * 2ри
90/91 Майфреди 22 точки * * 7ми
89/90 Дзоф 20 точки * * 4ти
88/89 Дзоф 19 точки * * 4ти

* 18 отбора - 34 мача
* * 18 отбора - 34 мача; 2 точки за победа

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
nikentus
коментар 19 Dec 2021, 13:32
Коментар #1790

ювентинец

Ornella Vanoni - Senza Fine cheesy.gif 1a.gif aa_juve.gif

+Quote Post
since1897
коментар 19 Dec 2021, 13:45
Коментар #1791

Juventus regular

Коментари: 1 515
Потребител No.: 24 999

Борбата за топ 4,ще е безмилостно жестока.

Добре че,Рома,Аталанта и Наполи са лимони и тепърва ще показват още колебливи игри.

Алегри пряко зависи от тяхното представяне.

+Quote Post
Ицака
коментар 20 Dec 2021, 15:22
Коментар #1792

Juventus bench

Коментари: 533
Регистриран: 18-October 08
Град: София
Потребител No.: 1 380

Не бях влизал в тази тема от доста време и сега забелязах колко сте спорили за това Алегри какво може, какво не, дали играчите са виновни, и дали може да изгради отбор. Нито Ливърпул на Клоп, нито Сити Гуардиола станаха това, което са за 6 месеца. Тук се съгасяваме, че и двамата могат да градят отбори. Но не по-малко важно е, че и на двамата им докарват футболистите, които те искат. Футболисти които им пасват на стила и философията на игра. Дори няма да се ровя за баснословните пари, които хвърляха Сити, само и само да имат адекватна защита. Ливърпул също пръснаха не малко пари. Не си спомням нито един от двамата треньори да започна да печели и все още да го прави с ключови футболисти, които са в отбора от 10 години, напечелили се и си подритват до пенсия.

Съгласен съм, че Алегри дойде на заварено положение първия път и се качи на вълната от Конте и надгради. Но докато не започнат да се правят качествени покупки, не очаквам нещо по-различно от това, което гледаме сега. Трябват нови герой. Дали Алегри може да се справи само времето ще покаже. И той има вина за случващото се в момента, но със сигурност не е основният проблем, че да го гоним и да го разпъваме на кръст.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 22 Dec 2021, 00:05
Коментар #1793

Juventus hero
Икона на група

Група: Juve.Team
Коментари: 14 699
Регистриран: 28-April 14
Потребител No.: 24 823

- Алегри се изравни с Капело по спечели мачове в Серия А. Двамата и мат по 252 победи, но на Алегри му бяха нужни 40 мача по-малко, за да ги достигне.
- Алегри се изравни с Дел Нери по мачове в Серия А (по 412) и вече е в треньорският топ 20. Непосредствено пред него е Липи с 423 мача.

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 04 Jan 2022, 15:12
Коментар #1794

Juventus champion

Коментари: 5 323
Регистриран: 6-January 09
Потребител No.: 1 612

Miralem Pjanić on Allegri: “He is the best in Serie A: he makes a group feel good and the team win. I found myself great with him, I respect him very much. Now he has a different team from ours, with more young players who perhaps struggled a bit to integrate with the Juventus world. But I'm sure that Max is the right coach to bring the Bianconeri back to the top in Italy and Europe,” to Tuttosport.

+Quote Post
indep
коментар 12 Jan 2022, 12:35
Коментар #1795

Juventus regular

Коментари: 1 057
Потребител No.: 24 998

[Fabrizio Romano] Massimiliano Allegri’s agent Giovanni Branchini: “Allegri was one step away from being appointed as new Real Madrid manager in May. It was all done”, he revealed to Sky. "The agreement was done. He only needed to put a signature on the contract. Then he chose to re-join Juve”.

Май месец е бил на един подпис разстояние от това да ръководи Реал М.

+Quote Post
masterhp
коментар 12 Jan 2022, 12:46
Коментар #1796

Juventus legend

Цитат(indep @ 12 Jan 2022, 13:35) *
[Fabrizio Romano] Massimiliano Allegri’s agent Giovanni Branchini: “Allegri was one step away from being appointed as new Real Madrid manager in May. It was all done”, he revealed to Sky. "The agreement was done. He only needed to put a signature on the contract. Then he chose to re-join Juve”.

Май месец е бил на един подпис разстояние от това да ръководи Реал М.

Този аматьор не става...

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 12 Jan 2022, 22:26
Коментар #1797

Juventus hero
Икона на група

7 финал за суперкупата на Италия за Алегри, с което изпреварва Липи и става треньорът с най-много участия в историята на надпреварата.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 12 Jan 2022, 23:30
Коментар #1798

Juventus legend

Цитат(Kirilov @ 12 Jan 2022, 23:26) *
7 финал за суперкупата на Италия за Алегри, с което изпреварва Липи и става треньорът с най-много участия в историята на надпреварата.

Oт 88ма за 33 издания, 7 пъти е страхотно постижение!

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 16 Jan 2022, 17:43
Коментар #1799

Juventus hero
Икона на група

Срещу Удинезе, Алегри записа мач №300 на пейката на Ювентус.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар Вчера, 00:20ч.
Коментар #1800

Juventus hero
Икона на група

8 вкарани гола в 2 мача при помощникът му.

--------------------

+Quote Post

90 страници V  « < 88 89 90
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th January 2022 - 20:04ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2021. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team